Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Homoseksualnost, istospolne veze

Go down 
+21
Fantom
MoW
Novus ordo seclorum
Ascended
Skulptura
Ymir
Archangel
Zyon
Jedi Mind Tricks
(CroM)Flash
floridana
Srky
Milab
sanja
zvezda
malena
Alpha
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
indigocakra
vladimir
25 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 4:35 pm

Musko-musko, zensko-zensko...

Kako se odnosite prema ovim vezama i sto mislite o
tome,prirodno,nastrano,bolesno............?
Da li ste protiv ili za usvajanje djeteta od strane homo para?
Vas pogled ka tome o stavu religije jer eto ima nekoliko zemalja koje su deo vatikana i istovremeno vjenjcavaju istopolne osobe confused


Zadnja promjena: ; ned stu 18, 2007 6:16 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 5:49 pm

prirodno...
no i ovo drugo dvoje je tocan odgovor..
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 5:51 pm

ondak,ako je prirodno,sto se moze ocekivati ka seksualnoj opredeljenosti od djeteta usvojeno od homo-para?
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 5:53 pm

a sto se moze ocekivati od djeteta koje odgajau sizofrenicari?
a takvih je puno puuno...
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 5:58 pm

ok,nego ovo,mislis li da ce i dijete biti homo?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 6:03 pm

Nije prirodno.
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 6:05 pm

vladimir je napisao/la:
ok,nego ovo,mislis li da ce i dijete biti homo?


mislim da hoce
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 6:09 pm

Ne zelim da me shvatite staromodno ali setite se narodne"gde ce kruska da padne nego ispod kruske"
Trebao sam prosiriti uvod oops
da li ste protiv ili za usvajanje djeteta od homo para?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 6:09 pm

Proširi.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 6:16 pm

Prosireno.
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimened stu 18, 2007 7:14 pm

pa ja sam protiv no sumnjam da ce tako i ostati buduci da liberalnost raste it dana u dan..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 12:12 am

Svima s homoseksualnim opredjeljenjem želim puno sreće u životu, jer ona im je možda potrebnija nego ostalima. Ne vidim ništa loše u tome da se dvoje vole, bili oni istog ili različitog spola. Ako se pak sve svodi samo na seks, nije dobro ni za homoseksualce ni za heteroseksualce. Za one homoseksualce koji žive u trajnijim vezama dobro je da postoji institucija slična braku ili brak, jer se prije često događalo da jedan od dvojice ili dvije u takvom paru umre, a da drugi ima velikih imovinsko pravnih problema.

Što se usvajanja djece tiče, nisam baš za, ali uz napomenu da bi neki homoseksualni parovi bili primjereniji za odgoj djece od nekih loših roditelja u tzv. normalnim brakovima i vezama.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 12:25 am

Homoseksualni brakovi su mi OK. Slazem se sa Svjetloisjenom.

Sto se usvajanja tice... Mislim da homo parovi ne bi nuzno odgojili homo dijete. Dapace mislim da bi mnogi bili jako dobri roditelji ali okolina jos nije spramna. Djeca bi tu sigurno patila jer bi ih okolina razapela. I njih i roditelje. Cini mi se da bi generalno trebalo uvesti dozvole za djecu jer toliko nasilnih, pijanih, drogiranih i generalno kretena ima djecu da homo par je mila majka prema onome sto postoji...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 12:26 am

Dakle opet se slazem sa Svjetloisjenom :)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 10:25 am

Slažem se s vama dvjema.
Samo što se tiče usvajanja djece, ja sam apsolutno za to. Prvo iz razloga koje ste obje navele, a drugo, ako homoseksualni par odgaja dijete, ne znači da će ono također biti homoseksualac. Jer da je tako, odakle je krenila homoseksualnost? Sigurno nisu roditelji u tzv. ''normalnom braku'' odgajali sina ili kćer na način da postane homoseksualac. To je vlastita opredjeljenost i ne možeš nekoga odgojiti da on bude takav. To se u tebi rodi....
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:13 pm

Svako moze da voli koga god voli, meni ne smeta... a i da odgaja decu... kada samo pogledam kakvi sve "normalni" ljudi odgajaju decu i kako... *
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:23 pm

u redu je to:ali vatikan sere o prezervativima a ovamo vrse vencanja istopolnih?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:24 pm

Vatikan je radio i radi jos i mnogo gore stvari... na zalost...*
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:48 pm

Sadašnji papa je, prema mom izvoru (visokorangirani talijanski političar) homoseksualac... A nikad se homoseksualnost nije više osuđivala od strane crkve, tako da mi to govori samo koliko su licemjerni.....
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:09 pm

razmišljam na ovaj način: ''bolje da se ljudi vole, nego mrze...''
i slažem se sa malenom, to što homosexualci odgajaju djecu, ne znači da će i ono biti, jesam li za usvajanje djece, i jesam i nisam, to ovisi o tome u kakvoj sredini se dijete nalazi...
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 46
Registration date : 28.10.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:22 pm

Kao prvo uopće me ne zanima stav crkve o tome. Ako netko voli nek izvoli, ali preseravanja po medijima, raznim pokretima i pisanju na čelo "ja sam gay" mi se već gadi. To je privatna stvar i vlastiti odabir i nitko drugi ne treba znati da je netko gay uostalom briga me je li neko gay ili nije dok je fer čovjek. Smatram da oni ne bi trebali posvajati dijecu jer ta djeca neće živjeti u normalnim i prirodnim zajednicama i automatski će imati iskrivljenu sliku o svemu. Također sam protiv gayeva koji mijenjaju partnere pa time i šire boleštine, a isto sam protiv hetero ljudi koji to isto rade.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:37 pm

ja nisam ni protiv čega, nek' savko radi što ga čini sretnim, što bi ja sad glumila moralku i govorila ne valja ti taj i taj jer se jebe naokolo, ako on to voli i ako nikoga time ne ugrožava, što bi ja imala nešto protiv....
ovo u vezi homosexualaca se slažem, to je privatna stvar i ne tiče se nikog drugog osim nas samih.. lovely
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimepon stu 19, 2007 10:52 pm

vladimir je napisao/la:
u redu je to:ali vatikan sere o prezervativima a ovamo vrse vencanja istopolnih?

Crkva da vrši vjenčanja istospolnih! lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina

Radi se isključivo o građanskim vjenčanjima.
[Vrh] Go down
Srky
Višestanični organizam
Srky


Male
Taurus Goat
Broj postova : 39
Age : 33
Registration date : 09.10.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimesub pro 15, 2007 2:25 am

Istospolne veze...hmm...postojale su postoje i postajat će...što se tiče toga..ko voli nek izvoli..iako nije prirodno iz razloga što su stvoreni muško i žensko za stvaranje potomstva...tako se i u papučici konjugiraju svije jezgrice, muška i ženska...kod cvjeta isto tako...u cijelom sustavu je prirodan spoj muško-žensko. Nemam ništa protiv homosexualaca ali imam jako protiv usvajanja djece. Ugrožena su prvenstveno djeca jer nemaju pravo izbora (ono nemože odlučit želi li kod gay roditelja ili ne) iako će to tom djetetu itekako odrediti budućnost...biti će maltretiran od okoline...kako u školi susjedstvu...osim toga...velika je vjerojatnost da i on postane homosexualac jer gledajući svakodnevnu sliku dvoje tate kako djele nježne dodire i ono će dobiti percepciju da je to normalno...iako to svijet u većini ne prihvaća kao normalno...
homosexualne brakove bih još i podržao ili barem zakonski regulirao kako bi i oni imali prava na imovinu partnera itd itd...ali djecu im ne bih davao na posvajanje!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitimesub pro 15, 2007 9:37 am

srky, sve si ovo baš lijepo rekao i ja se slažem s tobom ali još uvijek nisam načisto s tim posvajanjem. ustalom imamo tako malo i nikako povratnih informacija o tome kakav život imaju djeca koja su odgojena u istospolnim zajednicama naročito muškim. ženama je lakše jer mnoge od njih imaju svoju djecu koja isto tako nisu birala a žive kod majke homoseksualke. nekako sam duboko uvjerena ako je veza, pa bila ona istospolna, kvalitetna, izgrađena na ljubavi i toleranciji da je i odrastanje u njima kvalitetno i puno ljubavi, i onda ne vidim razlog da nebi takvo što bilo moguće i u homoseksualnim vezama pa bile one i muške jer i oni su sposobni dati ljubav i sve ono šta ide uz to. još jedan razlog zbog kojeg mi nekako jezičak na vagi ide na stranu posvajanja a to je da su homoseksualci uglavnom odrasli uz majku i oca a opet su postali homoseksualci. znači ni to nije neka garancija da dijete neće biti homoseksualac kao i obrnuto. sve ovisi o puno čimbenika koje se poklope. biti rođen u tijelu koje je po seksualnosti različito od onog što osoba osjeće da je, je u stvari greška u genetici. imamo li onda pravo im uskratiti da svoju ljubav i želju za potomstvom ostvare?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Homoseksualnost, istospolne veze Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Homoseksualnost, istospolne veze
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Istospolne zajednice
» Sedma godina veze/braka
» Otvorene veze
» Veze na daljinu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: