Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Manipulacija i mediji

Go down 
+25
Gea
Viktor-x
Goran
Hapa
Neo
Groinx
Jaykof
gothic45
kiron
fastforward
kayser
Eosphoros
Alpha
belongs to lovers
Yado
zmija
zvezda
Aleksandar Veliki
Cvrcak
Hybrid
malena
Svjetloisjena
sanja
vladimir
Rain
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Manipulacija i mediji - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija i mediji   Manipulacija i mediji - Page 7 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 3:47 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
pa sta se tice piratizacije :) 99.9% ljudi skida sa neta zato sto nema para da si priusti "original" a ako cemo o "originalu" ni to nije original vec preprzen CD/DVD ukrasen sa slikicama a to je sve isto s**nje drugo pakovanje

Za original se zna da određen postotak ipak ide autoru. Nije isto, ako i kod trgovca ne naletiš na pirate. Inače mislim da piratstva ne bi bilo kad bi se cijene malo spustile i prilagodile tržištu.
e tu se slazem da su cijene nize ne bi bilo piratizacije a sada pazi cijenu molim te film 100 kuna a ja nabavim 5 filmova za 75 kuna :/ igrica za PS 3 dode 500 i nes kuna...pa nisam luda da tolko dajem dok je kod Amera cijena veoma niska kod nas je deraona :(
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Manipulacija i mediji - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija i mediji   Manipulacija i mediji - Page 7 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 3:56 pm

Pa, da daju normalne cijene svojim proizvodima vjerujem da bi puno vise ljudi kupovalo original. Osim toga cesto se desi da neki izvodjac ima 2-3 OK pjesme, a ostalo je s**nje.
Stranice obicno daju obavijest kako se sadrzaj treba obrisati unutar 24h ili tako nesto. Ofc, upitno je koliko tko to zbilja i postuje ali je u redu da preslusas CD prije kupnje.
Inace volim imati originalni CD ako mi je nesto bas napeto ali ga onda opet razmnozim da jedan stoji u autu, pa da mogu slusat prek kompa, pa mp3...mislim, necemo sad kupit 10 CD-a za svaku liniju.
Uz sve to, vjerujem, da masu nasih izvodjaca upravo uopce jos i pjeva zahvaljujuci piratstvu jer bez toga bi ih slusala samo uza rodbina, a ovako barem sloze kakav koncer pa ljudi odu eto... kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Manipulacija i mediji - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija i mediji   Manipulacija i mediji - Page 7 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 8:33 pm

pa neka grupa je čitav svoj CD besplatno objavila na svojim stranicama, rezultat toga je bila poveča zainteresiranost (jer gdje će rulja nego tamo gdje se nešto besplatno daje :P ) i nadoknadu je pokrio zasprodanim koncertima

ma naši izvođaći nemaju se nigdje ni prezentirati... dobro da su tu ubacili neki Vip Music Club inače nemaš ih nigdje za čut osim usmenom predajom lol!

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Manipulacija i mediji - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija i mediji   Manipulacija i mediji - Page 7 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 9:05 pm

Al onda opet se nasi estradnjaci smatraju veeeelikim zvijezdama pa tesko da ce oni nesto mukte kao... :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Manipulacija i mediji - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija i mediji   Manipulacija i mediji - Page 7 Icon_minitimesri lip 24, 2009 1:36 am

Pa Ivan Zak je donedavno dijelio mukte promo pjesme sada vise ne ja mislim :(
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Manipulacija i mediji - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija i mediji   Manipulacija i mediji - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2009 1:22 pm

Činjenica je da nas netko opako za*ebava i smije nam se u facu a mi to i ne vidimo.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Manipulacija i mediji - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija i mediji   Manipulacija i mediji - Page 7 Icon_minitimepet lip 26, 2009 2:20 pm

Svim pismenijim građanima je jasno da recimo kod nas to rade političari.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Manipulacija i mediji - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija i mediji   Manipulacija i mediji - Page 7 Icon_minitimesub lip 27, 2009 11:40 am

to je istina a ljudi slijede njih ko ovcice
[Vrh] Go down
Sponsored content





Manipulacija i mediji - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Manipulacija i mediji   Manipulacija i mediji - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Manipulacija i mediji
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Masovni Mediji
» Masovni mediji
» Manipulacija prilikom nalazenja partnera
» Manipulacija i Vi
» Manipulacija microsofta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: