Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 svakodnevni make up

Go down 
+9
m@lena
because the night
floridana
malena
None
Aleksandar Veliki
urbanaaa
Merkurica
sanja
13 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet tra 25, 2008 3:58 pm

dakle, što svakodnevno nanosite na lice i tijelo?

evo mene ujutro: najprije zub , pa perem lice loreoalovim gelom, zatim nanosim nivea visage mlijeko, pa lorealov losion, pa lorelaova hidratantna krema, pa puder, pa (ako ga imam) rumenilo...
pa onda malo doveovo mlijeko za ravnanje kose, pa isfeniram kosu...
onda stavljam tuš, uglavnom crni, na gornje kapke, pa malo maskare, na usne malo ruža (roza, jedinog njega i imam zubi ) i na kraju malo sjajila...
nije puno, jel tako? cerek
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet tra 25, 2008 6:21 pm

zar ti nisu svi ti preparati za njegu kože preagresivni? zašto koristiš i gel i mlijeko i losion i kremu?
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet tra 25, 2008 6:24 pm

nisu ak uzmeš u obzir da imam problematičnu kožu...
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet tra 25, 2008 6:29 pm

hm, pa baš zato pogotovo ti je to sve previše. ne želim pametovati, koristi što želiš zubo ali eto i ja imam problematičnu kožu pa uglavnom pazim što koristim i koliko toga koristim.
uglavnom, koristim aveneov gel za čišćenje lica (obavezno pazim da na njemu piše da nije komedogen i da je hipoalergen), nakon toga stavim malo bademovog ulja oko očiju i na lice stavim hidratantnu kremu i onda aveneov puder, olovka za oči, maskara i ruž.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet tra 25, 2008 6:34 pm

eto, slične smo...
i ja nekad koristim olovku, ako mi nestane tuša... :(

u vezi kože:
to je čitava jedna linija njege za problematičnu kožu...
ne znam, mlrd. stvari sam probala i to mi je dosad najbolje...
ono, nije sad nešto idealno, ali je relativno solidno...


kakav je taj tvoj gel?
pomaže li išta?
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet tra 25, 2008 6:59 pm

ujutro operem lice s vodom, očisitim s tonikom, nanesem hidratantnu kremu...stavim puder, sjenilo, maskaru, crnu olovku, eventualno malo rumenila na obraze i labelo u boji. Ne podnosim ruževe.

a navečer skidam s pjenom od afrodite i tonikom i opet kremu nanesem i to je to.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet tra 25, 2008 7:05 pm

i inače mlađe osobe ne vole ruževe...
recimo u mom razz nijedna ne koristi...
nemam pojma što.. misli
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet tra 25, 2008 9:44 pm

vruća mačka je napisao/la:
eto, slične smo...
i ja nekad koristim olovku, ako mi nestane tuša... :(
sviđa mi se kad vidim na nekom drugom lijepo izvučenu liniju tušem, ali ja je ne znam izvući. ruke mi se previše tresu, pa krenem popravljati linije, a onda više ne budu jednake na obadva oka roll pa mi je olovka zbog toga bolja.
btw, i ja ponekad koristim rumenilo, a stavim i sjajilo preko ruža, ali onda ga utapkam u usne jer ne volim kad su mi ljepljive. kosa mi se lijepi za njih. zubo

vruća mačka je napisao/la:
u vezi kože:
to je čitava jedna linija njege za problematičnu kožu...
ne znam, mlrd. stvari sam probala i to mi je dosad najbolje...
ono, nije sad nešto idealno, ali je relativno solidno...
pa onda super ako ti to odgovara. ja baš imam osjetljivu kožu i najbolje mi odgovaraju nekomedogeni i hipoalergeni proizvodi, u ovom slučaju aveneovi, ali koristim uriageov gel za skidanje šminke i on mi je isto odličan, a davnih dana koristila sam i aveneovu termalnu vodu i to je isto prva liga. ides


vruća mačka je napisao/la:
kakav je taj tvoj gel?
pomaže li išta?

dobar mi je zbog toga što nije agresivan, ne sadrži niti sapun pa je prilično blag. pokušala sam koristiti i prirodne proizvode za njegu kože lica, ali uvijek sam imala osjećaj da mi koža nije dovoljno čista kad bih koristila te proizvode. lood
pomaže li? ha, pa ne znam ni sama. kod mene ti to dosta ovisi o stresovima, ciklusu, prehrani....
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimesub tra 26, 2008 11:15 am

Binah je napisao/la:
vruća mačka je napisao/la:
eto, slične smo...
i ja nekad koristim olovku, ako mi nestane tuša... :(
sviđa mi se kad vidim na nekom drugom lijepo izvučenu liniju tušem, ali ja je ne znam izvući. ruke mi se previše tresu, pa krenem popravljati linije, a onda više ne budu jednake na obadva oka roll pa mi je olovka zbog toga bolja.
zato ti je najbolji tuš u olovici... zivili
takav ja koristim, bolji je od olovke jer duže traje, a ne moraš imati picajzlastu ruku... zubi
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimesub tra 26, 2008 11:17 am

Binah je napisao/la:


vruća mačka je napisao/la:
u vezi kože:
to je čitava jedna linija njege za problematičnu kožu...
ne znam, mlrd. stvari sam probala i to mi je dosad najbolje...
ono, nije sad nešto idealno, ali je relativno solidno...
pa onda super ako ti to odgovara. ja baš imam osjetljivu kožu i najbolje mi odgovaraju nekomedogeni i hipoalergeni proizvodi, u ovom slučaju aveneovi, ali koristim uriageov gel za skidanje šminke i on mi je isto odličan, a davnih dana koristila sam i aveneovu termalnu vodu i to je isto prva liga. ides


vruća mačka je napisao/la:
kakav je taj tvoj gel?
pomaže li išta?

dobar mi je zbog toga što nije agresivan, ne sadrži niti sapun pa je prilično blag. pokušala sam koristiti i prirodne proizvode za njegu kože lica, ali uvijek sam imala osjećaj da mi koža nije dovoljno čista kad bih koristila te proizvode. lood
pomaže li? ha, pa ne znam ni sama. kod mene ti to dosta ovisi o stresovima, ciklusu, prehrani....
isto ti je i sa mnom, nekad pomaže, nekad ne pomaže...rofl
ali, to više koristim iz navike, a ne što daje neke rezultate...8)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 1:10 am

I ja sam ovo išao čitati...koja sam ja bu.... gica zubo
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 9:46 am

cekaj malo i ti tako svaki dan?! nebi ja imala živaca se dizati pol sata ranije da se našminkam za posao... ja se šminkam jedino kad idem van a ovako svaki dan umijem se, operem zube, namažem se jojobinim uljem i prekrijem podocnjake i to je sve :cheers:
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 12:11 pm

Svaki put kad izlazim iz kuće ili kad mi netko dolazi moram staviti puder, rimel i rumenilo, te neki nježni ruž. To bi trebao biti svakodnevni make up.
Za posebne prigode, tu je dupla doza pudera, puno sjenila na očima, olovka, ili ako su oči nježnije, puno jači ruž i sl.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 12:17 pm

ima li neki puder onako gust da pokrije sve neravnine na licu, kao glet za zidove cerek

aco nije metroseksualac :P
cerek
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 12:19 pm

birdy je napisao/la:
cekaj malo i ti tako svaki dan?! nebi ja imala živaca se dizati pol sata ranije da se našminkam za posao... ja se šminkam jedino kad idem van a ovako svaki dan umijem se, operem zube, namažem se jojobinim uljem i prekrijem podocnjake i to je sve :cheers:

Kad se navikneš, šminkanje ti postane kao umivanje ili pranje zubi.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 12:23 pm

flo je napisao/la:
ima li neki puder onako gust da pokrije sve neravnine na licu, kao glet za zidove cerek

aco nije metroseksualac :P
cerek

Ja koristim zadnjih pet-šest mjeseci od collistara sa posebnom hidratacijom i mogu ti reć da je odličan. Lipo se upije, ali ne isušuje lice.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 1:04 pm

birdy je napisao/la:
cekaj malo i ti tako svaki dan?! nebi ja imala živaca se dizati pol sata ranije da se našminkam za posao... ja se šminkam jedino kad idem van a ovako svaki dan umijem se, operem zube, namažem se jojobinim uljem i prekrijem podocnjake i to je sve :cheers:

ja se obožavam šminkati lovely
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 1:37 pm

flo je napisao/la:
ima li neki puder onako gust da pokrije sve neravnine na licu, kao glet za zidove cerek

aco nije metroseksualac :P
cerek

Nisam, ja sam dvadesetcentiseksualac :D
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 2:22 pm

aj, aco, ajmo iskreno, kaj se rabiš? zubo
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 6:08 pm

flo je napisao/la:
ima li neki puder onako gust da pokrije sve neravnine na licu, kao glet za zidove cerek

aco nije metroseksualac :P
cerek

draga flo; odi u dm i tamo nadji kozmetiku essence, od njih uzmi puder u prahu "pure mineral", odi na blagajnu i daj teti 20 kuna i to ti je to. samo uzmi neku malo finiju cetku
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepon tra 28, 2008 9:57 pm

because the night je napisao/la:
flo je napisao/la:
ima li neki puder onako gust da pokrije sve neravnine na licu, kao glet za zidove cerek

aco nije metroseksualac :P
cerek

draga flo; odi u dm i tamo nadji kozmetiku essence, od njih uzmi puder u prahu "pure mineral", odi na blagajnu i daj teti 20 kuna i to ti je to. samo uzmi neku malo finiju cetku
nekako nemam baš dobra iskustva sa puderom u prahu. volim da se taj puder ne vidi. obićno kad na nanosim, mislim na tekući, miješam ga sa hidratantnom kremom samo da mi prirodno izgleda. kakva su tvoja iskustva?
[Vrh] Go down
because the night
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 493
Age : 50
Registration date : 06.02.2008

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimeuto tra 29, 2008 12:45 am

ni ja ne volim puder u prahu, znam na kaj mislis, al ovo ti je tzv. mineralni puder, prekriva kao tekuci, nanosis ga velikom mekanom cetkom, ma probaj, samo 20-ak kuna dodje.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimeuto tra 29, 2008 7:06 am

aj baš ću probati.
[Vrh] Go down
m@lena
Višestanični organizam
m@lena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 88
Age : 32
Registration date : 13.10.2008

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet lis 17, 2008 1:30 pm

ja sam jako dugo koristila tekuci puder,jer lice mi je bilo katastrofa,medutim koristila sam i gel navecer i ujutro,al nista..i prije par mjeseci sam prestala koristiti tekuci puder,namazem lice nivea kremom i stavim jako malo pudera u prahu..i lice mi se oporavilo...svi su primjetili ogromnu promjenu.

to utjece na svakog posebno,ali eto to je moj primjer..[/img][url][/url][/u][/i][/b]
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitimepet lis 17, 2008 1:37 pm

imamo još jednu m@lenu zubi. dobro došla :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





svakodnevni make up Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
svakodnevni make up
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SVAKODNEVNI HEROJI
» MAKE UP
» make it or brake it

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: