Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Alkohol/duhan/ostali poroci

Go down 
+41
tinityrannical
Einar
Korplikan
Madonna
Kahali
MoW
Mama
Akasha
Lyra
Philosopher
Armin od Irima
flory
Arenaida
Aurora Borealis
Dragony
BlackShade
josip21
Cinderella
dr.chaos0
Fantom
Athena
tomi
Flamezar
.meLinda.
Blizzard
silver
klapa
Konspirator
urbanaaa
Gea
minchy^_^
gothic45
DoC
ThE_IMMORTAL
Eagle-1
bonez
Neobicni forumas
Jaykof
Alpha
Casper
Annon Imus
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimečet svi 21, 2009 4:54 pm

probao duhan jesam,neprivlaci me nesto
probao akohol jesam neprivlaci me nesto
probao travu jesam na ex. prije 6 mjeseci
zadovolila me al sam reka nikada vise
mislim mogu pusiti duvan sa frendovima i zbog drustva al da sam toliko ovisan nisam
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub svi 23, 2009 10:03 am

alkohol? Ajme, onaj ribar od jučer je stvarno bia gadan.. ubuduce samo vranca uzimam.. a u k, koja je to kiselina..

ostalo: ne. duhan probao jednom iz zafrkancije, travu nikad.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub svi 23, 2009 3:32 pm

Pušiti sam probao u drugom ili trećem razredu osnovne kada sam ostao sam u stanu, baka je otišla nekuda. Zanimalo me zašto mi svi u obitelji puše, što oni u tome vide, zašto puše neki đaci u školi...
Zapalio sam, uvukao dim i reko:''više nikad''. Još uvijek se sjećam groznog osjećaja u grlu kao i u plućima od toga, još sam cijeli sat imao osjećaj da sam parna lokomotiva.

Alkohol ne volim, okus mi ne valja, a zna mi izazvati probavne smetnje. Dosad sam rijetko kad pio, uglavnom samo zbog društva da se uklopim na taj način. Prvu pivu sam probao u osnovnoj kao i vino, negdje u 5. razredu, barem mislim da tada negdje. Dosad sam se ''napio'' samo 2 puta, oba puta sam odmah išao leći te sam odspavao sat-dva te bio kao nov. Jedanput me trbuh bolio jer sam malčice pretjerao, ali znam da mi je bilo zakon što mi se vrtilo u glavi, kao da sam bio na vrtuljku i to mi je bilo malo zabavno.
Uglavnom, alkohol pijem samo kad ''moram'', dosad samo zbog društva, a više ne kanim pretjerivati. Probao, zabavio se kao i namučio zbog bolova u želucu.

I što sam otkrio? Puno mi je zabavnije bez kapi alkohola!

Droga, nema ikakve šanse da zbog ikoga to probam, ili zbog neke svoje depresije i slično.
[Vrh] Go down
.meLinda.
Stanica
.meLinda.


Female
Taurus Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Location : Split - grad NEUKIH
Registration date : 06.11.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimepet stu 06, 2009 11:16 pm

alkohol je najveci bljak, grozno, probala jesan al uzas, nikad vise rekla san sebi.
kava - svi je piju, najbolja za rezbudivanje kad se probudin u 7 prije skole ;)

a duvan? pusin, nije da se ne mogu ostavit, nisan nikad ni probala..
od toga nema dugo, od 7-og miseca..
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimened stu 29, 2009 1:23 am

Alpha je napisao/la:
Uh...ja sam bas u tim godinama bila ko mazga...ni sad ne volim slijedit stado, a onda pogotovo...tako da nema sanse da bih nesto bila probala jer drugi to rade, a da meni ko meni nije zbilja interesantno...
Iako kuzim da ljudi probaju bas u tim situacijama...da se uklope...samo sto mnogi nastave s porocima...


ides
Takoder. Meni svi vrsnjaci i piju i puse i drogiraju se. Al sta ces kad su glupi i samo prate jedno drugo uz cilj da ce se "uklopit"
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimened stu 29, 2009 1:56 am

Flamezar je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Uh...ja sam bas u tim godinama bila ko mazga...ni sad ne volim slijedit stado, a onda pogotovo...tako da nema sanse da bih nesto bila probala jer drugi to rade, a da meni ko meni nije zbilja interesantno...
Iako kuzim da ljudi probaju bas u tim situacijama...da se uklope...samo sto mnogi nastave s porocima...


ides
Takoder. Meni svi vrsnjaci i piju i puse i drogiraju se. Al sta ces kad su glupi i samo prate jedno drugo uz cilj da ce se "uklopit"

shock
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimened stu 29, 2009 2:31 am

Ne pušim, ne pijem.
Napila se nisam baš nikad "po pravo", da baš ne znam za sebe, jedino me malo ošamutio neki koktel i mix. scratch
Cigarete sam probala, jer me frendica jednom zamolila, tek sa 20 godina, inače ne mogu reći da me privlače.
Čak bi ih mogla tjedan dana umjereno konzumirati pa da to kod mene ne stvori ovisnost, ali to ne prakticiram.

Znam da sam za jednu Novu godinu zapalila cigaretu, molila me opet jedna poznanica, da joj pravim društvo pa nismo imale upaljač.
Onda smo pitale nekog tipa od cc.30 godina da nam posudi upaljač, ja pravo nisam bila ni upalila cigaretu, a on meni:"A ti inače baš ne pušiš, jel'da?" :P
Tako da pušači sa stažem skuže one koji to nisu. :D

Ono o čemu sam možda pretjerala je kofein. shock
Svako jutro popijem espresso, onda još dva tokom popodneva i između nekad ubacim i veću kavu.
Definitivno previše. face

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimened stu 29, 2009 4:35 am

Neidem u teretanu,jedem samo masnu hranu...Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 67296
Pijem,pusim kao turcin...sam cu sebi da se skurcim..Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 295661
Sex upraznjavam svakodnevno...Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 989276

Da li su to poroci???Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 888361

Jesu naravno,treba zivjeti kao cvijet,friska voda,sunce i svjez vazduh...Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 119369
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimepet pro 04, 2009 7:38 pm

ja pusim vec dvije godine zbog nekih privatnih problema ali nikada nisam sljedio stado volim biti jedinstven drukciji od drugih ne zelim zivjeti u stadu i znam se o sebi brinuti a pusenje je samo jedan porok kojega se necu odreci
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimepet pro 04, 2009 8:30 pm

Niti pijem niti pušim. Cigarete nisam nikad probala jer su mi se dovoljno zgadile od ostalih koji puše. Probala sam pivu i vino i bilo mi je fuuuuj! Nekakav kiselkasto-sladak okus sa mirisom gorim od dima cigarete :P
Jedino jeger može proći i neka voćna votka, a to sam pila 2 puta u životu. Bilo mi je dovoljno pola čašice da zamantam. Super osjećaj kad se sve okreće, odvališ se lolcina i neznaš stat.
Dosta je mojih poznanika počelo piti i pušiti samo da bi se uklopili u neko društvo. Mislim da se i bez toga mogu naći dobri frendovi.
Moj najveći porok je čokolada. Ne jedem je u većim količinama, ali kad je se uželim moram je pojest. NJAMI!!! slini
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimepet pro 04, 2009 11:12 pm

Cinderella je napisao/la:

Moj najveći porok je čokolada. Ne jedem je u većim količinama, ali kad je se uželim moram je pojest. NJAMI!!! slini

Ženit ću te! lol

I ja obožavam slatko zubi
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 12:06 am

gothic45 je napisao/la:
Cinderella je napisao/la:

Moj najveći porok je čokolada. Ne jedem je u većim količinama, ali kad je se uželim moram je pojest. NJAMI!!! slini

Ženit ću te! lol

I ja obožavam slatko zubi

Šteta, ja već udana :P
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 1:36 am

Vec udana?? Svaka cast :D
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 1:37 am

Šala ;)
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 6:10 am

ajme kako bi se sad napucala s nečim...............
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 10:55 am

duso draga trebas samo pm poslat......
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:20 pm

Cinderella je napisao/la:
Šala ;)

Onda, kad ćemo ugovorit datum rofl2
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:21 pm

Cinderella je napisao/la:
Šala ;)

A bilo mi je malo .. cudno, jelte raspa
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:32 pm

Pa šta bi tu bilo čudno? I Aurora Borealis je udana i ima dijete, a 22 su joj godine.
Nisam udana, ali sam u dugoj vezi cerek
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:36 pm

Cinderella je napisao/la:
Pa šta bi tu bilo čudno? I Aurora Borealis je udana i ima dijete, a 22 su joj godine.
Nisam udana, ali sam u dugoj vezi cerek

Duga veza ok, ali nekako mi je ta dob preblizu za zenidbu tuzni
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 4:39 pm

Slažem se. Treba još dosta toga proživit dok si samostalan.
[Vrh] Go down
BlackShade
Prašina
BlackShade


Male
Libra Dog
Broj postova : 2
Age : 29
Registration date : 11.01.2010

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimepon sij 11, 2010 2:35 am

pusim oko pola godine,nije me nitko nagovorio nego me cisto zanimalo kako je to u svijetu pusacai eto nekako mi se to svidjelo(osjecaj),danas nekako kao da pusim radi reda a ne radi gusta iako mi je neki put draze zapalit i porazgovarat sa frendom.prvi put sam probao alkohol u sedmom razredu i od tada redovno pijme vikendom. Bilo je pauza od par mjeseci i sada mi je dosadilo jer sam shvatio da nisam zanimljiv a i bolje mi je kad sam trijezan pa ono jednom u mj dva cisto onako.Travu sam probao na nagovor frendova koja mi se takodjer svidjela pa pa od ovog ljeta otprilike 2-3 puta mjesecno zapalim đoks. Dalje od toga neidem iako govore da marihuana potice na jace droge ja kod sebe to nisam osjetio. aktivno treniram kosarku i ne vidim nikakvo pogorsanje fizicko zbog svega toga :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimepon sij 11, 2010 2:46 am

Pa mlad si ti jos,ima vremena....Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 888361
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimepon sij 11, 2010 6:04 pm

BlackShade je napisao/la:
pusim oko pola godine
Ja sam posljedice počela osjećat nakon 8-9 godina u vidu kašlja i lakšeg umaranja..nije lijepo no
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitimepon sij 11, 2010 9:00 pm

Mi smo baš učili o ovisnostima, morala sam napraviti plakat o pušenju...

Zgadio mi se život (oprostite na izrazu) kad sam vidjela sliku pluća pušača... Nadam se da nikad neću kušati cigaretu... a ni ovo ostalo zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol/duhan/ostali poroci   Alkohol/duhan/ostali poroci - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Alkohol/duhan/ostali poroci
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Alkohol
» vicevi..
» Alkohol
» HAARP, potresi i ostali "prirodni" fenomeni
» Trudnice i alkohol

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj :: Teens-
Forum(o)Bir: