Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 nova vjera... pridruzite se..

Go down 
+22
Blizzard
Sigmund Freud
Saroman
burnme
marko suzic
Galileo Galilei
meli
None
finga
Karl Marx
snark
Svjetloisjena
Alpha
malena
Tutankhamon
gloria_g
silver
0troublemaker0
floridana
Sentinel
userNejm
Zuja
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 11:22 am

floridana je napisao/la:
Eclypso je napisao/la:
floridana je napisao/la:
ajme meni :pucasebiuglavu:
znaš šta marko, ako samo takvi kao ti idu u raj ja bi rado zaobišla to mjesto cerek

Znači zbog jedne osobe bi odustala od toga da budeš bliža s Bogom 8)

Meni je Marko ok, ali i da nije, svejedno bih htio u raj s njim tako da budem bliži Bogu.
nisam rekla zbog jedne osobe nego takvi kao ti , množina, dakle ima ih više 8)
kako obitavati u raju s osobama koje smatraju da je muzika đavolje djelo i s osobama koje po vas dan citiraju Bibliju. meni bi to više sličilo na mučilište, nešto kao da ti obriju tjeme i puste da ti na njega pada kap po kap vode lood

ja od raja očekujem da me dočeka 1000 zgodnih muškaraca koji me obožavaju....samo moram srušiti neki neboder kava


ta muzika koju ti smatras tako bezopasnom te odvojila od prave spoznaje Boga i Njegove ljubavi a kad pocnes traziti put i Isusa onda ce otpasti sve gdje ne mozes naci put........a ti sama sebe pitaj jeli muzika uspjela da te odvoji od citanja biblije i povjeravanja svog zivota Bogu preko iskrene molitve......ako je onda je to ono o cemu pricam.....

da prvo moras srusiti, odnos Krist mora ali ako mu dopustis, tvoje ja da srusi, tvoj ponos........
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 11:56 am

Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
meni to ne treba da budem sretan......ja sam sluso coldplay.....i od kad sam ziovt predo Kristu i poceo da trazim put u bibliji muzika je nestala, jer u njoj ne mogu naci put.....tako je to izgledalo, kao kad trazis blago, a ti meni dođes s muzikom, a ja tebi, ma sto ce mi to pomoci da nađem blago......ne moze mi muzia pomoci da dođem do Krista.....ona me samo moze odvuci na krivi put.......kuzis......

moj frend kad mu je Krist pokazao koliko ga voli, kad je primio tu ljubav, uzeo je 300 cd i sve ih razbio u jednu nedjelju.....kad je skuzio koje je to smece a i đavo preko toga od nas radi zombije.....sa slusalicama........

Marko, može odgovor na jedno pitanje, ali ovakav, tvoj, ne citat iz Biblije? I molim te da ne zauzimaš obrambeni stav, jer te NE napadam...
Zašto u svemu što nije Biblija i što ne piše u Bibliji tražiš nešto loše, nevaljalo i zlo? Nemoj se ljutiti, ali meni ovo liči na fanatizam...


zato jer je grijeh iliti svaka sebicna radnja toliko mocna, toliko u sebi ima silu da unisti covjeka u kratkom roku a da on to niti ne skuzi, a sve zato jer nema vezu s Bogom preko iskrene molitve i biblije, jer je Bog svijetlo i otkriva mu stvarnost........ja se nikad ne ljutim.........

Mudre izreke 14,12 Neki se put učini čovjeku prav, a na koncu vodi k smrti.
Mudre izreke 28,18 Spasava se tko živi pravedno, tko se koleba između dva puta, propada na jednom od njih.

pazi, ova dva citata, ljudi mrze bibliju jer ih osuđuje, ali zasto Bog kaze: neki se put UCINI covjeku da je pravi, pa ucini kad se oslanja na svoj razum i na svoje viđenje a odbija savjest.......

a da li si ti odbacila grijehe sve???
da li mislis da mozes poznavati Krista imati pravu zajednicu s njim bez da odbacis sve grijehe?
da li smatras ne ne moramo odbaciti sve grijehe???
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 12:24 pm

floridana je napisao/la:
jel' da freya hug
i kako slijepcu opisati boje i kako gluhom dočarati muziku....


ja gledam Bozje ljepote i kako Bog savrseno mjenja ponizne i nisam gluh, naprotiv ja slusam muziku, a ta muzika je Bog, slusam Boga svaki dan i uzivam s njim...

a ova ljepota svijeta koja je prevarna i lazna, na nju sam slijep i mrzim je kao i muziku koja je lazna i s cilj da nas unisti i odvoji od Boga, jer gdje nema Krista, tamo je đavo......

a evo do mene film o muzici, moja braca napravili:

http://video.google.com/videoplay?docid=5062932742000166614
[Vrh] Go down
Gost
Gost




nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 12:59 pm

Evo Marko nešto za tebe, da me misliš da smo mi protiv tebe..., i to od srca... (klikni na sliku...)

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Th_loveletter-2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:08 pm

marko suzic je napisao/la:
...a ova ljepota svijeta koja je prevarna i lazna, na nju sam slijep i mrzim je kao i muziku koja je lazna i s cilj da nas unisti i odvoji od Boga, jer gdje nema Krista, tamo je đavo......
a evo do mene film o muzici, moja braca napravili:
http://video.google.com/videoplay?docid=5062932742000166614

Sad mi je jasnije zasto zagovaras to da ljudi ne smiju mislit svojom glavom...jer nitko s iole soli u spomenutoj ti ne bi popio ovo...

A ti i ta tvoja ekipa da malo promislite mozgom koji vam je Bog dao mozda bi skuzili da su ti klinci radili te stvari koje jesu zato jer su mozda bili maltretirani na razne nacine te su u ocaju postupili ocajno...onaj jedan klinac jos govori kako su ga roditelji maltretirali...smatras da je to nemoguce? Ili su to jednostavno psihicki bolesni ljudi... Daj promislite malo prije nego krenete govorit... Zato je Bog covjeku dao 2 uha i samo jedna usta...

Makar moram reci da je ovo dokaz da covjek ne koristi 100% mozga oko cega se 'sporimo' na jednoj temi na forumu.... gica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:16 pm

Alfa... hail
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:32 pm

Alpha je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
...a ova ljepota svijeta koja je prevarna i lazna, na nju sam slijep i mrzim je kao i muziku koja je lazna i s cilj da nas unisti i odvoji od Boga, jer gdje nema Krista, tamo je đavo......
a evo do mene film o muzici, moja braca napravili:
http://video.google.com/videoplay?docid=5062932742000166614

Sad mi je jasnije zasto zagovaras to da ljudi ne smiju mislit svojom glavom...jer nitko s iole soli u spomenutoj ti ne bi popio ovo...

A ti i ta tvoja ekipa da malo promislite mozgom koji vam je Bog dao mozda bi skuzili da su ti klinci radili te stvari koje jesu zato jer su mozda bili maltretirani na razne nacine te su u ocaju postupili ocajno...onaj jedan klinac jos govori kako su ga roditelji maltretirali...smatras da je to nemoguce? Ili su to jednostavno psihicki bolesni ljudi... Daj promislite malo prije nego krenete govorit... Zato je Bog covjeku dao 2 uha i samo jedna usta...

Makar moram reci da je ovo dokaz da covjek ne koristi 100% mozga oko cega se 'sporimo' na jednoj temi na forumu.... gica

lol!

lovely ljubi hug
[Vrh] Go down
Gost
Gost




nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:37 pm

Grijeh, grijeh, grijeh i samo grijeh... doh
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:37 pm

evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:40 pm

Pa mi ovdje pričamo o Bogu...
A GDJE JE OVDJE LJUBAV U CIJELOJ TOJ PRIČI????????
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:21 pm

Citat :
http://video.google.com/videoplay?docid=5062932742000166614


ali nije to samo muzika koja izaziva bes i zove sotonu ... pa oni svi nose crnu odjecu , imaju dugu kosu , crna sminka po ocima , ...a ovi hip hoperi pa to sve crnci affraid
ajme pa to je zlo , šišajte se na celavo , ne stavljajte crnu sminku , crnu odjecu , ne budite crnci jer ce vas sotona pojest za uzinu affraid


https://www.youtube.com/watch?v=717mbb__LmA&feature=related evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:36 pm

Sigmund Freud je napisao/la:
Citat :
http://video.google.com/videoplay?docid=5062932742000166614


ali nije to samo muzika koja izaziva bes i zove sotonu ... pa oni svi nose crnu odjecu , imaju dugu kosu , crna sminka po ocima , ...a ovi hip hoperi pa to sve crnci affraid
ajme pa to je zlo , šišajte se na celavo , ne stavljajte crnu sminku , crnu odjecu , ne budite crnci jer ce vas sotona pojest za uzinu affraid


https://www.youtube.com/watch?v=717mbb__LmA&feature=related evil

hihihi lolcina
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:49 pm

Freya je napisao/la:
Pa mi ovdje pričamo o Bogu...
A GDJE JE OVDJE LJUBAV U CIJELOJ TOJ PRIČI????????


pa da, ja ne vidim vasu ljubav prema Bogu?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:56 pm

Sigmund Freud je napisao/la:
Citat :
http://video.google.com/videoplay?docid=5062932742000166614


ali nije to samo muzika koja izaziva bes i zove sotonu ... pa oni svi nose crnu odjecu , imaju dugu kosu , crna sminka po ocima , ...a ovi hip hoperi pa to sve crnci affraid
ajme pa to je zlo , šišajte se na celavo , ne stavljajte crnu sminku , crnu odjecu , ne budite crnci jer ce vas sotona pojest za uzinu affraid


https://www.youtube.com/watch?v=717mbb__LmA&feature=related evil


decki su opsjednuti, ali ja bi volio s njima pricati i druziti se.....ali valjda decko pokusava dosegnuti mansona!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:00 pm

marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Pa mi ovdje pričamo o Bogu...
A GDJE JE OVDJE LJUBAV U CIJELOJ TOJ PRIČI????????


pa da, ja ne vidim vasu ljubav prema Bogu?

Ne prema Bogu Marko, ne prema ikome posebno...
Ljubav općenito...
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 6:47 pm

Haaaahaha
Pa danas se isplati osnovat svoju sektu, pobrat pare od svih zaluđenih idiota ispranih mozgova, i u roku keks gradiš vile po svijetu. Lijepo nema šta.

Ajmo šetnja!
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 6:48 pm

Sentinel je napisao/la:
Znate što, te vaše nove vjere i sekte si lijepo možete zabit u *****. Uzmite motiku i kopajte, sadite kupus, radite nešto vrijedno, a ne vi tamo pokušavate izmislit toplu vodu!!!

Baš!!! neides

lol! lol! lol! lol! najs!
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 6:52 pm

Absynthia je napisao/la:
Haaaahaha
Pa danas se isplati osnovat svoju sektu, pobrat pare od svih zaluđenih idiota ispranih mozgova, i u roku keks gradiš vile po svijetu. Lijepo nema šta.

Ajmo šetnja!

ti sapunjaj ja cu ispirat face
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 6:54 pm

Može.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 7:06 pm

Nema tu sekti... Krivo si povezala stvari...
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 7:29 pm

Freya je napisao/la:
Nema tu sekti... Krivo si povezala stvari...

Tako Vi 'vidite' svoju 'vjeru' - Vaše pravo. Ostali ljudi ju vide kao sektu za namakanje para.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 7:39 pm

Absynthia je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Nema tu sekti... Krivo si povezala stvari...

Tako Vi 'vidite' svoju 'vjeru' - Vaše pravo. Ostali ljudi ju vide kao sektu za namakanje para.
A koja je to nasa vjera ?
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 8:19 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Nema tu sekti... Krivo si povezala stvari...

Tako Vi 'vidite' svoju 'vjeru' - Vaše pravo. Ostali ljudi ju vide kao sektu za namakanje para.
A koja je to nasa vjera ?

Jesam se ja Vama obraćala? Ako se ne varam, a bome se ne varam, nisam. Ako netko ima problema sa shvaćanjem, lijepo neka klikne na prvu stranicu, prvi post. Ta sekta još nema ni ime. Ja nemam pojma kojoj Vi sekti/vjeri pripadate, nit me zanima.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 8:23 pm

Absynthia je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
Absynthia je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Nema tu sekti... Krivo si povezala stvari...

Tako Vi 'vidite' svoju 'vjeru' - Vaše pravo. Ostali ljudi ju vide kao sektu za namakanje para.
A koja je to nasa vjera ?

Jesam se ja Vama obraćala? Ako se ne varam, a bome se ne varam, nisam. Ako netko ima problema sa shvaćanjem, lijepo neka klikne na prvu stranicu, prvi post. Ta sekta još nema ni ime. Ja nemam pojma kojoj Vi sekti/vjeri pripadate, nit me zanima.

Pardon, ali si kvotala freyin post, a freya nije još bila ni blizu forumu kad je tema otvorena.

Kvotanje služi upravo tome da se zna kome je odgovor upućen, ili je barem tako uobičajeno scratch
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitimesri kol 27, 2008 8:30 pm

Upravo zato sam i postavio ovakvo pitanje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: nova vjera... pridruzite se..   nova vjera... pridruzite se.. - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
nova vjera... pridruzite se..
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Vjera bez nade, smisla i cilja............
» Nova duhovna tehnika DELPHIUM
» Nova godina
» Nova reforma zdravstva
» GNM - Germanska nova medicina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: