Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bigfoot postoji?

Go down 
+26
MoW
megawar888
Jedi Mind Tricks
usamljeni vuk
Izzy007
BIGFOOT
zvezda
Legionar
hromi
tinac
Eternity
Neo
Mama
Blizzard
Remke
tomi
Skulptura
biga
Alpha
silver
Konspirator
Dunja the tomboy
josip21
Berny_Sinara
urbanaaa
Svjetloisjena
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 33
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 21, 2012 9:31 pm

urbanaaa je napisao/la:

Ne znam kako se zove emisija, ali uglavnom ekipa s opremom za "snimanje" duhova (zvuk, slika, sve što treba) posjete stan/kuću (svaki put drugu) i testiraju, pricaju sa stanarima što ih sve muči, pa ostanu jednu noć snimati i tako.. svakakvi strašni zvukovi su bili..baš da se prestrašiš. Moj dečko odbija to gledat jer ne može spavat xD LOL
jel' možda Creepy Canada?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimepet oľu 15, 2013 3:17 pm


Mjesavina-Illuminati i bigfoot.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimečet svi 02, 2013 3:22 pm

Da osvjezimo malo temu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimečet svi 02, 2013 5:41 pm

Nekako mi se čini fejk.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimečet svi 02, 2013 10:44 pm

Meni se čini kao neki veliki majmun na snimci...
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimepon svi 06, 2013 3:35 pm

Zanimljiv mi je video ponajvise zbog duljine ruku, i visine stvorenja. Ako je lazno, onda je dobro zamisljeno. Pogledajte kretanje, prvo poput gorile, onda uspravno na dvije noge. Kao sto sam rekao, najzanimljivije su ruke, i kretanje ruku, vidi se na 27 sekundi, ne ljudski, raspon ruku, a prije toga na 21 sekundi, stvorenje koristi se njima za trcanje, dok je na sve 4.

[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimened lip 22, 2014 3:04 pm

[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimečet lip 26, 2014 3:55 pm

Veliko stopalo sam vec vidio.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimesri kol 06, 2014 1:08 pm

bigfootovi ne postoje samo ljudi izmišljaju gluposti možda gorila pobjegne iz zoo vrta pa umisle svašta kao i ovaj video fake  " target="_blank" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=a1w0_-WoWwY drunken 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimesri kol 06, 2014 4:15 pm

Ajmo.
Na internetu ces pronaci da je prvo videnje bigfoota prijavljeno 1924. ali prvo zabiljezeno je oko 1000. kad je Viking moreplovac Leif Erikson doplovio u Ameriku,500 g. prije Kolumba. U svojim zapisima je spominjao visoke divlje ljude, prekrivene dlakom preko cijelog tijela, sa zaglusujucim krikovima. Vikinzi su bili visoki ljudi, pa se pretpostavlja da nisu opisivali americke domorodce, koji su porijeklom najvjerojatnije Mongoli, i koji su bili nizi od njih.

Kad gorila i pobjegne iz ZOO vrta, ne uspije doci do najizoliranijih djelova sum Kaifornije, texasa i sl. I sa sigurnoscu mogu reci da ne hoda bipedalno(uspravno, na dvije noge.)

Pattersonov film, je do danas najpoznatiji zabiljezeni dokument o postojanju bigfoota. Istina, Patterson je imao proslost povezanu s raznim prevarama. Na filmu je navodno prikazan Bob Heironimus kako seta odjeven u odijelo majmuna napravljeno od strane Philipa Morrisa. Kasnije je Heironimus cak prosao i detektor lazi, ali je također Ted Bundy na poligrafu ispao nevin, pa to i ne govori puno.

O samoj rekreaciji snimke:

Bigfoot postoji? - Page 3 Pm-bobh-2005-recreation_fail-big-02

Na originalu se vide kretnje misica, paralelno s kretanjima bica koje je prikazano, bilo osoba u kostimu, ili bigfoot, odijelo je napravljeno vrhunski, misljenje strucnjaka:


Glumac i stuntman Janos Prohaska, "Ne vjerujem da je to kostim, ako je onda je najbolji kojeg sam ikad vidio."

Osoba koja cuje prvi put o ovoj temi, ce uci na google ili youtube napisati bigfoot, citaj sasquatch. Naci tonu laznih snimki, slika i slijedecu minutu donijeti zakljucak da je to sve lazno , glupost, i kako ono sranje. miga 

Ali ako pogledas radove experta koji se bave preko 30 godine tom temom, poput Jeff Meldruma i Grover Krantza, oni vec mogu objasniti detaljno ovu temu. I nakon njihovog objasnjenja se mogu donijeti zaključci, pa bili oni pozitivni-pozitivni, negativni- bog te veseli  :). +Minnesota Iceman

Ne volim kad netko pogleda emisiju tipa Finding Bigfoot, koju vodi osoba znacajnog imena Matt Moneymaker, i onda kaze -glupost. Jer bit njihovog tkz. istrazivanja nije konacni rezultat, nego gledanost samog programa.

Po svijetu postoje tisuce ljudi, prema cijim svjedocenjima, oni su vidjeli to sto se masovno zna pod pojmom -Bigfoot. Velika vecina laze, rekao bi cak njih preko 90%, ali postoje i oni koji govore istinu.
Razmisli, tko kaze "Ja vidio bigfoota." Bude samo ismijan, i ne dobiva nista drugo.
Evo neka koja su po mom misljenju istinita:
Prva 2 videa os iste osobe.





Svjedocenja koja zvuce najkredibilnija, dolaze iz 60.-ih i 70.-ih. Mogao sam staviti stotine videa, na kojima netko od 10 godina govori kako je vidio borbu 2 bigfoota. Ali ovo mi je uvjerljivije.

Sve ovo sto sam ovdje napisao je manje od 1% onog sto se moze pronaci cak i na internetu, od strane experata. Pa mislim da se u jednoj recenici  ne moze donijeti konacan zakljucak jel nesto lazno ili istinito. Ako mene pitas, necu ti reci sa sigurnoscu da bigfoot postoji, ali prema svemu sto sam ja cuo i vidio, moje misljenje je da nesto takvo postoji. I nadam se da razumijes da -bigfoot, nije jedan nego populacija.


Zadnja promjena: Jedi Mind Tricks; sri kol 06, 2014 4:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimesri kol 06, 2014 4:23 pm

vidim da si fan bigfoota ali nisi ga vidio vec vjerujes pretpostavkama ovaj video što sam stavio link je dokaz da je taj film lazan jer nije uvjerljiv isto tako ako postoje bigfooti kao što kazes ajmo reci da postoje POPULACIJA onda bi se ta populacija vidjela svaki dan bilo bi ih više od milijun a ne samo 2 BIGFOOTA shvacas?isto tako je s nessie ne može to bice zivjeti 900 godina ili nitko da ga ne primjeti ,sad ce netko reci postoje u šumama bla bla trupla bigfoota?nisu pronadea, njihovi fosili?isto tako volio bih prijatelju vjerovat ali trebam čvrste dokaze a ne samo bla bla amerika puno toga izmisli, :D 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimesri kol 06, 2014 4:43 pm

Nema veze s tim tko je fan, tko nije, nego koliko tko zna o temi da donese zakljucke.
Nisam vidio bigfoota jos, nisam siguran, ali mislim da ih nema u nasim krajevima ;)
A sto se tice ostataka u prirodi, jedan biolog je rekao, u Americi postoji preko 50 000 crnih medvjeda, ali  do danas ja nisam nasao kosti u prirodi. Prije smrti se dogadaju cudne stvari.  :P 
Da postoje vdjeli bi se svaki dan, da ako bi kupovali u Wal Martu.
Nisam ni rekao da su 2 bigfoota, to ni ne spada u populaciju.
I nessie je nesto skroz deseto, tu je rijec o dinosauru koji zivi usred Skotske.
Bigfoot postoji? - Page 3 3897900-3616192145-33232
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimesri kol 06, 2014 4:47 pm

vidis da si lakovjeran vjerujes sve sto ti se servira ali vidis to je tvoje mišljenje bio ti u pravu ili ne valjda ce mow shvatit nesto ali ja tvrdim drugo zato smo svi različiti ne možemo svi isto misliti ali da bigfoot postoji davno bi ga lovci nasli jedan video na cnnu iz 2001 je bio prikazan da su išli traziti bigfoota trazili ga u 6 drzava kamere helikpteri i nisu pronasli ništa nije to amazonska dzungla ako ti vjerujes u bigfoota vjeruj ali dok god ga se ne pronađe ziva ili mrtva ja cu uvijek bit skeptik sorry bag 
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimesri kol 06, 2014 5:36 pm

@Jedi, jedno pitanje: osim video snimaka, koji su još dokazi postojanja planinskog gorile? I njihova populacija je jako malena isto oko 900 jedinki (malo mi je čudno da se tvoja procjena broja bigfoota podudara baš sa populacijom gorila... suspect ) a ipak mislim da nitko na svijetu, definitivno nitko među biolozima i ekolozima, ne sumnja da planinski gorila postoji.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimesri kol 06, 2014 11:08 pm

Sve te video snimke su loše kvalitete, na većini se uopće ni po čemu ne može zaključiti da je to Bigfoot a ne recimo taj crni medvjed. S obzirom na veličinu i snagu Bigfoota, moraju puno jesti. Što jedu i kako se uklapaju u hranidbeni lanac? Možemo pretpostaviti da Bigfoot nije životinja modernog doba, pa je čudno da nikad nisu pronađeni nikakvi fosilni ostaci (osim ako su besmrtni, a to je malo vjerojatno). Još je čudno da nitko od tih ljudi koji su ikad snimili Bigfoota, nije poželio ubiti ga i dobiti nagradu od milijun dolara, kad je objavljena ta nagrada, stotine lovaca je krenulo u potragu... i eto, ništa.

S druge strane, postoje neki eksperimenti kojima se pokušala reproducirati najpoznatija Pattersonova video snimka Bigfoota. Pretpostavka je da je snimljen čovjek u odjelu, ali pokušaj reprodukcije snimke nije uspio, jer koliko su se god trudili, nisu uspjeli rekonstruirati način kretanja snimljenog Bigfoota, ustanovljeno je da se čovjek zbog svoje anatomije ne može kretati na način na koji se kretalo biće u Pattersonovoj snimci. Postoji i dokumentarni film. No dosta znanstvenika je analiziralo upravo kretnje sa Pattersonove snimke jer su iskusnom oku vjerojatno lako zapazive te nepravilnosti

Citat :

A formal academic study of the Patterson film was conducted by Dmitri Donskoy, Chief of the Dept. of Biomechanics at the USSR Central Institute of Physical Culture, and later associated with Moscow's Darwin Museum.

Donskoy concluded the creature was non-human on the basis of its weight, and especially its gait, which Donskoy judged would be difficult, if not impossible, for a human to replicate. He inferred the film's subject was weighty from the ponderous momentum he observed in the movements of its arms and legs, in the sagging of the knee as weight came onto it, and in the flatness of the foot. Its gait he considered non-artificial because it was confident and unwavering, "neatly expressive," and well-coordinated, and yet non-human because its arm motion and glide resembled a cross-country skier's. Krantz describes Donskoy's conclusion as being that the film depicts "a very massive animal that is definitely not a human being."

http://en.wikipedia.org/wiki/Patterson%E2%80%93Gimlin_film

No unatoč svemu, držim se činjenica da imamo odvratan nedostatak postojanja fizičkih dokaza o tome da Bigfoot postoji, tako da je moje mišljenje da Bigfoot kakvim je opisan ne postoji, vjerujem da je u većini snimaka došlo do zabune sa npr. tim crnim medvjedom ili nekom drugom životinjom, također, puno snimaka je lažno, neke naočigled a neke uz malo analize.

Pattersonova snimka mi je zanimljiva upravo zbog tih zagonetnih kretnji, ali po tom pitanju mi mozak funkcionira na način da razmišljam o tome, kako su uspjeli iscenirati takve kretnje, možda su imali nekog čovjeka koji prirodno hoda čudno (znate one koji čudno hodaju po gradu)... no uglavnom, ne pomišljam na to da je na snimci Bigfoot ili neka druga nepoznata životinja.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimečet kol 07, 2014 4:41 pm

Planinski gorila je otkriven pocetkom 20 st. Prije toga se nije vjerovalo da takvo sto postoji.
Osim snimki i slika, njihovo postojanje je dokazano i na fizickoj razini, zoologinja Dian Fossey, je provela dosta vremena proucavajuci tu vrstu, pri cemu je prikupljen DNA kao znanstveni dokaz te vrste. Osim toga, zbog krivolova i same ugrozenosti vrste broj im smanjen na manje od 900. Zive u grupi na relativno malom podrucju, Ugande, Konga i jos u nekim nacionalnim parkovima. Kao rezultat krivolova, tijela i ostatci planinskog gorile se mogu cesto pronaci u tim dijelovima, znaci bez sumnje se moze zakljuciti da planinski gorila postoji.

E sad opet o fenomenu velikog stopala.
Ruski Almasti ili Alma, kineski Yeren, australski Yowie, po Aboriđinima Doolagahl, Orang Pendek na Sumatri, Rock Apes u Vietnamu, su sve razlicita imena za ono sto je nama najpoznatije pod imenom Bigfoot, zapravo Sasquatch - Ind. Sasahevas. Za to stvorenje ne postoje siroko poznati dokazi o postojanju, po pitanju jel ga netko upucao i donio tijelo pred kamere, Rick Dyer kaze da on je, ali je on također svjetski poznat prevarant, pa mu nitko ne vjeruje. I tako treba, ne vjerovati, jer je u novije vrijeme prica o bigfootu toliko poznata da svatko prevarama zeli zaraditi na tome.

Uz tragove stopala, pronadene na nekoliko tisuca metara nadmorske visine na himalajama, rasponom koraka koji su nemoguci da budu napravljeni od strane ljudi, pronađeni u snijegu u najizoliranijim dijelovima, danas su price svjedoka, koje su najcesce upitne, dokaz za postojanje takvih stvorenja. Uz snjeznog covjeka iz Minnesote, za kojeg nikad u potpunosti nije proveden znanstveni postupak identifikacije, postoje i uzorci dlake, za neke rezultati budu potvrđeni da pripadaju poznatim vrstama, dok za druge ne kazu ovo je DNA bigfoota, vec vrsta nepoznata.
+ Pronalazak celjusti primata, za kojeg se procjenjuje da je bio visok 3 metra, ne samo Gigantopithecus, vec i drugih vrsta.

Ali o bigfootu koliko je javnosti poznato, se danas skoro sve svodi na price svjedoka.

Po proucavanju dr. Meldruma, Krantza, Davida Attenborougha i slicnih, to sto se naziva bigfoot, je inteligentni primat, cija je vrsta sposobna ostati ne primjecena. Ako su svejedi, onda pitanje hrane im i nije veliki problem.
Ako se mene pita, mislim da takva stvorenja, su do 60.-ih i 70.-ih bila znatno mnogobrojnija nego danas, jer vecina svjedocenja koja zvuce uvjerljivo, dolaze iz tog perioda.
Ali i danas se tu i tamo pojavi koji zanimljiv video.
Zasto ja vjerujem u to? Nije to nesto, kad se ujutro ustanem da mi je to prvo u glavi , i kad odem leci da mislim na to. Vjerujem u mogucnost da takva vrsta moze egzistirati danas, i ostati nezapazena. Ne u smislu neceg zbog cega razbijam glavu, ili provodim pola zivota citajuci o tome, jbg. zanimljiv hobi u svakom slucaju. Keep an open mind.

Evo jedan interesantan video, i rijec strucnjaka:


[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimesub vel 07, 2015 3:28 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:21 am

da onaj film iz 1967 je lažan ... xD
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimeuto tra 21, 2015 4:05 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 30, 2015 12:00 pm

riverside čudovište je zanimljiva priča možda u sj americi zaista postoje gmazolika čudovišta,istražujem misterije i sve mi se čini da u jezerima i močvarama dolaze sve više viđenja.čovjek gušter je kao i čudovište iz riversidea ostao misterij.http://cryptomundo.com/cryptozoo-news/davis-obit/ roll miga suspect no
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 30, 2015 12:00 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 28, 2015 3:44 pm

http://www.bigfootencounters.com/articles/lizard.htm mow a tvoje mišljenje o čovjeku gušteru? evil ,ja mislim da u tim močvarama postoje ta bića,sve više viđenja je tamo i napada na ljude.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimepet kol 14, 2015 7:08 pm

https://www.youtube.com/watch?v=X19WRx4mZ98 ja i dalje trvdim da je ovo fake.čovjek u kostimu majmuna. roll
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimečet sij 28, 2016 1:59 pm

https://en.wikipedia.org/wiki/Almas_(cryptozoology) almasa treba istražiti,mogi su vidjeli čudovišnog majmuna u kavkazu,viđenja imadosta,šta je i tko je ne zna se affraid
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitimepet tra 29, 2016 6:14 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





Bigfoot postoji? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bigfoot postoji?   Bigfoot postoji? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bigfoot postoji?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bog (ne) postoji?
» Postoji li telekineza?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: