Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 cigarete

Go down 
+48
geapura
Novus ordo seclorum
2pac
waldox
Marko88
Lyra
tinityrannical
Korplikan
Morn
orca
kika13
riki45
Icecrowned
biga
hawara
Zona
Sang Real
whitelady
Armin od Irima
Legionar
Alpha
wanderer
tomi
josip21
Michael Wittmann
Cinderella
Gea
Athena
Blizzard
MoW
Chakotay
Skulptura
Fantom
gloria_g
Lorki
zmija
Tallina
memnoch
little alien
Rain
babi
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
sanja
malena
vladimir
52 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
Autor/icaPoruka
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

cigarete - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 20 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 12:38 am

dark evil je napisao/la:
geapura je napisao/la:

pročitaj ponovo moj post, navela sam i mnoge druge situacije, sa katastrofalnim posljedicama...tvoj veliki problem je što ne slušaš druge...ja sa mojim pušenjem ne ugrožavam ama baš nikog osim samu sebe, nitko zbog mene neće umrijeti, moja je savjest besprijekorno čista....
A iskreno ti kažem da me odgovaranje na tvoje postove toliko iscrpilo, jer imaš nevjerojatnu vampirsku energiju.
Odoh se punit energijom... :)
Znači ti bi po tvom mišljenju mogla pušiti i pred bebom ?? To ti ništa ne bi značilo. Svaki udisaj onog duhanskog dima ,direktno ili indirektno, ulazi u pluća.

Ou, fuck, nema šanse da pušim u blizini djeteta, nikad to nisam rekla, niti sam to ikad napravila. Pričam o pozivanju punoljetnih prijatelja u svoj dom, u tom slučaju, pošto sam pušač, a oni to dobro znaju, ne izlazim na terasu pušiti ukoliko je netko od njih nepušač. Ukoliko im to ne paše, ne trebaju ni dolaziti. Jasno kao dan.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

cigarete - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 20 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 7:55 pm

S prijedlogom oko zabrane alkohola se u potpunosti slažem. Alkohol je dokazano štetan za naše zdravlje u jednakoj mjeri kao i pušenje, a ekstremnije je opasan za druge od pušenja.
Ima jedna izjava koju sam negdje čuo, a koja mi se urezala u sjećanje... "da je alkohol danas otkriven, sigurno bi bio na popisu otrovnih tvari".
Inače, za one koji ne znaju, postoje alternative alkoholnim pićima u vidu bezalkoholne pive (dostupno u HR) i bezalkoholnog vina (koliko znam nije dostupno u HR). Okus im je jednak, samo nemaju opijajući učinak.
Prema razini stimulansa, odma iza razine droga dolaze alkohol i cigarete, a zatim crna kava, crni čaj pa onda sve ostalo slabije (npr. zeleni čaj, čokolada).
Zdravstvena preporuka je u svakom slučaju izbjegavati droge, alkohol i cigarete, a crnu kavu i crni čaj smanjiti na mjeru jedne šalice dnevno.
Za ljude koji se žele baviti ozbiljnim duhovnim radom, dodatno se preporuča izbjegavanje svih stimulansa koliko god je to moguće, uz smanjenje konzumacije mesa. Što jednostavnija i prirodnija hrana i piće, to bolje.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1778
Registration date : 18.03.2014

cigarete - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 20 Icon_minitimesub svi 23, 2015 12:29 am

cigarete su smrt ali pušač svaki će pravdati da cigare nisu otrov..iako sam zna da jesu.navike teško izumiru evil
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 31
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

cigarete - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 20 Icon_minitimesub svi 23, 2015 3:09 pm

geapura je napisao/la:

jer imaš nevjerojatnu vampirsku energiju.

my thoughts exactly...

@waldox ne razumijem koliko mozes biti ubijeden u svoje misljenje da je ostalo od drugih po tvojem misljenju glupost, da uopce ni ne citas argumente. Tvoje misljenje ti je bitnije a nemas nikakve argumente... Budi oprezan, ta narav je jako opasna, ako ne i tuzna.


Ja ne pusim vec 3 dana i pluca mi zahvaljuju vec :P i ako si ponekad pozelim nakon dobrog rucka zapalit koju face

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1778
Registration date : 18.03.2014

cigarete - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 20 Icon_minitimesub svi 23, 2015 3:20 pm

vampirsku energiju?oprosti tinity svatko ima pravo na svoje mišljenje i ne kažem samo tvrdim što kažu doktori , onaj koji puši cigare nikad neće da ode snimati pluća?zašto ?jer zna kakva će mu bit slika sjene..........ali nek puši tko hoće samo tvrdim da su opasne,više ni hrana nije zdrava a kamoli cigare shock
[Vrh] Go down
Sponsored content





cigarete - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: cigarete   cigarete - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
cigarete
[Vrh] 
Stranica 20 / 20.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» cigarete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: