Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Istospolne zajednice

Go down 
+38
Madonna
Mama
Magic
orca
Korplikan
kika13
wanderer
Collector604
MoW
Skulptura
Armin od Irima
whitelady
Archangel
Chakotay
hawara
Fantom
Deti
Legionar
Green
Zona
spoxy
Konspirator
Aurora Borealis
tomi
malenaivi
biga
Athena
Gea
Alpha
Reptil
gloria_g
Greed
d_sasha
Goran
floridana
Svjetloisjena
ThE_IMMORTAL
Blizzard
42 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Tolerirate li istospolne zajednice?
Da
Istospolne zajednice - Page 11 Icon_vote_lcap48%Istospolne zajednice - Page 11 Icon_vote_rcap
 48% [ 31 ]
Ne
Istospolne zajednice - Page 11 Icon_vote_lcap40%Istospolne zajednice - Page 11 Icon_vote_rcap
 40% [ 26 ]
Nisam siguran/sigurna
Istospolne zajednice - Page 11 Icon_vote_lcap12%Istospolne zajednice - Page 11 Icon_vote_rcap
 12% [ 8 ]
Ukupno glasova : 65
 

Autor/icaPoruka
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 7:36 pm

Alpha je napisao/la:
Imas li ti osobno nesto protiv da se oni zene? Ja nemam. Nek se zene. Time dobiju odredjena prava. Nece se zenit u crkvi ali gradjanski zasto ne?

Zašto ne, nek se žene ali sam protiv toga da mogu usvojiti djecu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 7:44 pm

U nekim drzavama je to vec dozvoljeno pa ce trebati samo 15-20 godina da vidimo kako je to ispalo :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 8:31 pm

Athena je napisao/la:
Ipak, moje (ne)pridruživanje nije odlučujuće za tvoje eventualno pridruživanje paradi. kava

Naravno, ali evo, reci ti meni što ja imam za vidjeti na toj paradi? Ima li na njoj štogod zanimljivo da me privuče i da idem na nju?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 8:39 pm

Različitosti, Blizz...Različitosti. miga
Što je bolje od toga? Još ako je raspoloženje veselo, koji transparent ili govor zanimljiv, zašto ne vidjeti?
Tako da barem iz prve ruke možeš informativno steći neki utisak o samoj paradi, prednostima, nedostacima. Isto je i sa svim drugim stvarima.
Meni se čini da se na toj paradi ukazivalo na razne defekte društva, od politike, nadalje ili je barem bilo dodirnih točaka sa društvenim zbivanjima u cjelini.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 8:46 pm

Što je bolje od toga? Evo, recimo zanimljivije bi mi bilo gledati izložbu auta, zatim nekakav maskenbal, zatim neko pjevanje na pozornici, ići igrati nogomet mi je daleko zanimljivije, čitati net mi je također zanimljivije, učenje mi je pametnije i zanimljivije (čudo božje :P), a i lijepi dan bih sigurno iskoristio radije na Jarun. Da sad ne nabrajam tonu toga, naprosto ne vidim što bi mi bilo zanimljivo. Sigurno mi nije zanimljivo gledati šarene ljude kako šeću po gradu, zvižde, drže transparente, urlaju na megafon i štiti ih tisuće policajaca. Ako je tebi to zanimljivo, onda idi pa gledaj. rofl2
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 8:49 pm

Blizzard je napisao/la:
Što je bolje od toga? Evo, recimo zanimljivije bi mi bilo gledati izložbu auta, zatim nekakav maskenbal...
To je slično maskenbalu, radi boja itd.
Eto, meni je zanimljivo gledati i reakcije ljudi. miga Ipak, čini mi se da bi ti radije u Zanzibar, nego da moraš biti u centru za vrijeme gay
Pridea. rofl2
Ku-ku, ku-ku...zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 8:56 pm

Ja samo ne nasjedam na fore kako je ta parada borba gejeva za pravo i ravnopravnost, a u ostalim političkim i ne znam kakvim ciljevima ne mislim sudjelovati ;)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 9:07 pm

Alpha je napisao/la:
Imas li ti osobno nesto protiv da se oni zene? Ja nemam. Nek se zene. Time dobiju odredjena prava. Nece se zenit u crkvi ali gradjanski zasto ne?
Pa mogu se oni ženiti, tko kaže da ne mogu, kao što si rekla to baš ne ispadne dobro niti za njih niti za osobe s kojima se žene. E sad ako to ne izgleda dobro kad se žene sa osobama suprotnog spola, kako bi tek izgledalo da se žene sa osobama istog spola ... lol!

Athena je napisao/la:
To je slično maskenbalu, radi boja itd.
Nije uopće slično, barem meni nije.

No Athena daj ti meni reci kako komentiraš njihov izbor homofoba i homofila desetljeća. Zastupnica HSS-a Marijana Petir je izabrana za homofoba desetljeća, samo radi toga što je iznijela i iznosi svoje mišljenje o njihovom načinu životu. Ne sjećam se da ih je gađala kamenjem i slično. Ispada da je njima bolje da ih se gađa kamenjem nego da se bilo što kaže o njihovom načinu životu.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 9:18 pm

@Chak, što se tiče brakova homoseksualaca, vani su uobičajena stvar i uopće nema nikakve garancije da su oni hetero brakovi dugotrajniji, dapače. miga

Što se tiče "homofoba" i "homofila", mislim da je to napravljeno u sklopu parade.
Zastupnica Petir je itekako pokazala u krajnjoj liniji "konzervativne" stavove i po pitanju umjetne oplodnje, izvanbračnih partnera itd., stoga se ne čudim da je dobila tu "titulu".
Nisam točno pratila što je ona točno izjavila u vezi homoseksualaca, ali pročitala sam da je spočitala HRT-u da promiče homoseksualnost Boink i da je glasala protiv Zakona o suzbijanju diskriminacije.

Drugoplasirana žena je pak ravnateljica koja je prisilno zatvorila djevojku-lezbijku, pod izgovorom da je treba liječiti.

Što reći povodom odabira Petir za homofoba? misli
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, kao što se mediji sprdavaju u novinama od političara, tako se mogu i homoseksualci na paradi.
Pogledajmo što samo čine svećenici u javnosti i to isti oni koje podržava konzervativni HSS i HDZ, tako da je ova titula prilično benigna.
Ukoliko misli da su joj povrijeđena prava na bilo koji način, neka podigne tužbu kao i svaki drugi građanin. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 9:52 pm

Alpha je napisao/la:
@Biga...a od kud ti informacija da je 98% ljudi hetero? Eto igrom slucaja znam odredjeni broj homoseksualaca pa se onda direktno iz tih krugova mogu dobiti zanimljive informacije. Po nekoj slobodnoj procjeni 25-40% ljudi ima homoseksualnih sklonosti ali ih mnogi, radi okoline, ne otkriju. Ozene se, imaju djecu, a sa strane traze nesto drugo. Po mom misljenju bilo bi bolje da je drustvo takvo da mogu otvoreno reci da su homo, a ne ozenit se i na kraju su unistili zivot i sebi i zeni i djeci i obitelji sa obje strane jer su svi mizerni. Imas li ti osobno nesto protiv da se oni zene? Ja nemam. Nek se zene. Time dobiju odredjena prava. Nece se zenit u crkvi ali gradjanski zasto ne?
jao nama ako je 25-40% ljudi homoseksualci. nadam se da znate da to dugoročno vodi ka istrebljenju vrste.

ja nemam ništa protiv tih ljudi. što se mene tiče, nek se žene, sve 5. al imam nešto protiv toga da usvajaju djecu. to bi automatski značilo da će i to djete biti homoseksualac, tj njegov DNA ode u materinu poslje njegove smrti.

jednostavno nemožemo mi njima praviti djecu a da ih oni skupljaju kao pokemone... (znam da nije gey al pogle malo angelinu. kupi djecu odsvakuda. još joj jedno fali s balkana pa da kolekcija bude potpuna. to je više prešlo granicu dobročinstva i preraslo u gadljivost)

smatram da djete ne može dobiti adekvatan odgoj od strane mame i mame ili tate i tate... kontaš??

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 10:14 pm

@biga ne mora biti da će homo parovi odgojiti dijete koje će postati homoseksualac.

25 do 40% i ja mislim da je manje homo ljudi, to mi se čini jako, jako puno.

@Athena ne znam što ti misliš pod riječi "vani", meni je to sve izvan Hrvatske. U većini država homo brakovi niti su uobičajeni niti su dopušteni, primjerice nisu dopušteni u Americi, Rusiji, Kini, Indiji, niti jednoj državi Južne Amerike, dakle pokrivena je velika većina stanovništva. Jedino gdje je to dopušteno je u Nizozemskoj i možda u još kojoj državi, ali mi sada ne pada ništa na pamet.

Što se tiče M. Petir nisam ja govorio o zaštiti njezinih prava, već o tom izboru. Meni bi osobno više smetalo da me netko gađa kamenjem nego da se ne slaže sa mojim mišljenjem. I taj izbor uopće nije bila sprdnja, sprdnja bi bila recimo da je J. Kosor izabrana za homofila, to bi bila sprdnja, a ovo je iznošenje stavova.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 10:58 pm

e, ne mora značiti, al je činjenica da roditelji odgoj rodite3lja jako utječe na razmišljanja i ponašanje djece...

dakle od oca kockara i pjanca u većini slučajeva bude i djete isto takvo.
normalno da postoje slučajevi koji su iznimke, al kao što se kaže iznimke potvrđuju pravilo..

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimened lip 19, 2011 11:41 pm

biga je napisao/la:

ja nemam ništa protiv tih ljudi. što se mene tiče, nek se žene, sve 5. al imam nešto protiv toga da usvajaju djecu. to bi automatski značilo da će i to djete biti homoseksualac, tj njegov DNA ode u materinu poslje njegove smrti.

jednostavno nemožemo mi njima praviti djecu a da ih oni skupljaju kao pokemone... (znam da nije gey al pogle malo angelinu. kupi djecu odsvakuda. još joj jedno fali s balkana pa da kolekcija bude potpuna. to je više prešlo granicu dobročinstva i preraslo u gadljivost)
Angelina je biseksualna. :D
Inače, odgoj apsolutno nema veze sa seksualnim opredjeljenjem, jer po tome, homoseksualci ne bi potjecali iz obitelji hetero roditelja.
Armin je spomenuo nešto o tome da je za seksualno opredjeljenje zadužen razvoj hipotalamusa. misli
Ukratko, po meni bi također bilo najpoželjnije da djeca imaju mamu i tatu, međutim različiti spolovi nisu nikakva garancija boljeg odgoja, a kamoli seksualne orijenatacije djeteta.

@Chak, mislila sam na dosta europskih zemalja, kao što je Velika Britanija, neke Skandinavske zemlje itd.
Naravno da nisu pokriveni u većini zemalja, osobito ne u južnim i istočnim zemljama.
Mislim da će sve ići u smjeru da europske zemlje počnu sve više legalizirati gay brakove.

Što se pak tiče izbora Petir, naravno da će gayevi birati javne osobe, a teško je za očekivati kako će bilo tko od njih gađati kamenjem povorku.
Ipak, javne osobe su glasnije od onih koji samo znaju reagirati nasiljem.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 12:42 am

biseksualka?? bem ti što nekad znam bubnut i pogoditi.. hehe..
ok. ako odgoj nema veze sa seksualnošću, a ima razvoj hipotalamusa, onda je to znači neka deformacija hipotalamusa(hipopotamusa :P ) onda ispada da je homoseksualnost neka vrsta bolesti.

ma komplicirano je to. nešto nije bolest nego je poremećaj a nešto što je poremećaj to nije nego je normalno...


al pazi ovo. ja mislim da odgoj ima veze sa seksualnosti. ti ne misliš, poštujem, al mnogo toga odgoj određuje, pa nekako mislim da je i to.
ako nije, nikakav problem. sve dok nema šovinizma i mržnje prema drugačijima.
e sad je opet pitanje kako bi oni djecu imali/dobijali?? umjetnom oplodnjom ili posvajanjem.
s obzirom da se s umjetnom oplodnjom ne slažem u potpunosti(nije iz istog razloga kao i crkva), po meni im ostaje posvajanje...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 9:44 am

Ma Angelina je biseksualka kao i don Kačunko :) Njoj je dosadno pa onda uzme malo drogice, malo se ljubi sa ženama i tako...

Što se tiče odgoja djece, to ne znamo jer je jako malo djece odgojeno od strane homo osoba. Možda bi se i tu radilo o manjini kao i kod hetero parova ili pak o većini to ne možemo znati još uvijek, jer je uzorak premali.

Što se tiče umjetne oplodnje, to bi moglo funkcionirati samo za parove žena ne i muškaraca. Posvojenje bi u stvari mogla biti dobra ideja u slučajevima gdje je dijete napušteno i koje je ostavljeno ulici. Bolje da se netko brine za to dijete nego nitko. E sad ne znam koliko bi takve osobe željele tu djecu. Općenito je tu pitanje koliko bi takvi parovi uopće željeli djecu i koliko bi bili spremni brinuti se za njih obzirom na njihov način života koji se pretežno sastoji od tulumarenja, alkohola, droge i sličnih stvari... Ne znam koliko bi se oni željeli odreći svog načina života i preuzeti obvezu odgajanja djeteta. Forica je posvojiti dijete, ali nakon toga se moraš brinuti o njemu. U slučaju Angeline postoji hrpa kućnih pomoćnica koje odrađuju taj posao, ali kod "običnih" ljudi ne znam kako bi to funkcioniralo.

Athena je napisao/la:
Što se pak tiče izbora Petir, naravno da će gayevi birati javne osobe, a teško je za očekivati kako će bilo tko od njih gađati kamenjem povorku.
Ipak, javne osobe su glasnije od onih koji samo znaju reagirati nasiljem.
Nekoliko svećenika je bilo reklo da bi bacilo kamenje na povorku da se nisu bojali policije. Meni su oni puno prije kandidati za homofoba nego netko tko se ne slaže sa njihovim mišljenjem. Ovo sam uzeo za primjer jer se upravo homoseksulaci žale da im se ne dopušta pravo na različitost i pravo da iznose svoje mišljenje. I eto sad kad imaju pravo iznijeti svoje mišljenje, što oni učine? Žele to isto pravo oduzeti drugima. A zašto to Marijana Petir ne bi smjela iznijeti svoje mišljenje? Ispada da se smije iznijeti samo ono mišljenje s kojim se slažu homoseksulacli. A to baš i nije bit demokracije, niti ljudskih prava. Po čemu se to razlikuje od razmišljanja onih ljudi u Splitu koji su ih gađali kamenjem? Način razmišljanja je sličan, samo što je čin drugačiji, ovi bacaju kamenje na one sa kojima se ne slažu, a ovi javno prozivaju i javno dijele etikete osobama sa kojima se ne slažu.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 12:35 pm

Dobili su veliku pozornost medija, na svakoj stranici se pisalo o njima, ali to im nije bilo dosta, objavili su taj izbor homofoba i homofila... s kojim ciljem? Da poimence prozivaju ljude?
Cijeli taj Pride je jedna obična politička manipulacija što je sve jasnije, ljudima pune glavu kako su oni jako neravnopravni i ne znam kakvi sve ne, pa se trebaju našetavati gradom. Tko zna koji je stvaran cilj te parade, ali borba za prava... vjerujem kako sudionici vjeruju da se bore za nekakva prava, ali organizatori garant znaju pozadinu cijele te priče. I onda da idem i sudjelujem u svemu tome, malo sutra. Ovu ovcu nitko neće šišati i točka.

Što se tiče homofoba, danas je homofob svatko tko se ne slaže da je biti gay "normalno", takve osobe se odmah prozivaju od strane onih koji žele ispasti jako tolerantni i ne znam kakvi. Uopće ne sumnjam da bi i mene neki pametnjaković nazvao homofobom. Obično iskorištavanje pojma i još jedna manipulacija za sebe, a ovce beeeebeeeeču i nose dalje. Živimo u doba manipulacija koje se kriju svugdje i nemoguće ih je sve razotkriti, ali ne treba se čuditi na koje se sve načine manipulira narodom, od strane europske unije nadalje.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 1:02 pm

Broj 25%-40% sam lupila od prilike sudeci po tome koliko samo jedna ja poznajem slucajeva/ljudi koji nisu striknti hetero. Tu spadaju i bipsici i homo. Ajmo rec da su oni koji su se ozenili i dobili djecu bipsici. Medjutim zanimljivo je kako oni varaju zene iskljucivo sa istim spolom ali ne i sa drugim zenama tako da mi je i to bipsicarenje cudno.

Kako god bilo jedno je sigurno nije 98% ljudi hetero kao sto je Biga spomenuo. Ni blizu tome.

Inace, slazem se s Athenom u ovome:
Citat :
Inače, odgoj apsolutno nema veze sa seksualnim opredjeljenjem, jer po tome, homoseksualci ne bi potjecali iz obitelji hetero roditelja.


Homoseksualnost ne dolazi (samo) odgojem jer da je tako ne bi ni postojala. S time se covjek rodi. Citala sam i da hormoni kod homo i hetero ljudi nisu u jednakim omjerima.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 1:09 pm

ok cure jel vi sebe čujete?? hormoni nisu ok, pa hipotalamus nije ok, a opet gorljivo se borite protiv toga da je to bolest...

pa jbt onda ni dovnow sindrom nije bolest...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 1:24 pm

Oprosti ali ja nisam rekla da nesto nije OK nego da je razlicito. I tvoji hormoni su razliciti od mojih pa ne znaci da ti nisi OK. Razlicto ne znaci da ne valja. A ako cemo odobravat vezu i djecu samo onima koji su po svim parametrima zdravi (sto god to bilo) onda ne bi bilo nikoga danas na zemlji....mislim, od ljudskog roda, jelte.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 1:41 pm

da bilo bi... lječnici su napravili najveće s*ranje kad su počeli liječiti slabije jedinke...
kod lavova, vukova, i svih životinja ako si slabija jedinka, umireš ili bivaš pojeden. tako da slabiji geni se ne prenose i dobijaš iz generacije u generaciju jače i jače jedinke...

misliš da bi ljudi opstali da su se neandertalci množili svi koji su rođeni?? da ih nisu dinosauri usvršavali time što su ubijali slabije jedinke??

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 1:52 pm

Alpha je napisao/la:
A ako cemo odobravat vezu i djecu samo onima koji su po svim parametrima zdravi (sto god to bilo) onda ne bi bilo nikoga danas na zemlji....mislim, od ljudskog roda, jelte.
Zašto ne bi bilo, misliš da nema zdravih ljudi na ovoj planeti?

A tko to homoseksualcima brani imati djecu? Baš nitko, mogu ih imati kao i sve druge osobe, samo im se ne dopušta da odgajaju tuđu djecu kao svoju. To je velika razlika i to ne vrijedi samo za homoseksualce, da li bi se dalo hetero parovima koji se čudno ponašaju, recimo ovisni su o drogi, alkoholu ili pak se promiskuitetno ponašaju da posvoje dijete. Mislim da ni takvi hetero parovi ne bi dobili pravo na posvajanje.

Alpha je napisao/la:
Oprosti ali ja nisam rekla da nesto nije OK nego da je razlicito.
Isto se može reći i za osobe sa downovim sindromom, dijabetesom i bilo kojim drugim poremečajem. Ako neki organ ne funkcionira kako treba onda je to poremečaj ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 2:24 pm

Blizzard se dotaknuo jedne jako zanimljive teme, a to je manipulacija i pozadina ovih parada. I dok zaista neki od homoseksualaca u paradi misle da rade za sebe i svoje priznanje, ustvari mislim da se tu radi o nečijoj tuđoj propagandi s ciljanim ishodom, a to je slabljenje stanovništva na način da ga se učini krotkim i tolerantnim na sve oko sebe. Na stranu samih homoseksualaca koji možda jesu, a možda i nisu bolesni u klasičnom smislu te riječi.

Zašto je tome tako? Pada mi na pamet nekoliko razloga.
Jedan je taj da ljudi pod normalno počinju prihvaćati sve što odstupa od njihovog tradicionalnog razumijevanja toga što je normalno, što ne mora nužno biti loše ako je osoba inače ograničena pa puno toga ne razumije. Mislim, svakome normalnome je jasno da ako se rukuje s crncem da neće dobiti kugu, no ima pacijenata koji su uvjereni da su crnci kužni. face
Ipak, jasno je da negdje granica treba postojati, jer će se inače i poremećaji kao što su pedofilija, bestijalizam ili nekrofilija početi prihvaćati kao normalni.

Drugi je razlog taj da postoji skupina ljudi na visokim pozicijama koja je vrlo devijantna, a koja ne može ostvariti sve što im se prohtije. Zato ciljano nastoje omekšati društvo da ih ono na kraju prihvati kao normalne. Ekstremne sado-mazo igre koje ometaju javni red i mir, silovanja sobarica i slične devijacije takvih visokopozicioniranih individua možda sad nisu prihvaćene, ali će možda postati iz razloga: pa koga briga šta rade, to je njihova stvar, a i imaju para pa su valjda zaslužili.

Treći razlog je ekstremni pogled na biologiju čovjeka u kojem je zadatak elite progurati da se tolerira sve ono što je životinjsko u nama samo zato što smo mi životinje. Kakva moralnost i monogamija, to ne postoji u životinjskom svijetu. Samo zakon jačeg, promiskuitetnost i djelovanje na principu instinkta.

Četvrti razlog je najgori, a to je ciljana destrukcija obiteljskih zajednica s ciljem slabljenja genetskog potencijala čovječanstva i njegove sposobnosti prilagodbi na promjene u okolini. Konkretno, ako postoji skrivena elita i ako postoji ratoborna vanzemaljska rasa, tada ta elita ima zadatak pripitomiti ljude da budu mili, dragi i dobri i da ih se zatekne nespremnima za sukob planetarnih razmjera. Nadam se iskreno da se tu ne radi o ovom zadnjem razlogu.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 3:21 pm



Meni je ovo rigo

Je li vama ponašanje u ovom filmu normalno?
Slažete li se da je to u redu i da takvima treba dati da usvoje dijete ?

@Athena je li tebi ovaj film ok? conf1
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 3:49 pm

Pozadinu svega nije teško razotkriti. Ako tražimo pozadinu neke takve stvari, ona je uvijek ista, a to je NOVAC. Komu će to i kako donijeti novac možemo nagađati, ali je iza svega takvog uvijek novac. Ovo nije borba za ravnopravnost, ovo je borba za povlastice iza kojih se, naravno, skriva novac.

Oni seruckaju da nisu ravnopravni. A mi ostali kao jesmo? Neravnopravnosti koliko hoćeš, mogli bismo i mi isto tako ići plesati na ulicu tražeći prava skupa s njima, ako se već borimo za nekakva prava. Svi ih imamo podjednako i svi smo u nezavidnoj situaciji korupcije društva, ne samo gejevi.

Što se filma tiče, evo meni je to "ok" utoliko da se ne mislim miješati u tuđu intimu. Osim ovoga, fuj su mi i zlatni tuševi, i dok ženska sere na tipa i ostalo, ali fućka mi se živo, neka to rade ako im je već napeto.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitimepon lip 20, 2011 4:04 pm

@Biga...a cuj ako je tebi samo do kvantitete ok ali mislim da je kvaliteta vaznija. Ti bi radije ostao na pecinskom dobu samo da se kotimo nego postigao ovo danas...jer znas, ovo danas su uglavnom postigli oni koji bi prije 500 godina umrli ko djeca obzirom se najcesce radi o osjetljivim jedinkama.

@Chak...ovisi sto definiras kao zdravo. Gotovo svi ljudi pate od neke vrste psihickog poremecaja. Obicno poremecaja licnosti ili neuroticnosti ili kombinacije. A tu spadaju svi oni koji se smatraju zdravima. Dakle psihicki gledano prakticno su svi bolesni i svoju bolest prenose na djecu jer osoba sa psihickim stanjem tesko moze odgojiti uravnotezeno dijete. Medjutim to se smatra normalnim pa je onda u redu. Dalje, ajmo govorit o nekim zdravstvenim tegobama. Recimo netko tko ima u obitelji neki zdravstveni problem koji se prenosi kroz generacije. Bilo bi dobro da se ni ti ljudi ne razmnozavaju jer bi se tako rijesio problem prijenosa bolesti.
Tebi je bolje da neka zena koja se drogira i prostituira rodi hrpu djece sa nekolicinom razlicitih muskaraca istog profila, dok zivi s alkoholicarem koji tuce i nju i djecu nego da tu djecu odgaja dvoje ljudi istog spola? Ocito je najvaznije ko sta radi u krevetu, a ostale kvalitete su k*rac od ovce.

Tocno, isto se moze reci za poremecaj downovog sindroma i dijabetesa. Ko je rekao da je to lose? Ljudi. A opet razlika postoji. Ona se sastoji u tome da osoba s downom se ne moze brinuti sama o sebi pa tako ni o drugome, a osoba sa dijabetesom moze. Generaliziranje i pokusaj da se sve strpa pod istu kapu bas i ne prolazi ako se iole promisli. Nije isto usporediti nesto gdje je osoba ovisna o drugima i gdje nije. A ako je homoseksualnost bolest isto kao dijabetes zasto oni ne bi mogli usvajat? Koliko znam oni sa dijabetesom mogu kava
Da se razumjemo nisam bas sigurna kako bi ispalo to s posvajanjem ali, kao sto rekoh, to se vec radi vani pa cemo uskoro vidjeti sto je ispalo. Ako ne bude valjat onda se ne treba radit. Medjutim dala bi im da se zene i da na taj nacin imaju sva zakonska prava kao i ostali parovi.


@Deti...da ali...vidis...koliko znam jedna od najpopularnijih muskih mastarija jesu dvije zene u krevetu. Ovo je isto samo obratno. Nije li malo licemjerno da je super sexy kad se dvije zene ljube ali je za izrigat se kad to rade dva tipa? Istina, meni je osobno fuj pa zato to necu gledat, necu im bit u spavacoj sobi ali meni je isto tako neprivlacno gledat porno filmove koji su, btw, prilicno opasna stvar za ljudsku psihu pa su svejedno dostupni na svakom koraku. Ajmo onda bit posteni pa prvo ukinut pornografsku industriju i sve sto uz to ide. Mislim, koji si ti faktor da bi se nekom dopustalo nesto sudeci po tome jel tebi fuj? Nikakav. Isto ko i ja. Ko mene pita jel u redu da ima pornografije na svakom kutu. Nitko. Mogu samo izabrat da ne gledam.
To je isto kao i pusenje. Koliko znam nikad se nitko nije rodio s cigaretom u ustima pa da mozemo reci da je to prirodno. Pusenje je opasno po zdravlje. Meni se osobno povraca od dima cigareta. Krajnje mi je neprivlacno vidjet ljude kako puse. I sto s time sto ja mislim? Nista.



_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Istospolne zajednice - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Istospolne zajednice   Istospolne zajednice - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Istospolne zajednice
[Vrh] 
Stranica 11 / 17.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Homoseksualnost, istospolne veze
» Alternativna Valuta Eko-Zajednice Damanhur

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: