Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kupnja parcele na mjesecu?!

Go down 
+6
vladimir je idiot
Tutankhamon
rogue9
Jaykof
Svjetloisjena
Berny_Sinara
10 posters
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 12:23 am

ajme ljudi nemogu vjerovati kupnja parcele na Mjesecu?Ne mislite li da je ljudski rod otisao ipak PRE daleko?



Zadranka (11) je vlasnica velike parcele na Mjesecu
Karli Šešelj (11) za rođendan prijatelj je poklonio zemljište u svemiru. Djevojčica se nada da će jednom otići tamo, a obitelj već smišlja biznis
Piše: Magdalena Mucić | zadnja izmjena prije 75 min.
Karla Šešelj (11) iz Briševa kraj Zadra ponosna je vlasnica zemljišta na - Mjesecu! Zemljište, čiji kvadrat stoji svega pet lipa, djevojčica je dobila na dar za 10. rođendan. Postala je tako jedna od tri milijuna ljudi iz cijelog svijeta koji ulažu u svemir, odmah uz bok Romanu Abramoviču, Tomu Hanksu, Johnu Travolti i Tomu Cruiseu. Djevojčica je često maštala o letu u svemir gledajući filmove, prenosi Dnevnik.hr. Parcelu od 4.000 kvadrata uz krater Campanus Karli je poklonio prijatelj Ivan koji je znao za njenu ljubav prema svemiru.
- Prijatelji su se iznenadili, rekli su da ih moram tamo jednom odvesti. I ja bih tamo išla - kaže djevojčica. Iako zemljište danas ne vrijedi mnogo, obitelj već planira gradnju apartmana i svemirski turizam.


preuzeto http://www.24sata.hr/news/clanak/zadranka--11-je-vlasnica-velike-parcele-na-mjesecu-/109752/
kome se moze javiti da malo kupimo toga :P ?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 1:06 am

Koja ideja :D

No nikad se ne zna, učili smo iz povijesti kako su Rusi jeftino prodali Aljasku Amerima i sigurno si nikad to nisu oprostili :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 1:20 am

hehehe da al pazi 5 lipa za 1 kvadrat isplati se...idemo trk uplaitit parcele na mjesecu hahahaha :D
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 10:46 am

pa da .. ja bi kupio :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 2:42 pm

Jaykoq je napisao/la:
pa da .. ja bi kupio :D
i ja bi da znam di se to uplacuje ^^
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 10:18 pm

mislim da će ako ubrzo razviju svemirske letove, cijene porasti na neke ogromne svote ...

a i mislim da će to bit u mojoj budućnosti, ako ne, onda ostaje mojoj djeci (ako ću ih imati)
[Vrh] Go down
rogue9
Višestanični organizam



Female
Libra Cat
Broj postova : 37
Age : 36
Registration date : 27.10.2008

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 10:51 pm

i ja ću kupiti parcelu na Misecu. otvoriti ću hotel sa pet zvizdica i napraviti spust stazu neka crknu moji susjedi od zavisti.
[Vrh] Go down
rogue9
Višestanični organizam



Female
Libra Cat
Broj postova : 37
Age : 36
Registration date : 27.10.2008

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimesri tra 01, 2009 12:39 am

ajme evo me i ode
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimesri tra 01, 2009 3:32 pm

rogue9 je napisao/la:
i ja ću kupiti parcelu na Misecu. otvoriti ću hotel sa pet zvizdica i napraviti spust stazu neka crknu moji susjedi od zavisti.
lol
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimesri tra 01, 2009 4:57 pm

Kako mogu nesto prodavati a da nije njihovo?
Ti koji prodaju te parcele od kud njima vlasnicki list? Tko je njima dao Mjesec u posjed?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimesri tra 01, 2009 10:23 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Kako mogu nesto prodavati a da nije njihovo?
Ti koji prodaju te parcele od kud njima vlasnicki list? Tko je njima dao Mjesec u posjed?
e to pitanje i mene muci :D
[Vrh] Go down
vladimir je idiot
Dinosaur
vladimir je idiot


Female
Taurus Dog
Broj postova : 417
Age : 53
Location : Trocadero,Paris
Registration date : 25.05.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimečet srp 09, 2009 4:40 pm

ja bih kupio jedno 10 ari pod uslovom da mogu saditi kukuruz,mnogo volim pucke ce-4zubo
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimened srp 12, 2009 11:45 am

ja bi stvarno kupio neku parcelu od 500-5000 kvadratnih metara to bi moglo biti stvarno vrijedno poslje evo recimo kupis ogromnu parcelu od 10 000 metara kvadratnih za 500kn i poslije vrijedi recimo jedan kvadratni metar 25kn i prodas to za 250 000kn to ti je vec profit od 249 500 a nece sigurno bit samo 25kn to ce se prodavat na veliko bit ce sve skuplje mozda cak i 1000kn metar kvadratni, sad ti misli kolko ima ljudi bogatih svi ce htjet parcelu na mjesecu
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimened srp 12, 2009 12:19 pm

Pa da, to sam i ja mislio. Al ne znam di se može kupit misli
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimened srp 12, 2009 12:21 pm

Nekako si mislim da je sve to ideja za naivne i dok će se stvarno moći na Mjesec, da će onda doći vlada i reći da nije odobrila nikakvo prodavanje zemljišta na Mjesecu.
[Vrh] Go down
vladimir je idiot
Dinosaur
vladimir je idiot


Female
Taurus Dog
Broj postova : 417
Age : 53
Location : Trocadero,Paris
Registration date : 25.05.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimened srp 12, 2009 12:31 pm

Gripphon je napisao/la:
Nekako si mislim da je sve to ideja za naivne i dok će se stvarno moći na Mjesec, da će onda doći vlada i reći da nije odobrila nikakvo prodavanje zemljišta na Mjesecu.
ot kud ti znas da ce doc"Vlada" i zabraniti
sta cu ja na mesec? zubo
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimened srp 12, 2009 12:56 pm

Odakle bih znao? Naravno da ne znam, zato sam i napisao ''Nekako si mislim...''
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimeuto srp 14, 2009 2:27 pm

nešto mi je palo na pamet... ako kupiš parcelu na Mjesecu i neki austronaut odlući sletjeti tamo... Ne bi li on trebao platiti najamninu? rofl2

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimeuto srp 14, 2009 2:36 pm

samo na pare mislis mudri

pa moro bi vjerojatno i jos tamo benzinsku napravis rofl2 lol lolcina rofl zubi :D confused
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimened kol 30, 2009 12:42 am

hahahaha
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimesri tra 29, 2015 11:56 am

mjsec nema pravo nitko kupovati jer to nije ničije,, zemljani sad žele okupirati i mjesec fo
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimesub svi 28, 2016 3:43 pm

ne znam uopće da li se to može, i tko ima pravo okupirati zemlj satelit to nije zemljansko,,,,
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitimened lis 20, 2019 11:24 pm

mnogi su kupili parcele na mjesecu https://www.moonestates.com/ gun
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kupnja parcele na mjesecu?! Empty
PostajNaslov: Re: Kupnja parcele na mjesecu?!   Kupnja parcele na mjesecu?! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kupnja parcele na mjesecu?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kupnja putem kataloga
» LHC na Mjesecu
» Sukob na mjesecu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: