Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimesub lis 04, 2008 10:44 am

moras prvo saznati sto to znaci apstinirati, na sto se to misli?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimened stu 09, 2008 5:47 pm

eh, ivane ik. Sudbina :D Našli se na jednom, sada i na drugom forumu.
Ja, isto kao i ti, znam da znam da sam indigo, makar su mi drugi to rekli, no oduvijek sam znao da nešto sa mnom nije kako treba, kao da sam neka greška (to su mi inače govorili u školi)
I posebno mi je bilo drago kada sam na opis indigovaca našao ovo: ''Njihova mentalna raznolikost ujedno očarava i izluđuje ljude''

Tako i ja! :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimened stu 09, 2008 6:21 pm

legionar je napisao/la:

Ja, isto kao i ti, znam da znam da sam indigo, makar su mi drugi to rekli, no oduvijek sam znao da nešto sa mnom nije kako treba, kao da sam neka greška (to su mi inače govorili u školi)
I posebno mi je bilo drago kada sam na opis indigovaca našao ovo: ''Njihova mentalna raznolikost ujedno očarava i izluđuje ljude''

Tako i ja! :P

Pitanje. Kako znaš da su ti drugi imali pravo? Odlučio si im vjerovati da si indigo jer su ti rekli da si indigo?

''Njihova mentalna raznolikost ujedno očarava i izluđuje ljude''
Eh, to je veoma površno rečeno. Svaki čovjek je zasebno biće, unikat, ali opet svi ljudi su na neki način slični.
Nema tu određeno tko će koga izluđivati i očaravati, baš svatko može i izludit i očarat. To je veoma neprecizan opis indigo osoba, jer tako se može opisati baš svaka osoba.
Osoba crvene aure može se ne slagati s drugim osobama crvene aure, izluđuju ju, a možda ju očara neka pametna osoba zelene aure. Opet Toj osobi zelene aure može jedan idigovac biti baš simpa i super, a osobi crvene aure je taj isti indigovac primitivac s kojim ne želi imati posla...

Ne ovisi o auri kakva je koja osoba, to ovisi o samoj osobi. Svatko može biti genijalac na svoj način, isto tako prioriteti se razlikuju od osobe do osobe, pa tako i stvari koje ih privlače.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimened stu 09, 2008 6:43 pm

ne, jasam samog sebe u tome našao. Znao sam po čemu sam drukčiji, a onda kada sam vidio kakvi su indigovci, jednostavno sam poezao 2+2

Ne mogu ti objasniti to, u vezi te rečenice. To jednostavno moraš doživit. ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimened stu 09, 2008 8:37 pm

Legionar...dobro procitaj sto je Omega napisao... Svaka osoba se moze pronaci u toj recenici... A vjeruj i da se (gotovo) svaka osoba smatra posebnijom/drugacijom od drugih...ili se barem nada tome...to je u ljudskoj prirodi...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimened stu 09, 2008 9:41 pm

Omega je napisao/la:
legionar je napisao/la:

Ja, isto kao i ti, znam da znam da sam indigo, makar su mi drugi to rekli, no oduvijek sam znao da nešto sa mnom nije kako treba, kao da sam neka greška (to su mi inače govorili u školi)
I posebno mi je bilo drago kada sam na opis indigovaca našao ovo: ''Njihova mentalna raznolikost ujedno očarava i izluđuje ljude''

Tako i ja! :P

Pitanje. Kako znaš da su ti drugi imali pravo? Odlučio si im vjerovati da si indigo jer su ti rekli da si indigo?

''Njihova mentalna raznolikost ujedno očarava i izluđuje ljude''
Eh, to je veoma površno rečeno. Svaki čovjek je zasebno biće, unikat, ali opet svi ljudi su na neki način slični.
Nema tu određeno tko će koga izluđivati i očaravati, baš svatko može i izludit i očarat. To je veoma neprecizan opis indigo osoba, jer tako se može opisati baš svaka osoba.
Osoba crvene aure može se ne slagati s drugim osobama crvene aure, izluđuju ju, a možda ju očara neka pametna osoba zelene aure. Opet Toj osobi zelene aure može jedan idigovac biti baš simpa i super, a osobi crvene aure je taj isti indigovac primitivac s kojim ne želi imati posla...

Ne ovisi o auri kakva je koja osoba, to ovisi o samoj osobi. Svatko može biti genijalac na svoj način, isto tako prioriteti se razlikuju od osobe do osobe, pa tako i stvari koje ih privlače.
@omega-bravoooooooo bravo skidam kapu......
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimepon stu 10, 2008 12:26 am

Omega je napisao/la:
Ne ovisi o auri kakva je koja osoba, to ovisi o samoj osobi. Svatko može biti genijalac na svoj način, isto tako prioriteti se razlikuju od osobe do osobe, pa tako i stvari koje ih privlače.

Pa slažem se ali ovo tu je malo nezgodo napisano ne ovisi o auri kakva je koja osoba, pa aura ovisi o tome kakva je koja osoba. Aure se mijenjaju s obzirom na osobe, svaki čovjek može steći indigo auru, i indigo dijeca mijenjaju svoju auru u kristalnu kasnije (vjerojatno)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimepon stu 10, 2008 12:39 am

fazon je napisao/la:

@omega-bravoooooooo bravo skidam kapu......

Ma samo napisah neke stvari zubi

Ivan-ik je napisao/la:

Pa slažem se ali ovo tu je malo nezgodo napisano ne ovisi o auri kakva je koja osoba, pa aura ovisi o tome kakva je koja osoba. Aure se mijenjaju s obzirom na osobe, svaki čovjek može steći indigo auru, i indigo dijeca mijenjaju svoju auru u kristalnu kasnije (vjerojatno)

Aura bi ovisila o nekim osobinama poput razine veselja, otvorenosti itd... No ako se gleda po načinu razmišljanja i shvaćanja svijeta oko sebe, tada je svejedno.
Badava nekome indigo aura ako bi ta osoba generalizirala sve što postoji.

Uostalom indigo aura nije vrijednija od ostalih, osoba je ta koja jest ili nije.
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimepon stu 10, 2008 12:53 am

no opet koliko ja znam da se iz tih osobina čovjeka mogu izvuči njegovi načini razmišljanja, npr. produhovljen i veseo čovjek sigurno neće htijeti rat u svijetu. ja na auru gledam kao posljedicu čovjekova načina života i razmišljanja.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimepon stu 10, 2008 12:58 am

Ivan-ik je napisao/la:
no opet koliko ja znam da se iz tih osobina čovjeka mogu izvuči njegovi načini razmišljanja, npr. produhovljen i veseo čovjek sigurno neće htijeti rat u svijetu. ja na auru gledam kao posljedicu čovjekova načina života i razmišljanja.
da tako je! ides

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimepon stu 10, 2008 1:23 am

Ivan-ik je napisao/la:
no opet koliko ja znam da se iz tih osobina čovjeka mogu izvuči njegovi načini razmišljanja, npr. produhovljen i veseo čovjek sigurno neće htijeti rat u svijetu. ja na auru gledam kao posljedicu čovjekova načina života i razmišljanja.

Da, razumijem, ali zapravo ne možeš iz osobina samo tako izvući način razmišljanja, to je mnogo kompliciraniji proces. Nešto ima od svega toga u aurama, ali ne mnogo. Na temelju aure ne možeš znati kako točno razmišlja čovjek, možeš znati samo otprilike njegove osobine.

A produhovljen čovjek može imati bilo koju auru, ne mora nužno biti indigo.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimepon stu 10, 2008 1:25 am

Omega je napisao/la:
Ivan-ik je napisao/la:
no opet koliko ja znam da se iz tih osobina čovjeka mogu izvuči njegovi načini razmišljanja, npr. produhovljen i veseo čovjek sigurno neće htijeti rat u svijetu. ja na auru gledam kao posljedicu čovjekova načina života i razmišljanja.

I Hitler je bio veseo kada je tamanio 'niže' rase ljudi.

Zapravo ne možeš iz osobina samo tako izvući način razmišljanja, to je mnogo kompliciraniji proces. Nešto ima od svega toga u aurama, ali ne mnogo. Na temelju aure ne možeš znati kako točno razmišlja čovjek, možeš znati samo otprilike njegove osobine.


ja mislim da nije mislio na to veselje. Takvo veselje se zove psihopatsko veselje.
Mislim da se zna što je htio reći lol!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:23 am

Ja mislim da bi aura trebala sluziti me da procijenjujes druge ljude nego da bolje upoznas sebe.
[Vrh] Go down
veseli
Stanica
veseli


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 17
Age : 29
Registration date : 12.11.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:19 pm

Ja sam siguran da indigo djeca postoje,iskreno mislim da je i moj jedan prijatelj indigo djete.Inace je i prijavljen na forumu
[Vrh] Go down
veseli
Stanica
veseli


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 17
Age : 29
Registration date : 12.11.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:27 pm

Ali ne kuzim,kako vidjeti auru?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:34 pm

@Ivan-ik...sebe mozes upoznavati i bez da znas boju aure...dapace...mozda bolje sto manje znas... Primjetila sam taj efekt da kada se nekom kaze nesto tipa da je Indigo da taj odmah misli da je to - to...on je takav. A nije...nisi ti dobar jer si se rodio s tom predispozicijom i sto trenutno onda imas Indigo auru...dobar si jer si dobar... Kao sto netko se rodi s velikm slikarskim talentom, a netko ne sa bas takvim talentom...i onda ovaj talentirani kaze 'ah, ja super slikam, ja imam ogoroman talent' i jednostavno ne slika jer je ufuran u to da je dobar u tome samo po rodjenju...a onaj s manjim talentom ima veliku zelju i volju i trudi se i radi i on ce postati veci od ovog talentiranog...
Tako i aure...ljudi su skloni etiketiranju i stavljanju u kutije...kako drugih tako i sebe...pa kazu 'ja sam takav'. Nisi ti takav nego su tvoji postupci takvi, a ti to mozes i promijeniti. Kako na bolje tako i na gore...
Ako je netko Indigo malo to vrijedi ako ce samo hodat okolo i pricat da je Indigo i time je on kao poseban, a nista ne radit po tom pitanju...vrlo brzo ce prestati biti Indigo...ili mozda nece...ali nece biti ni bitno...

@Veseli...Dobrodosao! :)
Kao sto sam gore napisala, a i vise puta ranije...biti Indigo ne znaci puno ako se ne djeluje... Ispada kao da netko tko je Crveni ne moze biti jednako dobra i humana osoba. Moze... Ljudi se razvijaju citav zivot... Neki nabolje, neki nagore...

Ali nadam se da ima nesto u tome...i svoj toj Indigo prici...nadam se da je veza dvosmjerna pa da to znaci i da ce Indigovac teze postati losa osoba...

Treba nam kriticna masa ovdje na Zemlji...ovo postaje neizdrzivo...

A tvoj prijatelj? Jel nam se vec javio kad kazes da je na forumu? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:35 pm

veseli je napisao/la:
Ali ne kuzim,kako vidjeti auru?
Super ti je Avatar lovely

Imas temu o Aurama...ima i vjezbe za gledanje Aure... :) Evo LINK :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 3:41 pm

Citat :
Tako i aure...ljudi su skloni etiketiranju i stavljanju u kutije...kako drugih tako i sebe...pa kazu 'ja sam takav'. Nisi ti takav nego su tvoji postupci takvi, a ti to mozes i promijeniti. Kako na bolje tako i na gore...
Ako je netko Indigo malo to vrijedi ako ce samo hodat okolo i pricat da je Indigo i time je on kao poseban, a nista ne radit po tom pitanju...vrlo brzo ce prestati biti Indigo...ili mozda nece...ali nece biti ni bitno...

1. dal nasi postupci odredjuju nasu boju ili nasa boja aure odredjuju nase postupke?

mislim definitivno sam za prvu varijantu jer mi je tesko povjerovati da smo predefinirani za nestha samim rodjenjem i da nemozemo uraditi nista po tom pitanju...

2. moze li se boja aure mjenjati ( trajno ) --> ovo crveno

Citat :
nadam se da je veza dvosmjerna pa da to znaci i da ce Indigovac teze postati losa osoba...

ja se nadam suprotno,,,
cisto zbog balansa :) da se ne pisem ponovo...
indigo ne indigo mislim da je jednako podlozan utjecaju svjeta ko i svi...
kazhe se da su indigovci predodredjeni za velike stvari...
ko kazhe da i loshe stvari nemogu biti velike... ?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:00 pm

@Frostie...jel mozes kad citiras ostaviti da pise koga citiras...ovak kad pise 'Citat' ljudi moraju trazit na koga se odnosi... :)

Napisala sam da ne znam da li je to uzrocno-posljedicno povezano... Mislim da to najvise ima logike ako postavimo stvar da imamo slobodan izbor...onda mi sami odredjujemo kako cemo se ponasati...biramo... To sto smo rodjeni s nekom predispozicijom ne znaci da istu moramo i razviti...kao i obratno...

Koliko kuzim boja se mijenja...mislim da ovisi o osobnosti covjeka, stupnju razvoja i tako...isto tako se u njoj mogu 'ocitati' bolesti i poremecaji sto je dodatni argument da se aura mijenja i da je pokazatelj nekakvog stanja organizma kao takvog...

Ja se i dalje nadam da je dvosmjerno ali da ovisi o nama...o izboru... Indigo mozda ima jacu empatiju ali to ga mozda moze odvesti i u ludilo u ovom svijetu u kojem zivimo i onda moze napraviti i lose stvari...
Ali ako netko ima neku sklonost onda se nadam da ce ta sklonost, koja je u ovom slucaju pozitivna, zbilja i izaci na vidjelo...

Medjutim, ne zaboravimo ostale boje...ima neka prica da su Indigovci relativno nova generacija... Sto to znaci? Da ih prije nije bilo? Jel to znaci da nije bilo ljudi koji su bili empati i koji su pomagali i davali sebe u potpunosti? Ne! Naravno da ne! Tako da sve te price s Indigom ili cime god su...ne znam...
Covjek je ono sto jeste...a da li mu je aura Lila ili Ljubicasta je manje bitno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:25 pm

Citat :
@Frostie...jel mozes kad citiras ostaviti da pise koga citiras...ovak kad pise 'Citat' ljudi moraju trazit na koga se odnosi... :)

e vidis qoute mi ne radi...onaj gumbic...a IE necu koristiti...
Operu koristim i neznam...mozda je do necega... a kod za ubacivanje imena u quote neznam.. :/

Citat :
Koliko kuzim boja se mijenja...mislim da ovisi o osobnosti covjeka, stupnju razvoja i tako...isto tako se u njoj mogu 'ocitati' bolesti i poremecaji sto je dodatni argument da se aura mijenja i da je pokazatelj nekakvog stanja organizma kao takvog...

vidis ono kaj mene muci je da recimo da se boja i mjenja...
privremeno da...ali mene zanima za trajno...ljudi se mjenjaju...
mislim zastho nebi onda i aure...
neznam dali aura nastaje u trenutku rodjenja ali ako da pitam se kak se onda odredjuje boja confused
kako objasnjavas onda izbor aure? (ako ne nastaje od rodjenja ovo ignorirat ;) )
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:44 pm

Kako ti moze Quote ne radit? suspect Valjda je do Browsera...hmmm...
Uglavnom kod za citat s imenom ti je npr. [quote="frostie"] :)

Pa kazem da se mijenjaju...mislim boje i to...pa ako se mijenja i kao pokazatelj bolesti onda naravno da se mijenja i kako se osoba razvija. To je barem meni logicno, a sad...

Za ovo zadnje...to je vec dosta siroko jer...treba uzeti puno predpostavki u obzir... Mi smo ovdje pricali o Indigu predpostavivsi da to postoji i da je to tako...a za ovo sto pitas prvo trebamo definirati tko smo mi, da li smo postojali prije, da li postoji karama, da li postoji reinkarnacija, da li sami odredjujemo svoju 'sudbinu', da li smo uopce duhovna bica ili je sve samo iliuzija na fizickoj razini... Previse je toga...
Ali moze se uzeti neka teorija kao jedna od mogucih teza...pa npr. ako postoji karma i reinkarnacija onda bi sadasnja aura oznacavala nas ukupni napredak kroz prosle zivote i s njim bismo, kao temeljem, kretali u ovaj zivot...dakle, karakter bi se usko vezao s aurom, a oni bi pak bili vezani za nasa prijasnja iskustva i lekcije. Ako smo duhovna bica i ako nase fizicko postojanje ima veze s nekakvom dusom unutar tijela onda bi valjda i aura pocela postojati od trena kada se ta dusa useli u tijelo...

Imas ti mozda neku teoriju? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 40
Registration date : 26.09.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 5:42 pm

Alpha je napisao/la:
ima neka prica da su Indigovci relativno nova generacija... Sto to znaci? Da ih prije nije bilo? Jel to znaci da nije bilo ljudi koji su bili empati i koji su pomagali i davali sebe u potpunosti? Ne! Naravno da ne! Tako da sve te price s Indigom ili cime god su...ne znam...
Covjek je ono sto jeste...a da li mu je aura Lila ili Ljubicasta je manje bitno...

u boje aure neću ulazit jer postojanju tog konkretnog djela u ovoj tematici nisan posvetila veliku pažnju iako za uopće stvaranje teorija nužna je pretpostavka da boje postoje no kako već rekoh nisan to istražila te san otvorena za sve teorije

nego...
nakon šta san napisala "članak" o indigo djeci bilo je raznih reakcija no ono šta mi još uvijek ide na živce jest to šta mi se zna javit pokoje dijete deklarirajući sebe kao indigo rasu uporno mi namećući kako san ja u krivu a ono u pravu... djece koja samim sebe prozivaju indigo jer se osjećaju drugačije san se naslušala ajme

naravno da su svi posebni, svak na svoj način - još se sićan kako san u tom ranom pubertetu za sebe mislila kao centar svijeta - ono kao sve postoji samo radi mene kao neki vlastiti Truman show... danas se takva djeca deklariraju indigo...

i ne želin reć da je to sve jedna fina besmislica al sve činjenice na koje san naišla me na to navode... ono čekan da dođe jedan primjerak te rase i uvjeri me u to
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 5:50 pm

Upravo tako Daenerys, upravo tako... gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 5:53 pm

pa mozda da malo razmisljam o tome i bi smislil nesta...
ovako od oka nemogu samo gruwati...

da dobra teorija ali mnogo pretpostavki...
odo jest pa smislim nestha do navecer :P

@ Daenerys __ moze link na taj tvoj clanak? :)

[quote=\"Daenerys\"]
nego...
nakon šta san napisala \"članak\" o indigo djeci bilo je raznih reakcija no ono šta mi još uvijek ide na živce jest to šta mi se zna javit pokoje dijete deklarirajući sebe kao indigo rasu uporno mi namećući kako san ja u krivu a ono u pravu... djece koja samim sebe prozivaju indigo jer se osjećaju drugačije san se naslušala ajme[/quote]

znam neke osobe koje uzimaju dosta ozbiljno do te indigo boje,,,tj ne toliko do boje koliko do svojeg \"indigo podrijetla\"
to uglavnom se svodi na ono:

\"ja sam indigo\"
\"nije da se time ponosim ali ja sam indigo\"
\"ne zelim da se to javno zna ali ja sam indigo\"

tak da sam razvil dosta odbojni stav prema njima...indigovcima opceito..
znam da ni su takvi svi ni vecina mozda ali to su odredom djeca od 13- 15 godina...idu mi na zivce :/

a kaj se tice indigo pothvata cine tocno 0...

EDIT : nepismen -.-
mozda je prerano ali onda to nebi trebali mi u facu unositi kak sad je..


Zadnja promjena: frostie; čet stu 13, 2008 5:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 40
Registration date : 26.09.2007

Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitimečet stu 13, 2008 5:58 pm

frostie je napisao/la:
@ Daenerys __ moze link na taj tvoj clanak? :)

LINK zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Indigo djeca - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 5 / 25.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece
» Djeca i internet
» Kristalna ili oktarin djeca
» Jesu li djeca sve pametnija?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: