Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Na koju stranu se vrti djevojka

Go down 
+18
Dragony
daughter_of_Sun
Skulptura
tomi
Jaykof
Gea
Aurora Borealis
Blizzard
stella
urbanaaa
Remke
josip21
Michael Wittmann
Berny_Sinara
floridana
darkside
Lukini
Fantom
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 12:39 am

pa vrti se u smjeru kazaljke na satu negdi 20 sek,onda gif kao da bloka i nakon toga se počne vrtit obrnuto od kazaljke na satu... ne kužim u čemu je poanta ako je očito da se vrti u oba smjera samo ako dovoljno dugo gledaš?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 12:43 am

ja znam da je meni sada zlo lood i da se vrti u oba smijera, dovoljno da mi bude još više zlo....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 3:14 am

Ne znam u čemu je točno stvar, ali svakako je u zamišljanju. Recimo ovu djevojku mogu zamisliti i vidjeti da se vrti u oba smjera, kad god joj se preklope ruke i noge s tijelom, mogu joj u glavi promijeniti smjer vrtnje, pa se onda kao vrti na drugu stranu.

U biti su ovo napraviti da se što više zbune ljudi, sama djevojka ima dvojaki smisao rotacije, sjena izdaje u kojem smjeru se vrti, a još onda ona pleše gore dolje, pa se onda čini, ono što Stayter kaže, da se prema visini ruke može odrediti kada je ruka bliže nama, a kada dalje. U biti se djevojka ''podigne'' pa je sa njom i sama ruka više, no ona stoji u horizontali kao i noga tijekom cijele rotacije, tek toliko da se ne može odrediti smjer rotacije. Upravo to zdizanje i spuštanje daje osjećaj čiste rotacije udesno (ne kod svih naravno).
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimened ruj 13, 2009 2:51 am

meni se vrti u oba smjera.. inače koji god test rješavam za "koja ti strana mozga dominira" uvijek mi ispadne rezultat 50-50% ,tj,da mi ne dominira nijedna već da su jednako zastupljene. možda je u tome problem sa mnom i ovom vrtnjom?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 12:59 am

josip21 je napisao/la:
cek da prvo popijem jednu pivu pa cu onda procitat jos par puta..... scratch

primjetio sam da ta djevojka i plese....sta vise pive popijem to ona vise plese...cak se i penje uza stangu......
HAHAHAHAH :D rofl2
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:06 am

kad gledaš sjenu, lakše je promijeniti rotaciju djevojke (nisam gledao link, al mislim da znam što je posrijedi, isto tako nisam ni čitao postove xD)
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:22 pm

AFAIK, djevojka stvarno promjeni smjer vrtnje :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:51 pm

Ja je mogu naviti da igra kako ja sviram...Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 295661
I u realnom zivotu sam tu metodu razradio do savrsenstva...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 9:31 pm

Evo ja-ko-ja, upalio Image Analyzer, provjerio ovaj gif i uocio da nakon što dode do kraja, animacija ne krece od pocetka nego nego prema njemu. Ajme, sta ja kenjavim, vrti se lijevo-desno uglavnom, ne zamisljamo to nego se i dogada. To je 100% tocno tako da sam sad mozda upropastio ovu raspravu ali... ;)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 2:19 pm

Nisi upropastio kada je ovdje stvar zamišljanja, ne i realnog slučaja miga
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 2:35 pm

ah super... ja zamislim da se vrti u desno ona se vrti u lijevo, akad zamislim da se vrti u lijevo ona se počne vrtiti u desno...
mislim da imam neki kratki spoj u mozgu scratch ali to objašnjava zašto se svađam sa sobom rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 2:46 pm

To je zato što pratiš sise, a ne guzu :P
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 4:19 pm

Omega je napisao/la:
Nisi upropastio kada je ovdje stvar zamišljanja, ne i realnog slučaja miga

Drago mi je ako nisam ali neznam sta se tu ima zamisljat... vrti se u jednu stranu pa nakon toga u drugu. Znaci, sad mi je jasno da nije stvar u mom mozgu ili kako ja to vidim nego ja animacija napravljena tako da nas zavara.

Makar je bilo zanimljivo dok sam mislio da mozak to okrece rofl
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 8:54 pm

Neki nemaju dovoljno osjetljive oči da to primjete, pa se jednostavno učini kao da se djevojka vrti.
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimečet svi 20, 2010 12:33 pm

meni se non-stop vrti udesno...3 min sam gledala i bole me oci..negde sam procitala da sami mozemo da joj promenimo smer.to je kao nekakva opticka varka :) nisam 100% sig.
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimepet svi 21, 2010 9:19 pm

Stalno mijenja smjer... ali samo kad joj ja to naredim...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesub svi 22, 2010 1:13 am

Skulptura je napisao/la:
Evo ja-ko-ja, upalio Image Analyzer, provjerio ovaj gif i uocio da nakon što dode do kraja, animacija ne krece od pocetka nego nego prema njemu. Ajme, sta ja kenjavim, vrti se lijevo-desno uglavnom, ne zamisljamo to nego se i dogada. To je 100% tocno tako da sam sad mozda upropastio ovu raspravu ali... ;)

E, super. Taman sam kontala kako bih ja to malo provjerila sto je s tim gifom jer mslim da se ne radi o nikakvoj igri mozga nego se vrti u oba smjera kao sto je vec receno... Uglavnom, krenula letimicno citat postove i gle - ti vec odradio posao ides Savrseno zivili
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimepet lip 18, 2010 12:56 pm

ja joj "izmjenjujem" kretnju tako da zatvorim oči na sekundu... i tak u krug!

ma kakva varka.... ne vjerujem!!!
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesub lip 19, 2010 3:38 am

mrni dr dtslno vrti u desnu stranu - u stranu kazaljke na satu


omg tek sam sad video sta sam napisao posle nekoliko meseci


ovo gore znaci: " meni se stallno vrti u desnu stranu"

sta je meni bilo dal sam bio pijan ili sta jos ne znam :D:D:D ali sam se dobro nasmejao


Zadnja promjena: mEN_iN_WHite; sri kol 04, 2010 8:41 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitimesri kol 04, 2010 7:11 pm

Ma što ja znam, malo lijevo malo desno kava
[Vrh] Go down
Sponsored content





Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na koju stranu se vrti djevojka   Na koju stranu se vrti djevojka - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Na koju stranu se vrti djevojka
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Djevojka u bijeloj haljini
» Djevojka u bijeloj haljini sa psom
» najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: