Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Početna zaljubljenost u vezi

Go down 
+5
Berny_Sinara
josip21
Fantom
Skulptura
Gea
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 3:36 pm

Ima jedna rečenica koju mi mama uvijek govori vezano za ljubav :
U vezi uvijek jedna osoba voli više. Nadam se da ti ne budeš ta osoba.

Razumjem zašto to govori. Da ne uđem u ono ljubavno ludilo i napustim stvari koje su mi bitnije za daljnji život , poput naprimjer faksa. I uvjek mi je u glavi - faks prvi, diploma te nikad ne razočara u budućnosti, jer je to nešto što si sam postigao i ne može ti se oduzeti.

Zanima me koji koji ste vi ? Onaj koji više voli ili manje?

U nekim zapažanjima iz veza oko sebe uvijek su dečki ti koji su do uši zaljubljeni dok su cure dosta suzdržanije. Postoji li neki razlog zašto?
Jer ja osobno, možda ne biste rekli ,ali sam dosta suzdržana u toj zaljubljenosti. Ne dopuštam je da luduje i nije mi ni na kraj pameti nekome reči da ga volim ili da planiram život s njim nakon tjedan dana veze Boink

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 4:12 pm

Ne znam za druge, ali ja nikada nisam planirao brak nakon tjedan dana veze. Čak niti nakon godinu dana. Sve se promjeni preko noći i najbolje je pustiti stvari da idu kako idu, bez ikakvih planiranja.
Mislim da ti pitanje nije na mjestu. Ili je confused
No, bez obzira, nekako se u vezi osjećam kao da se više angažiram za vezu nego partnerica. To je istina i to mi je u svakoj vezi bilo tako. Ne znam zašto bi zanemarila svoje obaveze zbog dečka. To mi nekako nema smisla, svi imamo obaveze koje moramo ispunjavati bez obzira na okolnosti.

Ako nekoga voliš, zašto mu to ne bi rekla? Bojiš se da on tebi ne kaže isto ili se bojiš da ćeš izgubiti "vodstvo" u vezi. Veza nije bitka i ako je tako onda je najbolje ne biti u vezi. Neki ljudi nisu za veze jer ju shvaćaju kao borbu. Kao tko će koga više zabrinuti i natjerati ga da mu bude stalo.

Kako misliš da ne dopuštaš zaljubljenosti da luduje?
Što to ne dopuštaš? Iskrenost?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 4:58 pm

Ne preferiram da budem vodič veze ali uvijek ispadnem na to mijesto jer sam jedina racionalna osoba koja ne skače u bezumu spontanost, jer na kraju mogu biti itekako iskorištena. Na žalost na svojim pogreškama se uči, pa ću rađe polako nego skakati kad god mi pukne, što na žalost druga polovica konstantno radi... pa večinu vremena imam grižnju savjesti od konstantnog odbijanja. Prerano mi je da neko za takvo povjerenje.

Nisam znala kako opisati ovo stanje osim ludovanje zaljubljenosti. Pogotovo kad te netko postavi na peristil a tebe neugodno jer ti osjećaji nisu na istom nivou. U biti to tražim osjećaji na istom nivou, ili bar približnom, a ovako osjećam se zagušeno i ubiti od sve te ljubavi ja se ohladim study
Možda previše razmišljam

Problem je u tome što ja ne govorim volim te ovako bez veze, za mene to nisu riječi koje ne moju svoju dubinu, ali pravu dubinu. Znači kad zanemarim hormone i kemikalije u mozgu. Ne znam kako da ti opišem nego da mogu razlikovati hormone i pravi osjećaj i ovo trenutno su hormoni, i kod njega i kod mene.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 5:13 pm

Da, dosadi kad ti netko skida sve zvijezde sa neba.
Koliko sam shvatio riječ je o nekom mlađem, neozbiljnijem dečku confused
Ako nije, onda bi trebao znati kako se ponaša u vezi. Pogotovo u friškoj vezi. Možda da mu objasniš? :)

Sad, što je racionalno a što spontano... Veza bi trebala biti spontana, kao i sve u njoj. Možda ipak previše razmišljaš. Ponašaj se onako kako se osjećaš. Ovo tvoje "odbijanje" njega još više privlači i tjera ga da te još više "zaguši ljubavlju". Razgovor sve rješava. Naravno, nećeš sad ti njemu crtati kako to sve ide. Ako ne shvaća onda najvjerojatnije nikad niti neće. U svakom slučaju, on je na gubitku. Bilo da dođe do prekida ili da se nastavi ovako. On nikada neće biti zadovoljan zbog toga jer ti on nije sve na svijetu. Ne znam detalje ali mislim da će u ovoj vezi trebati puuuno odricanja s tvoje strane, a najvjerojatnije niti tada neće biti sve u redu.

No pusi mene... Ti najbolje znaš što raditi ;)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 5:24 pm

^^ malo zdrave pameti

Stariji dečko iako sudeći po svemu neozbiljan prema životu kava

Ma sigurno previše razmišljam roll

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 5:29 pm

Zanima me koji koji ste vi ? Onaj koji više voli ili manje?


A kako bi se to dalo ustanoviti???

Moracu napomenuti da i duga veza bez braka nije dobra..
Zasto?

Zato sto u zivotu dodje ponekad do svadje medju partnerima jer
naravno nije niti ce biti ikada sve idealno.
Ljubav traje tri dana a ako je neka kriza,nestasica para ili neki drugi
sporedni problemi dolazi do svadje.
Koliko se to meni do sada puta desilo,mozemo i po tri dana da nerazgovaramo ali se na kraju opet sve izgladi jer smo u braku a da smo samo onako u vezi,davno bih ja ili ona odleprsali i zalupili vrata.

Od sudbine niko nije,niti ce uspjeti pobjeci ma kako nas nasi
najmiliji savjetovali jer nikada covjek nemoze znati da li je bolje
udati se ili ozeniti i napustiti fax ili nesto trece.
Moramo biti svjesni da ono sto ce biti nezavisi uopste od nase odluke vec nekog nepisanog pravila koje se iz dana u dan samo potvrdjuje.

Nema tu nikakve filozofije vec hladna,bezosjecajna i nezaobilazna stvarnost
koja ce nekoga prije a nekoga kasnije otrjezniti kao hladan tus.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 5:44 pm

Slažem se.
Niti jedna veza/brak ne može proći bez svađe. Svađa je neizostavni element koji je po mom mišljenju jako bitan za uspješnu vezu. Ja ne razumijem zašto je nekim ljudima potrebno ne znam niti sam koliko godina veze da bi stupili u brak ili uopće počeli razmišljati o tome. Meni je dosta 2-3 godine. Tada već znam što želim ili ne želim. Ne znam kako je bilo prije, ali mislim da su "današnje" cure previše komplicirane i poput Gee, previše razmišljaju o stvarima koje bi trebale ići svojim tokom.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 8:14 pm

Znači ne odupirati se strastima nego ga zaskočiti sljedeći put kad ga vidim
rofl2

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 8:16 pm

Gea se zaljubilaaaaaaaaa......... whee whee whee whee

bit ce cmokanja.......a bit ce i ringa raje...... ides ides
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimečet pro 24, 2009 10:11 pm

Tko se zaljubio? cerek

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimepet pro 25, 2009 1:06 am

nazalost ja spadam u emotivnije ljude nazalost....kako kaze jedna pjesma...Tesko je tesko mene voljeti tesko je mene razumjeti,kad se zaljubim tesko srce dajem,kad se zaljubim jos teze se rastajem" :) bas me tocno ta pjesma opisuje ^^
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 2:03 am

wow ovo je rekord... već je počelo ono gušenje roll

ja ne volim brzati, ne znam zašto uvijek "padnem" na one koji to rade i što je najbolje ja to ne vidim dok mi se ne odbije jednog lijepog dana u glavu kava
Tako da sam uvijek definitivno ona koja "manje" voli u vezi roll

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 2:05 am

Skulptura je napisao/la:
On nikada neće biti zadovoljan zbog toga jer ti on nije sve na svijetu. Ne znam detalje ali mislim da će u ovoj vezi trebati puuuno odricanja s tvoje strane, a najvjerojatnije niti tada neće biti sve u redu.
5


















zubo

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 2:23 am

Problem je što ne znam čega se trebam odricat confused
Načina razmišljanja? Načina na koji gledam svijet? počet iskorištavat protiv svoje volje samo zato što to mogu?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 2:34 am

Trebati ćeš se odreći svega što mu nije po volji. Tek će onda funkcionirati.
Sad ću ti odmah reć da si glupa ak to napraviš. kava

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 2:38 am

Ja se ne odričem svoje osobnosti, pretvrdoglava sam za nešto takvo..... study
Ili ravnopravo bez naglih prekidanja onoga s čim smo prije živjeli ili put pod noge kava

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 4:30 am

Tako treba. Ti si ti. U redu se malo prilagoditi ali ako je to obostrano. A ne da on ostane takav kakav je a ti se prilagođavaš njegovim potrebama i željama. To tako ne ide....

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 4:39 am

Ja sam svojoj ljepsoj polovini na samom pocetku rekao:

Ja te zelim a neka te voli tvoja mama...Početna zaljubljenost u vezi 793385
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 4:41 am

Možeš si mislit. 100% si bio zateleban preko ušiju. :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 5:23 pm

@Gea kazes ti si uvijek ona koja manje voli u vezi , a ja ti kazem "ti jos nisi bila u vezi".
Zaljubljenost i racionalnost su nepomirljive suprotnosti.
Dok postoji racionalnost nema prave zaljubljenosti , a biti zaljubljen je vanredan osjecaj koji budi samo pozitivnosti bez obzira na "cijenu".
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 6:23 pm

Biti zaljubljen znači da si upoznao nekog tko ti se dopada i zaljubio si se :/ više-manje. Ovo o čemu ti pričaš je ljubav. Ljubav i zaljubljenost nije niti približno ista stvar.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 8:10 pm

a ja sam joj bio nudio svoje srce na srebrenom pladnju.....i odbila ga je......tko...???......pa Gea..... :(
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 8:59 pm

@neptune - kao što je Skul napisao - zaljubljenost i ljubav su dvije različite stvari, zato sam je i naslov teme početna zaljubljenost

A racionalnost postoji zbog isključivo moje zaštite gica

@josipe cerek ma znaš da ja tebe volim

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 9:02 pm

On i jest pisao o početnoj zaljubljenosti, ne o ljubavi.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitimesub pro 26, 2009 9:04 pm

Čuj ja jesam zaljubljena do jedne granice... zato sam i počela pisati o tome kako me počinje gušiti.. i time imam odmah podignutu obranu - racionalnost :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Početna zaljubljenost u vezi Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Početna zaljubljenost u vezi
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» zaljubljenost
» Zavjere u vezi s Lincolnom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: