Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Egzorcizam

Go down 
+31
Einar
Jedi Mind Tricks
tinityrannical
primitive101
LEXY
Star
LJUBAV
Hladni
KidagakashNedakh
Madonna
tomovujevic
aincentknowledge
Andrea:))
MaTT
AzrielofDeath
Skulptura
Legionar
gagi_
InaNNaa
MoW
Fantom
MisteryManiac
randajad
INFERNUS
Zona
hromi
Chakotay
Alpha
Archangel
Athena
mariokovacic
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimečet tra 11, 2013 9:07 pm

LEXY je napisao/la:
cao ekipa :)
jedno pitanje...zasto mislite da u bibliji bog predstavlja boga?

Da bi se lakse vezali sa sesti Um koji barata sa terminima i konceptima,i tako se po mogucnosti totalno odvojili od konkretnog iskustva Necega u Nama sto ima sve osobine necega vjecnog,nekreiranog i punog blazenstva,a sve to bez da smo ikad i procitali u Bibliji.Sve i da ne znamo da citamo ili da smo gluvonjemi,opet mozemo dobiti direktno iskustvo necega sto je van vremena i prostora,a sto se postize kada sesti disrkiminatorni Um prestane da funkcionise i smiri se,a nakon toga iskustva mozemo pokrenuti taj isti Um i poceti izmisljati nazive,termine i šuplje koncepte koji zele da ogranice neograniceo Ono što smo iskusili.

Šta god pročitaš iz Biblije to je domen čula vida(kao jednog od prvih pet Umnih supstanci povezanih sa vizuelnim objektima) i šeste Umne supstance povezane sa diskriminacijom,a temelj Stvarnosti nije u tome domenu,tako da niko nikad nije niti će spoznati Boga čitajuci Bibliju ili bilo koji sveti spis iz bilo koje tradicije,religije ili učenja,jer spoznati Boga može samo Bog,jer u tome trenutku svetog iskustva ne postoji više dualan odnos subjekta i objekta,nego se to dvoje spaja u Jedno i tada Jedino Ja Jesam,Jedan bez drugoga,svjetlo sa one strane iluzije,transcendentalan kreaciji i vjecno slobodan,pun blaženstva i ekstaze,nekreiran,Jedan u svim bićima koja su u Meni ali ja nisam u njima.

Biblija te može navesti ili nadahnuti na neki oblik prakse uz pomoć koje ćeš doći u milost direktno iskusiti svoje Sopstvo koje je jedno u svim tjelima,tačnije sva tjela i sav univerum lažno postoji u Tvome Sopstvu koje je jedino stvarno,a sve ostalo je iluzija.Ne samo biblija kao knjiga,što je više nego očigledno,nego čak i da samog Isusa sretnes ili pak njegovo više Ja,tj Jahvea,oni će samo biti ogledalo u kojem ćeš moći vidjeti sebe ili Sebe,u zavisnosti od tvoga stepena realizacije.Isus ti može pomoći da To vidiš u sebi preko njega kao vanjskog objekta,ali ako ti ne želiš da vidiš svjetlo svoga Sopstva i unistiš iluziju o Sebi kao ogranicenome biću,onda se to neće desiti,jer tvoja je slobodna Volja da se odvojis od svoga Temelja i proživljavas patnju u svjetu ciklicnosti,polarnosti,dualnosti,mraka,promjenljivosti i iluzije.

Ko god kaže da je našo Boga u Bibliji laže,jer Boga jedino možeš naći u Meni ;)

PS: Izvinjavam se na kurčenju i govoru iz prvog lica,omaklo mi se :P lolcina

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimečet tra 11, 2013 11:21 pm

Boga se može naći u svemu, pa tako i u Bibliji i u grančici i u praznom prostoru jer je Bog u svemu i sve je Bog.
@primitive je to dobro opisao, samo on uvijek piše tako naširoko i zakučasto, da se teško skuži ako nije osoba bolje upućena u terminologiju. :)

Da odgovorim @Lexy na pitanje: neki ljudi misle da je Bog u Bibliji jedini Bog zato što tako piše u Bibliji. To ti je zatvoreni sustav kojemu možeš, ali i ne moraš vjerovati. Drugi ne misle da je ono što je opisano u Bibliji Bog već da je to viša inteligencija vanzemaljskog podrijetla. Neki treći misle da to što se opisuje u Bibliji mašta tadašnjeg pisca i ništa više. :)
Iskreno, o Bibliji i poimanju Boga imamo već više tema, recimo ovdje:

https://ce-4.forumotion.com/t4135-biblija
https://ce-4.forumotion.com/t5511-biblija-i-judeohrisaanski-moral

https://ce-4.forumotion.com/t5703-sto-je-za-vas-bog
https://ce-4.forumotion.com/t69-bog

Možeš tamo pitati što te o tome više zanima. Ovdje je tema Egzorcizam. :)
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimečet kol 22, 2013 1:34 pm

Bome sam ja sad sve to procitala i smijem se, smijem se lollol infernus nema pojma.

Ja nisam sotonista u tom smislu kak vi mislite, ne bavim se nikakvim stvarima kao crnom magijom ili svoje moci koristiti, to je glupost, sto mozda neki rade.
Pravi sotonizam je nesto posve drugo. Da vam objasnim, ako se ne ljutite.

Vise se radi o cijeniti sebe vise nego itkog drugog (sto je po mom misljenu dobro)
Ti sam stojis na 1. mjestu, ti si sebi sam "bog", ne postujes niti boga, niti vraga, "lucifer" u tom smilsu ti je samo otvorijo oci (lucifer= the enlightened).

Ovo su vam pravila na sto se svaki PRAVI satanist drzi, nema nikakve veze sa magijom. Na engleskome je, ali mislim da vecina razumije.

Jednostavno prirodno, nista mracno, samo ti ta "ideologija" govori, da si ti sebi najbitniji.

Egzorcizam - Page 6 Tumblr_mrr50vCG1z1r2nsdeo1_500

isto kao i bijela magija, ovisi sve u kojem smjeru ces se kretati. Mozes nauditi drugima, ali mozes jednostavno samo zivjeti za sebe i koristiti to sve samo za sebe.
Ja nemam nista sa crnom niti bijelom magijom, drzim se samo ovih pravila, i sebi sam na prvom mjestu. Tak da donekle jesam "sotonista" i ako to zvuci malo cudno.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimečet kol 22, 2013 2:42 pm

Svi imaju pravila.
Svi znaju pravila, a opet nitko se ne drzi niti jednog.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimečet kol 22, 2013 3:19 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Svi imaju pravila.
Svi znaju pravila, a opet nitko se ne drzi niti jednog.
a eto ja se ovih drzim, osim da nikoga ne unistavam fizicki :P 
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimepet kol 23, 2013 1:34 am

Ta mi pravila izgledaju dosta instiktivno. Zvuče kao uputstva za biti samo malo inteligentnijom životinjom - seks je sveden na parenje, teritorijalna dominacija, pravilo osvete...
Iako imaju smisla, nekako mi ne pašu uz čovjeka kao biće s emocionalnim i duhovnim potrebama i svijesti (dobro, ovo drugo bi kao bilo vezano uz magiju, ali ne znam ništa o tome, pa neću zaključivati unaprijed).
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimepet kol 23, 2013 1:51 am

Star je napisao/la:
Ne vode svi putevi na isto mjesto
Rim? :P 
Inače, vezano uz film Obred, on je po istinitim događajima, pravi protagonisti su imali iskustva s time prije više desetljeća, a u pitanju su don Gabriele Amorth i njegov tada već prastari mentor don Candido Amantini.
Moje je roditelje u crkvi vjenčao zadarski egzorcist don Milivoj Bolobanić službeno postavljen od Svete stolice i on je napisao knjigu "Kako prepoznati zamke zloga" koja bi za katolike trebala biti kao neki "Čega se pripaziti da ne dođe do egzorcizma" priručnik. Za nekoga su to bajke, a za nekoga (moju malenkost) tko je u Taboru (u Samoboru) na misi fra Zvjezdana Linića vidio kako cura od 12 godina razbacuje 4 muškarca kao da su od papira kad je on podigao Presveto, opsjednuće je izrazito jezivo iskustvo. Pričao mi je i jedan svećenik, prijatelj, kako je pomagao vršiti egzorcizam nad nekim likom u Kanadi. Taj mu se čovjek (odnosno demon u njemu) počeo obraćati na hrvatskome (naravno, psovke, huljenja i uvrede nisu izostale).
Unatoč jezivom prizvuku, ti s potpunim opsjednućem su ipak rijetki slučajevi, obično su ti koji dolaze na kratke egzorcističke molitve oni koje muče neke neprirodne/natprirodne teškoće blaže (teže) vrste.
[Vrh] Go down
Michael1
Riba
Michael1


Male
Taurus Broj postova : 161
Age : 1974
Location : Legoland
Registration date : 19.05.2014

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimečet svi 22, 2014 3:30 pm

mariokovacic je napisao/la:
Bok !
1) Ime mi je Mario i dolazim iz malog gradica Ludbrega,i ucim za exorcista,osobno od župnika.
2) Vidio sam da pisete gluposti i to... zato pitajte ako vas sto zanima o exorcizmu.
Ja sam misljenja, da si ti Sotanist, kojem se ovdje mozemo iskljucivo smijati. Zaglibio si daleko, i ako se brzo ne vratis u realan zivot, jao tebi. Sve ppsihijatrije, psihijatri i psihoterapeuti svijeta nece te vise moci spasiti.

1) Mario, ti si na krivom putu. Ovo sto ti ovdje pises; to je potpuno razumljivo za one ljude, koji te strucno citaju kao otvorenu knjigu. Prije svega, ako se ti odnosis na krscanski egzorcizam, a to ti stvarno ovdje radis, trebas znati, da egzorcisti mogu biti iskljucivo svecenici, koji su produhovljeni i koje izabere Biskup u svojoj biskupiji. Zato jedan petnaestogodisnjak ne moze uciti od svecenika "EGZORCIZAM!" "Ucenje" za egzorcista moze se iskljucivo absolvirati u Rimu, na Papinskoj univerzi Gregorijana, i za to postoje studije i kursevi, koje vode poznati Egzorcisti KC, a svi oni polaznici kurseva moraju biti svecenici. Dakle, ovo o cemu ti ovdje zelis pokrenuti diskusiju nalazi se van tvoga dometa, duhovnog i tjelesnog, jer za egzorciste se biraju ljudi, koji su ponizni, cvrsti u vjeri i vrlo uceni. A ti sa tvojih 15 godina ,mozes biti sve, ali ne ono sto egzorcizam trazi.
Moje osobno misljenje je, da si ti upao u jednu sotonisticku "kliku", koja casti i slavi SATANA, i pokusavas na forumu nesto vise saznati o sotonizmu. Opasan put za jednog infantilca.

2) Pa ja bih te zapita slijedece: Zasto lazes i dovodis se u nezavidan polozaj? Zasto si otisao u mutne duhovne vode u kojima ces se prije ili kasnije "utopiti". Sotonisti su sektarosi, koji od svojih clanova traze dokazivanje u zivotu, a u njima mozes nastradati ili ti, ili netko drugi.
Cim prije napustis tu kliku, tim prije ce ti se moci pomoci. Onima, koji se kasno izvuku iz te sekte, a da ne nastradaju, put je pun bola i patnje, a zivot im je postao suicidalno ugrozen, ako to adepti SATANA sami ne "urede".
[Vrh] Go down
Michael1
Riba
Michael1


Male
Taurus Broj postova : 161
Age : 1974
Location : Legoland
Registration date : 19.05.2014

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimečet svi 22, 2014 3:58 pm

INFERNUS je napisao/la:

1) po meni je exorcizam manipulirane ljudskom psihom.svi ti "opsjednuti" ljudi su psihicki bolesnici.ili od rodenja ili su obolili tokom zivota od utjecaja droge ili alkohola.

2) Ja sam sotonista i sad ce te me vjerojatno do kraja zivota banat ali nema veze,reci cu svoje.Prvo zaboravite da u sotonizmu postoje orgije,zrtvovanja djece ili stvari kakve crkva govori.
1) Ako su "opsjednuti" psihicki bolesnici, sto si onda ti, koji vjerujes u to sto ne postoji? Ti si kao zdrav, a castis Satana, koji ne postoji. Nesto mi to odvise smrdi na psihopatologiju.

2) Zalosno po tebe, da si napustio uracunljivost svijeta i priklonio se necemu sto ne postoji, kako bi nam ovdje pokazao, da se radi o pravom putu. Sumnjam da ce te itko banirati, ali ti si se sam banirao za cijeli svoj zivot, i potisnuo na marginu drustva, gdje camis u odvratnim satanistickim jazbinama i smisljas zlo, koje ces drugom napraviti, naravno sve pod maksimom satanisticke ljubavi, "radi sto te volja, to je cijeli zakon".

Pa prije par mjeseci, tvoji su sotonisti u Francuskoj i Njemackoj, poharali farme seljaka i poklali i masakrirali njihovu stoku, konje, goveda ovce i pse! Francuski Predsjednik i njemacka Kancelarka su obecali teske kazne za te zlocince, koji su iza sebe ostavili masakar nad neduznim zivotinjama i to markirali svojim simbolima i porukama.
Zalosna prica, koju se moze naci u internetu. To da zrtvuju djecu i ljude, nije nikakva tajna. Tesko im je uci u trag, jer se kod istih radi najvise o insiderima i njihovoj neduznoj djeci ili rodjacima.

Na sudu u jednom njemackom gradu, gdje se sudilo jednom sotonistickom paru, koji je masakrirao roditelje djevojke, a koji se na sudu nikako nisu pokajali za taj ogavni cin, dapace, oni su cijelu salu pretvorili u poligon za sotonisticku propagandu, vicuci drske parole i prijetnje smrcu svima u sali, pokazalo se, koliko je sotonizam sveprisutan u nasem drustvu i koliko je opasan po nase drustvo.

Satanisticki kanibalizam i suicidalnost su sveprisutni po EU- USA, Africi i Aziji. Koliko su rasprostranjeni u Australiji, tu se podatci dobivaju malo teze, jer je politika liberalna i to ne smatra posebnim deliktima, svrstavajuci ih u obicni kriminal.

Dakle, ti imas vrlo malo dobrog da nam priopcis, a molio bih te da nam jos ne dodjes, sa tzv. bijelom magijom.
Magija koju prakticiraju adepti SATANA uvjek je "crna", najcrnja koja postoji, i ona je opasna za cijelo drustvo. Pozivati takve ljude da nam pisu o svojim namjerama, ciljevima, spoznajama, praktikama i svim drugim osobnim iskustvima, znaci pozivati zlo u svijet.
[Vrh] Go down
Michael1
Riba
Michael1


Male
Taurus Broj postova : 161
Age : 1974
Location : Legoland
Registration date : 19.05.2014

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimečet svi 22, 2014 4:00 pm

tinityrannical je napisao/la:
Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Svi imaju pravila.
Svi znaju pravila, a opet nitko se ne drzi niti jednog.
a eto ja se ovih drzim, osim da nikoga ne unistavam fizicki :P 
Ti se sama zavaravas i zavaravas svoju okolinu. Crna magija ne moze biti bjela magija, jer takvo nesto ne postoji.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimepet svi 23, 2014 9:27 am

Moze par pitanja...

Dali svecenici, zupnici trebaju znati o egzorcizmu?

Sto ako se nesto dogodi poput toga da je opsjednuti u blizini njih, tj. U crkvi, zupi ili sl.
Mogu li ga istjerati iako nisu egzorcisti?

Koja budala misli da je egzorcist ili blizu s 15 godina?

Dali je puku (vjernicima) moguce da u posebnom slucaju, nekim slucajem uz vjeru moguce istjerati zloduha? Cuo sam pricu da je neki tata uspio istjerati ga is sina (ili kceri, ne sjecam se vise)...

Koliko treba biti jak u vjeri da bi uspjeo?

Bojite li se toga?

Ima li svaka biskupija egzorcista?

Zasto korisnik koji je otvorio temu laze?
Svecenik na misi cini najvece cudo, pretvara vino i vodu i Krv i Tijelo Kristovo.
Nije najveci dohvat svecenika blagoslov.
Za egzorcista se mora biti svecenik i vrlo jak u vjeri, to se ne moze samo nauciti kao peci kolace i sl.
Jesam u pravu?

Ovo su samo malo kratka pitanjca koja me zanimaju... Nisam sotonista, vjerujem u Boga i idem u crkvu. Ovo me samo zanima, i ne zelim postati egzorcist i uciti jer mi je to strasno, samo me ovo zanima.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimesub svi 24, 2014 5:26 pm

Zyon je napisao/la:
Moze par pitanja...

Dali svecenici, zupnici trebaju znati o egzorcizmu?

Sto ako se nesto dogodi poput toga da je opsjednuti u blizini njih, tj. U crkvi, zupi ili sl.
Mogu li ga istjerati iako nisu egzorcisti?

Ne moraju. Zovu nekog od svećenika koji je specijaliziran za to.

Citat :

Koja budala misli da je egzorcist ili blizu s 15 godina?

Ne znam na što misliš. Nitko nije egzorcist u toj dobi.

Citat :

Dali je puku (vjernicima) moguce da u posebnom slucaju, nekim slucajem uz vjeru moguce istjerati zloduha? Cuo sam pricu da je neki tata uspio istjerati ga is sina (ili kceri, ne sjecam se vise)...

Budući da je većina toga vezano uz egzorcizam rekla-kazala, ne sumnjam da ima slučajeva kad je otac istjerao zloduha iz sina.

Citat :

Koliko treba biti jak u vjeri da bi uspjeo?

Hmm, što bi to značilo "jak u vjeri"? Snaga se mjeri u wattima. :)

Citat :

Bojite li se toga?

Zloduha ili egzorcista? Više ovog drugog. :D

Citat :

Ima li svaka biskupija egzorcista?

Mislim da nema.

Citat :

Zasto korisnik koji je otvorio temu laze?
Svecenik na misi cini najvece cudo, pretvara vino i vodu i Krv i Tijelo Kristovo.
Nije najveci dohvat svecenika blagoslov.
Za egzorcista se mora biti svecenik i vrlo jak u vjeri, to se ne moze samo nauciti kao peci kolace i sl.
Jesam u pravu?

Vjerojatno je potrebno određeno kondicioniranje. Ne možeš se samo tako sjetiti pa ići istjerivati okolo đavle.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimesub svi 24, 2014 5:46 pm

Na "Jak u vjeri" mislim na koliko vjere imati, biti stvarno pobozan, sto vec ili...?

Ine mislim na watte.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimesub svi 24, 2014 11:34 pm

Zyon je napisao/la:
Na "Jak u vjeri" mislim na koliko vjere imati, biti stvarno pobozan, sto vec ili...?

Ine mislim na watte.

Misliš na bliskost s Bogom. Koliko je osoba zaista samospoznata. Da. E pa, ima takvih, ali to je nešto što se uči. Vrlo rijetki se takvi rode.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimened svi 25, 2014 12:28 am

Hvala na odgovorima :)
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimečet svi 29, 2014 10:24 pm

Michael1 je napisao/la:

Moje osobno misljenje je, da si ti upao u jednu sotonisticku  "kliku", koja casti i slavi SATANA, i pokusavas na forumu nesto vise saznati o sotonizmu. Opasan put za jednog infantilca.

Omfg, koju drogu ti konzumiras? Sta je kauzalitet uvijek nevjera ili sotona? Citala sam te i mislila sam da si dosta educiran, ali sad sam procitala ovo i to misljenje se utopilo u moru smijanja.

Citat :
Zasto si otisao u mutne duhovne vode u kojima ces se prije ili kasnije "utopiti". Sotonisti su sektarosi, koji od svojih clanova traze dokazivanje u zivotu, a u njima mozes nastradati ili ti,  ili netko drugi.
Cim prije napustis tu kliku, tim prije ce ti se moci pomoci. Onima, koji se kasno izvuku iz te sekte, a da ne nastradaju, put je pun bola i patnje, a zivot im je postao suicidalno ugrozen, ako to adepti SATANA sami ne "urede".

Dali se ti ikada informiras prije nego sto tvrdis nesto? Nebitno jeli je ovaj lik kojeg citiras u pravu ili ne, zanima me samo odkud si ti uzimas to pravo osudivati nesto sto ne poznas? Tko ti sopa pamet?

Citat :
1) Ako su "opsjednuti" psihicki bolesnici, sto si onda ti, koji vjerujes u to sto ne postoji? Ti si kao zdrav, a castis Satana, koji ne postoji. Nesto mi to odvise smrdi na psihopatologiju.

"Ti si kao zdrav a castis Boga, koji ne posotoji. Nesto mi to odvise smrdi na psihopatiju." U see what I did here? good.

Citat :
Crna magija ne moze biti bjela magija, jer takvo nesto ne postoji.

Egzorcizam - Page 6 Thank-you-captain-herp-derp-thumb
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimepet svi 30, 2014 5:26 pm

Prije ili kasnije svi ce da vide svog Boga.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimesub svi 31, 2014 3:11 pm

Sve je do percepcije.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimesri lip 04, 2014 9:50 pm

Michael1 je napisao/la:
INFERNUS je napisao/la:

1) po meni je exorcizam manipulirane ljudskom psihom.svi ti "opsjednuti" ljudi su psihicki bolesnici.ili od rodenja ili su obolili tokom zivota od utjecaja droge ili alkohola.

2) Ja sam sotonista i sad ce te me vjerojatno do kraja zivota banat ali nema veze,reci cu svoje.Prvo zaboravite da u sotonizmu postoje orgije,zrtvovanja djece ili stvari kakve crkva govori.
1) Ako su "opsjednuti" psihicki bolesnici, sto si onda ti, koji vjerujes u to sto ne postoji? Ti si kao zdrav, a castis Satana, koji ne postoji. Nesto mi to odvise smrdi na psihopatologiju.

2) Zalosno po tebe, da si napustio uracunljivost svijeta i priklonio se necemu sto ne postoji, kako bi nam ovdje pokazao, da se radi o pravom putu. Sumnjam da ce te itko banirati, ali ti si se sam banirao za cijeli svoj zivot, i potisnuo na marginu drustva, gdje camis u odvratnim satanistickim jazbinama i smisljas zlo, koje ces drugom napraviti, naravno sve pod maksimom satanisticke ljubavi, "radi sto te volja, to je cijeli zakon".

Pa prije par mjeseci, tvoji su sotonisti u Francuskoj i Njemackoj, poharali farme seljaka i poklali i masakrirali njihovu stoku, konje, goveda ovce i pse! Francuski Predsjednik i njemacka Kancelarka su obecali teske kazne za te zlocince, koji su iza sebe ostavili masakar nad neduznim zivotinjama i to markirali svojim simbolima i porukama.
Zalosna prica, koju se moze naci u internetu. To da zrtvuju djecu i ljude, nije nikakva tajna. Tesko im je uci u trag, jer se kod istih radi najvise o insiderima i njihovoj neduznoj djeci ili rodjacima.

Na sudu u jednom njemackom gradu, gdje se sudilo jednom sotonistickom paru, koji je masakrirao roditelje djevojke, a koji se na sudu nikako nisu pokajali za taj ogavni cin, dapace, oni su cijelu salu pretvorili u poligon za sotonisticku propagandu, vicuci drske parole i prijetnje smrcu svima u sali, pokazalo se,  koliko je sotonizam sveprisutan u nasem drustvu i koliko je opasan po nase drustvo.

Satanisticki kanibalizam i suicidalnost su sveprisutni po EU- USA, Africi i Aziji. Koliko su rasprostranjeni u Australiji, tu se podatci  dobivaju malo teze, jer je politika liberalna i to ne smatra posebnim deliktima, svrstavajuci ih u obicni kriminal.

Dakle, ti imas vrlo malo dobrog da nam priopcis, a molio bih te da nam jos ne dodjes, sa tzv. bijelom magijom.
Magija koju prakticiraju adepti SATANA uvjek je "crna", najcrnja koja postoji, i ona je opasna za cijelo drustvo. Pozivati takve ljude da nam pisu o svojim namjerama, ciljevima, spoznajama, praktikama i svim drugim osobnim iskustvima, znaci pozivati zlo u svijet.


Dafuq did I just read?  scratch 
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimesub svi 02, 2015 3:04 pm

mariokovacic je napisao/la:
Bok ! Ime mi je Mario i dolazim iz malog gradica Ludbrega,i ucim za exorcista,osobno od župnika. Vidio sam da pisete gluposti i to... zato pitajte ako vas sto zanima o exorcizmu.

Ja sam oegzorcista koji je istjerao dosta demona i pomogao izgubljenim dušama da nađu mir al ne radim sa pravilima crkve već sa božijim
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimesub svi 02, 2015 3:22 pm

[quote="Hladni"]
Michael1 je napisao/la:

1) Ako su "opsjednuti" psihicki bolesnici, sto si onda ti, koji vjerujes u to sto ne postoji? Ti si kao zdrav, a castis Satana, koji ne postoji. Nesto mi to odvise smrdi na psihopatologiju.

2) Zalosno po tebe, da si napustio uracunljivost svijeta i priklonio se necemu sto ne postoji, kako bi nam ovdje pokazao, da se radi o pravom putu. Sumnjam da ce te itko banirati, ali ti si se sam banirao za cijeli svoj zivot, i potisnuo na marginu drustva, gdje camis u odvratnim satanistickim jazbinama i smisljas zlo, koje ces drugom napraviti, naravno sve pod maksimom satanisticke ljubavi, "radi sto te volja, to je cijeli zakon".

Pa prije par mjeseci, tvoji su sotonisti u Francuskoj i Njemackoj, poharali farme seljaka i poklali i masakrirali njihovu stoku, konje, goveda ovce i pse! Francuski Predsjednik i njemacka Kancelarka su obecali teske kazne za te zlocince, koji su iza sebe ostavili masakar nad neduznim zivotinjama i to markirali svojim simbolima i porukama.
Zalosna prica, koju se moze naci u internetu. To da zrtvuju djecu i ljude, nije nikakva tajna. Tesko im je uci u trag, jer se kod istih radi najvise o insiderima i njihovoj neduznoj djeci ili rodjacima.

Na sudu u jednom njemackom gradu, gdje se sudilo jednom sotonistickom paru, koji je masakrirao roditelje djevojke, a koji se na sudu nikako nisu pokajali za taj ogavni cin, dapace, oni su cijelu salu pretvorili u poligon za sotonisticku propagandu, vicuci drske parole i prijetnje smrcu svima u sali, pokazalo se,  koliko je sotonizam sveprisutan u nasem drustvu i koliko je opasan po nase drustvo.

Satanisticki kanibalizam i suicidalnost su sveprisutni po EU- USA, Africi i Aziji. Koliko su rasprostranjeni u Australiji, tu se podatci  dobivaju malo teze, jer je politika liberalna i to ne smatra posebnim deliktima, svrstavajuci ih u obicni kriminal.

Dakle, ti imas vrlo malo dobrog da nam priopcis, a molio bih te da nam jos ne dodjes, sa tzv. bijelom magijom.
Magija koju prakticiraju adepti SATANA uvjek je "crna", najcrnja koja postoji, i ona je opasna za cijelo drustvo. Pozivati takve ljude da nam pisu o svojim namjerama, ciljevima, spoznajama, praktikama i svim drugim osobnim iskustvima, znaci pozivati zlo u svijet.

Ja sam egzorcista imam određene sposobnosti.Mogu da , komunciram sa mrtvim dušama,demonima sa svim što je u tome svijetu.Istjerivao sam više puta iz ćovijeka demone poogao sam izgubljenim dušama da nađu svoj mir.Na nekoj osobi koja je u mojoj blizini na primjer na ulici, u gradu, crkvi mogu da osjetim štaje sa njom koje oko nje kakvi problema ima i tdi..... Znam sve o bijelj i crnoj magiji kako se zaštiti od njih kako koristiti te magije sve živo ako neko ima pitanje o nećemu neka postavi i još jedno ja nisam egzorcista koji radi sa pravilima ckve već božijim.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimesub svi 02, 2015 3:35 pm

Došao si na forum i nisi se predstavio već odmah o ovome, tko si i odakle si?
Kako si postao "egzorcist"? Koji su tvoji počeci?
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimened svi 03, 2015 10:21 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Došao si na forum i nisi se predstavio već odmah o ovome, tko si i odakle si?
Kako si postao "egzorcist"? Koji su tvoji počeci?

Moji poćetci to je duga prića to se još desilo dok sam mal bijo. A vidim da podržavaš tamu zašto ne božiju stranu.
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimened svi 03, 2015 10:39 pm

[quote="SV David"]
Novus ordo seclorum je napisao/la:
Došao si na forum i nisi se predstavio već odmah o ovome, tko si i odakle si?
Kako si postao "egzorcist"? Koji su tvoji počeci?

Moji poćetci to je duga prića to se još desilo dok sam mal bijo. A vidim da podržavaš tamu zašto ne božiju stranu koja je, moćnija od te koju ti podržavaš.Poćeo sam jako mlad borio sam se protiv toliko jakog zla koje tijelo da me, uništi sve u životu bijo sam normalan djećak koji je imao sve normalno. I onda sam poćeo ućiti i vidjeo da imam jake sposobnosti da pomažem ljudima.Prošao sam sve i svašta i ne bojim se nićeg kad vjerujem u sebe i boga i mogu sve dovoljno sam ti odgovorijo.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitimened svi 03, 2015 10:41 pm

SV David je napisao/la:
A vidim da podržavaš tamu zašto ne božiju stranu.

Kako to vidiš? Špijuniraš me?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Egzorcizam - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Egzorcizam - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Egzorcizam
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Katolici - egzorcizam
» Egzorcizam Anneliese Michel

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: