Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ljubav...

Go down 
+13
Alpha
Merkurica
stella
angelus
babi
Aleksandar Veliki
belongs to lovers
vladimir
zmija
sanja
zvezda
floridana
silver
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
angelus
Riba
angelus


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 175
Age : 31
Location : moje mjesto među zvijezdama
Registration date : 03.02.2008

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 2:28 am

slažem se...
čist je normalno da se mijenjamo...
to je zdravo...hehee
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 2:40 am

angelus je napisao/la:
slažem se...
čist je normalno da se mijenjamo...
to je zdravo...hehee


to luce..sve je zdravo ... :vopi: gica mlati
[Vrh] Go down
angelus
Riba
angelus


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 175
Age : 31
Location : moje mjesto među zvijezdama
Registration date : 03.02.2008

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 2:45 am

hmm...
ne pijem...
pila sam...
ne pušim..
pušila sam..
sadomazo..
sve rijeđe
prakticiram..lol
tak da...
može se reć da je zdravo...
valjaju promjene...jeee
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 11:22 am

pa malo tko nas zapravo i pozna onakve kakvi zaista jesmo.

moja prijateljica je jednom prilikom rekla ovo
-dok se nisam udala imala sam punu vreću principa. kad sam se udala ta vreća se vremenom sve više praznila

naravno da je u vezi potrebno uštimavnje, ali ono mora ili bi trebalo biti obostrano da bi se dobio sklad. vrijeme zaljubljenosti je idealno za to jer radiimo najviše kompromisa a da nismo ni svjesni toga. kasnije to ovisi o jačini ljubavi jer kako vrijeme ide tako se i ta snaga mijenja pa sve više kalkuliramo.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 3:58 pm

Namcor je napisao/la:

Osobno volim promjene...smatram da je promjena nuzna i da se citav zivot mjenjamo...jedino sto bi bilo dobro upoznati sebe kako bi smo znali u kojem smjeru se mjenjati i kako postati bolja osoba... Trudim se mjenjati iako je to jedna od najtezih stvari u zivotu...ali to i jeste poanta tog zivota...barem mislim da jeste...
Malo mi se cini da sam izletila s teme...al eto...desi se oops
Nemam ništa protiv promjena, ali ne volim kad su invazivne.
U principu, ne vjerujem u prave promjene. Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada. Priznajem suptilne promjene na razini fleksibilnosti i kompromisa, ali sve druge promjene (osim ako se osobi nešto značajno ne dogodi u životu što je preko noći promjeni) ne smatram pravim promjenama.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 4:01 pm

Invazivne? Ali, rekoh da nitko ne moze promjeniti drugog. Samo sebe. A to je prilicno dugotrajan proces...i tezak... Barem meni...

Sto bi bile "sve druge promjene"?
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 4:06 pm

Namcor je napisao/la:
Invazivne? Ali, rekoh da nitko ne moze promjeniti drugog. Samo sebe. A to je prilicno dugotrajan proces...i tezak... Barem meni...

Sto bi bile "sve druge promjene"?
Znam, znam, ali baš zato su invazivne promjene koje netko drugi, a ne ti sama, pokušava izvršiti na tebi.

Dobro pitaš "koje druge promjene" jer zapravo, kad malo bolje razmislim, u ljubavi se sve promjene i svode na kompromise tako da ni nema pravih promjena.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 4:18 pm

Je, to bi bile invazivne...ali one, po meni, ne postoje. Mislim da covjek moze mjenjati samo sebe i samo ako on to odluci. Jos nisam srela da je netko uspjesno promjenio drugoga...ali zbilja promjenio.
Dakle ne mislim na to da netko promjeni ponasanje radi neke prisile iz vana, straha i sl. Mislim na promjene u smislu razvoja osobe. I zato smatram da su promjene nuzne...a, na koncu i stalne...htjeli mi to ili ne...
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimened vel 24, 2008 7:30 am

Promjene su se dešavale u meni, ne zbog želje partnera, već je razlog bio u meni samome. Uz nju sam uvidio svoje mane, ali i vrline koje sam tako vješto prikrivao negdje duboko. I tako su mi drage te promjene. ljubi
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimened vel 24, 2008 7:33 am

Ali, opet, te promjene se nisu "desile". One se dešavaju svakim danom. Toliko je prostora u meni. Upoznajem napokon samog sebe. Ponekad skrenem pogrešnom ulicom. Nekad se vratim nazad, ali te moje pogreške sve kraće traju i nisu toliko česte kao prije.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimesub vel 16, 2013 3:15 am

Da malo osvježim temu o ljubavi i načinu na koji svatko od nas definira ljubav :)

Grupa istraživača zadala je djeci od 4-8 godina jedno pitanje: "Što je to ljubav?"
Odgovori koje su dobilli bili su opširni i duboki.

"Kad je moja baka dobila artritis više se nije mogla naginjati i lakirati nokte na nogama pa je moj djed preuzeo taj dio posla na sebe, čak i kad je sam dobio artritis nije prestao. To je ljubav!"- Rebecca, 6 godina

"Kad te netko voli, on na poseban način izgovara tvoje ime. I ti znaš da je tvoje ime sigurno, kada se nalazi u njegovim ustima"
- Bill, 4 godine

"Ljubav- to je kad ideš nekamo jesti i daješ nekome veći dio svojih prženih krumpirića, ne tražeći ništa zauzvrat"- Daisy, 6 godina

"Ljubav- to je kad se smiješ čak i kad si umoran"- Terry, 4 godine

"Ljubav- to je kad moja mama radi kavu mom tati te otpije gutljaj, prije nego mu da šalicu, da se uvjeri da je kava finog okusa"- Danny, 7 godina

"Ljubav- to je kad kažeš dečku da ti se siđa njegova košulja i onda je on nosi svaki dan"- Nancy, 7 godina

"Ljubav- to je kad ti tvoj mali psić liže lice, čak i onda kad si ga ostavio samog cijeli dan"- Marry-Ann, 4 godine

"Kada voliš nekoga, tvoje trepavice se cijelo vrijeme spuštaju i podižu, gore-dolje, a ispod njih vidiš samo svijetle zvijezde"- Caren, 7 godina

"Ljubav- to je kad mama vidi tatu u kupaoni i ne misli da je to ružan prizor"- Mark, 6 godina

"Ako ne voliš, ni u kom slučaju ne smiješ reći 'volim te', ali ako voliš, onda to moraš stalno ponavljati. Ljudi zaboravljaju."- Jessica, 8 godina

I na kraju, autor Leo B. objasnio je smisao ovakvog istraživanja. Njegov cilj je bio pronaći najpažljivije dijete.

Pobjednik je bio 4-godišnji dječak, čiji je stari susjed nedavno ostao udovac.
Vidjevši da starac plače, dječak je ušao u dvorište, popeo se starcu u krilo i jednostavno tamo sjedio.
Kada ga je majka upitala što je rekao susjedu, dječak je odgovorio:"Ništa, samo sam mu pomogao plakati."


Eto, kako djeca vide ljubav, u najjednostavnijm atvarima. Slažete li se da je ljubav "samo to", što odrasli niti ne zamjećuju dovoljno? miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimened oľu 10, 2013 5:03 pm

Malo zaborave s vremenom... A klinci su genijalni :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitimepon oľu 11, 2013 2:21 pm

"Ljubav- to je kad kažeš dečku da ti se siđa njegova košulja i onda je on nosi svaki dan"- Nancy, 7 godina

Slatki su malci :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ljubav...   ljubav... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ljubav...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ljubav ili tehnologija?
» STA-KAJ JE LJUBAV...
» ljubav
» Da li je ljubav trampa?
» Prevara - ljubav vs. sex

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: