Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žalbe i pritužbe

Go down 
+55
LJUBAV
Archangel
Madonna
Korplikan
SkywardSword
orca
Deti
Dantalion
Lyra
Angelino croft
Gea
Zona
legenda007
Jasminko
urbanaaa
ukiss
daughter_of_Sun
dvolicni
ex-karl marx
biga
Armin od Irima
Fantom
Chakotay
Athena
Skulptura
Remke
Aurora Borealis
argonian
gothic45
vladimir je idiot
Techpriest
Comi
Neobicni forumas
josip21
Michael Wittmann
Blizzard
Legionar
Jaykof
Goran
gloria_g
malena
Sigmund Freud
Galileo Galilei
userNejm
Fixo
because the night
Rain
Alpha
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
vladimir
Tutankhamon
Svjetloisjena
sanja
floridana
59 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimečet lip 11, 2009 2:58 pm

a jesam li ? imas link iznad tu ti pise sve o Rommelu. Posto vidim da ste ne informisani. Ako vas mrzi da citate odmah cu vam reci da je Erwin Rommel bio samo general koji nije bio uopste clan nacionalne partije, takodje optuzen je da je spremao zaveru protiv Hitlera. Ja sam njega postavio na avatar samo zato sto je jedan od najboljih generala koji su ikada postojali. Na slici nema N od nazi, i nisam nigde koristio nazi fore, a ako tvrdite da jesam zelim citat!

Meni je ovo smesno, banujete da sam se nazi izrazavao i koristio fore (a nisam), a vi ste u svakom ratu bili do kraja za nemce!?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimečet lip 11, 2009 6:25 pm

Oprosti, ali mislim da nisi bannan iskljucivo radi tog linka vec radi koktela filmica, viceva, komentara pa i linkova koji nekako namecu dojam da odobravas, dapace, promoviras nacizam i tome slicno. Vidis, nije svejedno tko nesto kaze. Ti si dao citavu hrpu crnih viceva o Zidovima...i svi mi znamo te viceve i sigurno smo ih ponekad i ispricali, a da se to, na koncu, nije shvatilo kao kad ih ti ispricas. Znas li zasto je tome tako? To ti je isto kao sto ces si ti dati za pravo reci da ti je npr. brat (ako imas brata) budala ali neces dozvolit da itko drugi to kaze. Ne znam da li razumjes o cem se tu radi.
Enivej, nisam sigurna jel ti to samo provociras tim ss/naci forama, da li stvarno simpatiziras nacizam ili niti ne znas sto govoris. Kako god da bilo, nije mi jasna tvoja sklonost tome svemu al dobro. Naime, objasnjenje koje si jednom dao da im se divis jer su bili disciplinirani nije objasnjenje jer ako zelis disciplinu duha i uma radije se okreni shogunima ili tako necem. Mislim, ti si stavio sliku Hitlera i psa koji izvrsava naredbu kojoj se ocito divis. Ti se, dakle, divis kada netko nekim vlada, kad je netko nekom u potpunosti ponizan i odan...predpostavljam da ne volis macke gica ...no, sve to govori puno o osobi. Umjesto da se boris protiv te svoje sadisticke osobine ti se jos ponosis i hvalises time. Ako zelis pokornost, pokori sebe.

Jednom si kazao kako si i inace bannan s raznih foruma i tome slicno radi tih naci fora. Jasno je da ti nije jasno zasto to nekima smeta ali niti ti ne mora biti jasno...jednostavno prihvati to.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimečet lip 11, 2009 7:14 pm

sto se tice tih filmica slika itd.. ja sam postovao na temama koje i jesu napravljene vezano za drugi svetski rat i samog Hitlera, a na drugim temama uopste ga nisam spominjao niti sam provocirao SS i nazi forama. Pa nisu vam valjda zidovi braca ? tolko ste ih pobili da bi dokazali odanost nemcima u drugom svetskom ratu a sad ih stite lol!
Stavio sam sliku na kojoj Hitler mazi svog psa, i tu sliku sam pokazao da bi videli da je Hitler ziv posle ww2, i to je na temi koja je i napravljena o Hitleru. Ja tu ne vidim nigde izvrsavanje naredbe ?
ne razumem ovo "predpostvljam da ne volis macke"?
zasto sam sadista ?
Meni se ovako sasvim svidja ovakav kakav sam, i to sam vec reko. To sto sam kazao, reko sam da me ni na jednom forumu osim ovde nisu cimali u vezi toga a ne obrnuto. Jel moze anonimna anketa da se postavi da glasaju kome smeta moj avatar a kome ne ? neka traje anketa mesec dana mislim da ce sasvim biti dovoljno...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimečet lip 11, 2009 7:32 pm

Zanimljiva pojava da bannani clan posta face

Eto, sad si opet to napravio...kazes "pa nisu vam valjda Zidovi braca"...ti ne vidis antisemitizam u tome? Upravo radi takvih recenica te se dozivljava na nacin na koji te se dozivljava, a da ti toga, ocito, nisi niti svjestan. Zato nije isto da li si ti ispricao vic o Zidovima ili ja.

Ovo za macke je bila sala...macke se teze pokore nego psi pa... :P

Nisam rekla da si sadist nego da pokazujes takve osobine. Nemam pojma jel to realno ili sto...

Sto se anketa tice...hehe...zaboravi...tu smo na tezi nacin naucili kako takva stvar moze biti prilicno zeznuta... :P
Osim toga, mene zbilja nije briga tko bi i kako glasao u nekoj anketi. Pravila su takva da su zabranjeni takvi izricaji kojima ti tezis.

Razumjem da se ti sebi svidjas takav i da se svidjas slicnima sebi. Bas kao sto se Zidovi svidjaju sebi i kao sto teroristi medju sobom smatraju opravdano da pobiju nevine ljude radi njihovog viseg cilja. E, pa svatko leti svome jatu, a ovo jato tezi odredjenom duhovnom napretku i ucenju u svrhu istog te ujedno ne podrzava nikavo nasilje ili bilo sto takvoga...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimečet lip 11, 2009 7:39 pm

bravo Alpha! ako mu nakon ovog šta si napisala nije jasno onda nema druge nego crtati kava
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimečet lip 11, 2009 7:48 pm

Alpha je napisao/la:
Eto, sad si opet to napravio...kazes "pa nisu vam valjda Zidovi braca"...ti ne vidis antisemitizam u tome?
Ja nisam protiv jevreja, to su ti vicevi isto kao npr. o plavusi, pandurima, ciganima itd...
Znaci ti ako ispricas isti vic o plavusama koji npr. ispricam i ja, nasi vicevi nisu isti?
ja postujem ovaj forum, citao sam od a do s juce pravila i nigde se ne spominje nacionalizam?! cudno to ste trebali odmah da postavite i to na pocetku.... iako ja nikoga ne vredjam na nacionalnoj osnovi nego jednostavno postavim sliku na temi koja je i vezana za tu sliku ja dobijem iskljucenje sa foruma?
Ja sam jos pre sat vremena skinuo krivicu koje nije ni bilo kada sam vam reko da sam postovao slike sve u vezi Hitlera na temama koje i jesu bile vezane za Hitlera. A moj avatar koji sam postavio je Erwin Rommel, on nije uopste bio uclanjen u nazi stranku niti je bio za naciste. Poslao sam vam link pa citajte! Moram sad da idem drustvom mi je tu nemogu da odgovorim na sve ali posle cu kad se vratim.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimečet lip 11, 2009 7:52 pm

čije vojske? koje znakovlje on ono ima na uniformi?
ti si bannan i nećeš se vratiti dok ne odslužiš kaznu.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimesub lip 13, 2009 2:02 pm

floridana je napisao/la:
čije vojske? koje znakovlje on ono ima na uniformi
Nemacke vojske, znakove kapetana,oficira,generala itd... ?


btw nisam ni izvalio da je proslo bespravno iskljucenje sa foruma confused
jel mogu da vratim Romelovu sliku nazad na avatar? Objasnio sam vam gore da on nije bio u clanovima nazi partije i da je samo vodio vojsku po Hitlerovom naredjenju jer je morao.

@floridana
ti bi trebala da budes manja od makovog zrna iako si admin, jer se ni ti nesto ne drzis pravila ?!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimesub lip 13, 2009 2:07 pm

da, sad ćeš se ko pijan plota uhvatiti za svaku sitnicu
prevelika sam ja da bi bila manja od tebe.
ne možeš vratiti svoga miljenika na avatar
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimesub lip 13, 2009 2:35 pm

floridana je napisao/la:
da, sad ćeš se ko pijan plota uhvatiti za svaku sitnicu
prevelika sam ja da bi bila manja od tebe.
ne možeš vratiti svoga miljenika na avatar
Moj Hitler za vredjanje u javnom zivotu je mrvica naspram hleba.
Ako si starija ne znaci da si "mnogo pametnija" od mene, jedino sto imas vise godina iskustva nego ja, a sto nemogu, ja sam vam gore dao link za biografiju
btw sad mi ne radi avatar?!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimesub lip 13, 2009 9:33 pm

Naravno da ne radi, isključen je u tvom profilu na admin panelu face
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimesub lip 13, 2009 10:14 pm

Stayter je napisao/la:
floridana je napisao/la:
da, sad ćeš se ko pijan plota uhvatiti za svaku sitnicu
prevelika sam ja da bi bila manja od tebe.
ne možeš vratiti svoga miljenika na avatar
Moj Hitler za vredjanje u javnom zivotu je mrvica naspram hleba.
Ako si starija ne znaci da si "mnogo pametnija" od mene, jedino sto imas vise godina iskustva nego ja, a sto nemogu, ja sam vam gore dao link za biografiju
btw sad mi ne radi avatar?!

aha. dakle uvreda je to šta sam ti rekla da si makovo zrno a nije uvreda to šta si meni napisao da budem manja od tog istog makovog zrna zbog kojeg si se uvrijedio. veoma interesantno.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimesub lip 13, 2009 11:20 pm

ne, dobro znas zasto sam ti reko da bi trebala da budes manja od makovog zrna.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimesub lip 13, 2009 11:20 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Naravno da ne radi, isključen je u tvom profilu na admin panelu face
jel moze da se vrati ^^ ?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 12:39 am

Moraš to dogovoriti s adminima, znaš zašto je isključen.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 1:05 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Moraš to dogovoriti s adminima, znaš zašto je isključen.
onda nista od toga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 2:01 pm

Sreca da te imamo jer nam je totalno porasla popularnost ove teme zubi

Ajd reci zasto svim silama tezis vojnim motivima? Mislim, nesto gore spominjes godine i kako je Flo starija od tebe, a vec znamo kako nisi naveo svoje prave godine jer si kazao da nitko s tobom ne bi normalno pricao (ne znam kakve bi to veze imalo s godinama al dobro) da si napisao stvarne godine...istovremeno si negativno odgovorio na moje pitanje da li mozda imas 10 godina zubi ...e sad...ako si u profilu imao navedeno da imas 16 godina, istodobno smatras kako su to kao neke velike godine obzirom vjerujes da bi te ljudi dozivljavali neozbiljno (ili vec nekako drugacije) da napises stvarne godine dok se u citavoj ovoj prici ponasas vrlo djetinjasto moram ponovno ustvrditi i pitati...ako nemas 10, jel mozda imas 8? zubi
Vidis, za 16 godina samo dijete moze vjerovat da su ozbiljne godine i da ce radi njih biti prihvacen u razgovor. Istovremeno toliko si opsjednut odredjenom tematikom i ponasas se potpuno nedokazano te kao razmazeno deriste kojem svi sve dozvoljavaju pa ne moze shvatit i prihvatit da mu je nesto uskraceno. Nije potrebna neka posebna pamet da se shvati kako rat i ratna obiljezja nisu dobrodosla na ovom forumu. Ne razumjem sto te uopce ovdje privlaci? O cemu zelis citati i/ili pisati? Sto te zanima? Naime, ovo je forum prvenstveno o misterijama i duhovnom razvoju, a tebe interesira nesto suprotno od toga...pa cemu uopce tezis da se razgovaramo? O cemu?

Gle, obzirom si prezaokupljen nekim svojim zamisljenim pravima, mozda nisi primjetio kako su svi sasvim normalno pricali s tobom dokle god si imao normalne postove. Nitko nije gledao sto ti pise koliko imas godina. Mnogi niti ne skuze da su godine izlozene u profilu. Ipak, kada se ponasas kao razmazeno deriste tada postaje svejedno da li imas 8 ili 48 godina.

OK, mozda u pravilima nisu specificirane apsolutno sve situacije i momenti ali to ne znaci da administratorsko upozorenje ili zabrana manje vrijedi. Shvati - admini su ti koji odredjuju pravila. I zato evo jos jedno pravilo. Ako iduci put dojdem na Forum, budem slabe volje i ponovno zateknem natezanja na ovoj temi, a oko stvari za koju bi i trogodisnje dijete koje jedva natuca slova shvatilo da nece proci, zbanat cu te skupa sa klonovima proslim, sadasnjim i buducim radi maltretiranja i bez daljnjih kontempliranja...

Mene zbilja ne zanima koliko si star dokle god se razgovaras bez uvodjenja rata u teme pa se nadam da cemo se nastaviti razgovarati jer stvari koje pises dok te ne ulove ti tvoji momenti su sasvim OK...


P.S. A propos tvog Rommelovskog avatara...imam dojam da hoces reci kako se zapravo zalazes za mir...ali, puno ljudi kad vidi njemackog vojnika ne zna i/ili ne proepoznaje nuzno o kome se radi. Nije niti duznost nasih forumasa da znaju niti su obvezni citati linkove ako ih ne zanimaju. Istovremeno ce vecina imati negativne asocijacije vezano za tu tematiku. Nadam se da razumjes da je tome, jednostavno, tako.
Stavih ti avatar miga ...kad ga promjenis nadam se da ces odabrati nesto oko cega nece bit problema zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Techpriest
Višestanični organizam
Techpriest


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 52
Age : 39
Location : Knjazevac
Registration date : 10.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 3:15 pm

Pozdrav svima ja sam nov na ovom forumu pa sam poceo od ove teme. I mislim da je Stayter do negde u pravu zato sto Ervin Romel Johanes Eugen je bio vojnik isto kao i drugi generali (Hrvatski , Slovenski, Srpski ) . On nikada nije bio clan Nacisticke partije (NSDAP) niti je ucestvovao u odmazdama cak nije ni prihvatio pomoc SS divizija. Takodjer je sve neprijateljske zarobljenike tretirao kao svoje davao im je vode i hrane koliko je bilo davano i njegovim vojnicima bez torture. A sto se tice admina on ima pravo da zabrani avatar ili bilo sta na forumu, ali mislim da je Generalfeldmarsal Romel ( za koga treba da se zna is opce kulture ) opravdan avatar i uopste kao tema na bilo kom forumu ili sajtu. Hvala nadam se da cu uklopiti pozdrav
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 3:37 pm

@Alpha
sad si me stvarno nasmejala ides
Neznam kako je bilo u tvoje vreme ali decaci u danasnje vreme sazrevaju sa 10-11 godina, a vec sa 14-15 neki od njih i postaju muskarci!
16 godina imam i to je tacna informacija, a za par meseci cu i 17. Sto se tice mojih godina, 16 godina je sasvim dovoljno da razumem neke stvari iako vi mislite obrnuto. Nekada su ljudi ziveli u proseku 30 godina, maximum 40-50 i to samo kraljevi. Tada se normalan muskarac smatrao vec sa 14-15 godina a sa 16-17 vec se ocekivalo da ima i porodicu.... da ne duzim pricu ja sam ovde doso (neznam da li si citala neke od mojih tema itd..) da razmenjujem znanje, ali kada vidim neznanje ja samo kazem sta mislim nista vise. Zar danas nije vreme demokratije kada je sve dozvoljeno?
alpha je napisao/la:
razmazeno deriste
nisi jedina koja me je tako nazvala :)
sto se tice nazi itd.. ja sam vam reko, ja sam pricao na temama koje su i bile postavljene u vezi toga.
a koja su to moja zamisljena pravila? sto sam postavio sliku nemackog generala koji nije bio uopste uclanjen u nazi partiju nego je samo izvrsavao ono sto mu narede i zbog toga dobio ban ? ja koliko znam marihuanu jedan forumas sto ima nije dobio cak ni upozorenje da skloni sliku a kamoli iskljucenje ili ban.
alpha je napisao/la:
administratorsko upozorenje
koje ? nisam dobio ni jedno pre iskljucenja sa foruma tj nisam ni tad nego tek kad sam napravio drugi nalog....
alpha je napisao/la:
P.S. A propos tvog Rommelovskog avatara...imam dojam da hoces reci kako se zapravo zalazes za mir...ali, puno ljudi kad vidi njemackog vojnika ne zna i/ili ne proepoznaje nuzno o kome se radi. Nije niti duznost nasih forumasa da znaju niti su obvezni citati linkove ako ih ne zanimaju. Istovremeno ce vecina imati negativne asocijacije vezano za tu tematiku. Nadam se da razumjes da je tome, jednostavno, tako.
to je neinformisanost ljudi. Moram onda jedno pitanje, kako su se onda svi slozili da treba da me iskljucite sa foruma kada mi sad kazes da skoro niko nemoze da razazna ko je ko na slici ?
znam da je ovo forum vezan za stvari koje nas cekaju u buducnosti i misterije, ali zar ne bi pre toga trebali da uzmu istoriju u ruke i procitaju malo ?
Istorija je uciteljica zivota.


Zadnja promjena: Stayter; ned lip 14, 2009 3:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 3:38 pm

Techpriest je napisao/la:
Pozdrav svima ja sam nov na ovom forumu pa sam poceo od ove teme. I mislim da je Stayter do negde u pravu zato sto Ervin Romel Johanes Eugen je bio vojnik isto kao i drugi generali (Hrvatski , Slovenski, Srpski ) . On nikada nije bio clan Nacisticke partije (NSDAP) niti je ucestvovao u odmazdama cak nije ni prihvatio pomoc SS divizija. Takodjer je sve neprijateljske zarobljenike tretirao kao svoje davao im je vode i hrane koliko je bilo davano i njegovim vojnicima bez torture. A sto se tice admina on ima pravo da zabrani avatar ili bilo sta na forumu, ali mislim da je Generalfeldmarsal Romel ( za koga treba da se zna is opce kulture ) opravdan avatar i uopste kao tema na bilo kom forumu ili sajtu. Hvala nadam se da cu uklopiti pozdrav
najzad jedan razuman covek ides
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 3:57 pm

Techpriest je napisao/la:
Pozdrav svima ja sam nov na ovom forumu pa sam poceo od ove teme. I mislim da je Stayter do negde u pravu zato sto Ervin Romel Johanes Eugen je bio vojnik isto kao i drugi generali (Hrvatski , Slovenski, Srpski ) . On nikada nije bio clan Nacisticke partije (NSDAP) niti je ucestvovao u odmazdama cak nije ni prihvatio pomoc SS divizija. Takodjer je sve neprijateljske zarobljenike tretirao kao svoje davao im je vode i hrane koliko je bilo davano i njegovim vojnicima bez torture. A sto se tice admina on ima pravo da zabrani avatar ili bilo sta na forumu, ali mislim da je Generalfeldmarsal Romel ( za koga treba da se zna is opce kulture ) opravdan avatar i uopste kao tema na bilo kom forumu ili sajtu. Hvala nadam se da cu uklopiti pozdrav
pozdrav Techpriest
ne ne može biti opravdan kao avatar. na ovom forumu ne dopuštamo isticanje obilježja koje su imali ikakve veze sa fašističkom Njemačkom i fašizmom općenito. ne dopuštamo ni umanjivanje ni omalovažavanje žrtava fašitičkog genocida , pa ni kroz viceve.
za mene je ova rasprava završena.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 4:13 pm

zasto ste onda ovog coveka ugostili sa najveci mogucim obezbedjenjem hranom itd?
Žalbe i pritužbe - Page 9 Bush_NAZI
Žalbe i pritužbe - Page 9 BushNaziBrainMindcom
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 8:27 pm

a jesi naporan blago ti se.....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 2:05 am

doh
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 10:58 am

@Styter...nekako imam dojam da ovo govorim jedno treci-cetvrti put pa se pitam gdje je problem u razumijevanju istog confused ...kako bilo, ponavljam, godine vecina ljudi niti ne skuzi da pisu, godine nisu relevantne za diskusiju, imamo i maldjih forumasa s kojima je vrlo ugodno razgovarati i nitko nikog ne sikanira radi godina osim tebe. Pazi, ti si jedini ovdje koji proziva druge na to koliko imaju godina. Jedini. Dakle, pogledaj se u ogledalo i ono za sto optuzujes druge primjeni na sebi. Trazis druge da ti dozvole i da se prilagode tvojim idejama i tvojim razmisljanjima ali ti ne pada napamet da sam ides u kompromis.
Jos jedna stvar a propos godina...tocno, prije su ljudi ranije osnivali obitelj sto ne znaci da su bili psihicki zreli za to...ali opet su bili daleko zreliji nego djeca danas jer se zvjelo drugacijim zivotom. To sto klinci u danasnje doba rano ulaze u pubertet stvar je onoga sto unosimo u tijelo i na tijelo (medicinski dokazana stvar), a ne pokazatelj zrelosti. Dapace, granica psihicke i duhovne zrelosti je pocela dobrano zaostajat, a to sto te i drugi nazivaju razmazenim deristem bi ti mogla biti indikacija necega pa bi ti bilo dobro da se zamislis.

Sto se tice administratorskog upozorenja...mislim da sam te upravo ja prva na PM upozorila da se okanis naci znakova i ubila ti sliku svastike u potpisu nakon cega smo razmjenili jos hrpu PM-ova u kojima ti uporno trazis sliku nazad i ja ti uporno objasnjavam da ne moze. E sad jes ti malo spor u razmisljanju ili sto pa iz toga ne mozes proturit prilicno jednostavnu konkluziju? ...pa si umjesto slike u potpisu nastavio s naci obiljezjima putem avatara, slika po forumu, izjava i td. ...i onda se cudis bannu...mora da se salis suspect
Mislim, evo te opet s ovim Bushom...alo, sinko, i ti se onda cudis? Cudis se? A blago ti se kava
Btw, forumas koji je imao marihuanu u potpisu je istu uklonio ali ne radi merihuane nego zato jer vise necemo davati da se u potpis stavljaju slike. Pise u pravilima. Ali, vazno je naglasiti da marihuana nikoga ne vrijedja i da ako ti nisi u stanju sam shvatit razliku izmedju svastike i lista marihuane pitaj nekog da ti objasni jer meni ocito ne polazi pokusaj da ti nesto priblizim i objasnim conf1


@Techpriest...kad smo kod opce kulture onda je definitivno opca kultura biti pristojan i u tudjoj kuci se ponasati po pravilima te kuce. Vidm da si zgodno preskocio, ili ni ti nisi razumio, moj post u kojem kazem da nitko nije duzan propoznat Rommela kao ni znati njegovu biografiju. Jel ti hoces reci da bi prepoznao svakog knjizevnika, skladatelja, znanstvenika, filozofa i td. iz bilo koje povijesne epohe i bilo koje zemlje plus ces znati njegovu biografiju? Mogu mislit kako je to realno raspa Ako ce Stayter staviti sliku Rommela na skijanju, na pecanju, na rostiljanju ili tako nesto nek stavi ali ako ce ga stavit sa svastikom na nadlaktici onda je problem u svastiki. Jel moguce da vam to nije jasno, za boga miloga doh




P.S. Dakle...ocito nisam lose volje danas...vjerujem da se zna na sto se to odnosi...ali vrlo brzo cu biti...oni koji su duze na forumu znaju i na sto se to odnosi vampire zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žalbe i pritužbe - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žalbe i pritužbe
[Vrh] 
Stranica 9 / 19.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: