Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ukleta kuća kod Bjelovara

Go down 
+43
Korplikan
Cthulhu
Legion
shaggy.hr
vickoo
Fear
Wayne_Myth
Marko251988
Angelino croft
Astrid
Dunja the tomboy
hromi
Dantalion
MARINA KUFNER
Wickey666
Remke
Hexenkind
klapa
v1p3r
KoX
Absynthia
gothic45
Berny_Sinara
porsche
gloria_g
zvezda
snark
mare
Karl Marx
Annon Imus
mickopi
None
Yado
Rain
malenaivi
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
silver
Tutankhamon
Fixo
floridana
Alpha
comewithme1717
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
porsche
Prašina



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 6
Age : 39
Location : everywhere
Registration date : 19.03.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 1:12 am

Svjetloisjena je napisao/la:
OVDJE je.

Bilo bi dobro kad bi se začetnici tema služili opcijom Search u glavnom izborniku prije otvaranja jer forum sad već dosta dugo postoji pa su i mnoge teme obrađene ranije i mogu se podići bez da se otvaraju nove. :)


primljeno na znanje ce-4zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 1:17 pm

Hvala Svjetlo :) ...sad cu spojiti :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 5:10 pm

eh ljudi a sta je sa onom kucom u amytveilu O_O jeste gledali film? :O
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 5:44 pm

Informiraj nas :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimesub oľu 21, 2009 1:08 am

Alpha je napisao/la:
Informiraj nas :)
Amityville horor

Rimejk filma iz 1979. godine snimljen prema navodno istinitom događaju nama je bitan jer.... um... ne možemo se sjetiti, ali je u nastavku mali info za znatiželjnike.
Amityville horor

Rimejk horor klasika iz 1979. godine pod palicom iskusnog producenta Michaela Baya (odgovoran i za 'Teksaški masakr…') i izrazito neiskusnog redatelja Andrewa Douglasa (ovo mu je prvi dugi igrani film) trebao bi nam približiti najvjerojatnije istinite strašne događaje koji su se zbili na Long Islandu, u newyorškom domu obitelji Lutz.

Kada su George i Kathy Lutz (Ryan Reynolds i Melissa George) kupili prekrasnu kolonijalnu kuću na obali rijeke za sitnu lovu, posumnjali jesu nakratko da možda postoji i neka kvaka u cijeloj priči. No, čak niti kada su doznali da je u kući stanovao okrutni masovni ubojica, nisu se predomislili, dapače, brzo su se uselili zajedno sa Kathynih troje djece iz prošloga braka.

I ne bi sve bez vraga. Klišej za klišejom nizao se dalje; čudni zvukovi, još čudnije situacije koje su polako počele utjecati i na članove obitelji koji su se ponaosob počeli mijenjati; Kathyna kći nekoliko se puta zbog svog bizarnog ponašanja našla u po život opasnim situacijama u koje ju je uvukao njen imaginarni prijatelj, naravno, prethodno stradao u kući od ruke krvnika. I glava se kuće, George, od slatkorječivog i dragog poočima pretvorio u grubog i agresivnog čovjeka evidentno sposobnog pobiti cijelu obitelj….

Kritike filma prilično su podijeljene, od onih koji tvrde da je bolji od originala, preko suprotnih tvrdnji do onih koji su pokopali i original i najpliću ikad priču nastavka. Sve u svemu, čini se da je uradak prikladan samo za hipnotizirane ljubitelje žanra bez natruha privatnog života i visokorazvijene ovisnosti o kino platnu ili pak izglednije, tv ekranu.

eto :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimesub oľu 21, 2009 1:19 am

Zahvaljujemo zivili :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimesub oľu 21, 2009 2:16 am

Alpha je napisao/la:
Zahvaljujemo zivili :)
eto jos jedan link zivili
http://truelegends.info/amityville/
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimesri tra 08, 2009 12:22 pm

Ovo me podsjeca na onaj slucaj kod Amitwilla, btw. ako se autor onog opsirnog teksta ne ljuti stavio sam tekst jedan forum naravno stavio sam odakle je txt i vidi se iz quotea ko je autor teksta.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimečet tra 09, 2009 8:32 pm

malenaivi je napisao/la:
ja bi al ne sama

Ajmo zajedno evil

Neg... daj pogledajte kuću, duhovi su ju demolirali? Pliz. Očito je da je u ratu uništena. Vlasnik se vratio u Njemačku? Kao manjina Hrvatskih patriota, čim je zagustilo, pokupio je svoje prnje i otišao iz Hrvatske, kao i ostali njemu slični, u Njemačku, Švicarsku, Australiju....
I onda dijaspora ima pravo glasa? Marš!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet tra 10, 2009 12:04 am

Absynthia je napisao/la:
malenaivi je napisao/la:
ja bi al ne sama

Ajmo zajedno evil

Neg... daj pogledajte kuću, duhovi su ju demolirali? Pliz. Očito je da je u ratu uništena. Vlasnik se vratio u Njemačku? Kao manjina Hrvatskih patriota, čim je zagustilo, pokupio je svoje prnje i otišao iz Hrvatske, kao i ostali njemu slični, u Njemačku, Švicarsku, Australiju....
I onda dijaspora ima pravo glasa? Marš!
lol! a sta ces neki bjeze jer su kukavice :S a neki radi obitelji :) nisam ja ta koja ce ih osudjivat na koncu ^^
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet tra 10, 2009 9:53 am

Absynthia je napisao/la:
malenaivi je napisao/la:
ja bi al ne sama

Ajmo zajedno evil

Neg... daj pogledajte kuću, duhovi su ju demolirali? Pliz. Očito je da je u ratu uništena. Vlasnik se vratio u Njemačku? Kao manjina Hrvatskih patriota, čim je zagustilo, pokupio je svoje prnje i otišao iz Hrvatske, kao i ostali njemu slični, u Njemačku, Švicarsku, Australiju....
I onda dijaspora ima pravo glasa? Marš!

Kao prvo nemojmo pricati o necemu ako nemamo pojmo o tome.

Kucu su demolirali ljudi iz sela i nekadasnja milicija.....
Vlasnik se nije vratio u Njemacku jer nikada nije niti dosao iz Njemacke.
Nije pobjegao 90setih nego davno prije su ljudi otisli u swabeland raditi

Sto se tice dijaspore tu se 100% slazem sa tobom.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet tra 10, 2009 10:08 am

Vidi, vidi, sto ti svasta znas...a da nisi predvodio razularenu gomilu naoruzanu vilama i bakljama osobno? zubi miga

A dijaspora...eh... zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet tra 10, 2009 11:24 am

Alpha je napisao/la:
Vidi, vidi, sto ti svasta znas...
Ipak sam ja 35 godina a i zivim samo 25km od Skrinjara ... mudri

Alpha je napisao/la:

a da nisi predvodio razularenu gomilu naoruzanu vilama i bakljama osobno? zubi miga
lol!

Alpha je napisao/la:

A dijaspora...eh... zivili

Eh.... tuzni
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet tra 10, 2009 3:38 pm

Kolko ja vidim, ljudi u samom tom selu nemaju pojma o kući, tak da se ti meni nemaš kaj javljat. Bar je moj komentar posve logičan. A to kaj ti živiš u drugom selu, ne znači da znaš više od mene. Svaki čovjek u krugu od valjda, 100 km od te kuće, ima svoje mišljenje o tome kaj se dogodilo u toj kući, a to ne znači da se tako dogodilo, zar ne?

Kuća izgleda kao da je preživjela rat, kao neke od kuća koje sam viđala po Bjelovaru. Ispričavam se kaj sam pretpostavila da je stradala u ratu. Možda su neke od kuća koje sam vidjela u BJ isto bile opsjednute duhovima, pa ih je rulja s vilama i traktorima uništila.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet tra 10, 2009 4:39 pm

Samo da znas nisam sa sela, malo vise zemljopisa ne bi ti skodilo.
Ne vidis ti dalje od svoga nosica jer bi znala da u BJ nije niti bilo rata samo je jedan tenkic izasao na ulicu, malo se ispucao i to je bilo sve..... vidis da ne vidis, cak niti povijest ne poznas.

Nema nitko svoje misljenje u krug 100km nego se tocno zna sto, tko, kada i kako jer su clanovi porodice jos zivi, dolaze u to selo ali ne zalaze niti blizu te kuce.

Jos malo zemlopisa,daj pogledaj po karti pa ces vidjeti da ima jos gradova u krugu 30km oko BJ nije on jedini grad.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepet tra 10, 2009 7:13 pm

Nisam iz BJ.
To kaj si se ti uvrijedio jer sam napisala da si sa sela, je tvoj problemčić. Ja nisam ništa loše time mislila. Svojim postom si praktički rekao da ljudi na selu vrijede manje od onih koji žive u gradu. Kaj da velim na to.

'Malo' se ispucao, da da. Nanijelo je veliku štetu, barem jednom dijelu grada. Umanjuješ patnju ljudi u tom dijelu grada. Zamisli kako je njima bilo kada je mali tenkić izašao i raspalio par puta.

Ako se točno zna što, tko, kada i kako, zašto do sada nismo pročitali cijelu priču o toj kućici? Zašto svako ima svoju verziju? Prosvjetli nas, pošto ti znaš više od nas.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimesub tra 11, 2009 2:39 pm

Absynthia je napisao/la:
[b]Nisam iz BJ.
Nisam ni pitao od kuda si.... gica niti me zanima kava

Absynthia je napisao/la:

To kaj si se ti uvrijedio jer sam napisala da si sa sela, je tvoj problemčić. Ja nisam ništa loše time mislila. Svojim postom si praktički rekao da ljudi na selu vrijede manje od onih koji žive u gradu. Kaj da velim na to.

Nisam se niti malo uvrijedio.... sam sam ti rekao da si ponovis znanje iz zemljopisa.... gica
Gdje sam to prakticni rekao da ljudi sa sela vrijede manje?

Absynthia je napisao/la:

'Malo' se ispucao, da da. Nanijelo je veliku štetu, barem jednom dijelu grada.

Nisi ti niti vidjela kakvu stetu tenk moze napraviti.....
Jedan dio grada? Prije dvije ulice....

Absynthia je napisao/la:

Umanjuješ patnju ljudi u tom dijelu grada.
Opet pricas nesto o cemu nemas pojma.... svi ljudi su prije bili upozoreni i iseljeni iz kuca sta mislis zasto nije bilo mrtvih civila?
I sta ti znas sta je patnja? Nisi ti upoznala pravu patnju.

Absynthia je napisao/la:

Zamisli kako je njima bilo kada je mali tenkić izašao i raspalio par puta.
Pa ne znam kako je njima bilo ali znam kako je nama bilo kada se uputio bas prema nama.... a znas sa puskom ne mozes nista tenku...


Zadnja promjena: Tutankhamon; sub tra 11, 2009 2:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimesub tra 11, 2009 2:43 pm

Absynthia je napisao/la:

Ako se točno zna što, tko, kada i kako, zašto do sada nismo pročitali cijelu priču o toj kućici? Zašto svako ima svoju verziju? Prosvjetli nas, pošto ti znaš više od nas.[/b]

Cemu? Opet ce se naci netko tko zivi u gradu udaljenom 100km i sa svojom verzijom.

Prica je stara skoro 20 godina.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2009 1:25 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:

Ako se točno zna što, tko, kada i kako, zašto do sada nismo pročitali cijelu priču o toj kućici? Zašto svako ima svoju verziju? Prosvjetli nas, pošto ti znaš više od nas.[/b]

Cemu? Opet ce se naci netko tko zivi u gradu udaljenom 100km i sa svojom verzijom.

Prica je stara skoro 20 godina.
slazem se ides
[Vrh] Go down
KoX
Stanica
KoX


Male
Taurus Goat
Broj postova : 19
Age : 33
Registration date : 29.06.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepon lip 29, 2009 3:59 am

comewithme1717 je napisao/la:
nakon dugo vremena što mi nije bilo (a možda ti prijatelju i odgovorim zašto jednom) moram ti postaviti jedno pitanje, kulturno... znaš li ti ili bilo tko drugi što o onoj ukletoj kući kod Bjelovara s crnim križevima na sebi?

Stvar je u tome da je ta kuća izgrađena na groblju što je uvijek izazivalo probleme sa duhovima. Crni križ može značiti da u kući nisu obični duhovi nego demoni makar ne vjerujem u to. Moguće je samo da su se neki klipani dosjetili da bi mogli nacrtati križ na kuću i izmisliti par stvari o njoj. Ja ne vjerujem u stvari koje ne vidim. Pročitao sam negdje da su neki policajci bili nutra u toj kući i navodno se je jedan ubio i ne vjerujem da se zbog toga nije podigla malo veća prašina i nigdje nema izvadaka iz novina o tom događaju. Priče o toj kući kruže forumima i uvijek su prenapuhane.
[Vrh] Go down
v1p3r
Višestanični organizam



Male
Pisces Horse
Broj postova : 35
Age : 34
Location : *ZAGBREG*
Registration date : 29.06.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepon lip 29, 2009 4:41 pm

kolko sam ja vidio kuca ima "urezan" križ(ili mi se to tatko cini) a ne nacrtan križ.sad su nesto cistili oko kuce ,dal to znaci da ce se netko uselit :D ?
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepon lip 29, 2009 4:51 pm

v1p3r sta ti zivis tamo blizu pa si vidio da se cistilo,ako da bili nam mogao nabacit par fotki ovako po danu,i da udjes u kucu,jer koliko sam vidio i cuo ljudsko oko nemoze vidit ono sto kamera moze ?!
[Vrh] Go down
v1p3r
Višestanični organizam



Male
Pisces Horse
Broj postova : 35
Age : 34
Location : *ZAGBREG*
Registration date : 29.06.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepon lip 29, 2009 5:05 pm

nezivim tamo al svaki tjedan 2 puta prolazim kroz škrinjare..sad se vidi da je kuca iznutra puna grafita (neki klinci se zezali valjda :D)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepon lip 29, 2009 8:06 pm

Pa onda možda i nije tako strašna, kad se ne boje ući unutra i uređivati interijer zubi

Dobro došao, v1p3r :)
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 9:21 pm

Pa ja ću definitivno otići do te kuće pogledati uživo...nije to toliko daleko od mene, avrijedi vidjeti...e sad, dal ću probat prenoćit, to ću još vidjet...u svakom slučaju radije bi prenoćio sam, nego s nekim kome u potpunosti ne vjerujem....
...netko je spomenuo i neku kuću kod Vrbovca...možete li mi reći nešto više i o tome? ili je to ista ta kod Žabnog? Žabno se naime nalazi između Vrbovca i Bjelovara...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ukleta kuća kod Bjelovara
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: