Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimesri lis 01, 2008 10:55 pm

ivan-ik je napisao/la:
Slažem se, teško da ću naći negdje nekog s kim mogu pričat o ovakvim temama koje su dio mene, zato se najčešće moram prilagođavat drugima da bi se mogao družit s njima.

Je li ti žao što je tako, mislim, bi li radije bio kao ti ostali?
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimesri lis 01, 2008 11:01 pm

Ako stvarno jesi indigo dijete, nemoj da ti bude zao zato sto si nesto sto jesi, ako se netko razlikuje od ostalih ne mora znaciti da je to lose, to sto ti mozda shvacas nesto sto drugi ne shvacaju je blagoslov bar prema mome misljenju.
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimesri lis 01, 2008 11:51 pm

nisam rekao da mi je žao što nisam kao ostali, nego mi je žao što u mojoj okolini nema više njih poput mene, tj. žao mi je što ih još nisam upoznao, naravno da se nikad ne bi mijenjao s njima jer oni ne shvaćaju život i njegovu poantu, ne razumju da način na koji žive je beznačajan, a svatko bi mogao nešto učinit da se potrudi.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 12:05 am

ivan-ik je napisao/la:
nisam rekao da mi je žao što nisam kao ostali, nego mi je žao što u mojoj okolini nema više njih poput mene, tj. žao mi je što ih još nisam upoznao, naravno da se nikad ne bi mijenjao s njima jer oni ne shvaćaju život i njegovu poantu, ne razumju da način na koji žive je beznačajan, a svatko bi mogao nešto učinit da se potrudi.

Ali ja sam ozbiljno pitala što sam pitala. A vidim da ti nije žao :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 12:23 am

Kolko sam ja sad shvatio iz gore navedenog ... 'Mi' ne razumijemo način života. Bi li nam mogao reći/ukazati/pokazati način života koji bismo trebali voditi da budemo, ne znam kak da se izrazim, 'uspješniji' u životu ...
Nemoj ovo moje gore smatrati kao prijetnju, ili nekakvu uvredu, molim te lijepo, samo sam jaako znatiželjan, a nisam baš dobar govornik ... -.-'
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 12:32 am

Jaykoq je napisao/la:
Kolko sam ja sad shvatio iz gore navedenog ... 'Mi' ne razumijemo način života. Bi li nam mogao reći/ukazati/pokazati način života koji bismo trebali voditi da budemo, ne znam kak da se izrazim, 'uspješniji' u životu ...
Nemoj ovo moje gore smatrati kao prijetnju, ili nekakvu uvredu, molim te lijepo, samo sam jaako znatiželjan, a nisam baš dobar govornik ... -.-'

ne govorim za sve ali većina mojih prijatelja samo razmišljaju da li će dobit 5 u školi, ili kada će se moć odmarat kada je sljedeći tulum i takve stvari a ne razmišljaju o nićem drugom većem od njih, imaš razne vrste ljudi sad ako ti nisi ko oni da razmišljaš samo na taj način zašto bi ti bio lošiji od mene ili zašto ti ne bi bio indigo, nije indigo nešto što je bolje os svih ostalih, ti ako razmišljaš na drugačije načine od ostalih i ne zanemarujuš se samo beznačajnim stvarima onda si i ti drugačiji i po meni bolji (ne kažem da su oni lošiji ili da su bezvezni), zato sam i došo na ovaj forum da dobim savjete od starijih i iskusnijiih, takvih poput tebe bili oni indigo ili ne, to uopće nema veze, a što se tiče načina života, veliki korak je već samo postaviti pitanje kako je ispravno živjeti, neki odgovor mogu tražiti cijeli život, ne mogu ti pomoć kada ni ja ne znam, ali sam ja barem postavio to pitanje, za razliku od ostatka svijeta (ponavljam ne svih 90% posto recimo) koji žive samo na materijalistički način i predaju mu se. :) nadam se da si me razumio
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 1:47 am

E ja te potpuno razumijem, to isto se sam pitam od kada znam za sebe, tko sam ja i slicno, to sam vec mnogo puta rekao na ovom forumu, ali ja sebe ne smatram indigo dijetetom, cisto sumnjam da sam takav.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 10:52 am

Ok, fala, shvatio sam što želiš reć ... I neki od mojih prijatelja si misle kad će ić na neki tulum, il nekaj već da se napiju i takve stvari ... A mene pijanstvo baš i ne privlači ... Više razmišljam o tome kako ću se upisati na neki dobar fakultet koji bi me zanimao, tak oda bih poslije mogao imati uspješan život, i tko zna, možda i svojim nekim djelima pomoći zajednici ...
Također, kao i Arhont, smartam da nisam indigo ...

Još jednom hvala na odgovoru ivane-ik :)
[Vrh] Go down
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 11:34 am

vrijeme je da i ovdje nesto napisem...

kazu da sam indigo.

sad, sreo jednog isto takvog, on je mene zapravo pronasao i rekao mi sve o tome, najbolja osoba na svijetu, jaaako smo slicni, na isti nacin razmisljamo i odlicno se razumijemo. druzili se zajedno 4 godine, bila mi je cast takvu osobu upoznati. to jednostavno osjecas kad neki indigo dodje do tebe, nekad nisu potrebne ni rijeci.

na www indigo svijet-u ima "test" kojim moze svatko provjeriti da li je ili nije indigo... bio sam iznenadjeni, jer u mom slucaju, svako pitanje je potvrdilo da sam indigo... ni jedno pitanje nisam dobio negativno. sad, to moze biti slcajnos...

o ovome ne razmisljam tako cesto, nema mnogo takvih osoba. a osoba koju sam spomenuo je zasad jako daleko i neznam kad cu je opet vidjeti.
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 2:00 pm

Zanimljivo, drago mi je da si našao nekog poput sebe, ja cu se morati malo više potruditi, mislim nije meni loše sa mojim projateljima ali nije to to. što se više družim s njima to više osijećam da mi nešto fali
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 2:12 pm

ja sam riješavao jedan duži test na internetu od 100 pitanja i također mi je imalo maksimalno bodova za indigo, no nije sada da sam ja indigo jer mi je tako ispalo na testu, ja to znam jednostavno, ne znam zašto znam da to znam ali znam
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 2:56 pm

@Tomo...hehe...to hoces rec da si i ti najbolja osoba na svijetu? zubi miga
Sto se tice testa...mislim da cim je nesto test (takvog tipa) zapravo daje sliku onoga kavim se mi sami vidimo. Drugim rijecima ne bih se kladila u potpunu pouzdanost tako cega.

@Ivan-ik...imas taj test i na nasem forumu negdje na prvim stranicama teme Aura :) Samo da ponovim...to su ipak samo testovi miga

@Svi koji iz nekog razloga smatraju da su indigo (ne bitno da li zbilja jesu ili ne)... Mozda je do mene ali imam neki dojam da kada se ljudi klasificiraju kao indigo (ili kao bilo sto) na neki nacin kao da se postavljaju iznad drugih, bolji od drugih. Ne bih se slozila s time. Nikako. Prvo zato jer smatram da biti indigo je isto kao i imati talent za slikanje. Ako talent ne razvijas mozes ga slobodno i u smece baciti. S druge strane netko tko nema tako jak talent ali se trudi i muci i radi on moze na poslijetku biti vrhunski slikar.
Stoga to "hvalisanje" s tim indigo ili ne indigo i sto ti ga ja znam malo znaci ako se stane samo na beskorisnoj definiciji koja nam sluzi da se osjetimo posebniji od drugih. Dapace, kao indigo smatram da bi se trebali upravo moci lakse poistovjetiti sa ostalima preko razvijene empatije te time uvidjeti posebnost svakog puta, da ne kazem svake boje.

Ono sto me, zapravo, zanima jeste cemu ta potreba naglasavanja eventualne boje aure? Cem to sluzi?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 3:18 pm

rekao sam samo da me ta osoba uputila na to da sam i ja eventualno indigo i da sam provjerio (test) i sve ostalo se poklapa... no ja imam svoj put i niposto nisam najbolja osoba na svijetu. ja sam prvenstveno yogi-tragaoc, i moj put je Yoga, sto god drugi kazu, i ne vidim uopce ikakvog razloga naglasavanja bilo cega tu na forumu... ali ipak teme postoje i komentiraju se, pa sada, svatko to cini najbolje kako zna, ja sam u to uvjereni...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 3:26 pm

Tomo, zezam te...nadam se da se ne ljutis :) Zato sam stavila onog smajlica sa zubima zubi ... :)

No, pa to i pitam. Zasto se to naglasava...bilo po forumu ili bilo gdje? Samo me zanima... Dakle, zanima me s kojom pobudom se to pise/naglasava? Sto je poanta toga?

E, ne kuzim ovo sto si rekao...da si uvjeren...u sto si uvjeren?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 6:12 pm

da nikome nije stalo dolaziti na ovaj forum da samo zeza ljude koji ozbiljno pisu... svatko pokusa nest nauciti ili barem nesto saznati u to sam uvjeren.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 9:57 pm

Imam ja onaj test sa aure napisan u excelu, samo stavljaš od 1-5 pored pitanja, a negdje sa strane (mislim da se ne vidi) ti pišu odgovori i neki još grafovi i slično (malo sam si dao truda u to vrijeme) ... Pa ak netko oće neka veli ja mu pošaljem :)
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 10:02 pm

Jaykoq je napisao/la:
Ok, fala, shvatio sam što želiš reć ... I neki od mojih prijatelja si misle kad će ić na neki tulum, il nekaj već da se napiju i takve stvari ... A mene pijanstvo baš i ne privlači ... Više razmišljam o tome kako ću se upisati na neki dobar fakultet koji bi me zanimao, tak oda bih poslije mogao imati uspješan život, i tko zna, možda i svojim nekim djelima pomoći zajednici ...

ivan-ik je napisao/la:
Zanimljivo, drago mi je da si našao nekog poput sebe, ja cu se morati malo više potruditi, mislim nije meni loše sa mojim projateljima ali nije to to. što se više družim s njima to više osijećam da mi nešto fali
citas mi s duse...

imao sam jednog prijatelja s kojim sam imao ne samo isto misljenje nego i gotovo iste struje svijesti... razumili smo jedan drugog a nas nitko drugi nije razumio... nazalost je odselio u njemacku, a vrlo rijetko se javlja (inace je bio malo cudan sto se tice tog javljanja) pa sam se jedno vrijeme osjecao vrlo usamljen. sad sam se navikao ali opet mi nesto fali, bas kao sto je ivan-ik napisao... druzim se sa svima, i imam mnogo prijatelja. svi mi govore da sam cudan.. sa svoje strane gledano su i oni meni cudni...
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 10:43 pm

točno to, nego alpha ja sam točno to i sam rekao nije bitno tko je indigo tko nije, indigo je ustvari naziv za ljude kakvi smo mi, koji osviješteno razmišljaju o životu, pa nije bitno želiš li ti sebe zvati indigo ili ne ali mi smo tu svi slični i svi smo tu jer nas zanimaju stvari koje ne zanimaju druge, to nas čini drugačijima a sada zvali to indgi, kristal ili drugačije svejedno je ali ja zasebe mislim da sam indigo je rse u svakom pogledu potpuno uklapam u njihov profil.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimečet lis 02, 2008 11:39 pm

E tomo da te pitam nesto sto ce mozda biti skakljivo, ako neces da odgovoris ne moras, ali da li ti seskualno apstiniras, jer znam da je seksualna energija vrlo vazna, odnosno kreativna energija koja se da iskoristiti na puno bolji nacin, posto se tako dugo bavis jogom pitam, nemoj misliti da te zaje... ili nesto slicno, nego me stvarno zanima, jer ja sam poceo, hehe.
[Vrh] Go down
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimepet lis 03, 2008 10:45 am

ovisi sto sve pod time podrazumijevas... vise o tome putem privatne poruke molim...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimepet lis 03, 2008 12:05 pm

@Tomo...mislim da ljudi pisu na forumima iz raznih pobuda zubi No, da...nadam se da ipak tu na Misterijama svi zele nesto nauciti zivili

@Ivan-ik..nisam ja mislila na tebe niti ikoga konkretno...nego generalno se mahom desava ta 'pojava' da ljudi dojdu i prvo se 'klasificiraju'...pa mi nije jasno zasto. Ja nemam tu potrebu, dapace...

@Arhont i Tomo...da, i ja sam dosta citala o tome...samo ne razumjem, Tomo, kako to mislis da 'ovisi sto se sve pod time podrazumjeva'...pa sto se ne podrazumjeva sto se podrazumijeva zubi ...koliko sam citala o tome apstinencija u svrhu preusmjerenja energije znaci potpuna eliminacija dozivljaja orgazma.
Istina, skakljivo je ali mozemo o tome u malo opcenitijoj formi pricati zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimepet lis 03, 2008 12:29 pm

postoji nesto sto se zove kozmicki orgazam. to ti je vjecna igra koja ne zavrsava dok se Shiva (Svijesnost) i Shakti (Kreativna sila) ne ujedine. A kada se ujedine postaju jedno sa Sobom i sa svojim Istinskim Bićem, nastaje svjesti Jednote. Ovo se zove i Tantra ali je i cilj yoge. ali ovo treba prvo razumijeti da bi se moglo komentirati.
koga zanima: http://vijnana-shiva-shakti.blogspot.com/
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimepet lis 03, 2008 12:29 pm

Aha, da...toga se nisam ni sjetila :) zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tomo_z
Riba
tomo_z


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 112
Age : 35
Registration date : 05.09.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimepet lis 03, 2008 1:57 pm

ako te sto u vezi toga zanima pitaj samo...
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitimepet lis 03, 2008 9:28 pm

Znam za tantra jogu, ali ja se bavim radza jogom i tu je preporuceno apstiniranje, ako ti je skakljivo onda cemo preko pm-a, a za apstinenciju sam mislio ono za sto je alpha dala objasnjenje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Indigo djeca - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 4 / 25.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece
» Djeca i internet
» Kristalna ili oktarin djeca
» Jesu li djeca sve pametnija?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: