Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 cigarete

Go down 
+48
geapura
Novus ordo seclorum
2pac
waldox
Marko88
Lyra
tinityrannical
Korplikan
Morn
orca
kika13
riki45
Icecrowned
biga
hawara
Zona
Sang Real
whitelady
Armin od Irima
Legionar
Alpha
wanderer
tomi
josip21
Michael Wittmann
Cinderella
Gea
Athena
Blizzard
MoW
Chakotay
Skulptura
Fantom
gloria_g
Lorki
zmija
Tallina
memnoch
little alien
Rain
babi
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
sanja
malena
vladimir
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 1:19 pm

to je moja baka za par godina lolcina
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 2:35 pm

ne smem cigare da koristim zbog kondicije zubi
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 3:02 pm

kaj si ti maratonac??
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 4:37 pm

Fantom je napisao/la:
Ko pusi zlo nemisli...cigarete - Page 5 257951

ja sam uvik govorija da ti pametno zboris..

inace ispalija sam otkad su poskupile cigare.. pa ko ce to vise kupovat.. nema druge nego pajser u ruke i roknit kiosk.. ko u stara vrimena..
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 6:40 pm

^^josip se vratiO! mase
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 7:15 pm

gloria_g je napisao/la:
kaj si ti maratonac??
lol!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 7:58 pm

Znaci ne....

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 9:23 pm

naravno da ne
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 11:42 pm

Zasto ne?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimesri stu 11, 2009 11:42 pm

zubo

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 12, 2009 2:58 pm

kupih motalicu, awww kako zakon! Mota se ko ludo :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 12:55 pm

josip21 je napisao/la:

inace ispalija sam otkad su poskupile cigare.. pa ko ce to vise kupovat.. nema druge nego pajser u ruke i roknit kiosk.. ko u stara vrimena..

Zašto jednostavno ne pokušaš prestati pušiti scratch
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 1:56 pm

ja motam duvan. kupujem Zlatni dukat, slim rizline filtere (stavljam jedan i po filter da mi budu lakše), rizle bijele. motam ručno, bilo vani ili kući. te cegarete su sasvim drugčaije arome nego kupovne. ne smrde i ne dime puno. mnogo ljudi mi je reklo da nisu uopće primjetili da im dim smeta kao kod obićnih cigareta. sad se nebi vratila na njih ni u kojem slučaju.
jako sam zanimljiva ljudima kad me vide da motam. zure ko omađijani zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 2:13 pm

Omega je napisao/la:
josip21 je napisao/la:

inace ispalija sam otkad su poskupile cigare.. pa ko ce to vise kupovat.. nema druge nego pajser u ruke i roknit kiosk.. ko u stara vrimena..

Zašto jednostavno ne pokušaš prestati pušiti scratch

Lako je to reci...cigarete - Page 5 Suspect

To je isto kao kad bi nekom narkomanu rekao,sto se jednostavno ne prestanes drogirati...cigarete - Page 5 Kopfschuettel

Jedini problem kod cigareta koji imam je njihova zaista visoka cijena ali
ono sto vrijedi mora da je i skupo...cigarete - Page 5 295661
Dakle,zakljucak,pusite ljudi,pogotovu zene cigarete - Page 5 257951 sve dok vas zdravlje i dubina novcanika jos uvijek sluzi...cigarete - Page 5 996688
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 3:22 pm

Fantom je napisao/la:
Omega je napisao/la:


Zašto jednostavno ne pokušaš prestati pušiti scratch

Lako je to reci...cigarete - Page 5 Suspect

Zar je doista tako teško makar i pokušati prestati pušiti? Mislim da je za to potrebno minimalno dobre volje. Nitko ne kaže da će se uspjeti, ali barem pokušati, ništa ne košta... Bolje to nego se početi baviti kriminalom zbog toga :P

Citat :
Jedini problem kod cigareta koji imam je njihova zaista visoka cijena ali
ono sto vrijedi mora da je i skupo...cigarete - Page 5 295661
Dakle,zakljucak,pusite ljudi,pogotovu zene cigarete - Page 5 257951 sve dok vas zdravlje i dubina novcanika jos uvijek sluzi...cigarete - Page 5 996688

Ovdje ću baciti jedan citat:

MoW je napisao/la:
Pozivam gospodu koji ne razumiju da je pušenje štetno i da ubija da pročitaju znanstvenu literaturu i da se informiraju na sljedećim linkovima.
Ako i nakon toga budu sumnjali, iako mi nije zapravo jasno zašto, jer je skepsa odlika upravo znanosti koja je i utvrdila da je pušenje štetno i da ubija, onda neka razmisle dobro o svojem načinu razmišljanja. To navodim za vaše dobro, ja sam naime već davno izabrao.
Dajem samo reviewe znanstvene literature, jer je njihove sažetke najlakše pročitati, a ako vas zanimaju konkretni članci, možete i sami potražiti.
Dakle...

1. Cancer, cigarette smoking and premature death in Europe: a review including the Recommendations of European Cancer Experts Consensus Meeting

2. What is new in the epidemiology of lung cancer: non-smokers, women and the role of cannabis?

3. The role of oxidative stress in the biological responses of lung epithelial cells to cigarette smoke

4. Epidemiology and global impact of chronic obstructive pulmonary disease

5. The impact of tobacco on lung health in China

6. Lung cancer in never smokers: a review

Važno je za napomenuti da se znanstvenici nisu "urotili" protiv ostatka svijeta.

Kako bilo, svatko neka odluči za sebe. Cigarete ne ubijaju preko noći, ali malo pomalo oštećuju organizam. Sad se postavlja pitanje da li se više isplati ne pušiti i biti zdraviji samim time (što se tiče samog pušenja), ili pušiti i biti svakodnevno zadovoljan budući da cigareta izaziva užitak, a pritom riskirajući rak pluća i ostale slabosti koje dolaze zbog toga. kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 3:39 pm

Moj Omega,meni su cigarete najmanji problem...
mene ubise tudje zene i nespavanje ali ni toga se necu odreci dok me snaga i srce jos sluzi...cigarete - Page 5 657146

Pusio ti ili ne,sa 60-setak godina ce nam obojici apoteka menza biti a slicno je i sa onom muskom stvari...
ti jeb*.. ili ne njemu vrijeme prolazi,pa ti vidi...cigarete - Page 5 64658

P.S. uzmi sve sto ti zivot pruza,danas si cvijet a vec sutra uvela ruza...cigarete - Page 5 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 3:45 pm

Cigarete, s obzirom na druge životne aspekte, su doista možda najmanji problem. ides

A to da će nam apoteka biti menza obojici, to se ne bih samo tako kladio, ali mogućnost postoji, tko zna. Tu su mnoge druge stvari, i sama ishrana, način života i slično, tako da su tu cigarete samo jedna od mnogih stvari. No ono što zasad znam, što sam vidio nebrojeno puta dosad, jest da cigarete uništavaju kondiciju. Igram nogomet u svom selu od malih nogu i znamo tko je kako igrao, još iz srednje. I svi od njih koji su propušili, nitko od njih ne može trčati više od 10 minuta a da ne riknu zbog disanja. U srednjoj školi također, imali smo dvojicu sportaša koji su u prvom razredu bili super, a u 3. i 4. su pali u svojim sposobnostima. Svatko od njih kaže da je uzrok upravo cigareta.

Zato, ako ništa drugo, ne kanim niti početi pušiti jer sam sportaš na neki način, a nadalje ako i dobim rak pluća i neku bolest, tada ću biti mirne duše da ju sigurno nisam dobio zbog pušenja. Eto, vidio sam, odlučio sam ides
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 3:47 pm

nije teško prestati omega - kao što reče Hemingway:
"najlakše je prestati pušti, ja sam to učinio 1000 puta"
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 3:48 pm

Ah da, to zaboravih...

Fantom je napisao/la:
To je isto kao kad bi nekom narkomanu rekao,sto se jednostavno ne prestanes drogirati...

Nije nimalo isto jer nisam rekao Josipu da prestane pušiti, već da to pokuša.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 3:54 pm

Gloria ti je vec citirala Hemingway-a....cigarete - Page 5 657146

A ja mogu to samo da potvrdim...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 5:53 pm

floridana je napisao/la:
ja motam duvan. kupujem Zlatni dukat, slim rizline filtere (stavljam jedan i po filter da mi budu lakše), rizle bijele. motam ručno, bilo vani ili kući. te cegarete su sasvim drugčaije arome nego kupovne. ne smrde i ne dime puno. mnogo ljudi mi je reklo da nisu uopće primjetili da im dim smeta kao kod obićnih cigareta. sad se nebi vratila na njih ni u kojem slučaju.
jako sam zanimljiva ljudima kad me vide da motam. zure ko omađijani zubi

točno to! frendici jucer nije bilo jasno kako od rizle, duhana i filtera sa motalicom "stvorim" savrsenu cigaretu... i ljudi ful zure u kaficu...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 5:59 pm

Omega je napisao/la:
Cigarete, s obzirom na druge životne aspekte, su doista možda najmanji problem. ides

A to da će nam apoteka biti menza obojici, to se ne bih samo tako kladio, ali mogućnost postoji, tko zna. Tu su mnoge druge stvari, i sama ishrana, način života i slično, tako da su tu cigarete samo jedna od mnogih stvari. No ono što zasad znam, što sam vidio nebrojeno puta dosad, jest da cigarete uništavaju kondiciju. Igram nogomet u svom selu od malih nogu i znamo tko je kako igrao, još iz srednje. I svi od njih koji su propušili, nitko od njih ne može trčati više od 10 minuta a da ne riknu zbog disanja. U srednjoj školi također, imali smo dvojicu sportaša koji su u prvom razredu bili super, a u 3. i 4. su pali u svojim sposobnostima. Svatko od njih kaže da je uzrok upravo cigareta.

Zato, ako ništa drugo, ne kanim niti početi pušiti jer sam sportaš na neki način, a nadalje ako i dobim rak pluća i neku bolest, tada ću biti mirne duše da ju sigurno nisam dobio zbog pušenja. Eto, vidio sam, odlučio sam ides

Kao prvo tvoje pričanje o prestanku pušenja mislim da nije baš kompetentno s obzirom da nemaš iskustva s tim. Ozbiljnije shvatim ljude koji nakon 15-20-30 godina prestanu pušit i kad mi kažu kako i šta. Ja sam prestajala pušit par puta, al nikad nije trajalo više od 5-6 mjeseci...čak sam puno i rekla.

Što se tiće sporta...moj stari igra nogomet otkad zna za sebe, puši od 17-e godine, sad ima 49 godina... Dečki s kojima igra unazad par godina (rekreativno) su od 20-45 godina, većina između 22-30g...stari trči najbrže, daje najviše golova i definitivno najbolji igrač. Kad vidim ove mlađe od njega, pa i svoju generaciju bude me sram. Katastrofa.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 6:08 pm

urbanaaa je napisao/la:

Kao prvo tvoje pričanje o prestanku pušenja mislim da nije baš kompetentno s obzirom da nemaš iskustva s tim. Ozbiljnije shvatim ljude koji nakon 15-20-30 godina prestanu pušit i kad mi kažu kako i šta. Ja sam prestajala pušit par puta, al nikad nije trajalo više od 5-6 mjeseci...čak sam puno i rekla.

Kompetetno je utoliko što mi svi u obitelji puše + imam mnogo poznanika koji puše, pričali smo o tome i sve što pričam ne pričam napamet. Pa sad hoćeš li ti mene ozbiljnije shvatiti ili ne, tvoja stvar, ali sve što sam pričao je ono što sam čuo upravo od tih ljudi za koje kažeš da bi ih shvatila ozbiljno 8)

I još jednu stvar mi je većina rekla, a to jest da ako mi netko priča kako je ovisan o cigareti i pritom kaže da bez problema prestane pušiti kad god poželi, da to znači ili da laže ili da nije uopće pravo ovisan o cigareti.
To automatski znači da odvikavanje od cigareta nije nimalo lako niti sam igdje napisao da jest, i otac i djed su se pokušali odviknuti, ali nisu uspjeli. S tim da isto tako ne tvrdim da je nemoguće da je netko ovisan, pa se ne može lako odviknuti od cigareta.

Citat :
Što se tiće sporta...moj stari igra nogomet otkad zna za sebe, puši od 17-e godine, sad ima 49 godina... Dečki s kojima igra unazad par godina (rekreativno) su od 20-45 godina, većina između 22-30g...stari trči najbrže, daje najviše golova i definitivno najbolji igrač. Kad vidim ove mlađe od njega, pa i svoju generaciju bude me sram. Katastrofa.

Dobro, to je jedan primjer, znam i ja za jedan takav, ali ipak znam za puno više onih koje je cigareta sportski uništila. I moj djed puši 50 godina, još uvijek izgleda super, puno mlađe od ostalih, zdrav čovjek, ali to nije nikakav argument prema neštetnosti ili neočekivanom djelovanju cigareta.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 6:15 pm

Omega je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:

Kao prvo tvoje pričanje o prestanku pušenja mislim da nije baš kompetentno s obzirom da nemaš iskustva s tim. Ozbiljnije shvatim ljude koji nakon 15-20-30 godina prestanu pušit i kad mi kažu kako i šta. Ja sam prestajala pušit par puta, al nikad nije trajalo više od 5-6 mjeseci...čak sam puno i rekla.

Kompetetno je utoliko što mi svi u obitelji puše + imam mnogo poznanika koji puše, pričali smo o tome i sve što pričam ne pričam napamet. Pa sad hoćeš li ti mene ozbiljnije shvatiti ili ne, tvoja stvar, ali sve što sam pričao je ono što sam čuo upravo od tih ljudi za koje kažeš da bi ih shvatila ozbiljno 8)

Citat :
Što se tiće sporta...moj stari igra nogomet otkad zna za sebe, puši od 17-e godine, sad ima 49 godina... Dečki s kojima igra unazad par godina (rekreativno) su od 20-45 godina, većina između 22-30g...stari trči najbrže, daje najviše golova i definitivno najbolji igrač. Kad vidim ove mlađe od njega, pa i svoju generaciju bude me sram. Katastrofa.
Zvučalo je ko da si napamet pričao jer nisi naveo primjere. Al da je lako prestat pušit, nije. Niti najmanje, većini. Meni je relativno lako, tako da ne "branim" sebe. Meni je jedino problem što ne mogu zauvijek prestat, al vjerujem da će se i to promijenit. Zasad uživam u pušenju...

Citat :
Dobro, to je jedan primjer, znam i ja za jedan takav, ali ipak znam za puno više onih koje je cigareta sportski uništila. I moj djed puši 50 godina, još uvijek izgleda super, puno mlađe od ostalih, zdrav čovjek, ali to nije nikakav argument prema neštetnosti ili neočekivanom djelovanju cigareta.

Pa šta sam ja htjela argumentirati da je pušenje zdravo? Ili neštetno?
Nervira me generalizacija, trpanje u isti koš sve pušače... Balić je isto pušač, pa je vrhunski sportaš...poznam dosta košarkaša koji puše, a zarađuju s košarkom(kolko se može u HR)... Zatim dečke koji se bave bb-om...Tak da mislim da pušenje ipak više sjebe neke druge stvari od kondicije.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 7:03 pm

Nisam kanio ostaviti takav dojam jer nisam osoba koja generalizira niti trpa sve osobe neke kategorije u isti koš. Ono što sam napisao jest vlastito iskustvo, i ne samo moje, već i nekih drugih ljudi iz drugih dijelova Hrvatske s kojima sam se upoznao i s kojima sam kad tad došao i do te teme, u vezi pušenja i sporta. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





cigarete - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
cigarete
[Vrh] 
Stranica 5 / 20.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» cigarete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: