Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Piramide kao velika energetska postrojenja

Go down 
+35
Neo
Tucakovic
frankenstein
B
Remke
stnatan
Peroo
Michael Wittmann
Legionar
ofelija
Gea
gothic45
Berny_Sinara
Viktor-x
Xila
kety6
Goxxi
mariod
Apostol_Terorist
king
GoodAlien
Jaykof
Saroman
mare
satan´s master
musiiq
silver
Alpha
Aleksandar Veliki
zvezda
ThE_IMMORTAL
little alien
Blizzard
Svjetloisjena
Rain
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
GoodAlien
Višestanični organizam



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 80
Age : 49
Registration date : 03.08.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimepon kol 04, 2008 10:30 pm

Ma bosna je cudna zemlja vec je to bilo spomenuto xD
eto da ja dodam malo informacija jedna moja prijateljica bila je u piramidi nekoliko sati nezna ni sama jer sat u piramidi prestane radit(ona nije kuzila pa je mislila uvijek da ima vremena) ali kad joj je pocelo bit slabo skuzila je da nesta nije u redu i skuzila je da sat radi te je morala izac vani jer je takorec provela cijelu vijecnost tamo(inace svirala je flutu i to joj je bilo uzasno zanimljivo zbog specijalnog efekta dobivenog putem odbijanja od tonu zidova i tunela itd.
anyway doktori u bolnici nisu imali blage veze o cemu se radi.a ona se takorec bila raspadala...morala je ici kod "specialnog" "piramidskog" doktora koji je znao sto se dogodilo i nekak joj je sa orgonskom vodom il necime pomogao nezna ali zna da se poliejvala nekom vodom i da je pomoglo...
eh jos nesto dva puta su joj se baterije ispraznile of fotoaparata i to na specijalan nacin...CIM je usla u piramidu fotoaparat se ugasio iako je bila sigurna da ga je napunila na pocetku no zamijenila je baterije sljedecu put i ista stvar =)
eto jos za kraj,cuo sam iz nekih izvora da je piramida imala na vrhu dijamant il nekakav rijedan mineral koji je svu tu energiju kanalizirao al eto neke ljudske bestije mongoli il koji vec su invaziji to pokrali...kazu da je zbog toga zetva bila bolja =)
ili je mozda bila bariera kao kod sci fi serijama na svemirskim letjelicama lol nikad neznas :P isto tako volio bi se vratit na temu o uzvisenim bicima koje su stovali i koju su im donesli poboljsanu arhitekturu,poljoprivredu itd. zanimljivo kako me to podjeca na alieneee lol
[Vrh] Go down
king
Višestanični organizam
king


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 81
Age : 48
Registration date : 29.10.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimepet stu 21, 2008 1:55 am

šta stvarno sat ne radi u piramidama?? shock
valjda onaj na navijanje? digitalni bi trebao raditi..
znači prijateljica nije uspjela niti jednu fotku unutrašnjosti piramide??

btw, nisam nikad vidio niti jednu fotku unutrašnjosti piramide. scratch
ima netko neki link sa takvim fotkama??
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimepet stu 21, 2008 2:09 am

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 PyramidCheopsInside1

galerija u velikoj piramidi. Ima fotki, naravno :)
[Vrh] Go down
king
Višestanični organizam
king


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 81
Age : 48
Registration date : 29.10.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimepet stu 21, 2008 2:54 am

tnx!!
jel ima još??
kad malo bolje pogledam ovu fotku,kao da je slikana u nekom postrojenju... (suki prolaz, visoki zidovi i sl.)

stvarno glupo da je takva građevina napravljena da služi samo kao grobnica.
100 % je imala imala drugu svrhu/namjenu.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimepet stu 21, 2008 9:31 am

Ima slika iz te velike galerije za koju je zanimljivo da nikad ne znaš penju li se ljudi ili spuštaju (neka fora s nagibom, kraljeve i kraljičine odaje (u kraljevoj je nađen nekakav sarkofag od granita za koji mnogi misle da je služio za inicijacije ili neke druge obredne svrhe, ne za sahranjivanje), no ti nazivi odaja su potpuno proizvoljni, nema nikakvih natpisa unutra. Ima slika čak i iz unutrašnjosti sasvim uskih tunela za koje se mislilo da su otvori ta zrak, a djelomično su istraženi posebnim robotima koji su snimali. Uglavnom nema nikakvog dokaza da je Keopsova piramida ikad služila kao grobnica.

Jučer sam bila jako pospana a ni sad nisam puno bolja i žurim, ima dosta slika iz piramida, samo ih treba malo pročešljati, ako ne stignem sad, budem poslijepodne i navečer kad se vratim :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimepet stu 21, 2008 9:40 am

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Sarkofag

Sarkofag u "kraljevoj" odaji Velike piramide.

Još bolja fotka velike galerije

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 GreatPyramidPassage
[Vrh] Go down
king
Višestanični organizam
king


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 81
Age : 48
Registration date : 29.10.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimepet stu 21, 2008 10:44 pm

fotke su dobre,
baš čudno da nema nikavih natpisa niti slika na zidovima "kraljevih" ili "kraljičinih" odaja?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimesub stu 22, 2008 2:49 pm

king je napisao/la:
fotke su dobre,
baš čudno da nema nikavih natpisa niti slika na zidovima "kraljevih" ili "kraljičinih" odaja?

U velikoj piramidi nema nikakvih slika ni natpisa. Zato se mnogi ne slažu sa službenim tumačenjem da su piramide, barem one u Gizi, bile grobnice. Keopsova piramida dobila je naziv po jednoj steli (kamenom spomeniku s natpisom poput nadgrobnog) na kojoj je bilo uklesano Keopsovo ime. No taj kamen je nađen u pijesku u pustinji u okolici piramide, ne u samoj građevini.

Inače postoje piramide koje jesu grobnice i u kojima ima puno tekstova - to su tzv. tekstovi iz piramida. No one se nalaze podalje od ove tri neobične piramide.

Zanimljivo je i to da se velika piramida sa svoje dvije manje pratilje ne može ni tako točno datirati kad je građena. O tome kako je izgrađena da ne govorimo...
[Vrh] Go down
king
Višestanični organizam
king


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 81
Age : 48
Registration date : 29.10.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimened stu 23, 2008 12:23 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Ima slika iz te velike galerije za koju je zanimljivo da nikad ne znaš penju li se ljudi ili spuštaju (neka fora s nagibom, kraljeve i kraljičine odaje (u kraljevoj je nađen nekakav sarkofag od granita za koji mnogi misle da je služio za inicijacije ili neke druge obredne svrhe, ne za sahranjivanje), no ti nazivi odaja su potpuno proizvoljni, nema nikakvih natpisa unutra. Ima slika čak i iz unutrašnjosti sasvim uskih tunela za koje se mislilo da su otvori ta zrak, a djelomično su istraženi posebnim robotima koji su snimali. Uglavnom nema nikakvog dokaza da je Keopsova piramida ikad služila kao grobnica.


evo sinoć imao viška vremena, pa surfajući po net-u naišao na neke filmiće o tome na you tube-u 8)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 1:14 am

Saroman je napisao/la:
IMa svrhu samouništenja,sve ide nizbrdo i to ubrzano.bolesti ratovi,uništavanje prirode strašnim tempom,Priroda se uvjek mjenjala nekim milijunima godina,danas svak more upamtiti kakvo je vrijeme bilo zadnjih 15 godina i šta se dogadja,

Možda je to samo trenutni evolucioni ciklus Zemlje... kroz koji mora da prođe...


Što se tiče izgradnje piramida, meni se odpada teorija o tome da su mogli uticati na smanjenje mase kamena manipulisanjem gravitacionom silom, a kao ogledalo glatke površine kamena dobili prosto dematerijalizijući sve što je bilo višak oko željenog oblika i dimenzija... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 11:15 am

Ides...prilicno nevjerojatna teorija :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 3:38 pm

Na nešto slično sam naišla u knjizi "Inicijacija", Elizabet Hejdž... Odlična za pročitati... ;)

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 3:46 pm

Nisam citala...o cem je knjiga? Bas o Piramidama ili... ?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 7:00 pm

Alpha je napisao/la:
Nisam citala...o cem je knjiga? Bas o Piramidama ili... ?

Egipatska princeza postepeno se budi u tijelu žene iz 20. st. i počinje gledati svijet oko sebe na jedan sasvim novi način. Moraš to pročitati, fantastično je dobro napisana, kao iz prve ruke. No oko piramida nije toliko određena, mislim da spominje samo buku i brujanje koje dolazi s te strane, ne znam je li eksplicitno navedeno da se u piramidama proizvodi energija, ali se podrazumijeva.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimečet stu 27, 2008 2:47 am

Npr. na 266. strani (ja imam II izdanje, Esotheria 2004.) se objasnjava nacin izgradnje piramida... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimečet stu 27, 2008 11:33 am

zvezda je napisao/la:
Npr. na 266. strani (ja imam II izdanje, Esotheria 2004.) se objasnjava nacin izgradnje piramida... *

To je ono oblikovanje kamena koji izgubi težinu i može se lako obrađivati pomoću vibracija? Ili sam nešto pobrkala :) Mislim da sam upravo ovdje prvi put o tome čitala, ali bilo je to prije sedam ili osam godina, morat ću obnoviti znanje :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimečet stu 27, 2008 11:43 am

Zadnje sto sam gledala vezano za izgradnju Piramida bilo je da su se izgradijivale iznutra prema van i gore. I to tako da su imali rampu negdje do pola (ili dvije trecine) visine. Naime, varijanta da je rampa bila iz vana i do vrha je nemoguca jer bi se urusila. Uglavnom, kad su izgradili to do te neke visine onda su 'reciklirali' samu rampu i od nje same izgradili ostatak tj. vrh.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimečet stu 27, 2008 9:57 pm

Izgubi tezinu manipulisanjem gravitacijom... To je to. *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica
Apostol_Terorist


Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimepet stu 28, 2008 2:19 am

little alien je napisao/la:
Da, nacitao sam se vise ovih clanaka i teorija ali nijedna nedaje dovoljno realno objasnjenje zasto su toliko snazne civilizacije nestale sa lica zemlje!!!
Volio bih cuti vasa neka razmisljanja sto se tice ovog!

Nekako mi se namece jedina sulucija neka natprirodna katastrofa protiv koje nisu mogli nista, znaci poplava i sl. katastrofe koje su opisane u monoteistickim 'mitovima'

ma sto posto su bili u kontaktu s vanzemaljcima...

dali su im znanje i sve i zato su se unistili i nestali..jer kad bi dao majmunu upaljac on bi se zapalio i umro pa zamisli kad su ovi dobili znanja od "onih " gore..

naravno primitivno se pograbali i nestali.

zato i sad i nema kao u proslosti slika zagrljenih egipćana i kozmonauta.
dosli su ovdje vidili nas i rekli bolje da se ne pacamo u njim pogle divljaci sami ce nestat. :x
[Vrh] Go down
mariod
Prašina
mariod


Male
Aries Horse
Broj postova : 5
Age : 46
Registration date : 25.12.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimened pro 28, 2008 3:24 pm

ThE_IMMORTAL je napisao/la:

Evo vam dimenzije keopsove piramide, umanjene normalno. mozete sebi napravit piramidu od cega zelite, samo ne od ogledala/zrcala/spigle lol (to je cudno, objasnicu kasnije zasto).

cini mi se da sam negdje procitao da nije dovoljno samo proporcionalno umanjiti piramidu... naime riječ je bila o valnoj duljini zracenja koje piramida "lovi" i upravo zato nije svejedno da li je piramida od 15cm ili 150m... naravno ovim manjima cete "ostrit" zilete i cuvat hranu ali tek velike su prava stvar... samo gdje nac toliki komad sperploce scratch i ko ce to ispilit :x i precizno sastavit bez pomoci ararakija :)
[Vrh] Go down
Goxxi
Prašina



Male
Taurus Buffalo
Broj postova : 9
Age : 38
Location : Beograd, Srbijaaa
Registration date : 03.06.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimepon pro 29, 2008 9:25 pm

sto sam gledao neki dokumentarac na RTS-u o piramidama, i zapravo na povrsini Bermudskog trougla nasli su jednu ogromnu piramidu ispod vode, slicnu kao u Egiptu samo malo vecu..............
[Vrh] Go down
kety6
Višestanični organizam
kety6


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 79
Age : 30
Registration date : 14.09.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimeuto pro 30, 2008 12:59 am

to sam i ja negdje citala..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimeuto pro 30, 2008 1:06 am

Imamo o tome topic OVDJE
[Vrh] Go down
kety6
Višestanični organizam
kety6


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 79
Age : 30
Registration date : 14.09.2008

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimeuto pro 30, 2008 1:10 am

hvala :)
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitimečet sij 08, 2009 4:59 am

a sta je sa piramidama u visokom, u BiH???
[Vrh] Go down
Sponsored content





piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   piramide - Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Piramide kao velika energetska postrojenja
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Energetska membrana umjesto baterije
» Velika Gospa
» Piramide u Tomsku
» Piramide u Visokom!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: