Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 This copy of Windows is not genuine.

Go down 
+18
win7
nighthawk77
Icarus
Lija
rijecanka
sevefanclub
Muslim
Flamezar
Vuja
dstuhli
wanderer
blue_individual
Kakashi
Fantom
Athena
biga
Dantalion
Armin od Irima
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimepon oľu 18, 2013 9:14 pm

lera je napisao/la:
Super. Ko bi rekao da ima i ova tema. Baš si ovih dana razbijam glavu kaj bum sa svojim windowsima. Nećak mi je instalirao originalne sa svog cd (XP). I kod njega je radilo, kad mi je donio komp doma osvanulo je "This copy of Windows is not genuine". Onda mi je poslao neki link gdje da skinem ključeve i uspjela sam ih pokrenut. Ali je pisalo da to traje samo 30 dana. Što je tu za koji dan. I sad se preznojavam kaj bu bilo. Čak ni predodžbu nemam kaj me čeka.
Za Windows XP imamo "Windows loader" koji će ti riješiti problem. Nakon instalacije će Windowsi biti registrirani i legitimni sa mogućnošću instalacije nadogradnji i zakrpa. Ukratko, imaš originalne Windowse.

Ako treba kakva pomoć pitaj :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimepon oľu 18, 2013 11:15 pm

Uh ja i informatika conf1 . Garant ću ispalit neku glupost :D Ok, "Windows loader" trebam nać na internetu ili ga ima tu pa ga ja ne vidim ili je na instalacijskom cd-u? Nisam nikad instalirala Windowse pa mi je sve apstrakcija( tak mi je ko da se razgovaramo na kineskom oops)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimesri oľu 20, 2013 12:30 am

Hm... Tražim malo po netu da ti dam neki link pa mi se čini da niti jedan od tih alata više ne radi. Pronašao sam jednu proceduru na nekoliko adresa, ali ne znam kako to funkcionira. Ako nemaš Windows 7 za instalirati ili nekog tko će ti doći i to napraviti, preporučam da probaš proceduru sa linka (eng):

http://www.wikihow.com/Activate-Windows-XP-Without-a-Genuine-Product-Key

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimesri oľu 20, 2013 1:12 am

Puno ti hvala :D Ovo je čak i meni razumljivo. Mislim da ću sutra isprobat (sad napola spavam) pa javim rezultate.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimesri oľu 20, 2013 9:51 pm

Nema na čemu, samo javi kako je prošlo kad probaš :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Mirakul9
Prašina



Female
Gemini Cat
Broj postova : 4
Age : 60
Registration date : 18.03.2013

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimesub oľu 23, 2013 11:01 am

evo, nakon neupješnog pokušaja sa loaderom, riješeno sa removeWAT, proguglajte, jer još nemam pravo postati link
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimesub oľu 23, 2013 1:01 pm

Kako nemaš pravo postati link? Samo ga zalijepiš :)

Loader radi za W7, provjereno neki dan. Preporučam Loader jer ne dira sistemske datoteke za razliku od remove WAT koji u potpunosti ukloni aktivacijski sustav iz W7. Oba funkcioniraju ali mislim da je Loader puno bolji i sigurniji izbor.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Mirakul9
Prašina



Female
Gemini Cat
Broj postova : 4
Age : 60
Registration date : 18.03.2013

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimesub oľu 23, 2013 1:03 pm

nemam pravo , jer me tako upozori kad dodam link ( novi član) :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimesub oľu 23, 2013 1:08 pm

Onda požuri sa pisanjem postova, ili stavi link bez 'http://www' :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Mirakul9
Prašina



Female
Gemini Cat
Broj postova : 4
Age : 60
Registration date : 18.03.2013

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimesub oľu 23, 2013 1:33 pm

"Indeed. Which is why I exercised extraordinary caution. For my hands-on tests, I used a fresh copy of Windows 7 Ultimate, installed without a product key. I then looked at two widely distributed tools that work in completely different ways.

Page 2: Disabling Windows activation completely
A clever little tool called RemoveWAT not only disables Microsoft's activation subsystem, it also installs the latest anti-piracy update from Microsoft and then disables it, too!

Page 3: Fooling Windows by tinkering with the BIOS
Big PC makers get to install copies of Windows that don't require activation. Naturally, pirates soon figured out how to make any PC look like it came from one of those big factories.

Page 4: Microsoft versus the pirates
Pirates are clever and fast. Microsoft is highly motivated to keep its lucrative Windows revenue stream intact. Are customers going to get caught in the crossfire?"
zdnet.com/blog/bott/confessions-of-a-windows-7-pirate/1817
[Vrh] Go down
bonnie88
Prašina



Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 3
Age : 35
Registration date : 05.04.2013

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimepet tra 05, 2013 5:08 pm

instalirala sam stariju verziju loadera jer mi se s novijom laptop stalno resetirao, međutim i dalje javlja da windowsi nisu genuine??!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimepet tra 05, 2013 6:32 pm

Starija verzija ne radi već neko vrijeme. Sa novom ne bi trebalo biti problema, provjeri da li si sve napravila kako treba.

Windows 7 Loader v2.2.1 (novi) bi trebali podržavati svi W7 SP1 sustavi sa buildom 7600 ili noviji, prouči stranicu sa linka pa javi:
http://www.isoftspot.com/2011/05/windows-loader-v200-makes-windows-7.html

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
bonnie88
Prašina



Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 3
Age : 35
Registration date : 05.04.2013

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimesub tra 06, 2013 4:22 pm

ne radi, instalirala sam i ovaj, i dalje javlja da su fake
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimened tra 07, 2013 12:25 pm

Kod mene na laptopu taj Loader radi bez problema. Ako imaš instalirane Windowse koji podržavaju Loader, trebalo bi raditi.

Opiši mi postupak koji si napravila.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
bonnie88
Prašina



Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 3
Age : 35
Registration date : 05.04.2013

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimened tra 07, 2013 6:11 pm

točno isti kakav je u ovom tutorialu :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitimened tra 07, 2013 8:10 pm

Onda ti OS ne podržava Loader, preporučam update.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sponsored content





This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: This copy of Windows is not genuine.   This copy of Windows is not genuine. - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
This copy of Windows is not genuine.
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Copy paste generacija
» Windows 7
» Windows
» Windows 8
» Windows

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija :: Help-
Forum(o)Bir: