Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ukleta kuća kod Bjelovara

Go down 
+43
Korplikan
Cthulhu
Legion
shaggy.hr
vickoo
Fear
Wayne_Myth
Marko251988
Angelino croft
Astrid
Dunja the tomboy
hromi
Dantalion
MARINA KUFNER
Wickey666
Remke
Hexenkind
klapa
v1p3r
KoX
Absynthia
gothic45
Berny_Sinara
porsche
gloria_g
zvezda
snark
mare
Karl Marx
Annon Imus
mickopi
None
Yado
Rain
malenaivi
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
silver
Tutankhamon
Fixo
floridana
Alpha
comewithme1717
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
v1p3r
Višestanični organizam



Male
Pisces Horse
Broj postova : 35
Age : 34
Location : *ZAGBREG*
Registration date : 29.06.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 10:01 am

ta je kuca u selu Škrinjari nadomak Sv. Ivan-a Žabno-g kod Bjelovara tj. Vrbovca (ako se ide od zagreba prema dole to je 3 selo od izlaza sa zaobilaznice)


@ Svjetloisjena hvala na dobrodoslici :D
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 3:48 pm

Thx v1p3r...možda se vidimo onda jednom u blizini :)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 10:24 pm

KoX je napisao/la:
Stvar je u tome da je ta kuća izgrađena na groblju
Malo cu te razocarati nema tamo nikakvoga groblja

KoX je napisao/la:
Crni križ može značiti da u kući nisu obični duhovi nego demoni makar ne vjerujem u to. Moguće je samo da su se neki klipani dosjetili da bi mogli nacrtati križ na kuću i izmisliti par stvari o njoj.
Kriz nije crtan nego je napravljen kao prozor

KoX je napisao/la:
Ja ne vjerujem u stvari koje ne vidim.
Vjerujes li da postoje atomi ?

KoX je napisao/la:
Pročitao sam negdje da su neki policajci bili nutra u toj kući i navodno se je jedan ubio i ne vjerujem da se zbog toga nije podigla malo veća prašina i nigdje nema izvadaka iz novina o tom događaju. Priče o toj kući kruže forumima i uvijek su prenapuhane.

Nisu bili policajci negu milicajci, nije se nitko ubio nego su decki malo propucali kucu sa pistoljcicima.

Dogadaj se zbio jos u pradavna vremena SFRJ tako da se nikakva prasina nije mogla dici jer je milicija u ono vrijeme bila zakon nad zakonom i nitkome na pamet nije padalo ( ko danas ) da se ide sa njima bosti jer znalo se sta sljedi za neposluh.... po ledima pendrek prasi !!!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 10:26 pm

Hexenkind je napisao/la:

...netko je spomenuo i neku kuću kod Vrbovca...možete li mi reći nešto više i o tome? ili je to ista ta kod Žabnog? Žabno se naime nalazi između Vrbovca i Bjelovara...

Mislim da se radi o ovoj iz Škrinjara je na tome području je jedna jedina za koju se zna.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesri kol 12, 2009 9:27 am

Samo digresija jedna...Tutic... hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesri kol 12, 2009 9:53 am

a jesi ga spustio hiding
mogo si bar malo po malo a ne ovako, jadan bag
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 3:48 am

Ja sam iz Bjelovara i bio sam u toj kući dvaput i iz svog iskustva mogu reć da je to samo obićna kuća, ima prića cijelo čudo. Prića se čak da je neki lik koji je proveo noć tamo ujutro izašao sjed, onda ima prića da su neki ljudi ušli po danu pa navodno nisu više mogli izać van nekih sat vremena. Uglavnom sve su to besmislice, objašnjenje je da zvukove unutar kuće ćine podzemne vode, a zvukovi koji dopiru van su samo zvukovi pijanih likova koji sjede na gajbi i pjevaju cajke. Kuću nitko neće kupit zato što gazda ima nerealnu cijenu.

btw. U Bjelovaru je bilo rata, Uništena je barutana i masa kuća je raznesena i izrešetana
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:47 pm

Wickey666 je napisao/la:

btw. U Bjelovaru je bilo rata, Uništena je barutana i masa kuća je raznesena i izrešetana

Nitko nije rekao da nije bilo rata, dvije zgrade su ostale bez krova, cetri kuce su dobile sarapnele i malo metaka a barutana nema veze sa gradom jer je izvan grada, imao si koliko... 2-3 godine kada se to dogodilo, ja samo bio tamo kada se opsjedala vojarna.

Btw, ova barutana je bila nesto strasno.
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 9:10 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Wickey666 je napisao/la:

btw. U Bjelovaru je bilo rata, Uništena je barutana i masa kuća je raznesena i izrešetana

Nitko nije rekao da nije bilo rata, dvije zgrade su ostale bez krova, cetri kuce su dobile sarapnele i malo metaka a barutana nema veze sa gradom jer je izvan grada, imao si koliko... 2-3 godine kada se to dogodilo, ja samo bio tamo kada se opsjedala vojarna.

Btw, ova barutana je bila nesto strasno.

Da imo sam negdje oko 3 godine ali sječam se dosta onako kroz maglu...A odakle si ti?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 9:51 am

sorry na off....al sad se sjetih, i moram pitati Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_razz

tutiću kako onaj drugi forum? tvoj. zaboravih kako se ono zove
[Vrh] Go down
MARINA KUFNER
Prašina



Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 3
Age : 38
Registration date : 06.04.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesri tra 07, 2010 4:50 pm

ima koga da vjeruje u priču o toj kuči?????
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesri tra 07, 2010 4:55 pm

I Belive
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesri tra 07, 2010 5:28 pm

posle prica o silovanju od strane andjela , nekog jezera sto navodno je trebao da snimi korisnik itd itd , trebas puno vise informacija/dokaza da bi ti 50% (zdravih , normalnih ljudi ) na ovom forumu poverovalo .....ostalih 50% :D :D
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimečet tra 08, 2010 11:03 am

e pa sad.... da anđeli siluju??? u to fakat nemrem vjerovat tak lako....
(majketi s čim??? lolcina )
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesub svi 08, 2010 3:50 pm

hromi je napisao/la:
posle prica o silovanju od strane andjela , nekog jezera sto navodno je trebao da snimi korisnik itd itd , trebas puno vise informacija/dokaza da bi ti 50% (zdravih , normalnih ljudi ) na ovom forumu poverovalo .....ostalih 50% :D :D

Silovanje od strane andjela...na ovo mislis: https://ce-4.forumotion.com/bliski-susreti-f6/anoeli-i-demoni-hodaju-zemljom-t3196.htm ? roll

gloria_g je napisao/la:
e pa sad.... da anđeli siluju??? u to fakat nemrem vjerovat tak lako....
(majketi s čim??? lolcina )

Imaju ti oni raznolike metode,stvar je u odabiru xD
[Vrh] Go down
Astrid
Prašina



Female
Aquarius Horse
Broj postova : 4
Age : 34
Registration date : 07.05.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesub svi 08, 2010 5:33 pm

Moji prijatelji su bili u toj kuci,radi oklade odlucili prenociti,no ostali su samo par sati( bilo je hladno jako) i kazu da se nista neobicno nije dogadalo i slikali su kucu i stvarno nista.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 3:26 am

Danas u 0:57 sam prošao pored te kuće. Osvjetlio sam ju kratkim i dugim svjetlima. Kada sam ju osvjetlio, gledao sam kat, unutrašnjost. I užasni trnci su mi prošli tijelom i cijeli sam se naježio...
[Vrh] Go down
v1p3r
Višestanični organizam



Male
Pisces Horse
Broj postova : 35
Age : 34
Location : *ZAGBREG*
Registration date : 29.06.2009

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimečet lip 03, 2010 11:18 am

Dantalion je napisao/la:
Danas u 0:57 sam prošao pored te kuće. Osvjetlio sam ju kratkim i dugim svjetlima. Kada sam ju osvjetlio, gledao sam kat, unutrašnjost. I užasni trnci su mi prošli tijelom i cijeli sam se naježio...
to ti podsvjest radi...
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 7:28 pm

Načuh samo o dotičnoj kući ali se vjerojatno radi o sličnostima s nekim drugim ukletim kućama dvorcima i sl. Naime prilikom mnogih egzorcizama istjerani zloduh luta bezvodnim krajevima pa kako u našim krajevima baš i nema pustinja vjerojatno se nasele u neki adekvatni prostor
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 7:32 pm

viš viš, jel tko ima želju otići tamo??
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 36
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimečet lis 21, 2010 12:56 am

i ja sam prije koju godinu prolazio pored te kuce, sjecam se samo da je na zavoju i da je bila obrasla sikarom...al posto volim takve stvari rado bi prespavao unutra i na vise noci samo da otkrijem sto je to zapravo i dal se s necim takvim(ako postoji) moze komunicirat
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimened lis 24, 2010 10:06 pm

ja bi da idemo, osobno smo krenuli ja i e keipa u brestovac ili tak nekaj pokraj zagreba i usrali se kdada doslo tamo u 3 nasli tek navecer i osli doma muha
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimened pro 19, 2010 3:19 pm

više puta sam prolazio pored te kuće i nikad nisam osjetio ništa čudno, no nikad se nezna
[Vrh] Go down
vickoo
Prašina



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 9
Age : 29
Location : Anywhere where I want
Registration date : 22.12.2010

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:46 am

Ja sam bio prije par godina sa svojom sestrom tamo, došli smo do dvorišta, ja sam zastao kod bunara, pogledao unutra i nije bilo ničega. Tek kada sam se odmaknuo kojih pola metra od bunara, čuo sam neke zvukove koje bi mogao opisati kao plač. Naime, još čudnija stvar je ta da moja sestra nije čula ništa. Odmah poslije toga smo malo bržim korakom otišli. ^^
[Vrh] Go down
shaggy.hr
Prašina
shaggy.hr


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 8
Age : 37
Location : Bjelovar
Registration date : 19.07.2011

Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitimeuto srp 19, 2011 3:44 pm

evo da i ja nešto pridodam, novi sam na forumu a i često prolazim pored te kuće...
ovako prije koju godinu kada sam još išao u srednju školu spremalo se snimanje u "toj" kući kao za TV, sad nisam siguran jel za novu, rtl ili net, pa su kolege iz razreda koji žive blizu rekli da su kao otišli u kuću kao zajebancija da zezaju ljude kada dođu tamo snimati no međutim nitko se nije pojavio sa kamerama a kao snimka je došla na TV... kako?! u toj kući nitko nije bio, a kolege pričaju kako su išli u kuću i ništa, dobro jedino što ja mislim nisu prespavali u toj kući, a kada sam znao prolaziti onuda nikad nisam vidio križ, možda se ne vidi sa te strane (sa glavne ceste) kuća je na samom zavoju sva u travi...eto toliko koliko ja znam...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ukleta kuća kod Bjelovara   Ukleta kuća kod Bjelovara - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ukleta kuća kod Bjelovara
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: