Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kurva

Go down 
+44
Jedi Mind Tricks
MoW
Einar
Remke
Athena
Fantom
kika13
orca
Lyra
Dantalion
tinityrannical
Magic
Blizzard
Korplikan
wanderer
Melkior
Abarksas
Floridain
Berny_Sinara
ex-karl marx
floridana
gloria_g
Chakotay
Armin od Irima
Gea
Magia
Michael Wittmann
Goran
tuby
Neo
BUBI
zvezda
Deborah
belongs to lovers
Svjetloisjena
Nefertiti
malena
Milab
indigocakra
sanja
Aleksandar Veliki
Alpha
vladimir
babi
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimesri stu 02, 2011 4:32 pm

a muškarci koji skaču iz kreveta u krevet i svaki dan imaju drugu curu. Ili svaki izlazak nade curu pa odu i riješe to i već sutra je sa drugom curom. Šta je takav muškarac koji mijenja cure često?
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimesri stu 02, 2011 5:03 pm

tinityrannical je napisao/la:
Sto se meni gadi, su one male balavice sa 13,14,15 godina koje skacu po raznim krevetima i tak mjenjaju partnere...to vise nije normalno...

13...14...? Au, mora da sam jako matora kada me ova cifra šokira.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimesri stu 02, 2011 6:52 pm

Lyra je napisao/la:
tinityrannical je napisao/la:
Sto se meni gadi, su one male balavice sa 13,14,15 godina koje skacu po raznim krevetima i tak mjenjaju partnere...to vise nije normalno...

13...14...? Au, mora da sam jako matora kada me ova cifra šokira.

Ma....Njemacka.... ak imas nekak priliku gledat satelicku imas razno razne reportage kak su sa 13 trudne etc.

i jos tu di zivim kad idem vikendom van, vidim te male balavice kak se nafuraju ko drolje... velim to je danasnja svakodnevnica...tuzno.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimesri stu 02, 2011 6:59 pm

[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimečet stu 03, 2011 1:07 am

Dantalion je napisao/la:
a muškarci koji skaču iz kreveta u krevet i svaki dan imaju drugu curu. Ili svaki izlazak nade curu pa odu i riješe to i već sutra je sa drugom curom. Šta je takav muškarac koji mijenja cure često?

Frajer, rekli smo već. rofl2
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimečet stu 03, 2011 4:45 pm

Dantalion je napisao/la:
a muškarci koji skaču iz kreveta u krevet i svaki dan imaju drugu curu. Ili svaki izlazak nade curu pa odu i riješe to i već sutra je sa drugom curom. Šta je takav muškarac koji mijenja cure često?

Pun spolnih bolesti.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimepet stu 04, 2011 1:46 am

Posto ste nekako srusili onu usporedbu sa bravom i kljucem (po meni ne bas najbolje al recimo da jeste zubi ), cuo sam ovih dana jednu jacu usporedbu i tice se i muskih i zenskih.

Po prirodi su muskarci ti koji bi trebali prici, osvojiti zenu zar ne?

Dakle muskarci su poput vojske a zene poput tvrdjave koju vojska treba osvojiti.
Tvrdjava koja lako biva osvojena i koju svaka vojska osvoji je sranje od tvrdjave iliti kurva
S druge strane vojska koja ne moze osvojiti niti jednu dvrdjavu je losa vojska iliti papak
Postoje tvrdjave koje znaju poraziti vojsku i koje ponekad osvoji poneka vojska...

Dakle po ovome, zene koje se odmah "predaju" svakom muskarcu su kurve, muskarci koji ne mogu "osvojiti" niti jednu zenu osim ako mu se ona ne "preda" su papci

Mozete se sa ovime slagat ili ne ali ova usporedba me je ostavila bez teksta kada sam je cuo zubi


EDIT: zaboravih napisati;
Vojska koja osvoji svaku i puno tvrdjava je odlicna vojska iliti frajer
Tvrdjava koju ne osvoji ni jedna vojska je cijenjena tvrdjava ali svaka tvrdjava kad-tad padne ili postane casna sestra
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimepet stu 04, 2011 2:02 am

Dantalion je napisao/la:
a muškarci koji skaču iz kreveta u krevet i svaki dan imaju drugu curu. Ili svaki izlazak nade curu pa odu i riješe to i već sutra je sa drugom curom. Šta je takav muškarac koji mijenja cure često?

Umrla neka zena sto je u zivotu voljela svrljati tj. bila je nevjerna i dodje kod
Svetog Petra koji odlucuje gdje ce ko da zavrsi.
Kaze ovoj zeni da ide u pakao jer je bila nevjerna...
Ona ga zamoli da joj objasni zasto zene koje imaju vise muskaraca nazivaju kurvama i one idu u pakao a muskarci koji imaju vise zena se nazivaju pravim muskarcima i oni za taj
grijeh neidu u pakao...???

Sveti petar joj odgovori:
Brava koju moze otvoriti svaki kljuc,nije nikakva brava a kljuc koji moze otvoriti svaku
bravu je pravi kljuc... ides
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimepet stu 04, 2011 2:23 am

Korplikan je napisao/la:

Po prirodi su muskarci ti koji bi trebali prici, osvojiti zenu zar ne?

Dakle muskarci su poput vojske a zene poput tvrdjave koju vojska treba osvojiti.
Tvrdjava koja lako biva osvojena i koju svaka vojska osvoji je sranje od tvrdjave iliti kurva
S druge strane vojska koja ne moze osvojiti niti jednu dvrdjavu je losa vojska iliti papak
Postoje tvrdjave koje znaju poraziti vojsku i koje ponekad osvoji poneka vojska...
Hm...a što je sa ženama koje nisu tvrđave, već vojska? zubo
U koju "kategoriju" one spadaju?
Meni se nekako čini da je danas takva klima sve prisutnija.
Zapravo, često se vidi da se dosta muškaraca želi dokono utaboriti u tvrđavu i čekati da pripadnice ženskog roda naprave strateški potez. scratch
Valjda zato što su mahom tetošeni mamini sinovi. :P

Kome se osvaja, neka osvaja, ali nema "kruha" od tvrđave i tvrđave ili dvoje opasnih vojnih stratega. lol!
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimepet stu 04, 2011 2:29 am

Nemam pojma valjda su zene tada tvrdjave koje su napale vojsku na otvorenom. Zene su uvijek tvrdjave samo sto se u posljednje vrijeme sve vise tvrdjava odlucuje napasti poneku vojsku...

Kako god, ljubav je rat zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimepet stu 04, 2011 2:38 am

Korplikan je napisao/la:


Kako god, ljubav je rat zubi

Tako je,u ljubavi i u ratu uvijek stradaju nevini... cerek
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimepet stu 04, 2011 2:39 am

Korplikan je napisao/la:


Kako god, ljubav je rat zubi
Hm...ja uvijek na to gledam (kao i na sve ostalo), "ako ide ide, ako ne ide, pusti..." zubi

Zato mi je čudno kad neke vojske namjerno napadaju utvrde koje ne žele kapitulirati, kao niti tvrđave koje napadaju plašljivu vojsku, koja želi pobjeći. :P
I just don't see the point... scratch
Osim toga, tvrđave se ne bi trebale previše truditi, jer su stabilnije i stoje čvršće na zemlji, od pokretne vojske.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimepet stu 04, 2011 2:48 am

Ne znam, valjda misle da je tvrdjava pred padom... Ona "try harder" da je na snazi mada vjerojatno nije zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimepet stu 04, 2011 12:12 pm

Dovedeš tenk i nema tvrđave koja će ostati stajati.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimepon stu 14, 2011 1:02 am

Korplikan je napisao/la:
... Jos kad je onu neku Anu izogovarala da ne zna sta je sex skoro sam joj reko "bitno da ti znas oj ženo iskusna" ali srecom vlak je vec naiso.

@Korplikan...a jesi dao iscrpan opis face ...a odvalila sam na ovaj gore citirani dio rofl2


[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:19 pm

Taj takozvani Slut-Shaming me iritira.

Kad je jedna zenska kurva? Mislim tko to odreduje? Svako subjektivno.
Sta je tome krivo ako zenska voli sex i voli cesto mjenjati partnere? Zasto je to kod zena "bljak" ili "necisto" a kod muskaraca se kaze da je ok. Znam da sam pricala prije sa mojom mamom o tome, ona veli da zenska mora biti cista i uredu, a muski su muski. E pa ja taj odgovor nikad nisam akceptirala. Zasto ne mogu zenske biti zenske? Nisam feminista, ali to mi jednostavno ide na zivce. Ide mi na zivce da se uzima rijec "kurva" tako lako i ide mi na zivce da se te zene, koje smatramo kurvama, da se povrijede na to.

Ako je zenksa svijesna sta radi, i ako je 100 % pouzdana u sebe i voli taj svoj zivot, onda joj nebi trebalo smetati ako ju netko zove "droljom". Prode kroz uho. Ako prepusta da ju ta rijec povrijedi, e to je to, znacenje daje rijec tu osobnost povrijedljivosti.
Ne treba se stiditi kako zivis svoj zivot, mene se ne tice jeli je moja susjeda spavala s 3. muskarcem u jednom tjednu, jednostavno nije zanimljivo vise. Ne zovem nikog droljom, niti kurvom, ma sta god. To je postao neki novi stereotype poput strebera ili narkica.
Ne volim kad ljudi pricaju i tracaju kako je netko kurva, uvijek si mislim da nisu nista bolje. Pricaju vamo da je ovakva onakva, a iza leda rade isto, samo si ne zele priznati. Toliko puta sam to dozivjela.
Prezirem intolerantne ljude.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:22 pm

Vjerojatno zato sto se na zenu gledao kao ljepsi spol, one su cisce i emotivnije, zato cesta promjena seksualnih partnera nekako kvari sav taj dojam
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:27 pm

tinityrannical je napisao/la:
Taj takozvani Slut-Shaming me iritira.

Kad je jedna zenska kurva? Mislim tko to odreduje? Svako subjektivno.
Sta je tome krivo ako zenska voli sex i voli cesto mjenjati partnere? Zasto je to kod zena "bljak" ili "necisto" a kod muskaraca se kaze da je ok. Znam da sam pricala prije sa mojom mamom o tome, ona veli da zenska mora biti cista i uredu, a muski su muski. E pa ja taj odgovor nikad nisam akceptirala. Zasto ne mogu zenske biti zenske? Nisam feminista, ali to mi jednostavno ide na zivce. Ide mi na zivce da se uzima rijec "kurva" tako lako i ide mi na zivce da se te zene, koje smatramo kurvama, da se povrijede na to.

Ako je zenksa svijesna sta radi, i ako je 100 % pouzdana u sebe i voli taj svoj zivot, onda joj nebi trebalo smetati ako ju netko zove "droljom". Prode kroz uho. Ako prepusta da ju ta rijec povrijedi, e to je to, znacenje daje rijec tu osobnost povrijedljivosti.
Ne treba se stiditi kako zivis svoj zivot, mene se ne tice jeli je moja susjeda spavala s 3. muskarcem u jednom tjednu, jednostavno nije zanimljivo vise. Ne zovem nikog droljom, niti kurvom, ma sta god. To je postao neki novi stereotype poput strebera ili narkica.
Ne volim kad ljudi pricaju i tracaju kako je netko kurva, uvijek si mislim da nisu nista bolje. Pricaju vamo da je ovakva onakva, a iza leda rade isto, samo si ne zele priznati. Toliko puta sam to dozivjela.
Prezirem intolerantne ljude.
Ključ koji otključava sve brave je majstorski ključ (skeleton key), brava koju otključava svaki ključ je beskorisna.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:29 pm

Gluplju usporedbu nikad nisam cula, ali ju vec znam.


Mrzim ju.



:P 
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:29 pm

Remke je napisao/la:
Vjerojatno zato sto se na zenu gledao kao ljepsi spol, one su cisce i emotivnije, zato cesta promjena seksualnih partnera nekako kvari sav taj dojam
ma fuck that, kad bi mene upoznali, ja sam pola musko zubo sigurno nisam cista lol
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:30 pm

Mislim da je Remke dosta blizu naciljao.
Žene su uglavnom emotivnije i te emocije pokazuju. Rijetko koja žena stoga može podnijeti to šta će okolina o njoj misliti. Također, rijetko koja žena se može seksati s muškarcima a da joj to ništa ne predstavlja. Ima ih, ali manje od muškaraca. To je uostalom i znanstveno dokazano, budući da je ženski mozak programiran više u smjeru vezanja uz jednog partnera i spreman je na veću vjernost i požrtvovnost zbog veće snage njezinih osjećaja.
To je, međutim, ipak prosjek. Ima žena koje su jednostavno drugačije i kao takve djeluju sličnije većini muškaraca. Iako to nije neuobičajeno, na takvu ženu okolina najčešće gleda s omalovažavanjem i prezirom, slično kao šta se gleda i na manjinsku LGBT populaciju.
Većina određuje šta je prihvatljivo, no moderno društvo počinje prihvaćati i određena odstupanja od tog prosjeka, odstupanja koja su oduvijek postojala, samo su prije bila više izvrgnuta neodobravanju pa i teškom kažnjavanju.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:33 pm

MoW je napisao/la:
Mislim da je Remke dosta blizu naciljao.
Žene su uglavnom emotivnije i te emocije pokazuju. Rijetko koja žena stoga može podnijeti to šta će okolina o njoj misliti. Također, rijetko koja žena se može seksati s muškarcima a da joj to ništa ne predstavlja. Ima ih, ali manje od muškaraca. To je uostalom i znanstveno dokazano, budući da je ženski mozak programiran više u smjeru vezanja uz jednog partnera i spreman je na veću vjernost i požrtvovnost zbog veće snage njezinih osjećaja.
To je, međutim, ipak prosjek. Ima žena koje su jednostavno drugačije i kao takve djeluju sličnije većini muškaraca. Iako to nije neuobičajeno, na takvu ženu okolina najčešće gleda s omalovažavanjem i prezirom, slično kao šta se gleda i na manjinsku LGBT populaciju.
Većina određuje šta je prihvatljivo, no moderno društvo počinje prihvaćati i određena odstupanja od tog prosjeka, odstupanja koja su oduvijek postojala, samo su prije bila više izvrgnuta neodobravanju pa i teškom kažnjavanju.
sociološki fenomen bacanja svake vrste različitosti pod devijaciju, jel to to? scratch 

@tiny, i ljudi i žene su unikati. Nema tu, ja sam pola muško, ja sam pola žensko, ja sam normalan, ALI fali mi ovo, imam ono...nema tu stavljanja u isti koš. Ljudi i žena je toliko da se ne mogu raditi stereotipi za sve.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:34 pm

MoW je napisao/la:
Mislim da je Remke dosta blizu naciljao.
Žene su uglavnom emotivnije i te emocije pokazuju. Rijetko koja žena stoga može podnijeti to šta će okolina o njoj misliti. Također, rijetko koja žena se može seksati s muškarcima a da joj to ništa ne predstavlja. Ima ih, ali manje od muškaraca. To je uostalom i znanstveno dokazano, budući da je ženski mozak programiran više u smjeru vezanja uz jednog partnera i spreman je na veću vjernost i požrtvovnost zbog veće snage njezinih osjećaja.
Da slazem se u tome, ali jer je to zbilja razlog zasto se treba pljuvati po zeni sto mjenja partnere?
Mislim da, ima ih koji imaju jedan tjedan jednog lika i vele "ljubav mog zivota" i kad ju ostave onda neznas da reagiras sa sazaljevanjem ili da se smijes, zato jer znas da ce drugi tjedan opet netko drugi najebat na nju. Doslovno face

Mislim, a jel to razlog da se zene onda treba nazvati kurvom? conf1 



MoW je napisao/la:
Većina određuje šta je prihvatljivo, no moderno društvo počinje prihvaćati i određena odstupanja od tog prosjeka, odstupanja koja su oduvijek postojala, samo su prije bila više izvrgnuta neodobravanju pa i teškom kažnjavanju.
Slazem se na zalost.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:40 pm

tinityrannical je napisao/la:

Da slazem se u tome, ali jer je to zbilja razlog zasto se treba pljuvati po zeni sto mjenja partnere?
Mislim da, ima ih koji imaju jedan tjedan jednog lika i vele "ljubav mog zivota" i kad ju ostave onda neznas da reagiras sa sazaljevanjem ili da se smijes, zato jer znas da ce drugi tjedan opet netko drugi najebat na nju. Doslovno face

Mislim, a jel to razlog da se zene onda treba nazvati kurvom? conf1 
Određeni puritanci iz raznoraznih razloga nalaze spolno općenje s više partnera tijekom kratkog razloga nepoćudnim i prljavim. Jedini pravi zdravstveni razlog zašto bi se trebalo izbjegavati imati puno partnera su spolne bolesti, koje se mogu prenijeti čak i ako osobe paze na sebe i koriste zaštitu.
Ženu se od pamtivijeka smatralo čistijom od muškarca. One su više pazile na sebe i sklonije su urednijem i zdravijem životu. Zato većina gleda na ženu koja se tako ne ponaša kao na "problem" pa joj se davaju razna imena.
Žene su također sklone davanju takvih imena drugim ženama i iz ljubomore, odnosno zavisti ako žena zna s muškarcima.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:51 pm

MoW je napisao/la:
Određeni puritanci iz raznoraznih razloga nalaze spolno općenje s više partnera tijekom kratkog razloga nepoćudnim i prljavim. Jedini pravi zdravstveni razlog zašto bi se trebalo izbjegavati imati puno partnera su spolne bolesti, koje se mogu prenijeti čak i ako osobe paze na sebe i koriste zaštitu.
Neka ti na tu tvrdnju odgovori vlastita:

MoW je napisao/la:
Žene su uglavnom emotivnije i te emocije pokazuju. Rijetko koja žena stoga može podnijeti to šta će okolina o njoj misliti. Također, rijetko koja žena se može seksati s muškarcima a da joj to ništa ne predstavlja. Ima ih, ali manje od muškaraca. To je uostalom i znanstveno dokazano, budući da je ženski mozak programiran više u smjeru vezanja uz jednog partnera i spreman je na veću vjernost i požrtvovnost zbog veće snage njezinih osjećaja.
Emotivna navezanost koju žena može stvoriti seksualnim odnosom je opasna. Žene su, kao emotivniji spol, mnogo ranjivije po tom pitanju i svaka mala rana koju mogu dobiti na način koji je tiny opisala može činiti veliki problem u njenom životu.
Treba se prema svakoj ženi odnositi s poštovanjem koje zaslužuje kao ženska osoba, kao pripadnica ljepšeg i emotivnijeg spola.
[Vrh] Go down
Sponsored content





kurva - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kurva
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Don Juan i kurva.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: