Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 istospolna ljubav...

Go down 
+9
Aleksandar Veliki
malena
sanja
memnoch
Daenerys
babi
urbanaaa
floridana
zmija
13 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimepon lis 08, 2007 1:50 pm

Vase misljenje o tome?


Je li po vama to nesto normalno ili je to mozda neka bolest?

Da li to postoji oduvijek ali je prije bilo dobro prikrivemo?

Je li sramotno voljeti iskreno osobu istoga spola?

confused confused
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimepon lis 08, 2007 2:28 pm

zmija je napisao/la:
Vase misljenje o tome?


Je li po vama to nesto normalno ili je to mozda neka bolest?

Da li to postoji oduvijek ali je prije bilo dobro prikrivemo?

Je li sramotno voljeti iskreno osobu istoga spola?

confused confused
to bi svrstala u poremećaj i nikoga ne možemo stavljati na stup ssrama zbog toga jer to nitko ne bira.
nikad nije sramotno voljeti, samo šta neke ljubavi naprosto nisu prihvaćene od okoline. u ovom našem svijetu gdje vlada deficit ljubavi svaka ljubav bi trebala biti prihvaćena. mene jedino nerviraju parade gdje se defilira s golim guzicama, to mi je neprihvatljivo. kad si homo budi homo al mi nemoj to forsirati na nijedan način. ni ja sa svojim mužem ne šetam po gradu i žvalim se, to radim u intimi doma.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimepon lis 08, 2007 2:42 pm

Uvijek je bilo toga...sjeti se antike..

Mislim da to i nije baš prirodno. Nisam ja protiv toga, nek ljudi žive svoj život, ali nek to drže u privatnosti. Ne bih htila vidit kako se drže za rukice i ljubakaju po Korzu 2 tipa ili 2 žene...iako sam ovu drugu verziju vidjela...čak su se i dečki zgražali.

Kažu za gay-tipove da su feminizirani...nisam sigurna da je to pravi termin jer je to pretjerano ponašanje, ja vidim tu neki poremećaj jer nijedna žena se ne ponaša tako.. I nije u redu da ih se fizički napada, tuče i sve to...i mislim da svojim paradama samo izazivaju zgražanje i kad ih vidim ne dođe mi da ih podržim jer rade klaunove od sebe..i baš time pokazaju da su drugačiji od drugih, a koliko znam oni žele da ih se prihvati. Ne znam...htjela bi upoznati nekoga tko je takvog opredjeljenja...ovako govorim napamet i možda sam totalno u krivu. confused
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimepon lis 08, 2007 2:45 pm

ma meni je taj njihov mimohod najgluplja stvar na svijetu...Ne razumijem kako mogu i pomislit da ce ih ljudi prihatit ako se secu goli ii zvaljakaju!!!!????????
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimepon lis 08, 2007 3:44 pm

meni homoseksualnost nije prirodna... i po tome automatski nije normalna i postaje određeni poremećaj
da je prirodno da dva muškarca, odnosno dvije žene, budu zajedno oni bi mogli nastavljati život tj. spolnim odnosom dobiti dijete, ali ne mogu...
čak ni životinje (sisavci) nemaju takve odnose, zašto? jer nije prirodno...
što se mene osobno tiče, svatko živi svoj život kako želi, ako ti se to sviđa uživaj... ali ne moramo svi to prihvaćati i ne moramo svi to gledati...

i te gay parade... kao one bi me trebale natjerati da to prihvatim? pa ne bi prihvatila ni heteroseksualce da tako paradiraju goli i žvaljakuju se i ne znam što...
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 40
Registration date : 26.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimepon lis 08, 2007 3:46 pm

imala san prilike upoznat jedan rvacki gay par

bili su mi taaaaako slatki zajedno lovely
doduše da su se počeli pipkat i ljubakat isprid mene vjerojatno bi izgubili tu draž - no nisu - uostalom ni ja s dragim ne pretjerujem u tom smislu među ekipon

neman ništa protiv njih dapače...
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimepon lis 08, 2007 7:56 pm

nemam ni ja nista protiv njih ali boze mili samo da mi se ne zvaljakaju predamnom..i onda sve 5
[Vrh] Go down
memnoch
Višestanični organizam



Male
Virgo Snake
Broj postova : 83
Age : 34
Registration date : 06.10.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimepon lis 08, 2007 8:25 pm

zmija je napisao/la:
nemam ni ja nista protiv njih ali boze mili samo da mi se ne zvaljakaju predamnom..i onda sve 5
Njima usred face? shock
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimepon lis 08, 2007 11:16 pm

london je napisao/la:
zmija je napisao/la:
nemam ni ja nista protiv njih ali boze mili samo da mi se ne zvaljakaju predamnom..i onda sve 5
Njima usred face? shock

Nisam shvatila recenicu tvoju ovu
[Vrh] Go down
memnoch
Višestanični organizam



Male
Virgo Snake
Broj postova : 83
Age : 34
Registration date : 06.10.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:20 am

zmija je napisao/la:
london je napisao/la:
zmija je napisao/la:
nemam ni ja nista protiv njih ali boze mili samo da mi se ne zvaljakaju predamnom..i onda sve 5
Njima usred face? shock

Nisam shvatila recenicu tvoju ovu
Kada bi ih videla da se pred tobom udarila bi im svih pet u licu.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:26 am

ne, u lice, nego u.... lovely
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 9:48 am

Mislim da je homoseksualnost nešto jače od čovjeka, a poremećaj mi zvuči pregrubo. Svaki čovjek ima pravo na vlastiti izbor i taj izbor svi mi moramo poštovati. Homoseksualce se ne treba gledati ni tretirati kao bolesne ljude. To su sasvim normali ljudi. Homoseksualnost postoji oduvijek, stoga se može protumačiti i kao normalna pojava.
Upoznala sam davno jedan stariji par, muškarci, sasvim normalni ljudi, pametni, civilizirani... Nisu oni izvodili nikakve scene, kao što ih ne izazivaju ni normalni heteroseksualci na javnim mjestima. A što se tiče gay parada, okupljanja da pokažu svoje mišljenje i da se izbore za svoja prava su mi ok jer nemaju baš nekakva prava, budimo realni. Ali to što neki pojedinci šetaju goli, rade svakave scene, to ne podržavam.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 10:11 am

poremećaj ne znaći nužno i bolest, bar ja tako gledam na to. ako gledaš BB, Hrvoje je tipični primjer žene rođene u muškom tijelu, i on sam kaže da bi volio da je ko ostali muškarci vjerovatno zboog toga šta je imao toliko neugodnosti zbog onog šta je. kad bi se svatko od nas bar malo stavio u njegov ili njihov položaj bilo bi mu jasno da to nije izbor i nebi više nikad palo na pamet da homosexualnost osuđuje.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 10:24 am

Slažem se s tim. Ali isto tako nisu svi ''žene rođene u tijelu muškarca''. Ova dvojica spomenutih, koje sam upoznala, ti da ih vidiš, nikad ne bi pomislila da su homoseksualci. Sasvim su normalni muškarci, muževni, nimalo ženstveni....
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 6:05 pm

london je napisao/la:
zmija je napisao/la:
london je napisao/la:
zmija je napisao/la:
nemam ni ja nista protiv njih ali boze mili samo da mi se ne zvaljakaju predamnom..i onda sve 5
Njima usred face? shock

Nisam shvatila recenicu tvoju ovu
Kada bi ih videla da se pred tobom udarila bi im svih pet u licu.

Ma nee!!!Sve 5 znaci sve super!
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:18 pm

Osobno smatram da nije normalno. -ne ću dalje komentirati jer ću ispasti zabiti seljačina, fašist, anti sve što osobno propagiram (slobodu i sve drugo)

Postoji od davnina.

Nije sramotno, voljeti osobu suprotnog spola.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:26 pm

ni meni se pederi ne svidjaju.... no

Mislim pogle ih malo...neki dan mi je jedan u parfumeriji prodao nesto skroz krivo samo zato jer sam žensko....vidio je da mi je korektor presvijetli al pustio me da pljunem lovu.... :pig: :pig: :pig: :pig:
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:47 pm

dobro...ovo je malo onako...glupav..primjer....
Meni se cini da ima bas oke ljudi koji vole osobe istog spola..Pa samo sta se toga tice su drugaciji,nemora znacit da su puknuti...
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:49 pm

a jel...glupav.... suspect
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:51 pm

...belongs to lovers... je napisao/la:
a jel...glupav.... suspect

Pa onako...Sta ti nisi vidjela da ti je presvjetal taj puder sta vec..Ti ga kupujes... :cheers:
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:53 pm

Ona je ljuta jer joj ga je prodao peder. I još ju je zajeb..
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:55 pm

hehehehhe...neka,neka...
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:56 pm

što god rekli ja smatram da je homoseksualnost poremećaj i da to nije prirodno, ali pod time ne tvrdim da su homoseksualci kao ljudi loši... dapače
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 7:57 pm

Idem gledati Prevarante, ova divojka je pre.....
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitimeuto lis 09, 2007 8:01 pm

zmija je napisao/la:
hehehehhe...neka,neka...


a zakaj to?
[Vrh] Go down
Sponsored content





istospolna ljubav... Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
istospolna ljubav...
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ljubav
» Kad ljubav zakasni...
» ljubav...
» STA-KAJ JE LJUBAV...
» Prijateljstvo i Ljubav

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: