Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žalbe i pritužbe

Go down 
+55
LJUBAV
Archangel
Madonna
Korplikan
SkywardSword
orca
Deti
Dantalion
Lyra
Angelino croft
Gea
Zona
legenda007
Jasminko
urbanaaa
ukiss
daughter_of_Sun
dvolicni
ex-karl marx
biga
Armin od Irima
Fantom
Chakotay
Athena
Skulptura
Remke
Aurora Borealis
argonian
gothic45
vladimir je idiot
Techpriest
Comi
Neobicni forumas
josip21
Michael Wittmann
Blizzard
Legionar
Jaykof
Goran
gloria_g
malena
Sigmund Freud
Galileo Galilei
userNejm
Fixo
because the night
Rain
Alpha
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
vladimir
Tutankhamon
Svjetloisjena
sanja
floridana
59 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:43 am

Alpha je napisao/la:
Nije mi jasno kako se to, navodno, divis disciplini Hitlerove vojske kad nisi u stanju disciplinirat samog sebe.
Divim se onim sto nemam
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:51 am

btw dwarfu ako imas nesto protiv mene, daj mi skype/msn nebitno da se napsujemo ko ljudi de nema pravila :)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 1:26 am

ajde Stayter ne moras vise da se pravis kao da ti nista nije jasno....znas ti dobro sve....zasto i kako.....
ajmo ostavimo to sve po strani i idemo dalje.....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 1:37 am

josip21 je napisao/la:
ajde Stayter ne moras vise da se pravis kao da ti nista nije jasno....znas ti dobro sve....zasto i kako.....
ajmo ostavimo to sve po strani i idemo dalje.....
vidi ga ovaj, pa na snovu gluposti sam dobio ban, ako se vec drzimo po strogima pravilima neka ih svi postuju
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 3:15 am

pa da..neka ih svi postuju...i sta hoces s tim da kazes?..da ta pravila ne vrijede za druge nego samo za tebe....hoces reci da su tebe banali a neke druge nisu....
a u stvari ja koliko sam mogao primjetiti ovdje se bas i ne primjenjuju nekakva stroga pravila....uvijek se i moze reci koja ajmo reci gruba rijec i nece te nitko bas odmah banat radi toga....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 10:13 am

Stayter je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Nije mi jasno kako se to, navodno, divis disciplini Hitlerove vojske kad nisi u stanju disciplinirat samog sebe.
Divim se onim sto nemam
Posteno zivili
Dakle sad kada smo zakljucili da nemas samokontrolu (kako sam kazes) i kada smo ustanovili da nisi u stanju razluciti kako ista rijec u razlicitom kontekstu nosi razlicitu poruku mozemo proturit slijedecu konkluziju: Bannamo koga zelimo, kad zelimo i na koliko zelimo. Jel jasno? Ne vrsimo opismenjavanje omladine. To je uloga roditelja i skole. Svako daljnje nastavljanje preispitivanja nacina bannanja moze samo uzrokovati - bann. Doduse cini se da je to ono cemu ti i tezis raspa

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:24 am

Alpha je napisao/la:
Stayter je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Nije mi jasno kako se to, navodno, divis disciplini Hitlerove vojske kad nisi u stanju disciplinirat samog sebe.
Divim se onim sto nemam
Posteno zivili
Dakle sad kada smo zakljucili da nemas samokontrolu (kako sam kazes) i kada smo ustanovili da nisi u stanju razluciti kako ista rijec u razlicitom kontekstu nosi razlicitu poruku mozemo proturit slijedecu konkluziju: Bannamo koga zelimo, kad zelimo i na koliko zelimo. Jel jasno? Ne vrsimo opismenjavanje omladine. To je uloga roditelja i skole. Svako daljnje nastavljanje preispitivanja nacina bannanja moze samo uzrokovati - bann. Doduse cini se da je to ono cemu ti i tezis raspa
to za samokontrolu vazi samo u stvarnosti, a ovo za ban znam odavno nisi trebala da mi pricas. pff ako si starija nemora da znaci da mozes da mi naredjujes..!?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:26 am

Tocno. To sto sam starija nista ne znaci. To sto sam admin znaci da imam ovlastenje da te bannam. Nadam se da do toga nece doci.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:26 am

josip21 je napisao/la:
pa da..neka ih svi postuju...i sta hoces s tim da kazes?..da ta pravila ne vrijede za druge nego samo za tebe....hoces reci da su tebe banali a neke druge nisu....
a u stvari ja koliko sam mogao primjetiti ovdje se bas i ne primjenjuju nekakva stroga pravila....uvijek se i moze reci koja ajmo reci gruba rijec i nece te nitko bas odmah banat radi toga....

Pravila uopće nisu stroga... A dogodi se da su ponekad čak i preblaga.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:30 am

Alpha je napisao/la:
Tocno. To sto sam starija nista ne znaci. To sto sam admin znaci da imam ovlastenje da te bannam. Nadam se da do toga nece doci.
pre bih reko da ce doci do toga, jer kad se vratim sa treninga iznerviran i vidim ovog grifina kako mi nesto pametuje samo se jos vise iznerviram
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:30 am

Gripphon je napisao/la:
josip21 je napisao/la:
pa da..neka ih svi postuju...i sta hoces s tim da kazes?..da ta pravila ne vrijede za druge nego samo za tebe....hoces reci da su tebe banali a neke druge nisu....
a u stvari ja koliko sam mogao primjetiti ovdje se bas i ne primjenjuju nekakva stroga pravila....uvijek se i moze reci koja ajmo reci gruba rijec i nece te nitko bas odmah banat radi toga....

Pravila uopće nisu stroga... A dogodi se da su ponekad čak i preblaga.
za mene su bila prestroga.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:34 am

Stayter je napisao/la:

za mene su bila prestroga.

Zbilja? Zašto si se onda vratio na forum sljedeći dan nakon što si dobio ban? Trebo si uzeti pauzu od 3 dana jer si ju i dobio, još si otvorio i klona, a mi te pustili da postaš... Onda, još ćeš se buniti o prestrogim pravilima?
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:36 am

Gripphon je napisao/la:
Stayter je napisao/la:

za mene su bila prestroga.

Zbilja? Zašto si se onda vratio na forum sljedeći dan nakon što si dobio ban? Trebo si uzeti pauzu od 3 dana jer si ju i dobio, još si otvorio i klona, a mi te pustili da postaš... Onda, još ćeš se buniti o prestrogim pravilima?
dosao sam jer nisam imao sta da radim,a ban sam dobio za dz. Na svim forumima na kojima sam bio ovakve psovke sam smeo da koristim jedino zbog nacionalizma,verka osnova itd... dobijao se ban.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:39 am

Onda se ti vrati na te forume gdje možeš podcjenjivati druge u raspravi i spuštati im svakakve uvredice, ovdje to ne prolazi niti neće prolaziti. Recimo forum.hr ti je dobar za to, tamo ionako ima puno trolova, možda se uklopiš. Usto forum je veći, ne spominaš se sa 2-3 osobe već sa 10 njih... Super, jel da.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:40 am

Kakav ti je to trening kad se ne ispucas na njemu raspa Ja kad dojdem s treninga - puca mi za sve zubi

Gle, ne moras voljet Gripphona da bi postovao neki bonton...on ti ne moze biti opravdanje za tvoje ponasanje.
Eto, kazes da ides na trening. Znaci trudis se imat neku disciplinu i ici na to. Pa tako vjezbaj i svoj karakter/sebe i ne dozvoli si da bubnes sve sto ti padne na pamet. Ako su tvoje godine tocne onda znam da to pogotovo nije lako ali to nije opravdanje da se ne trudis.

Da se ovako izrazim...u zivotu postoji samo jedna borba, a to je ona samog sa sobom. Sve ostalo je pozadinski sum i opravdavanja. Nerviranje radi postupaka drugih, mjerenje da li je netko napravio isto kao ti i da li je rezultat jednak, zaljenje ako to nije tako, opravdavanje svojih postupaka raznim nacinima...sve je to gubitak energije i vremena...poruka je da valja gledati vise u sebe, a ne oko sebe. Zivot je tvoj privatni izazov. Zato se bori sam sa sobom, a ne sa vjetrenjacama jer njih ne mozes dobit niti ima smisla.

Gripphon je u pravu...mi nemamo neka ostra pravila. Ako su tebi ostra onda je to opet do tebe. Dakle...od kuda pocinjes? Od sebe, naravno. Jer nas promijenit ne mozes.

Aj sad...daj mi razlog da te bannam...zezam se miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:41 am

Gripphon je napisao/la:
Onda se ti vrati na te forume gdje možeš podcjenjivati druge u raspravi i spuštati im svakakve uvredice, ovdje to ne prolazi niti neće prolaziti. Recimo forum.hr ti je dobar za to, tamo ionako ima puno trolova, možda se uklopiš. Usto forum je veći, ne spominaš se sa 2-3 osobe već sa 10 njih... Super, jel da.
tamo sam odavno banovan.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 11:54 am

Alpha je napisao/la:
Kakav ti je to trening kad se ne ispucas na njemu raspa Ja kad dojdem s treninga - puca mi za sve zubi
vidis, kad zakasnis na trening i izgubis svog para, jedini par sa kojim mozes jos da vezbas je jedan od dva trenera. Jeste da tu mnogo bolje naucis pokrete, ali kad dodje sparing izroka me ko vola

sad si me stvarno nasmejala za disciplinu zubi taj sport je prljav samo tako. Tu je disciplina i karakter strana reci zubi
godine su tacne, ali zasto vas to interesuje ja vas gledam kao najnormalnije osobe(sem pojedinaca, znaju tj zna on ko je ides )..
Sto se tice grifina znada me iprovocira nekim njegovim komentarima, stalno zna nesto da popuje.. btw neznam ni zasto skriva svoje godine kad znam da ima 19 godina, ali kao sto sam reko ja po godinama ne ocenjujem osobu...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:02 pm

Cuj...kad sam trenirala full contact neko bi mozda to opisao kao sto si ti opisao ali to nije tocno. Kontrola i disciplina uvijek postoji u sportu. Moras ju imati nad svojim tijelom ako nad nicim drugim...

Svi znamo koliko Gripphon ima godina. To nije tajna. Opet se lovis za nebitno.

Kazem ti...ti si jedina osoba od koje mozes krenuti. Sto ces i kako ces je tvoja stvar koja moze, u odredjenom momentu, postati i moja...

Ovdje se vise nema sto reci.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:09 pm

Alpha je napisao/la:
Cuj...kad sam trenirala full contact neko bi mozda to opisao kao sto si ti opisao ali to nije tocno. Kontrola i disciplina uvijek postoji u sportu. Moras ju imati nad svojim tijelom ako nad nicim drugim...

Svi znamo koliko Gripphon ima godina. To nije tajna. Opet se lovis za nebitno.

Kazem ti...ti si jedina osoba od koje mozes krenuti. Sto ces i kako ces je tvoja stvar koja moze, u odredjenom momentu, postati i moja...

Ovdje se vise nema sto reci.
opa full contact zubi
vidis da vlada neka disciplina ja se nebi vratio kucia da nemogu da stojim na nozi koliko me boli.

ne lovim se nego jednostavno svi me pitate da li su moje godine tacne koje sam upisao u registru a to nema nikakve veze sa mojim odgovorima i postovima!
pazi ja sebe necu da menjam jer mi se svidja onakav kakav sam sad.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:20 pm

Pitam te za godine zato jer je cinjenica da je neke stvari teze odnosno lakse odraditi u nekim odnosno nekim drugim godinama. U tvojima je samokontrola teza nego u mojim. Naravno ovisi i od osobe i jos puno toga.

Citava poanta zivota jeste da se mijenjamo, da evoluiramo na bolje. Tebe nitko ne moze natjerat na nista. Slobodno ostani takav do kraja zivota ako zelis. Ne moras niti odgovornost za svoje postupke preuzet. Okrivljuj druge ili radi sto god radis. To je tvoj izbor.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:33 pm

nemam vise vremena za raspravu ionako sam previse vremena izgubio. sto se tice ovoga, glupost...

sto se tice menjanja to je istina, ali ja vise volim ovakav kakav sam a ima osoba koje me vole ovakvog u stvarnosti lovely
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:36 pm

No, pa to ti citavo vrijeme govorim...gubljenje vremena...

Znas...svatko ima nekog tko ga voli kakav jeste...npr. mama zubi ...ali tvoj posao na Zemlji nije da pronalazis slicne sebi i one kojima si ok takav...rekoh ti vec...no, kako zelis...

Lijep pozdrav

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 1:05 pm

Alpha je napisao/la:
Znas...svatko ima nekog tko ga voli kakav jeste...npr. mama zubi
lol!
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimečet lip 11, 2009 12:36 am

Koja je to sramota kada te neko banuje bez ikakvog razloga, ali sta ces, tako ti je to kad je neko nacionalista i jos neobrazovan.
Sto je najgore nisam imao pojma da sam kaznjen do sad, uopste nisam obavesten, samo trazim razlog da mi napisete zasto sam iskljucen?
malo vise o Rommelu http://hr.wikipedia.org/wiki/Erwin_Rommel
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitimečet lip 11, 2009 2:16 am

Gle, morat ces se pomiriti da u vecini drustvenih zajednica promoviranje nacizma ne prolazi dobro. Dakle, ako ti se desi da ti nije jasno zasto te netko krivo gleda ili zasto si npr. bannan na nekom forumu, zamisli se da li si mozda proturivao neke tako naci fore i fazone.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žalbe i pritužbe - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žalbe i pritužbe
[Vrh] 
Stranica 8 / 19.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: