Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 WICCA

Go down 
+118
web dust
Gospon mirni
Madonna
tinityrannical
Novus ordo seclorum
Kaubojka
amethystal
Viconia
Morveren
Renchylp
Dada289
Velebitkinja
Korplikan
Kahali
dzajic4
MegaMind
Wolf_Moon
LJUBAV
The Dark Princess♥
Gwydion
CELICNI ALHEMICAR
MoW
mlanie
ammy0123
Lyra
Einar
amenities
zbunjena28
orca
Gt
Rosemary
Foto
*petrunjela*
ania
yuusha
Brusnica4
Chakotay
pashupati
Floridain
Collector604
Sadb
nyx_22
Melkior
Sang Real
Wicco
wanderer
Selena
tinymy
Crimson-stigmata
Skulptura
Green
primitive101
Nemain
sQue
Th_Ea
Icecrowned
Milla
randajad
PurpLady
Solanum
Annabel Lee
MaTT
Vega_1.618
Lithium
ukiss
nina
kirin the wannabe
Isabella
Cinderella
Pohotni Jarac
Dum spiro spero
Athena
hromi
a_imus
Armin od Irima
LAKSMI
Star
Elektro
faith
ThE_IMMORTAL
Gardner
Dragony
Arenaida
maya
Flamezar
schmizzl
morian
Fantom
josip21
biga
seeker
gloria_g
tomi
brle
Rainmaker94
Michael Wittmann
Black_Pearl
Calisto
zvezda
Remke
lilly
Blizzard
Aurora Borealis
Pumpkin
Legionar
Berny_Sinara
Gea
Tutankhamon
Sigmund Freud
Saroman
omen
None
Absynthia
Aleksandar Veliki
malenaivi
Alpha
Svjetloisjena
vjestica
122 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
Autor/icaPoruka
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimeuto kol 14, 2012 1:49 pm

Korplikan je napisao/la:
No ne, ti si spoznao neke energije, neke karme, pi*ke materine, šta ja znam kak ti to zoveš i ti znaš da je kršćanstvo laž i tako stječeš pravo reć meni da lupam i ironično me nazivati genijem, aj boga ti ne serendaj.
Ja ti mogu reć da nisam neki kršćanin, pre lijen sam za to ali ti mogu i reć da sam ponekad u životu živio kršćanski i da su to naj sretniji, najispunjeniji, najuspješniji, općenito najbolji dani u mom životu; eto toliko od mene.

pa o tome ti pricam,zivot je stvarnost i tu nema muljanja...fora je sto po istim kriterijuma ja zivim totalno hriscanski a ne smatram sebe hriscaninom...jer Stvarnost je stvarnost a koncepti o istoj to nisu...

i meni su ovi moji -hriscanski- dani najispunjeniji i najljepsi u zivotu....;)
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimeuto kol 14, 2012 6:56 pm

ajde, čini se da ti dugujem ispriku što sam te napao, krivo sam shvatio tvoj post...
ispričavam se

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimeuto kol 14, 2012 7:35 pm

@Blizz...pomirili su se...to nisi ocekivao zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimeuto kol 14, 2012 8:26 pm

rofl2 rofl2 rofl2
Tek sad vidim što je napisao. Kralj zubi

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimeuto kol 14, 2012 9:29 pm

Blizzard je napisao/la:
Dragi gledatelji, vodi se neizvjesna borba do kraja, postaje sve napetije. Svi koji se volite kladiti imamo za vas specijalne ponude. Izaberite i mudro uložite svoj novac, zarada garantirana! Moja naravno. Prilažemo svemoguće koeficijente:

500 da Korplikan počne prakticirati Wiccu
50 da Dinamo osvoji ligu prvaka
30 da Blizzard napokon odraste i prestane provocirati
15.5 da će Kahali priznati da je u krivu
15 da će Primitive napisati svima razumljiv post
14.5 da će se Archangel priključiti fajtu
12 da će Star napisati post nevezan za Bibliju
5.5 da će Gea doći i natamburati sve ovdje
2.5 da će Alpha premještati postove sa teme
1.05 da će se fajt nastaviti

Ulažite i dobite, jedinstvena prilika, dragi moji!

lolcina rofl2 lolcina rofl2 lolcina hail hail

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimesri kol 15, 2012 1:16 pm

Ajme lolcina

Ok, Kahali opet upadaš samom sebi u usta (ništa neuobičajeno)

Citat :
skoro da jesi, ali išlo je nešto tipa "rodjen ponovo u duhu svetom po Isusu Kristu" ili neka slična provala ...
i eto ga sada malo na Wicca-i, jer kad znaš Bibliju podrazumjeva se da znaš sve pto je ikada napisano o svemu i bilo čemu naravno.. ne znam dali si to znao Primitive ? to ti je kao da si stalno konektan sa Kauzalnim Raportom kužiš....

Citat :
A i ovaj je genij čisti ... zašto se ti primitive opravdavaš takvim "pacerima" koji tako lupaju ??
Ignoriraj to.. čim vidiš da počne lupati ispod nekog pristojnog nivoa ..."ignore"...
aahah, evo gle'aj ovo : "namaš materijal za prigovaranje nekom što je kršćanin" .. ahhah, joooj .. Heavy nebuloza ...

A sada vidi kako se pobijaš vlastitom rijećju:

Ignoriraj to.. čim vidiš da počne lupati ispod nekog pristojnog nivoa ..."ignore"..

Kahali, mislim da bi ti trebao ignorirati samog sebe lolcina

Koji si ti smjeh, prestrašno a drugima govoriš što je pravo.

Matej 7:2-6
2 Jer kako vi sudite druge, tako će se i vama suditi. Kako mjerite drugima, i vama će se mjeriti.
3 Što imaš gledati trn u oku svojega brata kad u vlastitom oku ni brvna ne opažaš?
4 Kako možeš reći bratu: "Daj da ti izvadim trn iz oka' kad sam imaš brvno u oku?
5 Licemjeru! Izvadi najprije brvno iz vlastitog oka, pa ćeš onda dobro vidjeti kako da bratu izvadiš trn iz oka.
6 Ne dajte svetinje psima! Ne bacajte biserje pred svinje! Jer svinje će ga pogaziti, a psi se okrenuti te vas rastrgati.
[Vrh] Go down
Velebitkinja
Višestanični organizam
Velebitkinja


Female
Leo Goat
Broj postova : 50
Age : 32
Registration date : 12.08.2012

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimesri kol 15, 2012 2:36 pm

Ajme koliko bullshita xD
[Vrh] Go down
amenities
Višestanični organizam
amenities


Male
Aries Monkey
Broj postova : 44
Age : 32
Registration date : 05.09.2011

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimečet kol 16, 2012 11:34 am

Al' ne ozbiljno. Odite si otvoriti temu za filozofiranje pa tamo raspravljajte. Ovdje je to samo neukusno.
Očito je da ovdje dosta ljudi ima veliko znanje, ali ne bih rekao da itko od vas ima mudrosti.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimečet kol 16, 2012 3:19 pm

Ja se na ovoj temi dakle bavih OVOM temom o kojoj znam (po)nešto i bilo mi je žao da ljudi svrstaju Magiju ili Wicca-u u nešto što nije pa sam o tome i pisao.
Ne bih nikada došao na temu koja se bavi Autima, Cvijećem i vrtovima, Pravnim znanostima, Aviatikom, Nogometom ili bilo kojoj drugoj od 100-tina o kojima ne znam baš ništa ili jako malo pa im tamo objašnjavao o čemu je riječ.
A pomalo mi je i punk k. i foruma i tema koje prije ili kasnije budu spammane od strane ovih Moralnih-Vertikali čovječanstva sa svojim zadojenim, degeneriranim i ispranim stavovima pa svaki put Jovo nanovo Biblija, Isus, Matej, Luka ... i ode opet sve u helać (što bi braća Bosanci rekli).



Korplikan je napisao/la:
JA nepristojan?????
Šta govoriš ti šabane jedan? Evo, sad sam nepristojan ali da izvineš, ono je zvučalo kao provokacija i ja imam svako pravo da upozorim nekoga kad provocira. No ne, ti si spoznao neke energije, neke karme, pi*ke materine, šta ja znam kak ti to zoveš i ti znaš da je kršćanstvo laž i tako stječeš pravo reć meni da lupam i ironično me nazivati genijem, aj boga ti ne serendaj.
Ja ti mogu reć da nisam neki kršćanin, pre lijen sam za to ali ti mogu i reć da sam ponekad u životu živio kršćanski i da su to naj sretniji, najispunjeniji, najuspješniji, općenito najbolji dani u mom životu; eto toliko od mene.

a ti si budi druid, boli me briga samo ne seri po kršćanstvu jer nemaš argument; odnosno, ti očito misliš da imaš ali zapravo nemaš.

Šta nepristojan ? o čemu pričaš, kada sam ja rekao da si ti nepristojan ?
...ali nema veze nego da tebi čika "Šaban" odgvori na taj tvoj dubokoumni i jako smisleni komentar koji si mi uputio.
Pod Jedan: i ja i mnogo drugih ljudi koji kritiziraju kršćanstvo najčešće kritiziraju razne njegove denominacije koje su nastale tijekom stoljeća političko ekonomskih dešavanja u kojima se izvorno kršćanstvo (kojeg spominjah kao pozitivnu stvar ovdje na forumu) toliko prostituiralo i toliko postalo zagađeno da je i Biblija kao i 99% kršćanskih pravaca i sekti postalo čisto orudje manipulacije i brainwashinga.
Ja sam mnogo puta govorio o Isusu (Isa-Jeshua-Crest'na) kao 'prosvijetljenom čarobnjaku' a ako gledamo Prosvijetljenje iz perspektive bilo koje ozbiljne duhovne tradicije kao potpuno stapanje sa Apsolutom tada možemo čak i reći da i je bio "sin božji" (ukoliko u toj izjavi "božji" smatramo kao Jedan sa Beskonačnom Sviješću).
Ovo sam ti napisao samo da te podsjetim kako je ne mislim kako Isus nije postojao ili kako je bio neka budala koja nije vrijedna spomena, dapače.
Medjutim ovo što kažeš da nemam argumenata da "serem" po kršćanstvu to ne samo da nije istina već ih imaš i ti, kao i svi drugi razumni ljudi danas na Zemlji, a pogotovo oni koji su posvetili cijeli život proučavanju Biblije ili proučavanju religijskih utjecaja na ljude kroz povijest.
Svaki malo obrazovaniji čovjek zna za koliki (ogroman) broj ljudi je kršćanstvo direktno odgovorno a koji su pobijeni u ime Isusa ili u Ime "boga i otadžbine".
Najgori od svih i na prvom mjestu su upravo Katolici, ali ne daleko iza njih su redom ostale dominacije od najvećih prema najmanjima (u pravilu što veće organizacije to više gadosti, podlosti i zla).
Moraš znati da ja nisam spoznao nikakve "...energije, neke karme, pi*ke materine..." već sam predan Putu Mudrosti i iako je ponekad teško biti izložen tolikoj mržnji vrlo je bitno reći istinu.
Ukoliko bi se kršćanstvo bavilo zaista onim sa čim se bavio Isus-Jeshua-Isa tada bi se bavilo Misterijem i Sviješću i ako postoji takva grana kršćanstva (naukaljana manipulacijom i piramidalnom strukturom vladanja nad hipnotiziranim ljudima) tada sam eto i ja Kršćanin.
Molim t ene uskači u zaključke o ljudima na osnovu tvog uzjogunjenog ega već pokušaj razmisliti zašto mi je smiješno i zašto sam ciničan na te "konačne Istine" o kojim aoni pričaju.
Osim organiziranog ubijanja ljudi u ratovima, kršćani su odgovorni i za obijanje ogromnog broja žena, odgovorni su za zaustavljanje i usporavanje procesa evolucije i revolucije svijesti i tko zna gdje bi bilo da se kršćanstvo nije razvilo u ovakvu monstruoznu tvorbu kakvu vidimo i do danas u najorem izdanju...
Pedofiliju, sexizam, nastranosti, pervertije i homosexualizam u crkvi ovdje neću uzeti kao relevantan podatak ali je u svakom slučaju i to prisutno... e sada odakle tebi ideja da nema argumenata da se kritizira kršćanstvo ja ne znam, ali možda bi trebao malo napraviti neko istraživanje.. vrijeme ti je već si veliki...
[Vrh] Go down
Renchylp
Prašina
Renchylp


Female
Pisces Horse
Broj postova : 3
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 01.09.2012

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimesub ruj 01, 2012 6:58 pm

bok...ima li netko ovdje da se zbilja razumije u wiccu... ili da ima znanja o takvim stvarima,hvala
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimesub ruj 01, 2012 11:45 pm

Ima ali bježe s ove teme ;)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gwydion
Prašina



Male
Taurus Monkey
Broj postova : 4
Age : 55
Registration date : 17.01.2009

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimepet ruj 07, 2012 12:39 am

Hajde da ponovim i na ovoj temi. Pagan Federation International je aktivna u Srbiji i Hrvatskoj, a od nedavno i u Makedoniji. U Bosni koliko znam nema još članova.



Snimak gostovanja Lady Morgane na jednoj hrvatskoj televiziji. Lady Morgana je gardnerovska Wicca sveštenica i osnovala je prvi koven u Evropi (izvan Engleske). Raven Grimassi o njoj ima skoro celu stranicu u svojoj Enciklopediji veštičarstva.

A ovde su slike sa vještičjeg sijela održanog u Istri pre nekoliko dona:

http://green-wicca.blogspot.com/2012/09/vjesticje-sijelo-2012.html

Ako nekog još nešto interesuje o Pagan Federation i o Wicci neka pita...
[Vrh] Go down
Gwydion
Prašina



Male
Taurus Monkey
Broj postova : 4
Age : 55
Registration date : 17.01.2009

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimepet ruj 07, 2012 12:43 am

I da, samo da napomenem da je Margot Adler, jedna od poznatijih svetskih veštica, bila izveštač sa Olimpijskih igara u Sarajevu 1984. :)
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimeuto ruj 11, 2012 4:18 pm

Gea je napisao/la:
Ima ali bježe s ove teme ;)

Hihihi, dobro rečeno miga
[Vrh] Go down
Morveren
Prašina



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 1
Age : 27
Location : Croatia, Island of Hvar
Registration date : 13.09.2012

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimečet ruj 13, 2012 3:08 pm

Zdravo :) emm zna li itko mozda gdje mogu na komp. naci knjigu od Raymond-a Buckland-a ''Witchcraft from the inside''? Na linkovima sto ih je Aurora poslala nisam nasla tu knjigu...a potrebna mi je da mogu savladati određene lekcije iz Witchcraft-a
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimepet ruj 14, 2012 11:18 am

Prodajem leteće metle, mnogo modela. Posebna napomena da ima modela i za patuljaste vještice, kao i za one velike uz akcijski povoljne cijene. Tko je zainteresiran, nek se javi. Jedinstvena prilika! Nigdje nećete naći ovako kvalitetno, a ovako jeftino, čak i Harry Potter je kupovao kod mene.

WICCA - Page 33 Metle
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimepet ruj 14, 2012 10:22 pm

Meni se sviđa ova najdonja, paše mi na smeđe cipele. lol

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimesub ruj 15, 2012 12:19 am

Meni je dobra ova predzadnja, za kratke izlaske u dućan, i poneku mrvicu ispod stola... rofl2

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimepet ruj 21, 2012 8:07 pm

Joj ljudi odkad nisam bio na ovom forumu....
aaa kolko mi sve ovo nedostaje kolko sam sve ovo zaboravio :( !!!!
Ajde pisite nesto zanimljivo imali koji koven u Srbiji da znate posto bih voleo da se pridruzim :)
[Vrh] Go down
Viconia
Prašina
Viconia


Female
Capricorn Buffalo
Broj postova : 5
Age : 26
Registration date : 22.09.2012

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimesub ruj 22, 2012 9:52 pm

Pozdrav svima !

Za pocetak, potpuno sam nova u wicci kao i na ovom forumu, pa svaki savjet, dobronamjeran komentar kao i usmjerenje, rado prihvacam i unaprijed zahvaljujem. :)

Kako sam rekla, potpuno sam nova u wicci i ne znam kako bih pocela. Priznajem da nisam procitala sve stranice na ovom forumu, sto cu definitvno uciniti. Iz Hrvatske sam, i u mome gradu ima pripadnika wicca kulture, slucajno sam nabasala na njih i tako se i zainteresirala. Vidim da vas ima dosta koji ste vec jako iskusni, pa bi li mogla dobiti par savjeta za pocetnike ? Malo sam se informirala sto to sve zapravo znaci i zeljela bi se upustiti u to. Zna li netko neke knjige koje bi me malo dublje uvukle i objasnile sve to ? Inace, obozavam citati tako da sto vise naslova - to bolje. Takoder, bilo bi mi drago ako bi mi netko dao nekoliko konkretnih savjeta kako poceti, sto raditi na pocetku i kako se odnositi prema svemu tome.

Hvala :)
[Vrh] Go down
Viconia
Prašina
Viconia


Female
Capricorn Buffalo
Broj postova : 5
Age : 26
Registration date : 22.09.2012

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimesub ruj 22, 2012 11:21 pm

I da, vidjela sam na da ima nekoliko ljudi iz Karlovca, cak mojeg godista ali nazalost vise nisu aktivni na ovom forumu.
Ali ipak, ako ima netko iz Karlovca, ja sam isto pa bi bilo odlicno znati da ima jos sugradana istog misljenja kafenisu
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimened ruj 23, 2012 10:41 am

Viconia, ''prolistaj'' temu od pocetka pa ces naci svasta zanimljivo.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Viconia
Prašina
Viconia


Female
Capricorn Buffalo
Broj postova : 5
Age : 26
Registration date : 22.09.2012

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimened ruj 23, 2012 1:46 pm

Vec sam prosla vecinu, stvarno ima odlicnih stvari ides
[Vrh] Go down
Viconia
Prašina
Viconia


Female
Capricorn Buffalo
Broj postova : 5
Age : 26
Registration date : 22.09.2012

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimened ruj 23, 2012 4:09 pm

Jos pitanja :P
Mislim da cu ih imati jako puno, pa pripremite se znojko

Pocela sam citati Spiralni ples, Vjesticje umijece cini se nema na hrvatskom pa necu ni citati jer vjerojatno bi nesto krivo protumacila. Procitala sam i skoro cijelu ovu temu, ostalo mi je par stranica.
Uglavnom, sad se priblizava Samhain, Vjesticja Nova godina, Noc vjestica ili kako god. Nekako sam razmisljala da bih do tad jos malo istrazila Wiccu, a od Nove godine se pocela baviti meditiranjem, ritualima i tako. Naravno, nastavila bi i s ucenjem. Da li je to dobra ideja ? Takoder sam vidjela (mislim da je to ritual), da se stoji pred ogledalom i zazeli tajna zelja. Pitanje je jeli to malo preubrzano za mene ?

S cim bi mogla poceti od rituala ? Ne znam trebam li i smijem li to jos raditi. I sto bi trebala nabaviti od stvari ? Mozda bi trebala napraviti oltar, pentagram, pronaci kalez i sl. ? Ali opet me muci da li je to prebrzo.

Pomooooooooc cry
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitimened ruj 23, 2012 4:35 pm

Vjerujem da ce ti Gea znati detaljnije odgovoriti oko tvojih pitanja pa samo sacekaj da ih vidi :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





WICCA - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 33 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
WICCA
[Vrh] 
Stranica 33 / 35.Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
 Similar topics
-
» Okupljanje Wicca kovena u BiH-u!
» Wicca - Pojasnjenje svega paranormalnog :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: