Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ukleta kuća kod Bjelovara

Go down 
+43
Korplikan
Cthulhu
Legion
shaggy.hr
vickoo
Fear
Wayne_Myth
Marko251988
Angelino croft
Astrid
Dunja the tomboy
hromi
Dantalion
MARINA KUFNER
Wickey666
Remke
Hexenkind
klapa
v1p3r
KoX
Absynthia
gothic45
Berny_Sinara
porsche
gloria_g
zvezda
snark
mare
Karl Marx
Annon Imus
mickopi
None
Yado
Rain
malenaivi
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
silver
Tutankhamon
Fixo
floridana
Alpha
comewithme1717
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub srp 23, 2011 12:47 pm

jučer sam prolazio pored te kuće pa sam ju slikao sa tri strane iz auta, nisam htio ić u dvorište, neznam ni kud bih ušao pošto je sve zaraslo u travu i granje. i križ se vidi sa glavne strane iz jednog i drugog smjera i sa one male sporedne ceste

širina: 45°56'9.39"S
dužina: 16°35'54.75"I

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Img20110722143146
Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Img20110722143232
Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Img20110722143243
Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Izrezakav
[Vrh] Go down
shaggy.hr
Prašina
shaggy.hr


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 8
Age : 37
Location : Bjelovar
Registration date : 19.07.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimepon srp 25, 2011 4:39 pm

e sad tko se usudi ić tamo? :D
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimepon srp 25, 2011 5:38 pm

pa pošto ti često prolaziš pored te kuće mogao mi svratit u nju i poslikat malo da dvidimo to i poslikat taj misteriozni bunar :D
[Vrh] Go down
shaggy.hr
Prašina
shaggy.hr


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 8
Age : 37
Location : Bjelovar
Registration date : 19.07.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimepon srp 25, 2011 6:46 pm

loool...a neidem ja tamo sam...jok :D hehe
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimeuto srp 26, 2011 10:09 am

@Shaggy...kontam da je snimka dosla iz arhive :P

@Dant...dobra ti je ova zadnja, visoko si se uspeo rofl

_________________
Respect
[Vrh] Go down
shaggy.hr
Prašina
shaggy.hr


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 8
Age : 37
Location : Bjelovar
Registration date : 19.07.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimeuto srp 26, 2011 2:42 pm

al svakako mislim da bi trebalo (oprostite na riječniku) skupit muda i otić tamo da vidimo šta oni baljezgaju o toj kući ;)
[Vrh] Go down
Legion
Stanica
Legion


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 12
Age : 37
Registration date : 13.08.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub kol 13, 2011 9:09 pm

shaggy.hr je napisao/la:
al svakako mislim da bi trebalo (oprostite na riječniku) skupit muda i otić tamo da vidimo šta oni baljezgaju o toj kući ;)

ajmo?
[Vrh] Go down
shaggy.hr
Prašina
shaggy.hr


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 8
Age : 37
Location : Bjelovar
Registration date : 19.07.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimened kol 14, 2011 12:48 pm

idemo se skupit i idemo...
[Vrh] Go down
Legion
Stanica
Legion


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 12
Age : 37
Registration date : 13.08.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimened kol 14, 2011 8:22 pm

shaggy.hr je napisao/la:
idemo se skupit i idemo...

ok,
ajd , kad, 'ko još?
[Vrh] Go down
Cthulhu
Prašina
Cthulhu


Male
Scorpio Rooster
Broj postova : 9
Age : 30
Registration date : 20.08.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub kol 20, 2011 12:45 pm

Pa iako sam novi ostavit ću svoje mišljenje ovdje.
Možda u toj kući ima nečega. Nevjerujem da i bilo toliko drame da nema, ali ipak, možda je to sve psiha.Ja sam u Zadru naiša na jednu kuću gdje je navodno ubijena neka žena u čuo sam priče da se i dan danas čuje plač žene.Otišao sam tamo i stvarno sam čuo plač neke žene i istrčo sam vanka cili u panici.Drugi put sam poveo prijatelja sa sobom bez da sam mu rekao bilo kakvu priču o toj kući.On nije čuo ništa, a ja sam opet čuo plač.Onda sam mu u toj kući ispričao cilu priču i nakon deset minuta i on je čuo plač, a prije nije dok nije znao da je kuća "ukleta"!
Tako da je i ova kuća možda ukleta, a možda se zbog nekih priča jednostavno ljudima pričinja da su čuli nešto.
Samo moje mišljenje.
amen
[Vrh] Go down
Legion
Stanica
Legion


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 12
Age : 37
Registration date : 13.08.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimened kol 21, 2011 4:40 am

hm
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimened kol 21, 2011 11:59 am

Vjerojatno je tako. I ja čujem svašta nakon što odgledam horror oops

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimečet lis 20, 2011 10:40 am

u mom selu uu dalmatinskoj zagori stoji kuca, novoizgradjena i nitko u njoj..price se da je kuca napravljena na groblju(nemampojma koje godine je groblje)...
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimepet stu 04, 2011 8:43 pm

Tu u njemackoj postoji jedna kuca, ne kod mene u blizini, ali sam bila u tom gradu jednom, tad nisam znala da postoji ta kuca face
uglavnom kuca je navodno ukleta, ljudi koji tamo zive pricaju da je u toj kuci davno zivjela jedna baba kojima je susjedima pricala da cuje glasove iz podruma ali kad ode provjerit da li je netko dolje, niceg se vise nesjeca. Pricala je kako vidi crne figure po noci kak idu kroz kucu i stoje pred njezinim krevetom.

Poslije su tu baku nasli objesenu na tavanu, sva krvava, ali je vjestaljka (ili kako se to kaze na hrv xD) bila previsoka da je mogla sama dotaknut gore a i u blizini nije bilo stolac ili tak nesto slicno.

U prostorijama su bili tragovi krvi na zidu koda je baku tu netko ubio.

E pa sad, moze biti ubojica a i moze biti nesto paranormalno, kao sto je baka uvijek tvrdila ;)
Dan danas, tko ude u kucu cuje buku ili glasove iz podruma face


Evo i slika:



Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Mt27491,1151671718,014_114

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Mt27491,1151671696,009_61
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimepet stu 04, 2011 10:23 pm

Crne figure bi se mogle povezati se covjekom sjenom.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 2:39 am

Fear je napisao/la:
Crne figure bi se mogle povezati se covjekom sjenom.


Moze bit, a zasto bi "on" ubijo tu baku onda (ak se radi o paranormalnom) dokle ja znam oni nista ne rade ljudima, samo ih promatraju, kao izgubljene duse... confused
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 11:01 am

Onda bi to mogao biti susjed perverznjak, i uz to ubojica i eto ti đavla :D
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 7:30 pm

Ovo mi vuče na Raskoljnikova i njegovu babu. :D
Ako se pak radi o paranormalnom, onda bi to bio vrlo rijedak događaj da mrtvi mogu fizički djelovati i ozlijediti osobu.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 9:06 pm

bilo je u nekom dokumentarcu o poltergajstu.. kad je jedan lik išao na tavan pogledat odakle dolaze zvukovi drugi ukučani su čekali ispred otvora. ubrzo se lik više nije javljao ali su čuli nekakve čudne zvukove. drugi je skočil pogledat i vidio ga kako visi obješen na neki šeraf a oko vrata mu je bila smotana žica, nije bilo nikakvih predmeta na tavanu pomoču kojih bi se sam podigao ili stal na nešto. njegova izjava bila da mu je nešto omotalo žicu i podigo te objesilo na taj šeraf
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 9:08 pm

jak je taj poltergeist, sunce mu poljubim
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 9:19 pm

Neznam ja sam dosta od ljudih cula za te poltergeister, nije pametno se s njima zafrkavat. :/
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 9:51 pm

Postoje na youtube kratka videa u 4 nastavka pod imenom Ghosts, spirits and demons i tamo mozete vidjeti hrpu primjera raznih duhova, poltergeista, neobjasnjivih likova itd. Prilazem za one koji nisu gledali.

1. dio
2. dio
3. dio
4. dio

Svaki isječci su autenticni i nema objasnjenja za njih.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 10:05 pm

Fear je napisao/la:
Postoje na youtube kratka videa u 4 nastavka pod imenom Ghosts, spirits and demons i tamo mozete vidjeti hrpu primjera raznih duhova, poltergeista, neobjasnjivih likova itd. Prilazem za one koji nisu gledali.

1. dio
2. dio
3. dio
4. dio

Svaki isječci su autenticni i nema objasnjenja za njih.


neznam zast sam uvijek tak radoznala i navecer gledam uvijek takve videe, i kad ponoci idem sama doma iz diska uvijek se splasim ko krmaca posto mi te snimke nikad vise neidu iz glave face Boink

al 1. video sam vec davno gledala :)
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 10:34 pm

idi iz diska kad se razjutri :)
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitimesub stu 05, 2011 10:55 pm

Po mraku je sve zanimljivije, pa cak i srce brze radi prilikom gledanja ovakvih videa. Po danu jednostavno to nije to sto se tice paranormalnoga. :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ukleta kuća kod Bjelovara
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: