Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zasto zene varaju?

Go down 
+21
Deti
Lyra
Chakotay
Alpha
darac666
Mama
Collector604
floridana
GaGa
Blizzard
Gea
Aurora Borealis
legenda007
Absynthia
malenaivi
Athena
Michael Wittmann
Berny_Sinara
biga
josip21
Fantom
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet sij 14, 2010 1:16 am

Omega je napisao/la:
Athena je napisao/la:

Netko je napisao članak da se žene ne moraju bojati ako ih muškarac prevari, jer često puta radi se samo u seksu, kao što i muškarci kažu. roll
S druge strane, muškarci se itekako trebaju bojati ako ih žena prevari, jer to gotovo redovito uključuje emocije prema osobi s kojem su prevarile muža.

Ima istine u tome 8)

Iako iz raznih priča znam da ima podosta žena koje žele sex radi sexa, bez pretjeranog uplitanja emocija :D

govorim sa svog aspekta..ništa bez emocija..nešto mora postojat... lovely
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet sij 14, 2010 1:38 am

Omega je napisao/la:

Iako iz raznih priča znam da ima podosta žena koje žele sex radi sexa, bez pretjeranog uplitanja emocija :D

Da,upravu si Omega,ja sam se licno uvjerio u to.Zasto zene varaju? - Page 2 657146

Zdravo razmisljas,bice jednog dana od tebe nesto...Zasto zene varaju? - Page 2 Smil42c642dbb72ef
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet sij 14, 2010 11:46 am

opet voda na njegov mlin....
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet sij 14, 2010 4:18 pm

Kad već imamo temu, ovi podaci bi se konkretno moglo uklopiti.
Jasno i glasno, znanstveno potkovano i objavljeno na netu. kava

Pa sad vi sami procijenite ima li u tome istine i nalazite li sličnosti sa konkretnim primjerima varanja muškaraca od strane žena. :D

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2010/01/14/0219006.html?pos=n1

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepet sij 15, 2010 6:56 am

@ Fantom

U to si se uvjerio lično i personalno, ili samo lično? :P

@ Athena

Zgodno to piše na linku koji si dala. A vidim da tamo ima još zanimljivih stvari za pročitati zubi

''Oralni seks u Hrvatskoj: Njih 35 posto guta spermu''
''Sretni parovi peru suđe zajedno''
''Ulazak u stare traperice bolji osjećaj od seksa?''
''Neobične vagine koje su osvojile svijet''
''Hrvatsku zahvatio trend lezbarenja''

Zasto zene varaju? - Page 2 64487
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepet sij 15, 2010 2:22 pm

Omega je napisao/la:

Zgodno to piše na linku koji si dala. A vidim da tamo ima još zanimljivih stvari za pročitati zubi

''Oralni seks u Hrvatskoj: Njih 35 posto guta spermu''
''Sretni parovi peru suđe zajedno''
''Ulazak u stare traperice bolji osjećaj od seksa?''
''Neobične vagine koje su osvojile svijet''
''Hrvatsku zahvatio trend lezbarenja''

Zasto zene varaju? - Page 2 64487

Zanimljivih stvari? Khm... cerek
U 5 ujutro? shock
Pa čuj, nisu ti podaci za svačije oči, ni uzrast. rofl2

Ali, dobro. Ako nađeš koju "zanimljivu stvar", otvori odgovarajuću temu, Omegica. :P

Ovdje se govori o tome zašto žene varaju, a nije baš sve od navedenog povezano. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepet sij 15, 2010 9:27 pm

Pa zar nisu to zanimljive stvari, Athenica? cerek
Sve to može biti razlog za prijevaru. Svatko ima doma neke stare traperice u koje bi cure rado ušle :P
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepet sij 15, 2010 10:23 pm

ne spominje se znatiželja. može sve funkcionirati u vezi, odličan seks, međusobno poštivanje, nezapostavljanje......ali nemoš stalno teletinu jesti. želiš nešto novo probati.
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimesub sij 16, 2010 2:24 am

tako slikovito rečeno...
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepet vel 26, 2010 3:07 pm

Ja bi ovako natipkao 8)


U zivotinjskom svijetu je ovako...zenka bira sa kojim ce muzijakom biti,barem je tako kod vecine vrsta zivotinja.

Tako je i kod ljudi..Imate djevojku sa jedne strane,sa druge imate 50 muskaraca,i svi hoce da budu sa njom.Ali na djevojci je glavna odluka to jest kome ce ona pripasti...

E sad kad djevojka zna da je toliko popularna i pozeljna to vecinom i zloupotrebljava...

Nisu zavodnice one koje zavode nego one koje su svjesne da su popularne i pozeljne...

Zene koje prevare ili varaju vecinom traze osim raznolikosti,spontanosti i dokaze koji potvrdjuju da je ona jos uvijek pozeljna i popularna.

Varaju i zbog toga sto se kod muskarca sa kim je ne znaju granice.To jest nije postavio na pocetku veze ili na pocetku upoznavanja granice kako treba.

A kao sto znamo ili ne znamo djevojke traze muskarca kod kojeg se znaju granice..Barem djevojke kod kojih je svijest na visem nivou...

Kad kazem granice,mislim na to da se zna sta ce muskarac tolerisati a sta ne cak i da se gola skine pred njega.Mislim na to da se zna koje kriterijume muskarac ima.

Mislim na to da se zna koju ozbiljnost muskarac ima,mislim na to da se zna kod muskarca sta je za privatnost,za intimu,a sta za javnost.

Da djevojke koje varaju ili koje nesvjesno ili svjesno znaju da bi mogle prevariti ovo znaju sve o momku prije ulaska u vezu mislim da bi samo produzile da nadju drugu zrtvu koja nema granice i gdje ce ona moci njegov nedostatak granica iskoristiti do maximuna ponudivsi mu tek po neki seks cisto da zavodolji svoje nagone kao i njegove...


Ako sam negdje pogrijesio volio bi da me ispravite..


8)
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepet vel 26, 2010 4:52 pm

Mislim da žene varaju jer se veza ohladila - komunikacija je prešla na "mute", nema nježnosti, sex je loš ili ga nema pa se i žena osjeća manje poželjnom.
no, kaj god da je razlog mislim da treba razgovarati i ak nejde rastati se. Prvo rastava, a onda u dućan po drugo meso zubo
[Vrh] Go down
darac666
Prašina
darac666


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 3
Age : 31
Registration date : 18.07.2011

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepon srp 18, 2011 4:59 am

žene varaju jel su sve kurve.....moja je mene prevarila s dosadašnjim frendom... :(
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepon srp 18, 2011 10:13 am

Jesi i majci priopcio tu spoznaju da su sve zene kurve? kava

Nego...sta je vaznije prijateljstvo ili cura? Nekako mi se cini da je puno vece sranje to sto je taj tvoj prijatelj (?) tebe prevario nego sto te cura prevarila. Moze ona bit kurva al bolje kurva nego kurvin sin kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepon srp 18, 2011 11:41 am

darac666 je napisao/la:
žene varaju jel su sve kurve.....moja je mene prevarila s dosadašnjim frendom... :(

Neke žene su kurve i tu nema neke pomoći. S druge pak strane, u toj priči je i frend ispao kurva, samo je zgrabio i drmaj ne pitajući išta. Niti ti trebaju takve cure, niti takvi "frendovi". Samo ti to odhebi od sebe da te ne bi još bolje zahebali, i ona i on.
[Vrh] Go down
darac666
Prašina
darac666


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 3
Age : 31
Registration date : 18.07.2011

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimesri srp 20, 2011 4:55 am

istina je to sve...kad smo vec kod toga priopcio sam i majci...i sestri...i babi...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimesri srp 20, 2011 10:01 am

U bokte...ti si stvarno ostecena roba. Jel te to ta cura tako sjebala ili si takav od rodjenja? Ne valja ti to. Mislim, razumijem te. Kad se covjek razocara dobije tako neke dojmove ko sto i ti imas ali nije ti to zbilja tako. Cak i statisticki gledano su muskarci ti koji varaju vise nego zene.

Ako netko vara to moze znaciti vise toga. Mozda je osoba nesigurna, mozda je nezadovljna u vezi, mozda zeli prekinuti pa ne zna kako nego radi gluposti i td. Cak i oni koje smatramo odraslim ljudima zapravo su (cesto nesigurna) djeca. Zrelost je relativno rijetka pojava u svijetu. A ti ne mozes natjerati nekog drugog da bude zrela jedinka. Mozes jedino sam postati takav i shvatiti zasto se neke stvari desavaju. Nije svako zlo za zlo. Iduci puta biraj pazljivije. I curu i prijatelja ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimesri srp 20, 2011 5:04 pm

A joj Alpha rofl2

@darac nisu baš sve cure takve, ima i onih koje su čisto ok :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
darac666
Prašina
darac666


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 3
Age : 31
Registration date : 18.07.2011

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimesri srp 20, 2011 6:52 pm

e jbg sad....nebudete vi to skužili dok se vama to ne dogodi...kaj je je...oštečena roba jesam...ona me oštetila...do kosti...al nisam ja puko samo zbog nje bilo još sranja tu...i ne želim nikog natjerati da bude zrela jedinka...i da...biram i prijatelje i cure sad...jel nedam da netko radi budalu od mene.... evil
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet srp 21, 2011 10:01 am

Buahahahahaa, da jer nama se to nije dogodilo. Jok, uopce. Ti si jedini. rofl2

Sam radis budalu od sebe djetinjastim ponasanjem. Kavo je to cmoljenje i proklinjanje zenskog roda? Cvilis ko curica kad joj uzmu lutkicu. E, flash news za tebe: Zivot nije bajka.
Ti si, duso, razmazen i nisu te naucili kako se nositi sa problemima/sranjima. Doduse malo koji roditelj nauci djecu tome tako da smo uglavnom svi prepusteni vlastitim snagama. E pa ajde da vidimo malo sta ces ti izvuc iz zivotne lekcije. Za sada si samo pokazao da si veliko deriste kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet srp 21, 2011 11:31 am

A jeste mi smiješni i jedan i drugi zubi

@darac kad netko ima 30 i više godina budi siguran da je prošao ovo što ti prolaziš nekoliko puta i eto preživjeli smo, netko sa težim netko sa blažim posljedicama, ali ipak se možemo i zezati na konto toga :)

@Alpha eh tebi nemam što reći ti tako i onako sve znaš ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet srp 21, 2011 12:23 pm

Znam, zato i pisem ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet srp 21, 2011 4:19 pm

Hehe zubi ...
Ma on je još Zelenko ... ali neka si mu rekla, ostane to u podsvjesti, i kad tad ispliva.

Pozdrav

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet srp 21, 2011 5:35 pm

Hm pitanje za Alphu i Lyru, da li bi iste stvari napisale da je ovu priču ispričala neka forumašica?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimečet srp 21, 2011 8:54 pm

@Chak, vrlo interesantno pitanje. ides

Usput vani se naoblačilo .Nije vrag da će neverin. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitimepet srp 22, 2011 9:56 am

@Chak... DA, DA, DA...dapace, od zene bih tek ocekivala vise. Decki su uglavnom osteceni po defaultu jer ih majke tretiraju ko da su malo retardirani pa to bude zato. Mnogi se nikad ne izvuku iz tog stanja i ostanu djeca zauvijek. Naravno, veliki razlog je to sto im odgovara da ih netko dadilja. Ima i puno zena takvih ali manje nego muskaraca. Barem (pogotovo) u ovim patrijahalnim krajevima od kuda ja dolazim.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zasto zene varaju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto zene varaju?   Zasto zene varaju? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zasto zene varaju?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Zasto zene placu?
» Najgora kletva za zene!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: