Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Depilacija, epilacija, brijanje...

Go down 
+28
Green
Athena
milan
Collector604
Fantom
gothic45
josip21
Michael Wittmann
Legionar
Gea
malenaivi
Galileo Galilei
Tutankhamon
None
Stripy
meli
Nefertiti
Alpha
vladimir
B&W
Tallina
Merkurica
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
malena
Svjetloisjena
zmija
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 3:05 pm

floridana je napisao/la:
a onda nam se i naše aikidoke briju kava
da budu aerodinamičniji cerek

Lako se brijat...pricajmo o cupanju zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 3:10 pm

aj...ja bi njima pincetom čupkala dlaku po dlaku zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 3:12 pm

zubi zubi zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 4:30 pm

floridana je napisao/la:
aj...ja bi njima pincetom čupkala dlaku po dlaku zubi

no
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 5:35 pm

Pa oni koji se depiliraju (ajd da kažem skidaju dlake) onda ih briju...rijetko ko bi od njih išao na neku drugu metodu, bola radi....sigurna sam.... zubo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 6:50 pm

Nefertiti je napisao/la:
Pa oni koji se depiliraju (ajd da kažem skidaju dlake) onda ih briju...rijetko ko bi od njih išao na neku drugu metodu, bola radi....sigurna sam.... zubo

Ovo ne kužim confused
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 8:12 pm

hoće reći, bar ja tako mislim, da muškarci nebi kao žene za lljepotu trpili toliku bol kao šta je čupanje dlaka
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri lis 15, 2008 8:15 pm

floridana je napisao/la:
hoće reći, bar ja tako mislim, da muškarci nebi kao žene za lljepotu trpili toliku bol kao šta je čupanje dlaka

Ah, da, to mi nije palo na pamet. Zapravo depilacija i nije uklanjanje dlaka samo čupanjem nego općenito uklanjanje dlaka. Kad se čupaju, onda je to epilacija.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimečet lis 16, 2008 11:28 am

Svjetlo je definirala cerek Tooooo hug

Edit: Ja sam definitivno pukla :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimečet lis 16, 2008 11:37 am

Alpha je napisao/la:
Svjetlo je definirala cerek Tooooo hug

Edit: Ja sam definitivno pukla :P

Pukla po duljini ili širini? miga
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimečet lis 16, 2008 11:38 am

@flo: e to sam mislila :)

@Svjetlo: fakat epilacija....malo sam pogubila riječi study

Ma bile neke curke na nekoj djevojačkoj sa striperom....pa sam pitala jel se depilira a frendica mi rekla da se brije...pa čuj ako jedan striper koji bi trebao biti gladak kao ...kao ....hm opet mi ponestalo riječi....brije što je sa ostalima face

P.S.
Mislim vjerojatno ima i "obraslih" stripera na tržištu, ovisi što ko voli zubo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimepet pro 19, 2008 10:16 am

sad možete i obojati svoju šumicu ako vam je nakon depilacije šta ostalo :D

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2008/12/18/0247006.html

ja ću u zelenu sa žutim kuglicama za novogodišnji look zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri vel 18, 2009 3:11 pm

Rekla mi kozmeticarka kako je najbolje depilirati se nakon menstruacije jer tada dlake najsporije rastu sto, pak, ima veze sa razinom hormona i blabla... U svakom slucaju mogu reci da je to tocno...bar mi se cini...

Isto tako mi je rekla kako pred menstruaciju depilacija boli puno vise nego nakon ali to mi je tesko procijenit obizrom sam polumazohist...makar kad se zamislim cini mi se da i to stoji...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Dlake na ženskom tijelu   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 1:26 pm

Većini žena (ali i većini muškaraca) su dlake na ženskom tijelu odbojne. Ukoliko se ne mogu urediti u modernom stilu, većini žena je najbolja opcija riješiti ih se. Ako imate neželjene dlake po tijelu znate i same koliko to može biti frustrirajuće, a može imati i negativan efekt na vaše samopouzdanje.

Pozitivna strana je da postoji cijeli niz načina da uklonite dlake. Većina se odlučuje za čupanje, brijanje i uklanjanje voskom da se riješe tih groznih dlaka. Doduše, nijedna od tih metoda nije trajna, a obično ne uklanjaju učinkovito dlake ni kratkoročno, stvarajući nedosljedne rezultate.

Brijanje

Postoje različiti načini depilacije. Mnogima se još uvijek najviše sviđa tradicionalno brijanje. Jeftino je, lako i brzo izvedivo, a vrlo je učinkovito za noge i pazuhe. Iako britvicom možete postići jako dobar rezultat (mnogo bolji nego sa električnim brijačom), na žalost kratkotrajan je – već nakon 2-3 dana ponovno će vam se pojaviti dlake.

Depilacijska krema

Iako je ovo brz i učinkovit način uklanjanja dlaka, mora te provjeriti da niste alergični na njih. Ako imalo sumnjate na alergiju, savjetujemo vam da potražite savjet stručnjaka.
Depilacijske kreme uklanjaju dlačice kod baze folikula. Idealne su za veća područja (poput nogu), ali nisu prikladna za upotrebu na licu, jer mogu iritirati kožu lica, a neće vam ukloniti sve dlake. Ovo je relativno jeftina opcija, a rezultati će držati barem jedan do dva tjedna.

Depilacija voskom

Depilacija voskom je vrlo popularna metoda depilacije za trajnije rezultate. Kad je vosak topao, ulazi u folikule i izvlači u cijelosti dlaku iz korijena. Kad se obavlja mjesečno, depilacija voskom znači da će dlakama trebati više vremena da narastu jer se uklanjaju iz korijena, za razliku od brijanja koje samo reže dlake. Dlake će vam narasti tek za 3-6 tjedana. Loša strana ove depilacije je da može biti bolno za žene sa osjetljivom kožom. Napravite ovu depilaciju kad su vam dlake duge barem 0,5 cm.

Izbjeljivanje

Izbjeljivanje je najpogodnija metoda za brkove i dlake na licu, jer dlačice postaju nezamjetljive, a lice je vrlo osjetljivo za ostale metode uklanjanja dlaka. Ova metoda nije prikladna za ostale dijelove tijela, jer ne uklanja dlake, a koža vam neće ostati glatka.

Postupak elektrolize ili depilacija električnom strujom

Postupak elektrolize ili depilacija električnom strujom je jedina stvarno trajna metoda uklanjanja dlake. U svaku folikulu dlake se stavi tanka igla koja elekričnom energijom uništi korijen dlake. Nakon toga se svaka dlaka posebno izvuče pincetom. Iako se dlaka može ukloniti već prvim tretmanom ako se pravilno izvodi, to je jako teško ostvarivo jer ovisi i o drugim faktorima.

Lasersko uklanjanje dlaka

Lasersko uklanjanje dlaka je metoda koja postaje sve popularnija, zahvaljujući bezbolnosti i dugotrajnosti rezultata. Ova depilacija se obavlja laserom, koji proizvodi zraku svjetla. Kod depilacije, laserska zraka prolazi kroz kožu do folikule dlake, koja apsorbira svjetlost i tako se uništava. Kako lasersko svjetlo privlače tamnije boje, najbolje rezultate će imati žene sa svjetlom kožom i tamnim dlakama. Tamnija ili posunčana koža apsorbira dio svjetlosti, pa vam koža može izgorjeti. Ako imate ovakvu kožu, preporuča se slabije svjetlo, ali ono je često i manje učinkovito u uklanjanju dlaka. Isto tako laseri nisu učinkoviti na bijelim, sijedim ili jako svjetlim dlakama.

sve se mi depiliramo, na ovaj ili onaj način zubo
koji vrstu uklanjanja dlaka najčešće koristite i zašto, a koju pak najmanje i naravno zašto?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 12:51 pm

Imamo na Modi temu Biti obrijan pa cu to slojiti u jednu...a da li da onda to sve skupa bude na Modi ili na Zeni?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 12:54 pm

ja bi to stavila u modu jer se briju i muškarci i žene
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 3:52 pm

Slazem se :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri svi 13, 2009 2:02 pm

Depilacija šečernom pastom

Nema kemikalija, mirisa, ni boje. Ovaj proizvod je hipoalergen i ne izaziva iritaciju kože. Posebno je pogodna za osobe sklone urastanju dlačica i s iznimno osjetljivom kožom.
S obzirom na blagotvorna djelovanja glukoze, saharoze i fruktoze iz šećerne paste, koža nakon depiliranja nema ružnih crvenih točkica niti alergijskih reakcija, nego ostaje glatka i baršunasta.

Prilikom dolaska na depilaciju, dlačice bi trebale biti nešto kraće, tj. u fazi rasta kako bi kasnije sporije rasle. Iako traje nešto duže od obične depilacije voskom, ovaj postupak je manje bolan, a rezultati depiliranja duže traju.
S vremenom dlačice postaju mekše i rjeđe, baš zbog djelovanja mješavine prirodnih šećera i postepenog zatvaranja folikule u dubljem sloju kože. Osim toga, depilacija je higijenska jer je smjesa namijenjena samo jednoj osobi.

- Pasta se nanosi u obrnutom smjeru od prirodnog rasta dlačica, a depilira se u smjeru prirodnog rasta dlačica što je posve nova tehnika koja ne ostavlja slomljene dlačice u folikulama niti crvenu iziritiranu kožu. Prednost ovakvog načina depiliranja je da se njome nježno odstranjuju odumrle stanice kože pa koža dugo ostaje svilenkasta i glatka, rekla je kozmetičarka.

Što se tiče dolazaka, idealno bi bilo depilirati dlačice šećernom pastom svaka dva-tri tjedna, sve dok dlačice ne oslabe. Nakon toga dovoljno je i jednom u šest tjedana.


* jeli tko od vas bio na ovoj vrsti depilacije?

ja još nisam al bi svakako volila probati!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri svi 13, 2009 2:56 pm

Ih draga kad smo mi to prozvakali zubi Imas na stranici br. 7 pocetak o tome pa dalje iskustva i razmisljanje miga

Dakle, Malena, Meli i ja smo probale. I super je :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimepet svi 15, 2009 2:34 pm

eh odlično onda ću probati da se i ja oduševim
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri svi 20, 2009 2:34 pm

Svakako probaj pa javi svoj dozivljaj :) hug

Ili se mozes probat furat na ovu modu zubi

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 0493007.23

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri svi 20, 2009 5:58 pm

to onda nikome nije smetalo. to nitko nije primjećivao.
život je bio jednostavniji kava
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimesri svi 20, 2009 6:50 pm

što je najbolja poznam curnu mojih godina s istim takvim nogama affraid

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimepon svi 25, 2009 1:56 pm

fala Alpha, al ne fala!!!!
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitimepon svi 25, 2009 1:57 pm

Gea je napisao/la:
što je najbolja poznam curnu mojih godina s istim takvim nogama affraid

ima ih još , jedna moja prija se također ne depilira, strašno, pogotovo priko lita
[Vrh] Go down
Sponsored content





Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Depilacija, epilacija, brijanje...
[Vrh] 
Stranica 8 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» BRIJANJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: