Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žalbe i pritužbe

Go down 
+55
LJUBAV
Archangel
Madonna
Korplikan
SkywardSword
orca
Deti
Dantalion
Lyra
Angelino croft
Gea
Zona
legenda007
Jasminko
urbanaaa
ukiss
daughter_of_Sun
dvolicni
ex-karl marx
biga
Armin od Irima
Fantom
Chakotay
Athena
Skulptura
Remke
Aurora Borealis
argonian
gothic45
vladimir je idiot
Techpriest
Comi
Neobicni forumas
josip21
Michael Wittmann
Blizzard
Legionar
Jaykof
Goran
gloria_g
malena
Sigmund Freud
Galileo Galilei
userNejm
Fixo
because the night
Rain
Alpha
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
vladimir
Tutankhamon
Svjetloisjena
sanja
floridana
59 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:15 pm

Ne razumijem zašto uopće uspoređuješ pričanje gluposti sa psovanjem.
Shvatio sam da je tebi prihvatljivije da ti netko opsuje nešto nego da ti priča gluposti.

Ali to je kao da kažem, volim Sunce ali auto mi je draži.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:24 pm

A ja ne razumijem zasto ste zaspamali temu "predstavite se" kad za ovakva pitanja i nedoumice imamo PDF Info kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:26 pm

Poželjno je da psovači na ovom Forumu cenzuriraju psovke, ili ih uopće ne napišu. Na ozbiljnijim temama uvijek cenzuriramo ili brišemo psovanje, dok je na Druženju ostavljeno.
Razumijem što želiš reći. U tvoj primjeru trebalo bi razlikovati ljude koji su glupi jer nemaju izbora i koji su glupi jer ne razmišljaju. Ove druge bi svakako trebalo sankcionirati. Uništavaju svoj potencijal, ali to nije samo njihov potencijal, jer bi tim potencijalom mogli pomoći društvu. Naša građanska dužnost, koliko sam upoznat, je pomoći osobi nastradaloj u nesreći. Isto tako bi nam trebala biti dužnost pomoći društvu na toj razini koliko možemo. No nema sanckija za to. Trebalo bi biti. Svakako.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:37 pm

Jasminko,off topic i psovanje je zabranjeno na ovom forumu i tacka.... 8)

P.S. I daj ne seri vise... zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:41 pm

O cem vi to trkeljate zaboga? A tko je mjerilo te velike pameti i tko je to kompetetntan reci da je drugi glupan koji ne misli glavom? Sve me strah gdje bi danas bili da je recimo Crkva prije 500 godina odredjivala tko je glup i eliminirala ga iz drustva.
Meni masu puta nesto bude nevjerojatno glupo i pomislim da li je ta osoba uopce ista razmislila prije nego je napravila ili kazala to sto jeste i onda kasnije skuzim da iz kuta iz kojeg ta osoba gleda to totalno ima smisla iako se meni na prvi pogled doticna stvar cinila totalni idiotizam.

E sad, jasno je da je puno lakse napisati ovo sto sam napisala nego zivjeti po istom. Cinjenica je da sam prva u redu kad treba popi**** radi neke gluposti ali to ne znaci da sam u pravu. Samo znaci da imam problem sama sa sobom kad me to tak nervira.

Ako se ova rasprava misli nastavit ja cu sve prebaciti na neku temu u PDF Info.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:41 pm

Fantom...kakis brokve. I to zakrivljene kava E sad da ti je jos znati sto su brokve :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jasminko
Prašina



Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 9
Age : 62
Location : Melbourne
Registration date : 21.09.2010

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:43 pm

Bas zanimljiv ovaj vas brojcanik postova.. I na 55. stranici imam 7 postova i na 56. takodje a vala i na 57. stranici imam jopet 7 postova, a sve jedan iza drugoga stoje pod istim rednim brojem.... O cemu se radi ?? Prosto se zapitam jel doticni gospodin skulptura uistinu napisao 4290 postova il se to odje nekako drugacije broji nego u ostatku svijeta.... Ko zna mozda na mom iducem postu iskrsne brojka od 568.... Bit ce da je to po onoj staroj nije zlato sve sto sija..... Ako se ovo brojanje postova ovako nastavi, ja cu doc do stadija majmuna za neki 8 tisuca svjetlosni godina, a tada cu vec podobrano biti mrtav hehehehehehehe Sve me ovo navodi na sumnju da su neki clanovi napucali sebi broj postova cisto da bi ispali djekovi u odnosu na one koji moraju pisat po pet postova za jednu promjenu cifre..... Eto citam dalje i naidjem na blizzaarda koji je za nepune 3 godina na ovom forumu napisao skoro cijeli 12 000 postova... Tko god ima malo mozga u glavi mora mu biti jasno da je tri godine tocno 1095 dana i ako podjelimo blizzardovih 12000 postova na tih tisucu i stotinjak dana ispada da je doticni mladi gospodin morao napisati u danu preko 100 postova..... Bas bih rado cuo kako je to blizzardu uspjelo, prije nego li zakljucim da je sto se tice isticanja broja postova ovaj forum totalno sjeban.... Ako neko ima odgovor neka mi se slobodno obrati sa objasnjenjem... Veoma rado bih ga cuo....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:45 pm

Alpha,mirna budi....prodacu te... zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:48 pm

Jasminko...pazi sad ovo... scratch

Prema statistici, Zagorci u prosjeku pješače 1.500 km godišnje.
Prema drugoj statistici, Zagorac popije prosječno 182 litre alkoholnog pića
godišnje.
Zaključak je da Zagorac u prosjeku troši 12,1 litara na 100km.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 2:58 pm

Jasminko, stvar je vrlo jasna.
Svaki post koji napišeš se dodaje ukupnom broju tvojih napisanih postova.

Ako npr imaš 3 posta i napišeš još jedan, imat ćeš ih 4. Kužiš?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 3:32 pm

Jasminko, 12000 podijeljeno sa 1095 je otprilike 10 postova dnevno :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 3:35 pm

Jasminko je napisao/la:
Tko god ima malo mozga u glavi mora mu biti jasno da je tri godine tocno 1095 dana i ako podjelimo blizzardovih 12000 postova na tih tisucu i stotinjak dana ispada da je doticni mladi gospodin morao napisati u danu preko 100 postova..... Bas bih rado cuo kako je to blizzardu uspjelo, prije nego li zakljucim da je sto se tice isticanja broja postova ovaj forum totalno sjeban.... Ako neko ima odgovor neka mi se slobodno obrati sa objasnjenjem... Veoma rado bih ga cuo....

meni ova računica nije jasna. ja kako god sračunam ispadne oko 11 postova dnevno. scratch

evo i legi je prije mene to sračunao roll
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 3:46 pm

Em psuje, em priča gluposti :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Jasminko
Prašina



Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 9
Age : 62
Location : Melbourne
Registration date : 21.09.2010

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 4:50 pm

Na zalost a i prema mojoj tocnoj procjeni ne mogu ovdje vise pisati, jer me je vasa uvazene adminica banirala u 8 postu... To sve govori o dobrodoslici sa kojom ste me docekali... Svima vam se ljepo zahvaljujem i ispricavam na smetnji sto sam se odazvao vasem pozivu da se predsrtavim... Nastojati cu od sada samo da citam sto me zanima, al pisati vise necu jer vidim da je to na ovom forumu nepozeljno... Jos jednom hvala na takvoj dobrodoslici al neka fala....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: baljezganje   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 6:45 pm

@Fantom...ne mogu izdrazt zubi ...a za Zagorce rofl2

@Skulp... rofl2

@Legi i Athena...i meni racunica ispada kao i vama face

@Jasminko...aj ne seri. Nitko te nije banna. To je kao prvo. A kao drugo...obzirom na tvoje postove cinjenica jeste da bi tako nesto u bliskoj buducnosti moglo biti moguce pa mozda bolje da se drzis vlastitog savjeta.


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 7:04 pm

Eh Jasminko prije nego što kreneš kritizirati i prozivati druge za gluposti, pogledaj sebe. U svojih devet postova si napisao toliko gluposti da ih je sve teško pobrojati. Kad bi se držali tvojih stavova i pravila ti bi već bio bannan.

A ako misliš da Blizzard nema toliko postova koliko mu piše, slobodno malo pogledaj po forumu, gotovo da nema topica na kojem on nije napisao barem desetak postova. I kad smo kod broja postova, nije bitan broj nego kvaliteta, tako da je bolje imati deset kvalitetnih nego sto spam postova.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 7:55 pm

Jasminko je napisao/la:
Eto citam dalje i naidjem na blizzaarda koji je za nepune 3 godina na ovom forumu napisao skoro cijeli 12 000 postova... Tko god ima malo mozga u glavi mora mu biti jasno da je tri godine tocno 1095 dana i ako podjelimo blizzardovih 12000 postova na tih tisucu i stotinjak dana ispada da je doticni mladi gospodin morao napisati u danu preko 100 postova..... Bas bih rado cuo kako je to blizzardu uspjelo, prije nego li zakljucim da je sto se tice isticanja broja postova ovaj forum totalno sjeban.... Ako neko ima odgovor neka mi se slobodno obrati sa objasnjenjem... Veoma rado bih ga cuo....

Hvala na pitanju, rado ću odgovoriti :)

To mi je uspjelo tako da sam jednostavno hakirao sistem, pronašao odgovarajuće kodove i promijenio bazni kod brojača postova, te sam tako automatski nabio ogromnu količinu postova, ni kriv ni dužan. Vidiš i sam da pišem tek 2-3 posta po danu, tako da ne ispadne previše sumnjivo i očito svima. Evo, prije ovoga posta sam imao 11 937 postova, a sada imam 11 945. To nije zadana cifra da umjesto jednog posta dobim njih 7, složio sam malo kompliciraniji kod tako da nakon svakog posta dobim random brojku između 1 i 10, tako da bi bilo manje sumnjivo. No, administratori su me otkrili, ali teoretski nisam prekršio niti jedno pravilo foruma, pa nisam mogao biti baniran. Trenutno sam na uvjetnoj slobodi, kao da me i nema. I dok sam online, nema me na online traci jer nisam običan forumaš nakon toga (nisam niti neobičan forumaš, da ne bi bilo), a isto tako ako pogledaš moje zadnje vrijeme posjete, vidjet ćeš da je to vrijeme nepoznato, a de facto upravo pišem post. Tako je to dok se igraš sa sistemom pa trpiš neočekivane posljedice, ali zaslužio sam to, priznajem. Ali da se pohvalim, trebalo mi je tek oko 1000 postova da prokljuvim kako upasti u sistem, od tada si nabijam postove na random, no nabio sam preveliku random cifru pa je sve skupa ispalo preočito. Sada svi moderatori znaju za tu veliku prijevaru koju sam nanio forumu, ali, kako to obično biva, ljudi uzmu ono što im se sviđa dok drugima to isto brane. Sada i Alpha i Flo koriste taj moj kod, jedino tako su mi i dopustile da mogu ostati na forumu, makar kao nevidljivi "duh", još su rekle da bi se mogao nazvati Casper, ali je ime zauzeto. Hebiga, što bi im ja, barem mi je ostalo pravo da si sam izaberem nick. I tako, to ti je Blizzardova priča o 12k postova. zubi

Inače, možeš psovati ako znaš kako. Sve moraš zapakirati u lijepi paketić da bi bilo primamljivo. Tako recimo ja sam opsovao u predzadnjoj rečenici iznad napisavši "Hebiga". Možeš i "hebote", "hebi se", "push my cijev", "idi u khm"... Svašta se može, just remember, lijepi paketići su bitni!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimesri ruj 29, 2010 9:58 pm

aha, zato te trpim. a ja mislila zbog dobrih uleta :P
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 4:02 pm

floridana je napisao/la:
aha, zato te trpim. a ja mislila zbog dobrih uleta :P

Strpljen...spasen/na....ti si na "NA" a ja sam za "ZA"..jel' tako oko moje...cerek
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 4:17 pm

ja sam se samo došao ispričati radi svojih ispada prije tjedan-dva.
bio sam iznimno nervozan i iziritiran te"kratkoga fitilja".

uživajte...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 5:04 pm

Otvorit cemo posebni PDF za isprike. I meni bi dobro dosao s vremena na vrijeme :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 5:27 pm

Ma kakve isprike.
Nema se potrebe ispričavati, svatko ima loš dan.

Alpha, za tebe svi znamo da si vještica tak da je to ok evil

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 5:32 pm

Ahaaaa, zato ti nećeš doći na miting.
Očito je Gea jedina vještica s kojom se družiš zubo

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 5:35 pm

Ma nije to razlog. Ne vjerujem u vještice, mislim da su lude :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 5:36 pm

Jedna luda dovoljna, dvije preko zdrave glave? zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žalbe i pritužbe - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žalbe i pritužbe
[Vrh] 
Stranica 15 / 19.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: