Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+33
Gea
Legionar
josip21
Michael Wittmann
Jaykof
Berny_Sinara
Casper
Hapa
cmcool
janko.kunstek@gmail.com
None
Blizzard
XPmaN
floridana
Yado
Nefertiti
Sentinel
Svjetloisjena
zvezda
userNejm
Merkurica
sanja
Aleksandar Veliki
isus dolazi uskoro!
Galileo Galilei
malenaivi
kayser
silver
vladimir
gloria_g
malena
Alpha
Tutankhamon
37 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:01 am

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

99% ljudi na svijetu nezna tko je papa, ali samo 1% ljudi zna tko je papa, tako je sa svim istinama...

I što si htio time reći?

istinu malo ljudi zna, sad ces ti iz te tvrdnje se sprdati, ali vecinsko misljenje nije u pravu
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:04 am

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

jaje ne moze biti jer ne moze pile prezivjeti bez roditelja!

Pa ima roditelja! Ne kužiš o čemu pričam. Jesi li išta skužio od svega što sam rekao kroz sve te postove? Jer ako nisi, tada mi je jasno zašto vjeruješ u gluposti.


uzmi jedno pile, malo pile koje se tek izleglo i ostavi ga samoga i nece prezivjeti, tako je sa svim stvorenjima, pa i s ljudima, ja neznam kako tebi treba objasniti neke stvari, nije moglo biti djete samo bez roditelja, prvo su trebali biti muskarac i zena, da bi djete nastalo...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:06 am

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


uzmi jedno pile, malo pile koje se tek izleglo i ostavi ga samoga i nece prezivjeti, tako je sa svim stvorenjima, pa i s ljudima, ja neznam kako tebi treba objasniti neke stvari, nije moglo biti djete samo bez roditelja, prvo su trebali biti muskarac i zena, da bi djete nastalo...

Pile u mom primjeru ima roditelje, ali je sličniji današnjoj kokoši nego njegovi roditelji roll
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:08 am

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

dokazi onda kako pile moze prezivjeti bez kokosi?

ja sam tebi dao filmove i mogu ti ih opet dati, a na tim filmovima su dokazi da je potop bio i geolozi su dokazali da je zemlja stara oko 6000 god

A vidiš, astronomi su dokazali da nije tako. I nisu geolozi ništa dokazali.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:30 am

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


uzmi jedno pile, malo pile koje se tek izleglo i ostavi ga samoga i nece prezivjeti, tako je sa svim stvorenjima, pa i s ljudima, ja neznam kako tebi treba objasniti neke stvari, nije moglo biti djete samo bez roditelja, prvo su trebali biti muskarac i zena, da bi djete nastalo...

Pile u mom primjeru ima roditelje, ali je sličniji današnjoj kokoši nego njegovi roditelji roll

dokazi, ovo sto si sad rekao ne mozes dokazati, to su nagađanja, sto je to pile bilo nakon tog praska odmah odraslo, gdje je pjetao?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:31 am

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

dokazi onda kako pile moze prezivjeti bez kokosi?

ja sam tebi dao filmove i mogu ti ih opet dati, a na tim filmovima su dokazi da je potop bio i geolozi su dokazali da je zemlja stara oko 6000 god

A vidiš, astronomi su dokazali da nije tako. I nisu geolozi ništa dokazali.

jesu, sve je dokazano od geolog i ti koji su to dokazali su dobili otkaz, jer ih nisu mogli pobiti...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 2:07 am

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

jesu, sve je dokazano od geolog i ti koji su to dokazali su dobili otkaz, jer ih nisu mogli pobiti...

Nisu ništa dokazali. I dalje se svugdje uči onako kako sam ti rekao, a ne po bibliji.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:23 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


uzmi jedno pile, malo pile koje se tek izleglo i ostavi ga samoga i nece prezivjeti, tako je sa svim stvorenjima, pa i s ljudima, ja neznam kako tebi treba objasniti neke stvari, nije moglo biti djete samo bez roditelja, prvo su trebali biti muskarac i zena, da bi djete nastalo...

Pile u mom primjeru ima roditelje, ali je sličniji današnjoj kokoši nego njegovi roditelji roll

dokazi, ovo sto si sad rekao ne mozes dokazati, to su nagađanja, sto je to pile bilo nakon tog praska odmah odraslo, gdje je pjetao?

Pa u kokosinjcu valjda face face face
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:24 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

jesu, sve je dokazano od geolog i ti koji su to dokazali su dobili otkaz, jer ih nisu mogli pobiti...

Nisu ništa dokazali. I dalje se svugdje uči onako kako sam ti rekao, a ne po bibliji.

vidis, to je ono sto ti govorim, ako se nas uci po skolama nesto, to ne znaci da je to istina, kao sto je velika laz da covjeku treba zivotinjska hrana, tako je laz i oko starosti zemlje, tako je laz da je nedjelja dan odmora, kao sto je laz da se marija ukazala u međugorju, kao sto je laz da papa nije antikrist, ovaj svijet vode masoni i ateisti i oni ga formiraju kako njima pase i naravno da govore protiv biblije, ali ne direktno, kao sto je i laz da postoje svemirci, kad ja znam da demnoni rade znakove u polju i ukazanja marije i da vracara moze znati neke natprirodne stvari i nlo također, mi jasno vidimo da se starost zemlje mjenjala sto govori da nemaju pojma sto govore, a istina je istina i ona se zna, ne mjenja se i ne dolazi u pitanje i sumnje, u ova 2 filma ces vidjeti nesto sto nitko ne moze objasniti, a Isus je rekao da ce sotona raditi nevjerojatna cuda na nebu i na zemlji samo kako bi prevario i danas imas nlo i znakove u polju i bit ce toga jos...

http://video.google.com/videoplay?docid=5562698919485686922

http://video.google.com/videoplay?docid=-9029653629058444744
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:26 pm

IKD ti sa svojim citatima nama samo dokazujes da evolucija i priroda znaju pogrjesiti a daje nam i dokaz da Bog ima smisla za humor !!!! face lol!
I dokaz da nase psihijatriske ustanove su pune kada si ti jos na slobodi !!! lol!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:27 pm

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


uzmi jedno pile, malo pile koje se tek izleglo i ostavi ga samoga i nece prezivjeti, tako je sa svim stvorenjima, pa i s ljudima, ja neznam kako tebi treba objasniti neke stvari, nije moglo biti djete samo bez roditelja, prvo su trebali biti muskarac i zena, da bi djete nastalo...

Pile u mom primjeru ima roditelje, ali je sličniji današnjoj kokoši nego njegovi roditelji roll

dokazi, ovo sto si sad rekao ne mozes dokazati, to su nagađanja, sto je to pile bilo nakon tog praska odmah odraslo, gdje je pjetao?

Pa u kokosinjcu valjda face face face


ako gledas logicki, prvo sto je trebalo biti je kokos i pjetao, jer od njih krece zivot, a Bog je rekao da je stvorio sve ptice i musko i zensko u isto vrijeme, a sto se dogodilo u prasku to ne mozes reci nego samo nagađati...zato i postoje razlicita tumacenja
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:32 pm

IKD kod tebe bi mozdani udar bio pucanj u prazno !!!! Ti stvarno nisi pri cistoj svjesti a ??? Kaj tebe hebe u zivotu da si tako skompleksiran i sta ti ja znam sta vec ???

I Biblija je isto knjiga i ona uci to znaci da i ona moze lagati !!! Kako ces dokazati da je Biblija Bozja knjiga, kako mozes dokazati da nju nisu pisali oni koji su htjeli samo zaluditi i zavarati narod !!! Kako to mozes dokazati !!! Bez citata !!!! Mozes isto samo nagadati !!! evil
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:41 pm

Tutankhamon je napisao/la:
IKD ti sa svojim citatima nama samo dokazujes da evolucija i priroda znaju pogrjesiti a daje nam i dokaz da Bog ima smisla za humor !!!! face lol!
I dokaz da nase psihijatriske ustanove su pune kada si ti jos na slobodi !!! lol!


Isus je rekao da ce svima onima koji ce htjeti zivjeti onako kako je on zivio biti kao sto je i njemu bilo, da ce ih odbaciti,da ih nece prihvatiti, da ce im se smijati, da ce ih progoniti...ovako kako se ti ponasas prema meni tako se narod ponasao prema Isusu i ucenicima, OVO JE ISUS REKAO:
Ivan 15,18 Ako svijet mrzi na vas, znajte, da je mrzio na mene prije vas!
Ivan 15,19 Kad biste bili od svijeta, svijet bi svoje ljubio; a kako nijeste od svijeta, nego vas ja izabrah od svijeta, zato mrzi na vas svijet.
Ivan 15,20 Sjetite se riječi, koju vam ja rekoh: 'Nije sluga veći od gospodara svojega.' Ako su progonili mene, i vas će progoniti; ako su držali riječ moju, i vašu će držati.
Ivan 15,21 Ali sve će vam ovo činiti zbog imena mojega, jer ne poznaju onoga, koji me posla.
Ivan 15,22 Da nijesam bio došao i govorio im, ne bi imali grijeha; a sad nemaju izgovora za grijeh svoj.



Luka 6,46 "Što me zovete `Gospodine, Gospodine!`, a ne činite što zapovijedam?
Luka 6,47 Tko god dolazi k meni te sluša moje riječi i vrši ih, pokazat ću vam kome je sličan:
Luka 6,48 sličan je čovjeku koji gradi kuću pa iskopa u dubinu i postavi temelj na kamen. A kad bude poplava, nahrupi bujica na tu kuću, ali je ne može uzdrmati jer je dobro sagrađena.
Luka 6,49 A koji čuje i ne izvrši, sličan je čovjeku koji sagradi kuću na tlu bez temelja; nahrupi na nju bujica i umah se sruši te bude od te kuće razvalina velika.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:42 pm

Si dobio PM?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:47 pm

Tutankhamon je napisao/la:
IKD kod tebe bi mozdani udar bio pucanj u prazno !!!! Ti stvarno nisi pri cistoj svjesti a ??? Kaj tebe hebe u zivotu da si tako skompleksiran i sta ti ja znam sta vec ???

I Biblija je isto knjiga i ona uci to znaci da i ona moze lagati !!! Kako ces dokazati da je Biblija Bozja knjiga, kako mozes dokazati da nju nisu pisali oni koji su htjeli samo zaluditi i zavarati narod !!! Kako to mozes dokazati !!! Bez citata !!!! Mozes isto samo nagadati !!! evil


da je zemlja stara 6000god-dokazano
da je potop bio-dokazano
da sotona postoji-dokazano
da postoje nevjerovatna cuda na nebu o kojima je Isus rekao da ce ih sotona raditi-sam vidis da ih ima
biblija opisuje jedan poseban grad,pun bogatstva i nad tim gradom netko kraljuje nad svime, a vidimo da mnogi politicari i predsjednici idu tamo-vama cudno, ali taj grad koji je lijepo opisan u bibliji kao i ponasanje onoga koji kraljuje-dokazano
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:50 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


jesu, sve je dokazano od geolog i ti koji su to dokazali su dobili otkaz, jer ih nisu mogli pobiti...
jea, rajt roll
mislim da su otkaz dobili zbog nečeg drugog.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:51 pm

Jaooo !!! doh Boink doh Boink doh
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:07 pm

Binah je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


jesu, sve je dokazano od geolog i ti koji su to dokazali su dobili otkaz, jer ih nisu mogli pobiti...
jea, rajt roll
mislim da su otkaz dobili zbog nečeg drugog.


nebi rekao!
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:13 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Binah je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


jesu, sve je dokazano od geolog i ti koji su to dokazali su dobili otkaz, jer ih nisu mogli pobiti...
jea, rajt roll
mislim da su otkaz dobili zbog nečeg drugog.


nebi rekao!
e, vidiš, ja bih i ne proturiječi mi nego se prebaci na malo težu literaturu.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:15 pm

npr.

ja tebi preporucam bibliju
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:23 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
npr.
kreni s gimnazijskim udžbenikom iz geografije
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:33 pm

Binah je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
npr.
kreni s gimnazijskim udžbenikom iz geografije

ja tebi kao prijatelj iskreno dajem ovaj film:

http://video.google.com/videoplay?docid=1147887689430226031

http://video.google.com/videoplay?docid=-2503775206368179163&q=miroljub&total=44&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=2

i da vidis kakav je svijet oko nas, da je kraj blizu:

http://video.google.com/videoplay?docid=-2257603426892317827

http://video.google.com/videoplay?docid=3937838591522473867
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:37 pm

nisi mi prijatelj face
a tvoje linkove sam prestala klikati još otkad si me podučavao vjeri s onim stripovima.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:52 pm

Binah je napisao/la:
nisi mi prijatelj face
a tvoje linkove sam prestala klikati još otkad si me podučavao vjeri s onim stripovima.


tvoja volja, ako ne zelis znati istinu, nego ako zelis da zivis u lazi!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:53 pm

Binah je napisao/la:
nisi mi prijatelj face
a tvoje linkove sam prestala klikati još otkad si me podučavao vjeri s onim stripovima.


uce vas da je zemlja stara 4,5mil god a neda vam dokaze i vi vjerujete
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 31 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 31 / 40.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» tko zeli vjecni zivot?
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Otkriveni geni za dug zivot
» Zivot poslije ljudi
» Virtualni zivot druga dimenzija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: