Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+33
Gea
Legionar
josip21
Michael Wittmann
Jaykof
Berny_Sinara
Casper
Hapa
cmcool
janko.kunstek@gmail.com
None
Blizzard
XPmaN
floridana
Yado
Nefertiti
Sentinel
Svjetloisjena
zvezda
userNejm
Merkurica
sanja
Aleksandar Veliki
isus dolazi uskoro!
Galileo Galilei
malenaivi
kayser
silver
vladimir
gloria_g
malena
Alpha
Tutankhamon
37 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 1:55 pm

Binah je napisao/la:
nisi mi prijatelj face
a tvoje linkove sam prestala klikati još otkad si me podučavao vjeri s onim stripovima.


tako isto kaze da vegani ne mogu jer ce imati nedostatak b-12

a znanstvenici su dokazali da je veganima b-12 ok

i da b-12 proizvodi sam organizam, to je laz zivotinjske industrije koja je jaka koja placa ljude da lazu...i u to vjerujes, tako da kad dođe vegetarijanac odma mu ljudi kazu za b- 12 a nemaju pojma sto govore, nego slijepo vjeruju...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 2:32 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
npr.

ja tebi preporucam bibliju

Rekla je literaturu a ne bajke !!! face
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 2:36 pm

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
npr.

ja tebi preporucam bibliju

Rekla je literaturu a ne bajke !!! face


vidis ti mislis da mozes vidjeti svoje greske sam bez da ti Bog to pokaze i da mozes ciniti dobro bez Bozje pomoci i da ljudi koji citaju bibliju su budale jer je to nepotrebno i ako se mole na koljenima svaki dan da je i to nepotrebno, cak je i Isus bio u krivu, molio je bezveze, po tebi?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 2:45 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
npr.

ja tebi preporucam bibliju

Rekla je literaturu a ne bajke !!! face


vidis ti mislis da mozes vidjeti svoje greske sam bez da ti Bog to pokaze i da mozes ciniti dobro bez Bozje pomoci i da ljudi koji citaju bibliju su budale jer je to nepotrebno i ako se mole na koljenima svaki dan da je i to nepotrebno, cak je i Isus bio u krivu, molio je bezveze, po tebi?

Tocno i kaj mi mozes ??? face face face
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 6:03 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

vidis, to je ono sto ti govorim, ako se nas uci po skolama nesto, to ne znaci da je to istina, kao sto je velika laz da covjeku treba zivotinjska hrana, tako je laz i oko starosti zemlje, tako je laz da je nedjelja dan odmora, kao sto je laz da se marija ukazala u međugorju, kao sto je laz da papa nije antikrist, ovaj svijet vode masoni i ateisti i oni ga formiraju kako njima pase i naravno da govore protiv biblije, ali ne direktno, kao sto je i laz da postoje svemirci, kad ja znam da demnoni rade znakove u polju i ukazanja marije i da vracara moze znati neke natprirodne stvari i nlo također, mi jasno vidimo da se starost zemlje mjenjala sto govori da nemaju pojma sto govore, a istina je istina i ona se zna, ne mjenja se i ne dolazi u pitanje i sumnje, u ova 2 filma ces vidjeti nesto sto nitko ne moze objasniti, a Isus je rekao da ce sotona raditi nevjerojatna cuda na nebu i na zemlji samo kako bi prevario i danas imas nlo i znakove u polju i bit ce toga jos...

http://video.google.com/videoplay?docid=5562698919485686922

http://video.google.com/videoplay?docid=-9029653629058444744

U školi se uče dokazane stvari. Ne znači da su istinite, ali su dokazane pa ih smatramo istinitim. Isto tako kada ja vidim brod u daljini i čini mi se plave boje, tada ja smatram da brod jest plav, ali to ne mora biti istina. Možda je zelen...

Filmove ću nešto kasnije pogledati.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 6:05 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

da je zemlja stara 6000god-dokazano

Netočno

Citat :
da je potop bio-dokazano

Točno

Citat :
da sotona postoji-dokazano

Ovisi, točno i netočno

Citat :
da postoje nevjerovatna cuda na nebu o kojima je Isus rekao da ce ih sotona raditi-sam vidis da ih ima

95% se može objasniti

Citat :
biblija opisuje jedan poseban grad,pun bogatstva i nad tim gradom netko kraljuje nad svime, a vidimo da mnogi politicari i predsjednici idu tamo-vama cudno, ali taj grad koji je lijepo opisan u bibliji kao i ponasanje onoga koji kraljuje-dokazano

Možda...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 6:07 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

tvoja volja, ako ne zelis znati istinu, nego ako zelis da zivis u lazi!

Ovo je dobro rečeno, ali pogrešnoj osobi


Zadnja promjena: Omega Phoenix; pet oľu 07, 2008 6:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 6:08 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

uce vas da je zemlja stara 4,5mil god a neda vam dokaze i vi vjerujete

Pa jesam li te pitao znaš li nešto o gravitaciji?! Fosili?! Mjesec?!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 6:16 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

vidis ti mislis da mozes vidjeti svoje greske sam bez da ti Bog to pokaze i da mozes ciniti dobro bez Bozje pomoci i da ljudi koji citaju bibliju su budale jer je to nepotrebno i ako se mole na koljenima svaki dan da je i to nepotrebno, cak je i Isus bio u krivu, molio je bezveze, po tebi?

Biblija je obična knjiga koja se zove Biblija i koja opisuje nečije ideje o Bogu.
Biblija nije ništa posebnija od neke detaljne knjige. Vede su jednako vrijedne kao Biblija, Kur'an isto.

I najvažnije, Biblija na neki način jest ''božanska'' knjiga, ali napisao ju je i mijenjao ju je čovjek. Bog nije pisao Bibliju niti je ljudima diktirao tekst. Svatko je dodao ono što mu je odgovaralo i opisao je na svoj način neke stvari. Automatski ne može biti točna, bar ne cijela.

I ne, nisam protiv Boga niti Isusa, ali protiv Biblije jesam.

I opet ponavljam: Protiv Boga i Isusa nisam tako da me to ne pitaš.

Kako nisam protiv Boga ako protiv Biblije jesam? Jednostavno. Bog je Bog, a Biblija je knjiga.

Zašto sam to pisao? Htio sam reći da Bog nije knjiga niti će ikad biti.
I da, unaprijed sam znao da ćeš odma to reći jer si očit, pa mi je drago da sam ti unaprijed odgovorio.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:05 pm

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
npr.

ja tebi preporucam bibliju

Rekla je literaturu a ne bajke !!! face


vidis ti mislis da mozes vidjeti svoje greske sam bez da ti Bog to pokaze i da mozes ciniti dobro bez Bozje pomoci i da ljudi koji citaju bibliju su budale jer je to nepotrebno i ako se mole na koljenima svaki dan da je i to nepotrebno, cak je i Isus bio u krivu, molio je bezveze, po tebi?

Tocno i kaj mi mozes ??? face face face


tocno, ne mogu ti nista, ali ti ne razumijes tko je sotona, on je toliko mocnji od tebe ako se ne molis i ne citas bibliju da mu ne mozes nista, nego te unistava...

Luka 22,31 Reče pak Gospodin: "Simone, Simone! Evo, sotona zatraži, da vas smije rešetati kao pšenicu.
1. Petrova 5,8 Otrijeznite se! Bdijte! Protivnik vaš, đavao, kao ričući lav obilazi tražeći koga da proždre.
1. Petrova 5,9 Njemu se oduprite tvrdi u vjeri i znajte, da iste muke podnose vaša braća u svijetu!

sotona se ne brine za one koji ne citaju bibliju i koji se ne mole, njih je prevario i svi su takvi njegovi jer cine grijeh i zive u grijehu, ja te molim da se molis Bogu i da zivis za onaj zivot a ne za ovaj
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:07 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

vidis, to je ono sto ti govorim, ako se nas uci po skolama nesto, to ne znaci da je to istina, kao sto je velika laz da covjeku treba zivotinjska hrana, tako je laz i oko starosti zemlje, tako je laz da je nedjelja dan odmora, kao sto je laz da se marija ukazala u međugorju, kao sto je laz da papa nije antikrist, ovaj svijet vode masoni i ateisti i oni ga formiraju kako njima pase i naravno da govore protiv biblije, ali ne direktno, kao sto je i laz da postoje svemirci, kad ja znam da demnoni rade znakove u polju i ukazanja marije i da vracara moze znati neke natprirodne stvari i nlo također, mi jasno vidimo da se starost zemlje mjenjala sto govori da nemaju pojma sto govore, a istina je istina i ona se zna, ne mjenja se i ne dolazi u pitanje i sumnje, u ova 2 filma ces vidjeti nesto sto nitko ne moze objasniti, a Isus je rekao da ce sotona raditi nevjerojatna cuda na nebu i na zemlji samo kako bi prevario i danas imas nlo i znakove u polju i bit ce toga jos...

http://video.google.com/videoplay?docid=5562698919485686922

http://video.google.com/videoplay?docid=-9029653629058444744

U školi se uče dokazane stvari. Ne znači da su istinite, ali su dokazane pa ih smatramo istinitim. Isto tako kada ja vidim brod u daljini i čini mi se plave boje, tada ja smatram da brod jest plav, ali to ne mora biti istina. Možda je zelen...

Filmove ću nešto kasnije pogledati.

nisu dokazane, nista nije dokazano, evolucija nije dokazana...to je masonska laz
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:08 pm

gde je ovde sazaljenje,gde je razumljivost tudje dushe gde????????
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:08 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

da je zemlja stara 6000god-dokazano

Netočno

Citat :
da je potop bio-dokazano

Točno

Citat :
da sotona postoji-dokazano

Ovisi, točno i netočno

Citat :
da postoje nevjerovatna cuda na nebu o kojima je Isus rekao da ce ih sotona raditi-sam vidis da ih ima

95% se može objasniti

Citat :
biblija opisuje jedan poseban grad,pun bogatstva i nad tim gradom netko kraljuje nad svime, a vidimo da mnogi politicari i predsjednici idu tamo-vama cudno, ali taj grad koji je lijepo opisan u bibliji kao i ponasanje onoga koji kraljuje-dokazano

Možda...

pogledaj filmove
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:20 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

vidis ti mislis da mozes vidjeti svoje greske sam bez da ti Bog to pokaze i da mozes ciniti dobro bez Bozje pomoci i da ljudi koji citaju bibliju su budale jer je to nepotrebno i ako se mole na koljenima svaki dan da je i to nepotrebno, cak je i Isus bio u krivu, molio je bezveze, po tebi?

Biblija je obična knjiga koja se zove Biblija i koja opisuje nečije ideje o Bogu.
Biblija nije ništa posebnija od neke detaljne knjige. Vede su jednako vrijedne kao Biblija, Kur'an isto.

I najvažnije, Biblija na neki način jest ''božanska'' knjiga, ali napisao ju je i mijenjao ju je čovjek. Bog nije pisao Bibliju niti je ljudima diktirao tekst. Svatko je dodao ono što mu je odgovaralo i opisao je na svoj način neke stvari. Automatski ne može biti točna, bar ne cijela.

I ne, nisam protiv Boga niti Isusa, ali protiv Biblije jesam.

I opet ponavljam: Protiv Boga i Isusa nisam tako da me to ne pitaš.

Kako nisam protiv Boga ako protiv Biblije jesam? Jednostavno. Bog je Bog, a Biblija je knjiga.

Zašto sam to pisao? Htio sam reći da Bog nije knjiga niti će ikad biti.
I da, unaprijed sam znao da ćeš odma to reći jer si očit, pa mi je drago da sam ti unaprijed odgovorio.

da biblju nije pisao Bog onda kako bi prorok Izaija 500god prije nego sto se Isus rodio znao je mjesto rođenja i vrijeme, kako?
kako su se prorocanstva dogodila,e.g.white npr. je rekla prije 140god da cec se neboderi srusiti, a da ne govorim prorocanstva iz biblije koja su se ostvarila, kako to da biblija zna za papu a papa nije postojao prije nego sto je biblija napisana, A STO SE TICE TOCNOSTI BIBLIJE TO POKAZUJE OPET PROROK IZAIJA CIJA JE KNJIGA NAĐENA, A STARA JE 1200 GOD I POKALAPA SE 99% S DANASNJOM BIBLIJOM.
A BOG BI BIO JAKO JADAN KAD NEBI MOGAO SACUVATI SVOJU BIBLIJU OD LJUDI DA JE PROMJENE, A DA NEMA BIBLIJE MI NEBI MOGLI ZNATI ISTINU, JER SE MNOGE NEISTINE PRICAJU, NPR. DA VINCIJEV KOD

ALI KAKO NE SHVACAS 2 OD 3 KNJIGE JE NAPISAO SOTONA, SAMO JE JEDNA OD BOGA, SAMO JEDNA, VIDIMO DA SOTONISTI POSTOJE TO NA GOVORI KOJA JE PRAVA...A JA ZNAM DA JE PISALO U KURANU DA JE SOTONA TO PISAO ALI SU TO MUSLIMANI OBRISALI
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:22 pm

Vladimir je napisao/la:
gde je ovde sazaljenje,gde je razumljivost tudje dushe gde????????


POGLEDAJ:http://video.google.com/videoplay?docid=-2257603426892317827
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:25 pm

Bibliju nije napisao Bog...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:29 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
A JA ZNAM DA JE PISALO U KURANU DA JE SOTONA TO PISAO ALI SU TO MUSLIMANI OBRISALI

Hm, dakle Muslimani su prepravljali Kuran a krscani Bibliju nisu ??? shock scratch Boink

Nisam muslimanske vjere nego sam krscanin ali to ne znaci da imam pravo da omalovazavam iste. Dakle molim sve koji imaju ovlasi da povodom ove izjave udalje IKD-a na neko vrijeme sa foruma jel ovakvo njegovo ponasanje prelazi sve mjere zdravog razuma i normalnog ponasanja !!!
tuzni
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:31 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
A JA ZNAM DA JE PISALO U KURANU DA JE SOTONA TO PISAO ALI SU TO MUSLIMANI OBRISALI

Točno tako su kršćani prepravili Bibliju kako im je odgovaralo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 10:57 am

Ajme velikih slova... doh
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 23
Age : 37
Registration date : 09.03.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimened oľu 09, 2008 2:09 pm

Omega je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
A JA ZNAM DA JE PISALO U KURANU DA JE SOTONA TO PISAO ALI SU TO MUSLIMANI OBRISALI

Točno tako su kršćani prepravili Bibliju kako im je odgovaralo.

dokazi, knjiga proroka izaije je nađena i ti spisi su stari 1200 god i 99% se podudaraju s danasnjim kojeg imamo u bibliji
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 6:33 pm

janko.kunstek@gmail.com je napisao/la:
Omega je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
A JA ZNAM DA JE PISALO U KURANU DA JE SOTONA TO PISAO ALI SU TO MUSLIMANI OBRISALI

Točno tako su kršćani prepravili Bibliju kako im je odgovaralo.

dokazi, knjiga proroka izaije je nađena i ti spisi su stari 1200 god i 99% se podudaraju s danasnjim kojeg imamo u bibliji

Ja bum po...zdil !!! Boink Boink Boink
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 10:33 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Ja bum po...zdil !!! Boink Boink Boink

Nemoj, još si mlad. gica
[Vrh] Go down
cmcool
Stanica



Male
Gemini Rooster
Broj postova : 19
Age : 30
Registration date : 26.08.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimesub kol 30, 2008 6:30 pm

ovak pošto je pitanje ko oče vječni život
ja oču crknuti na svoj 70 rođ zubo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimesub kol 30, 2008 6:51 pm

Ma što vam je?
Svaka duša je besmrtna...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitimesub kol 30, 2008 11:05 pm

cmcool je napisao/la:
ovak pošto je pitanje ko oče vječni život
ja oču crknuti na svoj 70 rođ zubo

A tko garantira da ćeš ga dočekati? mudri
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 32 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 32 / 40.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» tko zeli vjecni zivot?
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Virtualni zivot druga dimenzija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: