Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NLO video zapisi

Go down 
+73
Korplikan
Dada289
ThE_IMMORTAL
Buby30
serbian_style
Floridain
julija81
Melkior
Backpacker
Wayne_Myth
whitelady
DoDoENT
Zona
Angelino croft
Danijel Barbarić
Micron
Smokva7
BIGFOOT
snake
Matrix
matko22
Legionar
Charles Dexter Ward
Star
biga
Balance
Dantalion
maya
mEN_iN_WHite
Einar
Wall-e
Lycan
Dragony
Fantom
hromi
guenhwyvar
QuarK
VrAle
sign
MoW
Neobicni forumas
Cinderella
Chakotay
Skulptura
Athena
MisteryManiac
tomi
srdjan888
Daja
Tin95
Remke
josip21
Berny_Sinara
Neo
GoodAlien
snark
danyf5
vjestica
mickopi
Alpha
siskara
silver
zvezda
mirakul
zoox30
floridana
Blizzard
little alien
zaaz
capsicum
Alen@l5
Svjetloisjena
Rain
77 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:26 pm

Ja držim osobna svjedočanstva vjerodostojnih ljudi dovoljna kao dokaz kojim se ne može manipulirati. Francuska je nedavno otvorila arhive viđenja NLO-a. Čitao sam neka od tih izvješća jer toliko francuskog znam i mogu reći da su neka fascinantna. Nema ih puno, ali ima ih dovoljno da se ne može reći da su sva objašnjiva.
Također sam slušao izvješća o aktivnostima NLO-a na području bivše Jugoslavije koja nisu bila objašnjiva u to doba od strane eksperata u avionskom prometu.
Osobnom komunikacijom znam za ljude koji ne samo da su vidjeli NLO, nego su vidjeli i Njih. I nisu bili mali zeleni. Pričam o pouzdanim ljudima, ne o pubertetlijama ili mentalno zaostalim pojedincima.

Stoga je meni bilo koja rasprava suvišna. Nekome nije, naravno. To je jednostavno stvar toga što i kome vjerovati.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 5:31 pm

zdrava logika kaze da u svemiru nismo sami. kolki je svemir i koliko je planeta poput našeg.....nemoguće da smo sasmi u tako velikom prostoru. ali čisto sumnjam u to da ljudi gledaju vanzemaljce "svaki dan"
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 6:26 pm

Ne vjerujem da su kamuflirani među ljudima i da žive normalan život, idu na posao i sl. No svejedno postoje teorije da su ljudi koji su izumili nešto što je izvan njihovog vremena, poput Leonarda da Vincia, zapravo vanzemaljci :)
Zvuči glupo, ali nikad ne znaš :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 12:47 am

neznam sto je tu tebi glupo.

ovdje smo na zemlji da steknemo iskustva kao sto su mirisi , ukusi , bolovi i jos neki .

nevjerujem da ste slucajno dosli na ovu stranicu , nesto vas je vodilo . vas nutarnji glas , sto mislite tko je on ilki ona ?
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 1:27 am

e sta je uradio taj Leonardo da Vinci ja slabo znam o njemu moze mala pomoc i neki topic???????
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 1:45 am

Leonardo da Vinci je najveci genij renesanse...NLO video zapisi - Page 8 158397

Pogledaj na Wikipediji,sigurno nesto ima o njemu....NLO video zapisi - Page 8 257951
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 6:42 am

maya je napisao/la:
neznam sto je tu tebi glupo.

nevjerujem da ste slucajno dosli na ovu stranicu , nesto vas je vodilo . vas nutarnji glas , sto mislite tko je on ilki ona ?


google.... gica
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 4:18 pm

Mene zanimju misterije, filozofiranje itd... Tako mi je Google predložio ovaj forum i eto me... Nije bilo unutarnjeg glasa.

Evo o da Vinciju:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Leonardo_da_Vinci

EDIT: Vidim da sam stavio isti link kao i Fantom, pa evo jedan drugi :P
http://www.mos.org/sln/Leonardo/LeoHomePage.html

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 5:07 pm

Skulptura je napisao/la:
Ne vjerujem da su kamuflirani među ljudima i da žive normalan život, idu na posao i sl. No svejedno postoje teorije da su ljudi koji su izumili nešto što je izvan njihovog vremena, poput Leonarda da Vincia, zapravo vanzemaljci :)
Zvuči glupo, ali nikad ne znaš :P

točno to, nikad ne znaš. Zato pitam i sebe i ljudsku civilizaciju: "O zašto ti, tako mali i bijedni čovječe se zamaraš nečim što i tako nikad nećeš shvatiti sam od sebe??????"
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 5:17 pm

"As long as you ask questions you are breaking through, but the moment you begin to accept, you are psychologically dead. So right through life don't accept a thing, but inquire, investigate. Then you will find that your mind is something really extraordinary, it has no end. The moment you stop asking questions you are already dead."

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 5:21 pm

to vrijedi a većinu stvari, ali ne za ovu.......gledaj........šta se ti, smrtniče, imaš pitat o vanzemaljcima koje nikad nisi vidio?


btw. tko je to rekao?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 5:24 pm

Da sam ih vidio ne bih se pitao nego bi znao. Pitam se jer me zanima, jer sam znatiželjan i jer postoji mogućnost da ih ima.

Citat je od Jiddu Krishnamurtia.
Zapravo je taj citat mješavina njegovih citata...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 6:44 pm

mene fascinira ta ljudska znatiželja: čovjek ne zna nešto određeno. To nešt određeno ne bi previše utjecalo na njegov život da čovjek to zna.....ali svejedno čovjeka to zanima.

Impresivno, zar ne?

Da se razumijemo, znatiželja nije nužno loša stvar, ali se sjeti one stare Znatiželja je ubila mačku.

Nije se najpametnije zanimati za sve. Bolje za nas da neke stvari ostanu neizrečene.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 7:31 pm

Recimo da sada odjednom ljudska rasa pronađe dokaz da postoji inteligentna civilizacija negdje u svemiru, siguran sam da bi nam ta vijest promjenila život skroz na skroz. Sada sam govoriš da te fascinira ljudska znatiželja. Znači da te zanima zašto su ljudi znatiželjni.
Da nisi možda znatiželjan? suspect

To je bilo retoričko pitanje.
Anyways, ovo nije tema za raspravu o tome.
Ako želiš, možeš otvoriti takvu a sada više nećemo oftopičariti ;)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimesri svi 05, 2010 10:19 pm

imas pravo, necemo offtopicariti. Samo ću reći da su NLO video zapisi malo puno nevjerodostojni.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimečet svi 06, 2010 12:05 pm

Dakle ovo je snimljeno pred par tjedana iznad Lovrana. Ponovo sam stavio link radi usporedbe sa ovim dolje.


Ovo je u Švedskoj
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimečet svi 06, 2010 7:53 pm

Koliko god želim vjerovati u ove snimke, uvijek se pronađe neko racionalno objašnjenje. Ne znam da li si upoznat sa tim prirodnim fenomenom. No možda je samo slučajna podudarnost...



Ball lightning may be an atmospheric electrical phenomenon, the physical nature of which is still controversial. The term refers to reports of luminous, usually spherical objects which vary from pea-sized to several meters in diameter. It is sometimes associated with thunderstorms, but unlike lightning flashes, which last only a fraction of a second, ball lightning reportedly lasts many seconds.

Laboratory experiments have produced effects that are visually similar to reports of ball lightning, but it is presently unknown whether these are actually related to any naturally occurring phenomenon. Scientific data on natural ball lightning is scarce owing to its infrequency and unpredictability. The presumption of its existence is based on reported public sightings, and has therefore produced somewhat inconsistent findings. Given inconsistencies and the lack of reliable data, the true nature of ball lightning is still unknown. Until recently, ball lightning was often regarded as a fantasy or a hoax. Reports of the phenomenon were dismissed for lack of physical evidence, and were often regarded the same way as UFO sightings.

Natural ball lightning appears infrequently and unpredictably, and is therefore rarely (if ever truly) photographed. However, several purported photos and videos exist. Perhaps the most famous story of ball lightning unfolded when 18th-century physicist Georg Wilhelm Richmann installed a lightning rod in his home and was struck in the head - and killed - by a "pale blue ball of fire."


Što misliš?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimečet svi 06, 2010 8:43 pm

A čuo sam za to al ne znam šta bi rekao. Više mi liči na tu kuglastu munju nego na nekakvu letjelicu, šta god ta kuglasta munja bila. Pogotovo radi ovog kao nekakvog elektriciteta.

Edit: Ali opet je malo čudno jer se radilo o vedrom nebu bez oblaka i grmljavine. Ako te kuglste munje mogu doć iz vedra neba, onda bi trebalo bit i slučajeva obične grmljavine iz vedra neba.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:21 pm

Ne zna se točno zbog čega nastaju i da li su uopće prirodna pojava. Nekakav elektricitet je očito u pitanju, ali odakle dolazi i zbog čega nastaje nije odgonetnuto...
Barem nisam nigdje mogao pronaći potpuno objašnjenje tog misterioznog fenomena.
Čak se spominje da su to možda i crvotočine :)

No stoji ovo što si rekao. Zašto onda ne bi sijevalo iz vedrog neba....................

Ima tu dosta teorija o tome, prilično zanimljivih:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ball_lightning

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimečet svi 06, 2010 11:01 pm

A da, al na kraju sve su to nagađanja.

Jesi li vidio onaj filmić kada ona svjetleća kugla iznad polja žita napravi krugove u polju. Je to namješteno, znaš li šta o tome?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimepet svi 07, 2010 11:24 am

Neobicni forumas je napisao/la:
A čuo sam za to al ne znam šta bi rekao. Više mi liči na tu kuglastu munju nego na nekakvu letjelicu, šta god ta kuglasta munja bila. Pogotovo radi ovog kao nekakvog elektriciteta.

Edit: Ali opet je malo čudno jer se radilo o vedrom nebu bez oblaka i grmljavine. Ako te kuglste munje mogu doć iz vedra neba, onda bi trebalo bit i slučajeva obične grmljavine iz vedra neba.

Pa, postoje i slučajevi munje "iz vedra neba". To je najčešće ono kako se opisuje pozitivnu munju, munju visokog potencijala i snage koja može udariti i na 30-40 km od izvornog oblaka. Dakle, negdje bjesni oluja, recimo u Gorskom kotaru, a tebe u primorju iz vedra neba pogodi pozitivna munja. I skuri te. Ima i toga, samo je isto tako rijetko, no značajno češće od kuglastih munja.

http://en.wikipedia.org/wiki/Lightning#Positive_lightning

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimepet svi 07, 2010 1:00 pm

A vidiš dvoumio sam se za to munja iz vedrog neba, jer se sjećam pred nekoliko godina tu u Rijeci je derno grom, bio je vedar dan, i skurio mi je modem. Toga se sjećam. Nije mi bilo jasno što se desilo. Samo je jednom zagrmilo i to baš jako. Bilo je ljeto. Ono mislio sam mora da je iz nekog oblaka puklo negdje u blizini, al nije bilo oblaka koliko sam ja vidio.


Zadnja promjena: Neobicni forumas; pet svi 07, 2010 1:03 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimepet svi 07, 2010 1:02 pm

Evo mislio sam na ovaj filmić, je to fake?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimepet svi 07, 2010 4:11 pm

@MoW
Zapravo si u pravu... Dosta puta mi se desilo da sam vidio da sijeva, a nebo je bilo vedro. Nisam vidio munju, ali se vidio bljesak.

@Neobični, isti ovaj video sam vidio u nekoliko dokumentaraca o krugovima u žitu. Velika većina mišljenja raznih ljudi koji se bave time, je bilo da je taj video lažan, kao i svaki drugi video takve vrste. Zapravo, nisu govorili da je samo video lažan nego da su općenito svi krugovi u žitu napravljeni ljudskom rukom. To donekle i ima logike. Ja ne vidim razlog zbog kojeg bi vanzići došli na Zemlju, napravili neke oblike u polju žita i otišli natrag od kud su došli...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitimepet svi 07, 2010 6:51 pm

da fake je....bar tako tvrdi tip koji ga je i pustio u javnost.....on kaze da je napravio taj video i da ga je odnio u lokalni kafic gdje se okupljaju zaljubljenici u nlo-e i pokazao im ga i da ga je zanimala njihova reakcija.....
i sad kad on priznaje da je fake oni zaljubljenici tvrde da ga je neko prisilo da to kaze ili da su mu platili.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





NLO video zapisi - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NLO video zapisi
[Vrh] 
Stranica 8 / 16.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Video art
» Video vanzemaljca ?......Vi procijenite
» upit za video na forumu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: