Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bigfoot postoji?

Go down 
+26
MoW
megawar888
Jedi Mind Tricks
usamljeni vuk
Izzy007
BIGFOOT
zvezda
Legionar
hromi
tinac
Eternity
Neo
Mama
Blizzard
Remke
tomi
Skulptura
biga
Alpha
silver
Konspirator
Dunja the tomboy
josip21
Berny_Sinara
urbanaaa
Svjetloisjena
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimesri lis 21, 2009 7:30 pm

a ovo sto su snimali snimali su izdaleka, ali je bila cistina nesjecam se tocno ali mislim da je bila bas neka ekipica
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimepet lis 23, 2009 10:04 pm

biga je napisao/la:
ne samo da bigfoot postoji, nego se još i bavi uhođenjem mladih djevojaka koje se kupaju u brdskim potocima....
https://www.youtube.com/watch?v=UtmL7NqhAaU&feature=player_embedded
;)

ufff... svidja mi se.. snimka. :P

samo, nije mi baš jasno kako je počela vrištat prije nego šta je to stvorenje prošlo onom čistinom, al dobro.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 9:32 pm

Komentar na slike koje je Alpha dala: Meni je to pomalo naivno. Vidi se da su snimljena 3 različita otiska, no pitam se, ako je uokolo bilo takvo blato, zašto nisu snimili trag otisaka kako nekuda vodi, tako da bude ljepša fotografija gdje bi se vidlo mnogo otisaka i otprilike prezentirao način na koji to stvorenje hoda, jel hoda ko Bostonska kurva ili ko zvonar crkve Notre Dame.

Usto mogu slijediti tragove da vide dokle će doći... Kao što se lovi zec u zimi.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimečet lis 29, 2009 1:49 pm

Sve je otisak desne noge. Znaci da mozda ima samo jednu nogu. To pak znaci da mozda hoda ko vrabac - skakutavo :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimečet lis 29, 2009 2:38 pm

Alpha je napisao/la:
Sve je otisak desne noge. Znaci da mozda ima samo jednu nogu. To pak znaci da mozda hoda ko vrabac - skakutavo :P
hehhe, zamisli stvorenje od 2 metra i kusur, oko prilike 100-injak kila da skakuće na jednoj nozi...baš me zaqnima kako bi se uz stepenice popeo, il brdskim riječnikom uz kamenje... lol!
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimečet lis 29, 2009 9:14 pm

Ovako nekako:

Bigfoot postoji? - Page 2 Airpogostickjumpingstic

kava
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimesri stu 18, 2009 7:51 pm

Kao veliki obožavatelj Hystory Channela i njihovih emisija odgledala sam nekoliko emisija MonsterQuesta posvećenih bigfoot-u. Našli su otiske puno veće od ljudskih i preispitali ih kod raznih stručnjaka i zapravo došli do zaključka da su neki autentični i sigurno nisu ljudski! Potvrđena je autentičnost snimke (jedna od najstarijih) bigfoota. Ispitivali su jedan slučaj lovca koji ima kolibicu negdje u zabačenom dijelu Amerike koji govori da je našao kolibu razbacanu nekoliko puta. Pozvani su stručnjaci koji su rekli da to nije napravio medvjed. Istraživačka ekipa je poslana tamo na par dana. Jedne noći pokušali su dozvati bigfoota lupanjem o drvo i nešto ih je počelo gađati kamenjem!? Znamo da to mogu samo primati!
I to nije sve. Postavili su zamku na prag i našli krv sljedeći puta. Analizirali su krv i rekli da nije ljudska-da joj je slična ali da ima još neki čudan dio u sebi!?

E sad u sljedećoj emisiji su opvrgnuli to s krvlju-kao da je bila kontaminirana. Ljudi, tu mi nekaj smrdi. Opet se došlo do nečeg važnog i netko je to brzo moral zaustaviti..
Tolko od mene.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimesri stu 18, 2009 8:52 pm

^^E to sam i ja gledala..obožavam History! Do 3 ujutro nekad znam gledat, ne mogu odoljet kolko ima zanimljivih dokumentaraca!
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimečet stu 19, 2009 11:51 am

Muž i ja smo ludi za njima. Odgledali smo sve MonsterQuest, UFO Hunterse, sad gledamo MisrteryQuest i ponešto od Ancient Discoveries. Odgledali smo i sve o Nostradmusu. Bitno mi je da imaju mixs znanstvenog pristupa i uvažavanja onoga kaj svjedoci vele. Da ne govorim o fotkama i snimkama. Mi običavamo odgledati svku večer po nekoliko epizoda :)
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimečet stu 19, 2009 6:07 pm

^^Baš lijepo! Moj dečko ne voli o alien-ima gledat niti o duhovima (ne znam dal si to gledala, al mislim da nije na History-u), pa to moram sama :( Uz History gledam i National G., Wild, Discovery sve programe, ... tak da mi se pomiješa gdje je koji dokumentarac bio :D
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimepet stu 20, 2009 5:42 pm

Bila je jedna od MonsterQuesta o duhovima i bila je dobra. Proučavali su snimke glasova duhova i nasnimali su glas mrtve cure koja navodno opsjeda kuću i snimka je proglašena autentičnom affraid
Mene ti sve to jako zanima (pomalo i plaši-posebno duhovi). No znatiželja je jača od straha. Moj muž pristupa svemu tome malo realističnije od mene pa proba prvo sve znanstveno objasniti pa se ni ne boji, a ja sam totalni believer pa dok ti pokažu autentičnu snimku duha ili fotku nije mi svejedno.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimepet stu 20, 2009 6:19 pm

Onda smo slične što se tiće toga...

Ne znam kako se zove emisija, ali uglavnom ekipa s opremom za "snimanje" duhova (zvuk, slika, sve što treba) posjete stan/kuću (svaki put drugu) i testiraju, pricaju sa stanarima što ih sve muči, pa ostanu jednu noć snimati i tako.. svakakvi strašni zvukovi su bili..baš da se prestrašiš. Moj dečko odbija to gledat jer ne može spavat xD LOL
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimepet sij 08, 2010 9:23 pm

A što nisu rekli da Bigfoot visok 3.5m i da ima stopalo od 0.5m pa je i po tome dobio ime???? kava kava
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:24 pm

Neo je napisao/la:
A što nisu rekli da Bigfoot visok 3.5m i da ima stopalo od 0.5m pa je i po tome dobio ime???? kava kava
onda pricamo o "Smalfootu"
ontopic:lep kostim ima ovaj na videu
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 9:35 pm

ja obozavam dokumentarce :D super su mi :) bilo je o bigfoot-u...al ja vise volim zivotinje ubojice i to :D
[Vrh] Go down
tinac
Stanica
tinac


Male
Libra Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : LA ( Ladmirevci
Registration date : 04.04.2010

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimened tra 04, 2010 1:58 am

Po meni je snimka fake zato što snima 2min a nije ga napao što je u krvi svim životinjama da napadnu . Neke imaju veci nagon za napad a neke manji ,ali takva životinja mora odmah napast po meni ... A i kako nije mogo fokusirat na lice i glavu nego samo noge i tjelo i to malo
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimened tra 04, 2010 5:01 pm

Nijedna zivotinja , cak ni neke krvolocne kao lav te nece napasti ako ga na ugrozis prvi......a ljudi kroz vekove love , ubijaju , unistavaju , nije ni cudo sto svaka zivotinja oce da nas napadne
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimened tra 04, 2010 7:20 pm

hromi je napisao/la:
Nijedna zivotinja , cak ni neke krvolocne kao lav te nece napasti ako ga na ugrozis prvi......a ljudi kroz vekove love , ubijaju , unistavaju , nije ni cudo sto svaka zivotinja oce da nas napadne
ides ides ides ides
Točno to sam htio odgovoriti na post tincu. Slažem se u potpunosti ides zivili

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
tinac
Stanica
tinac


Male
Libra Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : LA ( Ladmirevci
Registration date : 04.04.2010

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimened tra 04, 2010 9:58 pm

pa to je istina , a svugdje se govori da su se ljudi vec susreli sa Bigfutom i nekada ih je napao .. Po tom mislim da bi odmah napao ljudi su ga mogli ugrozit još ranije .
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimesub tra 17, 2010 11:11 pm

Ljudi, a posebno mi pripadnici "superiorne" bele kulture koji donosimo "civilizaciju" nerazvijenim inferiornim bićima (ljudskim i životinjskim) su obično ti koji napadaju, najčešće krvoločno i istrebljivački... :( *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimepon tra 19, 2010 4:31 am

Postoji jedan zgodan video koji je detaljno analiziran od strane stručnjaka



Ima više uzoraka otisaka koji su također analizirani.

https://www.youtube.com/watch?v=3FhPbSbGo8I

Na ovom zadnjem su napravili i simulaciju kostura, kao i analizu otisaka.

https://www.youtube.com/watch?v=PJqCsPccRpk&feature=player_embedded
[Vrh] Go down
BIGFOOT
Stanica



Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 12
Age : 25
Registration date : 25.07.2010

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimened srp 25, 2010 4:23 pm

gledo sam emisiju na nacional geographic-u kako neki ljudi lažiraju bigfoot-ove otiske stopala...
[Vrh] Go down
Izzy007
Prašina



Male
Aries Cat
Broj postova : 9
Age : 25
Registration date : 09.01.2012

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimepon sij 09, 2012 5:57 pm

U snimku ne vjeruje, ali da postoje takva bića u to vjerujem. Jer nemože sve biti plod ljudske mašte.
[Vrh] Go down
usamljeni vuk
Stanica
usamljeni vuk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : tamo gde ti nikad neces biti
Registration date : 31.01.2012

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 31, 2012 8:41 pm

ja verujem da bigfoot postoji ali snimak je definitivno lazan
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitimesub kol 11, 2012 3:18 pm

Svaki dan se prijave videnja, i svakid an ga se snimi, ili slika.
Cudno je reci vjerujem da bigfoot postoji, jer ih je vise od 900 u sjevernoj americi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bigfoot postoji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bigfoot postoji?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bog (ne) postoji?
» Postoji li telekineza?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: