Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Savrsen muskarac

Go down 
+28
Foto
Akasha
Magic
InaNNaa
Korplikan
Buby30
Abarksas
Dantalion
Džafer Bavčić
biga
Cinderella
Mama
Athena
GaGa
Neo
Berny_Sinara
urbanaaa
neptun
legenda007
Aurora Borealis
Natasaos
Absynthia
Michael Wittmann
Nefertiti
Blizzard
josip21
Alpha
Fantom
32 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 12:01 pm

Klasican zenski problem u potrazi za savrsenim muzjakom...Savrsen muskarac 295661

Savrsen muskarac Theperfectguy1dq0

Savrsen muskarac Theperfectguy2rr9

Savrsen muskarac Theperfectguy3vy3

Savrsen muskarac Theperfectguy4em8

Savrsen muskarac Theperfectguy5nn0


I na kraju zene koje cekaju savrsenog muskarca...Savrsen muskarac 295661 Savrsen muskarac 295661 Savrsen muskarac 295661

Savrsen muskarac Theperfectguy6hw7
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 12:46 pm

Zanimljivo...navedene stvari bi bile one koje, dakle, uzaludno ocekujemo...istovremeno iste 'usluge' pruzamo nasim partnerima...i sto to, zapravo, govori o vama? Da ste sebicni, razmazeni mamini sinovi? Da...tako nekako cini se :e, jebiga:
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:09 pm

Za sve je kriv patrijarhalni odgoj u kom se znalo ko hlace a ko suknju i ko cije prezime nosi...
Ma mozemo mi to sve ali tada se zene uobraze i desi se kao mome komsiji koji je zaista bio vrijedan,dobar i uvjek na usluzi zeni,dok jednog dana nije skuzio da ga zena vara i to sa nekim ruljkom kome je tesko i pivu iz frizidera da sam sebi donese...
Auuuuuuuu,tada je planuo,bilo je svasta uz rijeci od kojih
se cijela zgrada tresla,
ja te drzim ko kap vode na dlanu,sve ti pomazem,
hranim te i oblacim a drugi da te j..biiip...
I od tog dana zivi sam,srecan,nasmijan i zadovoljan uz
koke kojima njegova bivsa nezahvalnica nije ni do koljena...

Naravno da postoje i perfektni brakovi ali moramo priznati da su zaista rijetki...
A do koga je taj nesklad,pa nije valjda da su samo muskarci
dezurni krivci za sve...
Drugo mnoge majke imaju sinove i nijedna nije rekla sinu da slusa zenu,pere,pegla.kuha itd...tradicionalno zenske poslove
bez obzira sto je to ona ocekivala od njegovog oca...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:26 pm

Znas...varijanta u kojoj ce netko kazati da ne radi gore navedeno jer to zapravo dovodi do toga da ce ga zena varat je bullshit Savrsen muskarac 863565

Da, neke stvari leze u odgoju...ali mahom se radi o odgovornosti tj. prebacivanju iste...naime, musko isto tako zna raditi navedeno ako mora...ali ako ne mora i ako moze to prebacit na drugog (citaj: drugu) onda ce najcesce to napraviti.

Rekla bih da je sve do osobe...eto, jos do nedavno (a ima toga i danas) zene nece (ne zele) voziti...ocekuju da ih musko vozika kako njima padne napamet. Ma vidi kurca. Gle, sve je to lino...i muski i zenske koje se tako ponasaju. Osobno sam za to da svi pokusaju savladati sto vise toga samostalno i da se ponasaju u skladu s time. Naravno ako zena ima vise smisla da nesto skuha neka cesce kuha ona, ali ako je obratno neka to radi on...isto tako ako ona nije bas na 'ti' sa npr. formatiranjem/instaliranjem kompova neka slozi on ako zna sto radi ili mozda opet obratno?

Poanta je da ne volim opravdavanja. Nikakve vrste. Ta zena ga nije varala jer ju je drzao kao malo vode na dlanu. Varala ga je jer nesto nije funkcioniralo. Ocito.
Ne volim zenska prenemaganja 'slabijeg spola' gdje iskoristavaju muski rod samo zato jer se njoj ne da ili joj je lijeno nauciti.
Ne volim kada se muskarci izvlace na to da ih mama nije odgojila...alo, sad ste odrasli...sami odgovarate za svoje postupke...nema vise mame...upravo pozivanje na mamu ukazuje na ono da ipak ima necega u tome 'mamin sin'...

Eto...ali to je samo moje misljenje Savrsen muskarac 863565
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:27 pm

ma to njega zena malo stisla pa sad ovdje na forumu lijeci frustracije.....papucar :P

a vidim nije mu lako....pere,pegla,masira,kuva Boink
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:29 pm

Ja sam mamin sin zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:34 pm

A ja sam guzonjin sin...Savrsen muskarac 295661
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 3:23 pm

Savršen muškarac ne postoji....to samo u bajkama (mada je i to upitno hekla )....
Ima samo onaj za kog se odlučiš..... zubo
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 3:40 pm

kako nema....a Fantom..?...nu ga cisti,pegla,masira,kuva....a s'tas vise...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 3:59 pm

Alpha je napisao/la:
Zanimljivo...navedene stvari bi bile one koje, dakle, uzaludno ocekujemo...istovremeno iste 'usluge' pruzamo nasim partnerima...i sto to, zapravo, govori o vama? Da ste sebicni, razmazeni mamini sinovi? Da...tako nekako cini se :e, jebiga:
ja nisam razmazen, mene ostave kuci samog sa 200-300 dinara (oko 3 evra) za dorucak i rucak a nekad cak i za veceru pa prezivim zubi
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:42 pm

josip21 je napisao/la:
kako nema....a Fantom..?...nu ga cisti,pegla,masira,kuva....a s'tas vise...

K'o Fantom... rofl2
Njegova darling mu garant može nabrojati bar 5 mana (ako ne i više miga ) a sigurno joj je neki lik sa strane izgleda kao san snova....a koka od tog lika misli da ovaj njen nije kao neki treći jer taj šta ja znam što....

Kažem nema savršenog, samo onog za koga se odlučiš...i uvijek će trava biti zelenija preko ograde face
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:52 pm

u drugog tatka kita golema zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:53 pm

Dakle...oglas...

Mladog i uspešnog muškarca, sa rešenim materijalnim i stambenim pitanjem, simpatičnog i veselog, velikodušnog i odanog, koji ne pije, ne puši i nije narkoman, sa smislom za humor, načitanog i zabavnog, heteroseksualnog, s atletskim telom, neoženjenog, bez dece i bez tone dosadne rodbine.

SAMO HOĆU DA VIDIM!!!


zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:59 pm

Spreman ili ne,ja dolazim...Savrsen muskarac 295661

Savrsen muskarac 1779-18
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 5:08 pm

Khm...cak i mi na forumu znamo da ne udovoljavas svim navedenim stavkama :P
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 5:13 pm

nema kod Fantoma mile lale...on odma grabi....



ali ovaj put si zagriza malo tvrdji orah....ove splice su ti zajebane....nema zajebancije s njima inace.....bolje da ne znas....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 5:16 pm

Alpha je napisao/la:
Dakle...oglas...

Mladog i uspešnog muškarca, sa rešenim materijalnim i stambenim pitanjem, simpatičnog i veselog, velikodušnog i odanog, koji ne pije, ne puši i nije narkoman, sa smislom za humor, načitanog i zabavnog, heteroseksualnog, s atletskim telom, neoženjenog, bez dece i bez tone dosadne rodbine.

SAMO HOĆU DA VIDIM!!!


zubi

Jbg, ne odgovaram u nekoliko stavaka... kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 5:16 pm

Vrijedi pokusati,nista me nekosta...Savrsen muskarac 996688
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 5:16 pm

Alpha je napisao/la:
Dakle...oglas...

Mladog i uspešnog muškarca, sa rešenim materijalnim i stambenim pitanjem, simpatičnog i veselog, velikodušnog i odanog, koji ne pije, ne puši i nije narkoman, sa smislom za humor, načitanog i zabavnog, heteroseksualnog, s atletskim telom, neoženjenog, bez dece i bez tone dosadne rodbine.

SAMO HOĆU DA VIDIM!!!


zubi
a jeli cime cete da se vozite, biciklama zubi ?
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimepon ruj 28, 2009 4:16 am

Moj savršen muškarac je Eduardo Verastegui. Odmah ga googlajte, njam xD
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimepon ruj 28, 2009 4:17 am

A ostale kvalitete? :P
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimepon ruj 28, 2009 4:22 am

Da nije religiozan, ili eventualno.. može biti, ali da mi ne nabija svoju religiju na nos, da nije hardcore u vezi nje. Da se može posvađat sa mnom, i u roku pet minuta, zaboraviti oko čega smo se svađali. Zapravo, takvog već imam xD
Ma nemam pojma........ nikad nisam o tome razmišljala.
[Vrh] Go down
Natasaos
Stanica
Natasaos


Female
Gemini Horse
Broj postova : 17
Age : 33
Registration date : 03.12.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto pro 15, 2009 12:54 pm

Hmm, moj radi sve, i ja radim sve, a opet volimo i ljencariti zajedno :D

Savrseno :D zubi hug
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimened pro 27, 2009 2:39 am

kad ste već pričali o kućanskim poslovima...moj muž radi kućanske poslove koje sam mu ja odredila sukladno njegovim mogućnostima (npr čišćenje kade,prozora,poda), i on se ne buni iako je odgojen u obitelji gdje se njegovo bacanje prljavih čarapa i bokserica po podu u hodniku i wc-u držalo sasvim normalnim. Nisam čudotvorka nikakva, samo sam mu lijepo objasnila da ako će on to meni raditi,da je to čisto nepoštivanje mene kao osobe koju on voli i da mi treba pomoći onoliko koliko može. S druge strane, puštam ga da izlazi svaku večer vani i ne kvocam mu,tako da i on ima svoju slobodu. I ok smo
Sve se može dogovorit ako su ljudi razumni
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitimeuto pro 29, 2009 1:30 pm

ja ne želim savršenog muškarca, jer takvi ne postoji...a šta će mi..bilo bi mi dosadno..ja ne biram puno...bitno da nije ološ i da je veći od mene..a u hodu ću ja njega već nekako "dresirat"... lolcina lolcina lolcina cheer cheer cheer lovely lovely lovely
[Vrh] Go down
Sponsored content





Savrsen muskarac Empty
PostajNaslov: Re: Savrsen muskarac   Savrsen muskarac Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Savrsen muskarac
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Idealan muskarac
» Zasto je bolje biti muskarac?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: