Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zeitgeist

Go down 
+30
whitelady
Skulptura
guenhwyvar
Aurora Borealis
arhont
jedan_lik
tomi
Narayana
Berny_Sinara
zvezda
josip21
Shadowh86
gothic45
Sentinel
Q to the E
einstein20
Jaykof
Legionar
fastforward
alexx
razzor123
zagrepčanec
Annon Imus
davor1408
vladimir
cukr00
kayser
Svjetloisjena
Alpha
Makondo
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 9:58 am

gledala sam zeitgeist više puta i mislim da ima više istine nego laži a i sve se svodi na teoriju i dokazane činjenice,a sad dal je sve istina što prikazuju! o tome bi se moglo raspravljati samo ako se pročita milione i milione knjiga da bi se došlo do istine .i pitanje je dal bi se i tad došlo do prave istine . al više vjerujem tome što zeitgeist prikazuje jer se temelji na činjenicama i znanstvenim dokazima.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Zeitgeist 3: Moving Forward   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 6:27 pm

Zeitgeist 3: Moving Forward (15.1.2011.)

Nakon što sam pogledao Zeitgeist: The Movie i Addendum, sa nestrpljenjem očekujem treći
nastavak ovog fenomenalnog dokumentarca. Zeitgeist 3 je trebao izaći u 11. mj. ove godine
ali je to iz nekog razloga prebačeno za 15.1.2011., što i nije tako daleko pa otvaram temu da
najavim Moving Forward.

Zeitgeist: Moving Forward (Official Trailer)

https://www.youtube.com/watch?v=QYLLFpNn4lM

Zeitgeist: Moving Forward, by director Peter Joseph, is a feature length documentary work which
will present a case for a needed transition out of the current socioeconomic monetary paradigm
which governs the entire world society.

This subject matter will transcend the issues of cultural relativism and traditional ideology and
move to relate the core, empirical "life ground" attributes of human and social survival, extrapolating
those immutable natural laws into a new sustainable social paradigm called a "Resource-Based Economy".

THEATRICAL RELEASE - Zeitgeist: Moving Forward is planned to be released in 60+ countries and
in 20+ languages starting January 15th 2011. This large scale release is not associated with any major distributor.

DVD/INTERNET RELEASE - This is a non-commercial project, which means it will be available for free acquisition
via internet in both viewing form and full DVD download. ZeitgeistMovingForward.com will also have a
physical $5.00 DVD available in mid to late January.


-
http://www.zeitgeistmovingforward.com/
http://www.zeitgeistmovie.com/

-
Komentari na Zeitgeist 1 i 2 ovdje:
https://ce-4.forumotion.com/manipulacija-f25/zeitgeist-1-i-2-t2803.htm

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
kjersti
Višestanični organizam
kjersti


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 85
Age : 36
Registration date : 19.09.2010

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 7:57 pm

jedva cekam cheer :)
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:02 pm

baš me zanima što će biti u trećem djelu ,jedva čekam da vidim whee
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimepet sij 14, 2011 3:24 am

Sutra 15. ... ajde da i to vidim ... ! Nakon što sam naletio na hrpu ekipe koja debunka zeitgeist, više ne znam što da mislim, ali zahvalan sam mu što sam nakon gledanja prvog filma počeo razmišljati i o drugoj strani medalje po prvi put...
[Vrh] Go down
Citadel
Stanica
Citadel


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 16
Age : 38
Registration date : 05.01.2011

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimepet sij 14, 2011 5:11 pm

Molim ljudi pogledajte Aquarius - Age of Evil i bit će vam jasnije.

Ono što je problem kod Zeitgeist jest što se oslanja na direktne tvrdnje bez obrazloženja ili ostavljanja mogučnosti za istraživanje - nekako mi se sve svodi na ''to je tako''. Ovdje mislim na prvo poglavlje prvoga dijela u kojem su iznesene nebuloze koje su naišle na podsmijeh od strane stručnjaka od koji su neki i ateisti da se nebi pomislilo da se radi o nekakvim fanaticima.

Na početku dokumentarca Aquarius - Age of Evil narator kaže ''do research for yourself'' - e to mi se sviđa, što kod Zeitgeista ne nailazim. Nikako se ne mogu oteti dojma da je zeitgeist ipak neka vrsta propagande negoli odraz stručnog istraživanja, iako se za večinu toga slažem i većina je i istina, zato su i poglavlje o kršćanstvu upakirali zajedno sa ostalim poglavljima koji su istiniti nebi li se i ono prvo činilo vjerodostojnim.




[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimečet sij 27, 2011 10:37 pm

Skulptura je napisao/la:


https://www.youtube.com/watch?v=QYLLFpNn4lM

Zeitgeist: Moving Forward, by director Peter Joseph, is a feature length documentary work which
will present a case for a needed transition out of the current socioeconomic monetary paradigm
which governs the entire world society.

This subject matter will transcend the issues of cultural relativism and traditional ideology and
move to relate the core, empirical "life ground" attributes of human and social survival, extrapolating
those immutable natural laws into a new sustainable social paradigm called a "Resource-Based Economy".

THEATRICAL RELEASE - Zeitgeist: Moving Forward is planned to be released in 60+ countries and
in 20+ languages starting January 15th 2011. This large scale release is not associated with any major distributor.

DVD/INTERNET RELEASE - This is a non-commercial project, which means it will be available for free acquisition
via internet in both viewing form and full DVD download. ZeitgeistMovingForward.com will also have a
physical $5.00 DVD available in mid to late January.


-
http://www.zeitgeistmovingforward.com/
http://www.zeitgeistmovie.com/

Zeitgeist Moving Forward (Full Early Unofficial Release)

DOWNLOAD:

thepiratebay.org/torrent/6118880/Zeitgeist_Moving_Forward_EARLY_RELEASE_(FULL)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Citadel
Stanica
Citadel


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 16
Age : 38
Registration date : 05.01.2011

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimepon sij 31, 2011 1:30 am

Skinuo sam to već. Odlična eye-opening trilogija, osim kada se govori o kršćanstvu.
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimepet oľu 04, 2011 3:51 am

ZEITGEIST: MOVING FORWARD | OFFICIAL RELEASE | 2011 | Full Movie | 2:41:25

https://www.youtube.com/watch?v=4Z9WVZddH9w&feature=related

Mogu samo reč pogledajte!!!!

Pa kad dođe kraj filma, svatit čete da se to sve več događa, pogledajte film da bi me razumjeli...
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimesub oľu 05, 2011 5:32 pm

Dobar je ovaj treći, puno je smisleniji od prethodna dva, više se orijentira na "konstruktivne" probleme ali isto tako i razara ideju utopija i pretvara ih u nešto što je moguće i što se već polagano odvija negdje u nečijem privatnom imanju.
[Vrh] Go down
Citadel
Stanica
Citadel


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 16
Age : 38
Registration date : 05.01.2011

zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitimepon srp 04, 2011 10:05 pm

Ovaj Zeitgeist - Moving Forward je nešto drugačije u odnosu na dva dijela. Prvi dio govori o genetici i utjecaju društva i okoline na odrastanja i kako mnogo toga nije genetski uvjetovano - potrebna je malo veća koncetracija da se upije što stručnjaci pričaju. Ujedno mi je taj prvi dio najolji - posebno ona naracija na početku o priči o igri monopola između unuka i bake - to je tako eyeopening i true, i ono što sam oduvijek i sam mislio - besmislenost bogatsva.

Ostali dijelovi su mi nategnuti, sugerira se također neka vrsta hajdemo reći tehnokracija u kojoj će se riješiti problem ekologije i maskimalno iskorištavanje prirodnih resursa i gradnji nekog boljeg svijeta. No tu je ipak jedan problem. Što s onim milijunima ljudi kojima nije do tehnokracije? Nije li i Peter Joseph zagovornik neke svoje utopije? I kako uklopiti duhovnost u svo to tehnokratsko društvo? Zašto bi eliminiralo jedno a postavili drugo. Dosta davno sam gledao dokumentarac pa se dosta detalja ne sječam.
[Vrh] Go down
Sponsored content





zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zeitgeist
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: