Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijatelji sa "povlasticama"

Go down 
+15
Mama
Special M
biga
MoW
Marlboro
Icarus
Sang Real
Blizzard
Armin od Irima
InaNNaa
Chakotay
Legionar
Flamezar
Alpha
Athena
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet vel 17, 2011 12:41 pm

Ne znam... meni traje već 4 godine... bez obzira na veze (moju ili njenu)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet vel 17, 2011 1:03 pm

I tvoja cura ili pak njen dečko nemaju ništa protiv toga ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet vel 17, 2011 1:19 pm

Ne.
Ni ja ni ona nismo osobe koje bi ikad pristale na monogamnu vezu...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet vel 17, 2011 1:32 pm

Aaaa jasno :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Marlboro
banned
Marlboro


Male
Taurus Dog
Broj postova : 41
Age : 53
Location : Lutece
Registration date : 10.02.2011

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimesub vel 19, 2011 10:19 pm

Cesto sam nailazio na ovu temu i nikada mi nije bilo jasno da postoje ljudi koji brane taj stav.
Prijatelji a karaju se neides
Kako to mora glupo i grozno zvucati da frend kaze frendici"aj uradi mi jedan hand ili blowjob onako prijateljski",fuj,fuj,fuj.
Jednom je,hvala Bogu da ga nikada nisam sreo,jedan frend moje ex-cure pitao moju tada curu da se poseve onako prijateljski...
Ma nemam reci za takve...
Ko da su zivotinje..
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimesri vel 23, 2011 4:21 am

Zapravo nikad frendici nisam rekao "aj uradi mi jedan hand ili blowjob onako prijateljski" :) LOL
Nađemo se kod mene ili kod nje, piće, film, ležimo, masiramo se, nekad dođe do seksa nekad ne.

Obzirom da ja ugljična bića ne razvrstavam na biljke, životinje i ljude, ne znam... ovo "Ko da su životinje.." bi me trebalo pogoditi?

Sorry, ali onak' fulao si metu totalno ;)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimesri vel 23, 2011 1:41 pm

Pa, mislim da nije fulao metu. Postoje jasne razlike između ljudske razine svijesti i životinjskih i biljnih razina svijesti. Osobe koje ne prave razliku bliže su životinjskog razini nego one koje razliku prave. Osobe pak koje se suzdržavaju od spolnih aktivnosti radi pomoći drugima ili osobnog duhovnog unapređenja bliže su polubožanskim razinama od onih koje se ne seksaju sa svakim, ali se ipak seksaju. Itd... imamo o razinama svijesti dosta toga na duhovnosti. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimesri vel 23, 2011 5:39 pm

:) Ok... onda ću reformulirati... "Sorry, al' što se mene tiče, fulao si metu, onak' totalno :)" :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:04 pm

I dalje nije fulao metu :)
Tebi su ocito razvijene/otovrene prve tri cakre koje se vezuju uz ovozemaljsko, sexualnost i tome slicno. Ljudi sa otvorenim cakrama visih nivoa uopce ne razmisljaju na taj nacin niti imaju takvih potreba. Stoga im netko sa otvorenim samo 'donjim' cakrama moze djelovati "poput zivotinje". To je sve :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:10 pm

bem ti sunce kad netko spomene ove čakre izgleda mi kao cilindri u auta.... kao ono, ne radi ti svjećica na drugom cilindru, zato se čuje puckanje iz lonca heheheh... :P nekako mi ne sjeda ta riječ nikako....

prijatelji sa povlasticama... ne znam, nazovite me staromodnim, al mi to glupo... ono kao nešto ja bih te j*bao, al mi se ne kupuje cvijeće niti mi se bude nešto vjeran, pa eto budi mi ono, kad mi dosadno da bezveze desnicu ne bildam...

nek se nitko ne uvrijedi, ovo je samo moje mišljenje i ne znači da ne cijenim ljude koji to prakticiraju...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:13 pm

Rijec ko rijec :) Kada dojdes kod doktora on ti isto kaze imate osip zato jer ste alergicni na pelud, a to je zato jer vam ne radi ovo i ono. Duhovno i fizicko je povezano koju god mi rijec koristili :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Special M
Stanica
Special M


Female
Pisces Cat
Broj postova : 19
Age : 37
Location : Fotelja
Registration date : 12.11.2011

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimesri stu 16, 2011 12:55 am

meni se od prijateljstva s povlastivama pretvorilo u jednu predivnu vezu! lovely Bili smo prijatelji pa nakon nekog vremena best frendovi koji su odlazili na kave i izlazili vikendom. U to vrijeme smo oboje bili u vezi.Ja 3,5god on 1god. Nakon jednog pijanog vikenda smo zavrsili skupa u krevetu. Naravno da drugi dan mi je bio haos u glavi; sta sad! I nist dogovorili smo se da cemo otic na kavu i popricat o tome i dosli smo do zaključka pa zasto ne! I tako se to prijateljstvo s povlasticama prdužilo na nekih godinu dana... Nakon nekog je on prekinuo sa svojom curom a ja nedugo odmah iza njega! I tako smo se mi još nalazili kao prijatelji pola godine! Ali odnos nam je bio sve dublji idublji! Dok jedan dan nismo došli do zaključka da jednostavno zast ne probamo uc u vezu! ljubi I shvatila sam nakon svega da s njim imam puno jaču bliskost i povezanost nego sto sam imala s partnerom prije! Jer kad ti je netko prvo prijatelj vidis sve njegove mane, loše strane i posto ti je prijatelj prihvatis ih skupa s tom osobom! Jer ustvari on se nikad nece promjeniti! A kad udes direkt u vezu nakon mjesec dva muvanja kad prode ta zaljubljenost onda nastaju svade jer tek onda ljudi vide pravo lice partnera! I žele ga mijenjat! Trenutno smo 2,5god zajedno ali on mi je i dalje najbolji prijatelj! lalala
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimesri stu 16, 2011 1:21 am

To je također moguće, međutim parovi ne trebaju prvo biti prijatelji sa povlasticama da bi nakon toga ostvarili zadovoljavajuću vezu.
Osobito je nezgodno ako su već oboje u vezama, jer valjalo bi imati obzira i prema partnerima (i sebi) te u tom slučaju pravovremeno napraviti ozbiljnije rezove.
Ipak, ljudi očito nekad ne mogu birati najidealniji put koji ih vodi do stabilne veze, a htjela sam naglasiti da smatram kako prijateljstvo sa povlasticama to i nije. miga

Problem je u tome što puno (mladih) ljudi srlja u neke odnose, često već nakon par dana poznanstva, samo radi neke trenutne privlačnosti pa se kasnije često razočaraju.
Zapravo bi bilo poželjno da se ljudi prije ulaska u vezu bolje upoznaju i da vide imaju li neku potenciju da (između ostalog) budu i prijatelji.

Mislim da je prijateljstvo između dvije osobe jako bitno, ukoliko su oni u nekoj stabilnijoj vezi.


_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimesri stu 16, 2011 11:24 am

@Special M...slazem se s Athenom...tu je dosta nezgodan taj dio sto ste bili u vezi s drugim ljudima i nakon "izleta" nastavili veze ali nastavili i "izlete". Sve je to u redu u pocetku ali kasnije se postavi pitanje: ako je mogao varati drugu sa mnom, mogao bi i mene s drugom (i obrnuto za njegov slucaj). Pa se onda moze postati malo paranoican na neka druga prijateljstva sa suprotnim spolom i tako...hocu reci da bi mozda bilo sretnije rjesenje za svih (i za bivse partnere) da su se (bivse) veze odmah prekinule nakon prvih "izleta"...tesko je reci...
A s druge strane veze koje krenu iz prijateljstva su super stvari ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimesri stu 16, 2011 11:39 am

Prijatelji "s povlasticama" - po meni, teško izvedivo (dugoročno gledano). Vjerujem da kod jednog od prijatelja, kad-tad buknu emocije i želja za nečim više, a to je onda razočaravajuće (ako druga strana to ne želi). Super je kad iz prijateljstva krene veza.
Kod mene se u vezi razvilo prekrasno prijateljstvo i moj muž je ujedno i moj najbolji prijatelj.
Da zamislim da smo krenuli ko prijatelji "s povlasticama" i ja hoću nešto više, a on ne, teško bi mi bilo. Nakon toga bi se i prijateljstvo promijenilo... Ne bi više bilo isto. Tak da je prijateljstvo "s povlasticama" dosta komplicirana stvar.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet stu 17, 2011 12:11 am

Mama je napisao/la:
Prijatelji "s povlasticama" - po meni, teško izvedivo (dugoročno gledano). Vjerujem da kod jednog od prijatelja, kad-tad buknu emocije i želja za nečim više, a to je onda razočaravajuće (ako druga strana to ne želi). Super je kad iz prijateljstva krene veza.
Kod mene se u vezi razvilo prekrasno prijateljstvo i moj muž je ujedno i moj najbolji prijatelj.
Da zamislim da smo krenuli ko prijatelji "s povlasticama" i ja hoću nešto više, a on ne, teško bi mi bilo. Nakon toga bi se i prijateljstvo promijenilo... Ne bi više bilo isto. Tak da je prijateljstvo "s povlasticama" dosta komplicirana stvar.

Slažem se s Mamom (hahaha, s mamom :P ).

Jedna strana će biti ostavljena i razočarana...uzalud se nadati. I onda ode sve kvragu.

neides
[Vrh] Go down
the last remnant
Višestanični organizam
the last remnant


Male
Taurus Dog
Broj postova : 74
Age : 53
Location : Lutece
Registration date : 19.12.2011

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet pro 22, 2011 7:33 am

Oduvek mi je to islo na zivce"prijatelji sa povlasticama".
Ako su prijatelji onda se ne fuckaju izmedju njih.
Zamisljam budalu kako izgovara"frendice,pun sam,aj mi uradi jdean handjob",da ne kazem onaj drugi.
FUJ
[Vrh] Go down
Jagor
Stanica
Jagor


Male
Virgo Snake
Broj postova : 27
Age : 34
Location : Osijek (okolica)
Registration date : 14.06.2012

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimesub lip 16, 2012 12:50 pm

Imam takvu frendicu vec neke dvije godine i odlicno funkcioniramo, volimo se bas jako :D no jednostavno nismo osobe koje bi zajedno funkcionirale u vezi i ne vidim razloga zasto bi bili u vezi...
[Vrh] Go down
involved
Višestanični organizam
involved


Male
Taurus Dog
Broj postova : 62
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 28.04.2012

Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitimečet lip 28, 2012 11:37 am

ok,svako ima pravo na svoju misao,volju,zivot samo mi je nepojmljivo to "sa povlasticama" ko da je ljudska dusa ducan lol
bio sam ludo zaljubljen u jednu madjaricu tamo daleko u banatu i iks veceri smo sedeli zagrljeni i gledali tv bez povlastica...ako je prijateljstvo onda mora biti bez seksualnih povlastica jer inace to prijateljstvo je kao animal feelings koje i ja imam u sebi ali zamislite da sutra musko curi kaze u sali i to prijateljskoj sali"sam te dobro jebao sinoc?"
maybe i m just different or crazy jer svi muskarci bi voleli imati takvu prijateljicu s kojom bi se fuck kad se hoce jer friendship je to rasiriti noge i primiti ga lol
ko zivotinje lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji sa "povlasticama"   Prijatelji sa "povlasticama" - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijatelji sa "povlasticama"
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prijatelji
» vicevi..
» Prijatelji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: