Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Piramide kao velika energetska postrojenja

Go down 
+35
Neo
Tucakovic
frankenstein
B
Remke
stnatan
Peroo
Michael Wittmann
Legionar
ofelija
Gea
gothic45
Berny_Sinara
Viktor-x
Xila
kety6
Goxxi
mariod
Apostol_Terorist
king
GoodAlien
Jaykof
Saroman
mare
satan´s master
musiiq
silver
Alpha
Aleksandar Veliki
zvezda
ThE_IMMORTAL
little alien
Blizzard
Svjetloisjena
Rain
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 13, 2007 9:52 am

Zileti koji su nekad bili u upotrebi mogli su se ovako koristiti bas dugo, ovi danas malo krace... posle upotrebe ga ostavis u piramidi, na 1 trecinu visine...
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimepet lis 19, 2007 11:43 pm

ako ste kad vidjeli, mlijeko za kavu u malom piramidalnom tatra paku. kaze se, a i naucno je dokazano, da mlijeko u takvom pakiranju dulje traje nego u kvadraticnom pakiranju.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 1:27 am

Nekad je trajno mlijeko bilo isključivo u takvom pakiranju, ovi kvadri su se pojavili kasnije :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 9:49 am

Ako je tako, zasto su poceli koristiti oblik kvadra?...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 3:06 pm

Zbog ekonomicnosti.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 4:03 pm

Mislim da se za kvadar utrosi vise kartona... Provericu... Sada me mrzi da "ukljucujem" "mislioca"... Subota je, dala sam mu slobodan dan... i malo uzivam u tisini bez misaonog toka, za promenu...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 6:44 pm

Ja mislim da se kvadri lakše slažu. Sjećam se da sam kao dijete voljela slagati one piramidi9ce koje su moji kupovali u većim količinama - obično bi se konstrukcije raspadale unatoč uloženom trudu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 7:00 pm

Ne mislim zbog ekonomicnosti u kolicini utrosenog materijala...kao sto kaze svjetloisjena kvadar se lakse slaze u transportno pakovanje. Lakse se slaze na policu i na koncu u frizider. Danas na pakiranju imamo one kao cepove pa mozes kasnije zatvorit pakovanje sto bi bilo malo teze instalirat na piramidu...Predpostavaljam da koji god strucnjaci da su to sve kalkulirali su prilicno dobro izkalkulirali...jer naime, konkretno mlijeko, se navodno najbolje cuva u staklenim bocama ali ipak se koriste ovi materijali koji se koriste...sve je to zbog nekog proracuna isplativosti...money makes the world go around kazu neki...pa valjda zbog toga...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 7:01 pm

Iako su meni ona tetra pakiranja bila zakon face
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 7:16 pm

Namcor je napisao/la:
Iako su meni ona tetra pakiranja bila zakon face

I meni! whee
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 9:48 pm

Ne znam zasto... valjda nam je lepsi oblik piramide... Mozda ima "lepsu" energiju, a neke nas zloce odvajaju od njega?.. :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub lis 20, 2007 11:29 pm

Kvadar je taaaakoooo dooosaaadaaan.... sleep
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimened lis 21, 2007 9:44 am

Naravno, on cak i ne spada u "savrsena" tela :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimened lis 28, 2007 8:52 am

zvezda je napisao/la:
Naravno, on cak i ne spada u "savrsena" tela :)

zar u to ne spada samo kugla? suspect

hmm.. bas sam nedavno citao jednu knjigu o piramidama koja govori vise manje o ovoj temi. Neki lik izumio patent za ostrenje britvice - mini piramida u koju se u odreden polozaj stavi britvica, pa se ona naostri nakon dan - dva... Zanimljivo, iako patent nikad nije postao nesto rasiren.. mozda zbog nase svijesti ili pak zbog kapitalizma..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimepon lis 29, 2007 6:43 pm

Lopta je sigurno najsavrsenija, ali savrsene su i kocka i oktaedar... *
[Vrh] Go down
musiiq
Prašina



Male
Pisces Rooster
Broj postova : 1
Age : 67
Registration date : 22.02.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 1:38 am

Evo napisao sam vam programčić u excelu kojim možete izračunati sve potrebne dimenzije "Keopsove" piramide.
Probano je pred više od 30 godina i garantirano radi. Oštrenje žileta, energiziranje vode, hrane, ljekova i slično.
Na Youtube imate i film ili više njih o proizvodnji elektrike uz pomoć piramida.
vrlo zanimljiva tema

http://www.musiiq.com/rezerva/pyramida.xls
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 1:43 am

Hvala, zanimljivo, isprobala sam - moglo bi poslužiti kao pomoć nekome tko izrađuje makete piramida u svrhu istraživnja onih njihovih neobičnih efekata...

Hvala najljepša i dobro došao, musiiq :cheers:
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimepet vel 22, 2008 1:44 am

Dobro došao musiiq! gica
[Vrh] Go down
satan´s master
Višestanični organizam
satan´s master


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 44
Age : 113
Location : zagrab-sesvete-kašina
Registration date : 12.03.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 11:40 am

to je istina.. i trebali bi u budučnosti živjeti u piramidama radi koncenrtiranja energije... i možda sagraditi koju elekrtranu...resorsi su neograničeni...
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: piramide   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimesub srp 26, 2008 6:48 pm

citala sam mnogo puta o piramidama i podosta me fasciniraju a koliko sam procitala postove-nema bas mnogo ovdje o njima.
najfascinantnija mi je piramida u koju navodno kad covijek ude-ili se izgubi ili izade van i ostane tesko bolestan.na ovo da ostane tesko bolestan kazu da je to zbog biljaka koje su tjekom godina tamo narasle i zbog teskog zraka,ali nitko nije objasnio pojam nestajanja ljudi.

ima ih dosta vrsta,to isto znam,i zanimaju me jos one koje navodno privlace crnu energiju.neznam dali se iko od vas sjeca da je prije otprilike 3.god.u zapresicu dignuta frka jer neki lik ima u vrtu piramidu(mislim 9-erokraku)i da susjedi govore da se dosta cudne stvari desavaju kod njih i da je lik pripadnik neke sekte.

ima jos sema,ali to je vezano uz aliene,da nije poznato kako su ljudi gradili piramide jer su podosta visoke,bas kao i sfinge i da su u tome poslu imali i alieni neki udio,navodno da su im pomagali.....

zanima me....pa ko ima postove ili nesto...neka objavi.:tutic: ceka :tutic:
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimened srp 27, 2008 1:15 am

U odeljku Alternativna povjest mozes naci 4 teme o piramidama, tako da nema potrebe otvarati novu... procitaj njih i komentarisi tamo... O pojmu nestajanja ljudi... hmmm... ne bih komentarisala, ali se ne secam da je neko zapravo nestao u piramidi... Nije mi poznato ni da privlace crnu energiju (ma sta to tacno trebalo biti), itd...
Uostalom, na gorepomenutim temama ces svakako naci dosta zanimljivog o piramidama, kao i nacinima njihove izgradnje i mogucim svrhama...
*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 12:52 am

Nov sam ovdje,učim se.Osobno mislim da ljudi današnjice podcjenjuju sve,mislimo da ako neko nije imao mobitel tv da je bio zaostao .mislim da su sve te civilizacije djele nešto sa nama,a to je samouništavanje.Sve su dosegle vrhunac u svoje vrijeme i same se uništile,kao što i mi nestajemo.
Upitajte se kakva korist od sve tog tehnololškog napredka,nikom to ne koristi,zar ti zaista treba auto avion svemirski brod.zašto.da čovjek radi i živi od zemlje kao i druge životinje živio bi sretno.tehnologija je smrt.nadam se da nisam bio dosadan.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 1:34 am

Slazem se sa ovim da nam je ego ogroooman... a pri tome smo skloni na brzaka oceniti i potceniti sve sto nam je nepoznato i neshvatljivo...
No, smatram da ovaj tehnoloski razvoj ima svoju svrhu, koju cemo tek saznati, a u medjuvremrnu se mozemo potruditi da ga bar nekako iskoristimo... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimepet kol 01, 2008 2:17 am

IMa svrhu samouništenja,sve ide nizbrdo i to ubrzano.bolesti ratovi,uništavanje prirode strašnim tempom,Priroda se uvjek mjenjala nekim milijunima godina,danas svak more upamtiti kakvo je vrijeme bilo zadnjih 15 godina i šta se dogadja,
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitimepet kol 01, 2008 4:43 pm

Kaj sa "piramidama" u Bosni, nisam čital sve strane ove teme ne znam dal se spominjalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Piramide kao velika energetska postrojenja
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Energetska membrana umjesto baterije
» Velika Gospa
» Piramide u Tomsku
» Piramide u Visokom!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: