Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zasto zene varaju?

Go down 
+21
Deti
Lyra
Chakotay
Alpha
darac666
Mama
Collector604
floridana
GaGa
Blizzard
Gea
Aurora Borealis
legenda007
Absynthia
malenaivi
Athena
Michael Wittmann
Berny_Sinara
biga
josip21
Fantom
25 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimened lis 04, 2009 3:16 am

U krugu mojih bliskih prijatelja i familije su trenutno cetiri razvoda u toku. Sva cetiri su izazvana uplitanjem trece osobe u brakove (jedan je trajao samo godinu, a jedan cak 18 godina).

Obzirom da su cak tri braka "izazvana" nevjerstvom zena, zanima me sta je to u zenama sto ih tjera na preljub. Je li to potreba za novim, nepoznatim, potreba za uzbudjenjem, ili jednostavno nestanak ljubavi za postojeceg partnera? ili je sve skupa pomalo?

Napominjem da me zanima samo zasto zene varaju jer u ovu drugu stranu imam malo bolji uvid...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimened lis 04, 2009 3:27 am

ajmo zene da vas cujemo....obrazujte nas jadnike da znamo.....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimened lis 04, 2009 3:29 am

josip21 je napisao/la:
ajmo zene da vas cujemo....obrazujte nas jadnike da znamo.....
e to nas zanima... ma muški, nema labavo sa ženama, tu je il te ima il nema....
NEMA LABAVO!!!!!!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimened lis 04, 2009 4:24 pm

pa ja znam kolko sam citala...u nekom casopisu da se to dogadja jer zene nisu sretne... a mozda ih napaljuje taj "prikriveni" sex di niko nigdje nezna sta ja znam a neke su debilkuse pa zato to rade
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimened lis 04, 2009 4:41 pm

sta je ovo.....ocemo objasnjenje.......ajmo sve cure...djevojke....zene.....babe.......
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimened lis 04, 2009 5:14 pm

ti ispituj babe ja cu zene i devojke zubi
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimened lis 04, 2009 5:14 pm

ja sam svoje rekla :D mozda im fali sexa u vezi pogotovo ako je muz prezaposlen :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:47 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ja sam svoje rekla :D mozda im fali sexa u vezi pogotovo ako je muz prezaposlen :)

Ma, ne... Ne bi rekla da je to razlog kod žena. Statistički žene varaju, jer ima partner ne posvećuje dovoljno vremena, pažnje, razgovora, razumijevanja. Taj seksualni aspekt je manje bitan, ali opet nema generalizacije. 8)
Znači, mislim da žene u globalu traže pažnju i ne zadovoljavaju se povremenim seksualnim odnosima, ako pritom izostane verbalni aspekt, komunikacija koja je jako bitna.
Netko je napisao članak da se žene ne moraju bojati ako ih muškarac prevari, jer često puta radi se samo u seksu, kao što i muškarci kažu. roll
S druge strane, muškarci se itekako trebaju bojati ako ih žena prevari, jer to gotovo redovito uključuje emocije prema osobi s kojem su prevarile muža.
Zato muškarci, čuvajte se! nono
Pretpostavljam da je takav podatak nagnao autora da uozbilji i formira temu ženske nevjere. lolcina

I opet kažem, sve što sam napisala ne temelji se na mom osobnom iskustvu, već promatranju drugih. Najbolje spoznajemo istinu kad smo nepristrani promatrači! ides
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimeuto lis 06, 2009 9:31 pm

istina :)))
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimepet lis 09, 2009 3:27 pm

moje mišljenje, bilo da se radi o muškarcima ili ženama, ljudi sa strane traže ono što nemaju doma,kad su nezadovoljni s onim što "imaju" traže dalje
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimepet lis 09, 2009 3:38 pm

malenaivi je napisao/la:
moje mišljenje, bilo da se radi o muškarcima ili ženama, ljudi sa strane traže ono što nemaju doma,kad su nezadovoljni s onim što "imaju" traže dalje

A zasto se ti isti prvo lijepo i kulturno ne razvedu pa tek tada traze ono sto nemaju doma vec prvo traze a ko trazi taj i nade i potom se vracaju u taj isti dom kao da nista nije bilo???
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimepet lis 09, 2009 3:55 pm

prvo i osnovno, ja sam protiv prevare, bilo muške ili ženske, drugo ne mogu isto tako osuditi ljude koji se zaljube iako su u braku i moje jedino mišljenje je to da nisu zadovoljni s partnerom
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimepet lis 09, 2009 3:59 pm

pa kad tad dolazi do nezadovoljstva izmedju partnera i bracnih drugova.....naravno kad je sex u pitanju.....

kavijar koliko god bio dobar ako ga stalno jedes ogadi ti se......
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:12 am

Zato kaj su fukse xD hahahaha!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimesri pro 23, 2009 6:13 pm

a i ne varaju samo cure/zene :) mene vise zanima zasto vole muskarci varati...sto im nije dosta jedan partner nego traze jos jos i jos?
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimeuto pro 29, 2009 1:33 pm

josip21 je napisao/la:
sta je ovo.....ocemo objasnjenje.......ajmo sve cure...djevojke....zene.....babe.......


asti..pa ti sve strukture žena nabroja..a viš..za 3-4 miseca ja ću bit baba. , a vid me..ki rusulica...

šta žene tira na preljub......hm...a možda loši muškarci-trenutni partneri zubi zubi zubi zubi durimse
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimesri sij 06, 2010 2:18 am

nedostatak komunikacije u vezi/braku, nezainteresiranost za ženine probleme, nedostatak pažnje, manjak seksa, nebriga za obitelj... sve su to razlozi koji žene navode na švrljanje, ali ja sam ipak za to da se razgovorom (ili više njih) pokuša riješiti problem,varanje mi nema smisla. Ako sam spremna prevariti muža, to znači da je nešto nepovratno između nas otišlo u 3 PM, i bolje se razvesti nego prevariti, i zbog djece i zbog međusobnih dobrih odnosa
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimesub sij 09, 2010 6:34 pm

ja uvik kažem..razgovarati se treba, mora...pa nek razgovor bude i malo žešći (naravno bez agresije bilo kakve vrste) tolerancija...kompromisi...al nešto me stalno fascinira..muškarci smiju varat i za to nema termina ...kad žena vara odma je etiketirana kao - kurva...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimesub sij 09, 2010 8:04 pm

iskreno to ni meni nikad nije bilo jeasno
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimened sij 10, 2010 5:49 pm

a kako ti nije jasno..ja uvik volim reć,kad se takvo mišljenje iskorijeni iz naroda i muških (a i ženskih glava)- tek će tad žene bit potpuno emancipirane,al bojim se da se to neće dogodit nikad ;)
to je ostalo još i doba kad se žena smatrala nižim bićem, muževom sluškinjom,manje vrijednom..
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimepon sij 11, 2010 10:08 am

takvo mišljenje se proteže još os najranije ere...i kad budu žene emancipirane..to će tako bit...borba drage moje...borba
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimepon sij 11, 2010 10:10 am

Aurora Borealis je napisao/la:
a kako ti nije jasno..ja uvik volim reć,kad se takvo mišljenje iskorijeni iz naroda i muških (a i ženskih glava)- tek će tad žene bit potpuno emancipirane,al bojim se da se to neće dogodit nikad ;)
to je ostalo još i doba kad se žena smatrala nižim bićem, muževom sluškinjom,manje vrijednom..

zar misliš da i danas u ovom našem amo reć civiliziranom svitu to ne smatra...i više draga moja nego šta misliš tuzni
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimepon sij 11, 2010 3:53 pm

Athena je napisao/la:

Netko je napisao članak da se žene ne moraju bojati ako ih muškarac prevari, jer često puta radi se samo u seksu, kao što i muškarci kažu. roll
S druge strane, muškarci se itekako trebaju bojati ako ih žena prevari, jer to gotovo redovito uključuje emocije prema osobi s kojem su prevarile muža.

Ima istine u tome 8)

Iako iz raznih priča znam da ima podosta žena koje žele sex radi sexa, bez pretjeranog uplitanja emocija :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimepon sij 11, 2010 6:23 pm

Ma kakve emocije,ja te zelim a neka te voli tvoja mama...Zasto zene varaju? 989276
[Vrh] Go down
GaGa
PraGlodavac
GaGa


Female
Leo Broj postova : 723
Location : Novi Sad
Registration date : 28.12.2009

Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitimeuto sij 12, 2010 5:33 am

probacu ... kad saznam , javim obavezno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zasto zene varaju? Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zasto zene varaju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Zasto zene placu?
» Najgora kletva za zene!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: