Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Istina o vakcinama

Go down 
+12
mate_kamiondzija
floridana
Alpha
vjestica
None
TAy
(CroM)Flash
Sentinel
Svjetloisjena
zvezda
XPmaN
kiron
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitimened pro 21, 2008 10:11 am

a kako to tek radiš kad nisi pospana miga
odlično si napisala. bravo!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitimened pro 21, 2008 3:22 pm

Čarolija je napisao/la:
a kako to tek radiš kad nisi pospana miga
odlično si napisala. bravo!

Imam na blogu dosta dobru raspravu koju sam napisala dok sam bila bolesna. zubo Možda ta smanjena kontrola dobro utječe na moje pisanje, sad ću provjeriti što sam gore nabajala, nisam stigla ponovo pročitati. study
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitimened pro 21, 2008 4:04 pm

Ovim postom si me prestrašila! face ides

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitimened pro 21, 2008 8:35 pm

legionar je napisao/la:
Ovim postom si me prestrašila! face ides

A da? Pa čovjek je obično spontaniji kad se manje kontrolira, pitanje je samo koliko je razumljiv u toj spontanosti ako pretjera s obuštanjem. Zašto bi te to prestrašilo, to su normalne stvari. Osim toga malo se zezam. Kad sam bolesna ili umorna obično više pazim da nešto glupo ne napišem pa zna ispasti bolje zubo
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitimepet svi 01, 2009 1:22 am

Čitam zanimljivu temu. Prvi postovi mogu, a ne moraju biti istina, ali ipak se poklapa cijela prica sa sadasnjom situacijom u svijetu i događanjima.
Svinjska ili A gripa je uzrok pojačanoj proizvodnji Tamiflu-a u posljednjih nekoliko dana.

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3285542/index.do

a da ne spominjem ovo:
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/virus-svinjske-gripe-ostavlja-jezivi-dojam-da-nosi-autorski-potpis-tajne-elite.html
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitimepet svi 01, 2009 10:19 am

Mislim da prelako otpisujemo tzv. teorije zavere i da su one retko plod puke mašte pojedinaca...
Na žalost (ili na svu sreću) predaleko smo od epicentara zbivanja, pa sa ove distance obično ne vidimo svu ozbiljnost situacija... Ovima koji umiru ili su u karantinima situacija nije ni malo naivna.
Pročitala sam gornji članak. Ako je takva vest dospela na Dnevnik.hr, trebali bi se zapitati... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitimepet svi 01, 2009 4:06 pm

Lullaby je napisao/la:

a da ne spominjem ovo:
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/virus-svinjske-gripe-ostavlja-jezivi-dojam-da-nosi-autorski-potpis-tajne-elite.html

Link je odličan, ja sam na njega nabasao prije par dana i već sam ga postavio na ovoj temi. Pogledaj i nju, tu sam pisao novosti o svinjskoj gripi.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitimesub svi 02, 2009 12:41 am

Videla sam...

Pesimistički, ali setila sam se one pesme od REM "Is this the end of the world as we know it?".... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Black_Pearl
Višestanični organizam
Black_Pearl


Female
Pisces Buffalo
Broj postova : 46
Age : 27
Location : Karlovac,Hrvatska
Registration date : 01.08.2009

Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitimesub kol 01, 2009 9:22 pm

strašno,strešno,ali mi nije ništa novo! da ne spominjemo da ako ne date dijete cijepiti,proglasit će vas neodgovornim roditeljem i oduzeti vam dijete!!!bolesno,bolesno...grozno,odvratno,istinito!kamo ide ovaj svijet??!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Istina o vakcinama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vakcinama   Istina o vakcinama - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Istina o vakcinama
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Da li je istina?
» Istina
» Istina o dinosaurusima
» Subjektivna istina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: