Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta

Go down 
+11
Hapa
eni0
Legionar
Neobicni forumas
ex-karl marx
matko22
Hexenkind
maya
Svjetloisjena
Narayana
KoX
15 posters
Go to page : 1, 2  Next

O kakvoj se lubanji radi?
100% ljudska
Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_vote_lcap11%Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_vote_rcap
 11% [ 5 ]
100% izvanzemaljska
Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_vote_lcap9%Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_vote_rcap
 9% [ 4 ]
50-50% (Ljudska i izvanzemaljska)
Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_vote_lcap42%Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_vote_rcap
 42% [ 19 ]
Nema dovoljno dokaza tako da nisam siguran
Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_vote_lcap38%Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_vote_rcap
 38% [ 17 ]
Ukupno glasova : 45
 

Autor/icaPoruka
KoX
Stanica
KoX


Male
Taurus Goat
Broj postova : 19
Age : 32
Registration date : 29.06.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimesub srp 04, 2009 4:39 pm

Izvanzemaljci nisu moje polje, ali mislim da je ovo zbilja otkriće desetljeća. Blog od večernjeg lista kojeg piše Krešimir Mišak je vrlo zanimljiv blog. Ako pronađete nešto zanimljivo na tom blogu pročitajte to, započnite novu temu, stavite ovdje link i kratak opis zadane teme. Mislim da nebi bilo dobro da se kopira čitav tekst o nekoj temi jer se Krešimir zbilja potrudi i napiše opsežan tekst o temi koju obrađuje i tog zbilja ima puno.

Link:
Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta

Usporedba lubanje čovijeka i Zvjezdanog djeteta:
Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Slide1

Kratak sadržaj:

Ta lubanja je pronađena 1999. god negdje u Americi u nekom rudniku. Kroz detaljne DNK analize utvrđeno je da je stara 900 godina. Genetičari su pohvalili savršenu očuvanost lubanje i kako kažu, pomoglo je to što lubanja nije bila na utjecaju prirode. Kiši, snijegu, vjetru... Bila je zakopana duboko u rudniku. Nakon mnogih istraživanja utvrđeno je da ta lubanja ima veči prostor za mozak i da nije ljudska deformacija jer bi se to primjetilo. Kako kažu, lubanja ima savršen oblik i napravljena je od drugačije koštane srži nego što ju imaju ljudi i majmuni. Kažu da se ljudska i majmunska lubanja razlikuje u malo točaka, ali ta lubanja se razlikuje u 24. Isto tako ona ima 16 000 kromosoma a obično ljudi i majmuni imaju 24 000. Utvrđeno je mnogo stvari, ali najvažnije je da je nuklearnim istraživanjem utvrđeno da je jedan od roditelja bio čovijek i to žena. Utvrđeno je isto tako da je žena tog djetela bila Indijanac. Porijeklo oca još uvijek nije potvrđeno jer se nemože otkriti normalnim istraživanjem jer je previše "zaštičeno" i nemože se doći do njega. Genetičari su odbili teoriju da se radi o previše oštećenoj lubanji pa da se nemože doći do DNK. Kažu da su jednostavno otkrili da se radi o ljudskoj majci ali do oca nemogu doči. Ove godine pokušat će zadnju tehniku DNK istraživanja koja se zove 454. Ona bude pokazala točno o čemu se tu radi.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimesub srp 04, 2009 5:33 pm

...Wow, ovo je zanimljivo...
Vidim da ima i knjiga o tome, ovako izgleda cover valjda:
Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta 35starchild
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimesub srp 04, 2009 6:57 pm

Imali smo već negdje razgovor o vanzemaljskim lubanjama, ali ih ne mogu naći kao zasebnu temu. Uglavnom ovdje se radi o jednoj neobičnoj lubanji, a ima ih još na LINKU, recimo:

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Skull1c

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Conehd2

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Jackol

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Wlady
[Vrh] Go down
KoX
Stanica
KoX


Male
Taurus Goat
Broj postova : 19
Age : 32
Registration date : 29.06.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimesub srp 04, 2009 7:14 pm

Ne, ne. Ove lubanje koje si postavila nisu te lubanje! Stvar je u tome da ta lubanja nije potpuno ljudska i to se otkriva. Ove lubanje su ljudske, samo što su deformirane. To su radile stare Maye kod neke djece. Neznam točno zbog čega. Kad se je dijete rodi onda su im kosti osjetljive i mekane i mogu se lako oblikovati. Pričveste se 2 steznika sastrane glave i onda glava ne raste u stranu nego prema gore. Ova slika su 2 živa primjera toga: http://news.xinhuanet.com/english/2007-08/03/xin_582080403102770323341.jpg

Prve 3 slike koje si postavila ovdje su ono o čemu sam pričao, kad se steznik stavi sastrane, donje 2 slike predstavljaju steznik od ispod, kad se glava širi u stranu, a zadnji primjer kostura je ona prva slika kod mene u linku. Te lubanje nisu neobjašnjen fenomen, ali lubanja zvjezdanog djeteta je jer je napravljena od drugačije i čvršće kosti, oči su na drugom položaju, sve je drugačije i još k tome kost nije nasilno deformirana nego je takva od rođenja.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimesub srp 04, 2009 8:05 pm

Da, poznat mi je taj postupak kod indijanaca, ali on ne objašnjava vrlo veliku zapreminu tih lubanja i još neke detalje, piše na linku. Mislim da se i u jednom i u drugom slučaju radi o misteriju. A osim toga i Egipćani su cijenili takav izduženi oblik glave, iako nisu djecu stavljali između dasaka...

Naprosto postoje stvari koje je trenutno teško objasniti.
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened srp 05, 2009 11:18 am

mislim da su i egpcani imali isto izduzenu lubanju za vrijeme faraona .

boje se sigurno panike koja bi ispala kada bi rekli da je vanzemaljsko porijeklo .za sada nisu svi spremni za istinu .cijela nauka o vjerovanju bi se srusila i ljud vise nisu pod kontrolom. strah od boga bi nestao u nekim zemljama .

ce4 pop daz teleskop
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened srp 05, 2009 4:03 pm

...Kad smo vec kod toga, ovaj link mi je interesantan...moze biti najobicnija varka, ali nekako su mi gradje i izgledi ovih ljudi upecatljivi: https://www.youtube.com/watch?v=vGVlb5hcEOA&feature=related
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened srp 05, 2009 9:13 pm

Pa čini se da su sumnjivci svi koji imaju velike oči. Ako ljudi imaju noseve raznih veličina, mogu imati i oči, tim više što subjektivno doživljavanje veličine očiju uvelike ovisi o veličini lica. Na sitnom mršavom lišcu uokvirenom pramenovima tanke kose oči će inače izgledati neprirodno velike, one su takve i kod ekstremno izgladnjelih ljudi kojima propada masno tkivo oko očiju, može se često vidjeti kod umirućih od karcinoma i na fotkama logoraša... :(

Ti ljudi na fotkama mi ne izgledaju kao alieni, iako se sugerira da jesu.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened srp 05, 2009 10:07 pm

Nee, sugerira se da su hibridi izmedju ljudi i aliena, a moras priznat da malo alienoidno izgledaju, ne kao logorasi ili umiruci, nego bas nekako...cudno. Bar meni...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened srp 05, 2009 10:33 pm

Vidjela sam puno čudnih ljudi u životu. Treba bolje pogledati oko sebe. A kad ti netko napravi ovakav sugestivni powerpoint, onda često vidiš ono što on želi da vidiš. :)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened srp 05, 2009 10:36 pm

Ne znam, mozda sam ja toliko opsjednuta zeljom da vidim aliene da ih stvarno i vidim tamo gdje ih nema...:)
Ali isto uzmi u obzir bar mogucnost da je ovo istina...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened srp 05, 2009 10:55 pm

Pa ja uvijek uzimam u obzir velik broj mogućnosti, zato sam ovdje :)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened srp 05, 2009 11:03 pm

OK, znam da sam malo dosadna i da ti idem na zivce, ali obozavam provocirati da potaknem raspravu...:)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened srp 05, 2009 11:42 pm

Provociranje mi ne smeta dok čitaš moje odgovore barem jednako pažljivo kao ja tvoje, a zasad uglavnom to radiš miga
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimepon srp 06, 2009 4:19 pm

Nemam podataka da su egipćani cijenili ili imali nekakve drugačije lubanje od uobičajenih...čak niti priča o različitim bojama kože muškaraca i žena nisu točne...kod kože se radi o bojanju, odnosno šminki, te o tome da su neki ljudi bili često unutra, u zgradama, te nisu boravili na jarkom suncu, pa im je koža bila svjetlije boje...nešto se slično može primijetiti i u slikama nekih bogova ili pripadnika plemstva, koji su gotovo uvijek prikazani s manjim ili većim trbuščićem, a što je bio dokaz uhranjenosti, dok su obični ljudi, radnici, seljaci bili prikazivani s ravnim trbusima...neuobičajeni izgled glave na nekim slikama je ili stilska figura, ili doista dokaz deformiranosti tijela, poput gotovo svih slika Amenofisa IV, koji je najvjerojatnije bio teško bolestan i deformiran...
...što se tiče Maya, oni su vezivali glave dojenčadi kako bi postigli željeni oblik...taj oblik je bio dokaz da je dijete kraljevskog porijekla, a pretpostavlja se da je to rađeno na sliku i priliku boga kukuruza, koji je prema slikarijama imao sličnu glavu, u obliku klipa kukuruza...
...a ovo "zvjezdano dijete" je podosta neobično...iako su najnovija istraživanja DNA lubanje otkrila da su oba roditelja tog djeteta bila ljudi...radi se vjerojatno o bolesnom djetetu koje je patilo od vrlo rijetke i teške bolesti koja se danas naziva progerija...
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimečet oľu 11, 2010 6:11 pm

LJudi moji vaši odgovori su djelomice dobri i čak i nimalo dobri .ali moja svrha pisanja nije da vas kritiziram nego da vam kažem istinu.
Biblija riječ božja ima sve odgovore samo ih treba naći,evo malo ću citirati :Pali anđeli su sišli sa zemlje i imali seksualne odnose sa kćerima ljudskim,koje su im onda rađale divovsku djecu,ali nisu imali seksualne odnose sa divovima.tu se sada u ovom tekstu jasno razotkriva cijela istina,pali anđeli su zapravo vanzemaljci tzv.jasno piše da je majka bila zemaljka a da je otac nepoznat ,još da nezaboravim te žene čim bi rodile tzv.nefila umrle bi .Čitajte bibliju i mnoge tajne će vam biti razotkrivene
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned
ex-karl marx


Male
Cancer Goat
Broj postova : 107
Age : 32
Location : Tenisko
Registration date : 11.03.2010

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimečet oľu 11, 2010 6:16 pm

daj matko pročitaj ovo još jedan, možda shvatiš kakve gluposti pišeš
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimečet oľu 11, 2010 6:17 pm

[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimečet oľu 11, 2010 6:18 pm

nakon sta ova videa pogledas odgovori
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimečet oľu 11, 2010 6:30 pm

a ovdje prethodno što piše da se ipak razotkrilo da je ipak otac bio sa zemlje to je čista glupost ejr svijet nije jos spreman ,tj masa glupa masa nije spremna za neke istine
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimečet oľu 11, 2010 6:34 pm

joj prvi vido nije dobar mislim dobar je ali nije u skladu s temom evo taj koji sam mislio dati
https://www.youtube.com/watch?v=GT0Dd6FEmUo
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:40 am

matko22 je napisao/la:
joj prvi vido nije dobar mislim dobar je ali nije u skladu s temom evo taj koji sam mislio dati
https://www.youtube.com/watch?v=GT0Dd6FEmUo

Mislim da se malo potrudiš da bi našao još 1000 stvari koje se uklapaju u onaj oblik (logo). Također, da spojiš razne oblike onako izokrenute u 4 smjera u 1 opet bi dobio nešto iz čega bi mogao pričati sličnu priču o križevima itd.

Druga bi stvar bila da spojiš ona 4 logo-a pa da se ispiše tekst Invazija :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened oľu 14, 2010 2:22 am

matko22 je napisao/la:
joj prvi vido nije dobar mislim dobar je ali nije u skladu s temom evo taj koji sam mislio dati
https://www.youtube.com/watch?v=GT0Dd6FEmUo
Ja ne vjerujem! Zar je to istina? Nisam imao pojma da je moguće da ljudi imaju tako bujnu maštu ko frajer s videa shock

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
eni0
Stanica



Male
Pisces Horse
Broj postova : 15
Age : 34
Registration date : 14.03.2010

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimened oľu 14, 2010 9:34 pm

Hmmm... stvarno je misterija ta "lubanja".. No, sagledajmo malo par cinjenica i stvari sto tu pisu, usporedbi s "filmovima" i dokumetarcima. Danas uvijek prikazuju Alieni ovo, alieni ono, svaki film ima aliena isto tako. No kad pogledate sta se tice ovaj put "hibrida" , ima tako i film koji prica o hibridima aliena i covjeka neznm trenutno ime, ali velika je mogucnost od "pada letjelica" do citao sam na nekoj temi rata izmedju izvanzemaljaca i ljudi tajnog naravno, tako da je velika mogucnost da bi pokusali otkrit tajne i njihove tehnologije pokusavali kombinirat DNK njihovog i naseg, da bi stvorili novu rasu, pametniju koja bi im sluzila nekoj svrhi, sto i kad bi se sami zapitali bi mogla bit istina. NO vidjenja "Letecih tanjura" su takodjer vjerujem i sam pokusi ljudskih vlada da ih upravljaju, te naravno nesto intrigantno "Posjet drugim planetima tim letjelicama koje takodjer pise u par tema. Ali da neduljim evo par linkova:

Na rubu znanosti - 28-09-2009 - Izvanzemaljska prisutnost na Mjesecu

http://www.znanost.com/forum/na-rubu-znanosti/na-rubu-znanosti-izvanzemaljska-prisutnost-na-mjesecu#ixzz0iB30A4YO

te najjvise i najzaninmljivije o ratu izmedju njih i etc. sto potvrdjuje tu moj post :

http://www.znanost.com/forum/na-rubu-znanosti/cooperov-dokument-tajna-vlada-porijeklo-identiteti

procitajte pazljivo prvi post, pa se onda zapitajte.

te takodjer :

http://www.znanost.com/forum/na-rubu-znanosti/na-rubu-znanosti-15-02-2010-nevidljivi-svemir


ti linkovi su mi zanimljivi.. :) tolko od mene.. poz
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitimesub lip 19, 2010 5:03 pm

Gledo sam dokumentarac o zvjezdanom djete na nacionalnoj geografiji, i dok neki kayu da ovo nije lubanja covjeka, drugi kazu da jeste, samo sa deformacijom. Vadjena je DNK i mislim da je otrkiveno da je majka ovog dijeteta bila ljudkso bice, a za oca se ne zna.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Empty
PostajNaslov: Re: Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta   Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ljudska lubanja s rogovima
» Lubanja vanzemaljca snimljena na Marsu?
» Razvoj djeteta
» Spol djeteta
» otmica lindbergova djeteta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: