Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neovisnost Kosova

Go down 
+19
floridana
Techpriest
Hexenkind
Legionar
Michael Wittmann
avanturista
malena
Gluteus Maximus
vladimir
silver
Tutankhamon
Orbit
gloria_g
Karl Marx
Aleksandar Veliki
kayser
sanja
Svjetloisjena
Galileo Galilei
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 3:26 pm

da da...piz... lood
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 3:36 pm

pa nema tu šta biti svađe... Hexenkind je napisao istine, koje nije izmislio već se to može pročitat u knjigama i znanstvenim radovima istaknutih povjesničara; ja osobno sam pročitao puno knjiga te tematike (povijest Hrvata i ostalih južnih Slavena) i vrlo je zanimljivo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 3:39 pm

Ma da, samo kad se ljudi napale na tim povijesnim, političkim i religioznim temama, gotovo uvijek frcaju iskre, a ponekad lizne i plamen pa je možda bolje ponešto i izbjeći. Napisao je Hexenkind gdje se podaci mogu naći, samo što se u takvim raspravama često barata poluistinama ili istinama koje jedni priznaju a drugi ne i tako dolazi do problema.
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 3:49 pm

*srpski mentalitet* :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 4:34 pm

Vrijedjanje nije dio nikakve istine niti povijesnih knjiga bas kao ni ova gornja Lukinijeva izjava...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 4:36 pm

Da, taj način komunikacije nije povezan s nacionalnom pripadnošću nego s općom kulturom i tolerantnošću pojedinaca.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 4:39 pm

Tako je Svjetlo zivili

...a kako smo mi vrlo kulturan Forum tako ocekujemo i postove u toj maniri... kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 4:42 pm

ja se trudim nikog ne vrijeđati...povijest jest problematična jer se uvijek može sagledati s najmanje dvije strane, no neke činjenice postoje...
...@ Lukini...pusti ih na miru, nije stvar u tome dal je to nečiji mentalitet ili nije...s jako puno njih se mogu sasvim normalno razgovarati o svemu što se izdogađalo...ja sam rođen u bivšoj državi i imam jako puno frendova u svim zemljama koje su nastale raspadom YU
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 4:51 pm

Hex...kada nekom kazes ono sto si reko Stayteru onda je to po svim pravilima - skolski primjer vrijedjanja. Dakle...toliko o tome...
Druga stvar je da cim se obracas na nacin "pusti ih na miru..." vec je uvredljivo...da li ti to uopce percipiras?

Ako ovo istog momenta ne prestane zakljucat cu temu kako ovu tako i svaku slicnog karaktera koja potice mrznju.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 4:55 pm

sorry alpha al ti fakat nisi normalna...stvarno svašta vrijeđa druge...zaključaj kaj se mene tiče, možeš me i banirat ak ti paše, međutim, nit smo se svađali, nit je bilo kakva ružna riječ poletjela, dok se niste uplele svjetloisjena i ti...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 4:58 pm

Da, zbilja cudno da nekog vrijedja kad mu kazes da je cetnicka budala ili da je nenormalan...zanimljiv pogled imas...a da malo preuzmes odgovornost za svoje izjave i ponasas se primjerenije svojim godinama?

I za tvoju informaciju Svjetlo nije bila uopce tu, a ja sam se uplela kada su mi modovi prijavili sto se desava...zato ne lupetaj opravdanja bez pokrica u ponovnom pokusaju da su svi drugi krivi i odgovorni osim tebe.

Ima li jos netko kakvu primjedbu mozda?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:00 pm

Sad bih najradije povadila gomilu citata, ali neću. Dakle problem je kad se mi umiješamo? A čemu služe admini i modovi na forumima ako ne da kažu gdje su nekakve granice koje se toleriraju na pojedinim forumima?

Btw, tvoja izjava da Alpha nije normalna fakat nije osobito pristojna.

Edit, ovo se odnosi na Hexenkindov, ne na Alphin post
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:14 pm

Dodala bih da se moj gornji post prvenstveno odnosi na nedavni incident izmedu Hex-a i Staytera na PDF-u Povijest...ali ocito je da se povijest ponavlja pa evo ponovno nesto slicno na drugom PDF-u...

Sto se mene tice mozemo ovdje staviti tocku i prestati s ovim cirkusom...mislim da se mozemo puno ljepse pricati kako se i pricamo na ostalim temama...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:22 pm

kad žena uzme stvari u svoje ruke bic

rawr sex lol
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:30 pm

Zavisi od toga KOJU to stvar žena uzme u ruke... ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:43 pm

@zvezda, pusku sa dva redenika zubi

@hexenkind
@lukini
Mozete vi da vredjate i ponizavate koliko god hocete knjige koje su napisali nasi istoricari, ali prvo treba poci od svojih istoricara i njihovih knjiga i zapitati se da li su oni pisali te knjige slobodnog uma ili politicko/nacionalistickog. Vase izjave samo odlikuju kakvog ste ponasanja u stvarnosti, cak i ne pismen covek bi to video.
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:49 pm

ne znam koje je nacionalnosti bio čovjek koji je napisao nebuloze tipa "Srbi svi i svuda" rofl dobri neki "istoričari"
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:49 pm

Kosovo Republikaaaaa.....Azem Vlasiiiiii....mi klinci tamo negdje krajem 80-tih kad bi isli na utakmicu i kad bi posli cuge malo ogladnili uletili bi kod najblizeg Siptara i poceli bi to pivati rofl2 .....joj ludnice izvade isprid nas sve bureke,cevape i kolace i mi se nanjupamo i onda pravac na utakmicu......caste Siptari nemilice.....
ovo Siptarii kod nas nije pogrdan izraz...oni se ne ljute kad to kazemo....bar koliko je meni poznato....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:57 pm

Mene su naučili da se ne kaže Šiptar nego Albanac, i to još davno kad sam bila mala. Imaju dobre kolače u slastičarnama, onda i sada.

Što se samog Kosova tiče, moj muž, moj brat i mnogi moji poznanici i prijatelji služili su dolje vojsku, a i djed je bio tamo negdje graničar četiri godine, u tridesetima prošlog stoljeća, trebao je dobiti dvostruki staž ali mu u Jugi nisu priznali kad je išao u mirovinu. Naslušala sam se priča od njih, što se mene tiče nek si ga ima tko ga hoće, teško je ono i samo sebi nakon svih tih godina na vjetrometini...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:00 pm

Lukini je napisao/la:
ne znam koje je nacionalnosti bio čovjek koji je napisao nebuloze tipa "Srbi svi i svuda" rofl dobri neki "istoričari"
toliko je poznata ta knjiga da prvi put cujem za nju.

@josip, Lepo je sve to, cak i kada ti je prvi komsija pa cak i najbolji prijatelj, ali stvari su se jednostavno preokrenule onda kada smo najmanje ocekivali oni su se promenili. Neznam kako bi tebi bilo da te najbolji prijatelj otera iz sopstvene kuce i dok odlazis okrenes se i pogledas a u pozadini gori tvoja kuca i sve ono sto su tvoji preci godinama stvarali i sakupljali, a ti nemocno gledas i bezis spasavajuci svoju decu i zenu dok starce koji nisu uspeli da pobegnu ubijaju, a jos ti teze padne kada vidis kako crkva u kojoj si se vencao sa svojom voljenom gori pod plamenom dok je rulje razjarenih siptara ruse.
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:04 pm

pa ne ljute se ako kažeš Šiptar... oni svoju Albaniju zovu - Shqipëri/Shqipëria; Republika Albanija - Republika e Shqipërisë...

Kosovo, kako kažu Srbi, jest srce Srbije... ali to je bilo davno; želim reći da Srbi kad su se doselili u ove krajeve najviše su se naselili upravo u području Kosova ali tokom godina dogodili su se razni povijesni događaji(Osmani, seoba Albanaca) koji su oblikovali dalju narodnosnu strukturu Kosova; tako da sad tamo su Srbi manjina.

Nisu Srbi jedini narod koji je izgubio "svoj" teritorij.U okolici ima mnogo primjera: Hrvatska - Srijem, Boka Kotorska, djelovi Hercegovine, Mađarska - Vojvodina, Međimurje, Makedonija - Bugari, Grci... uzeli šta su htjeli... tako je kako je ništa se tu ne može
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:07 pm

madjarska je vojvodinu poklonila srbiji, a ta teritorija je bila sva u mocvarama da ni tenkom iz danasnjeg doba nebi proso.
ostalo sve su mnogo manji delovi teritorija nego sto je Kosovo.
Mi bi naravno uzeli ono sto bih hteli tj ono sto je nase, ali da cela evropa i amerika ne stoje protiv nas mozda bi nesto i uradili.
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:11 pm

super primjer :D

"ceo svet" protiv Srbije bre hahah
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:13 pm

da vidim koliko si informisan. Koliko je nato clanica bombardovalo Srbiju 1999 zajedno sa Amerikom ?
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:16 pm

ne znam to... zašto je to toliko krucijalna informacija ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neovisnost Kosova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neovisnost Kosova
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: