Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zeitgeist

Go down 
+30
whitelady
Skulptura
guenhwyvar
Aurora Borealis
arhont
jedan_lik
tomi
Narayana
Berny_Sinara
zvezda
josip21
Shadowh86
gothic45
Sentinel
Q to the E
einstein20
Jaykof
Legionar
fastforward
alexx
razzor123
zagrepčanec
Annon Imus
davor1408
vladimir
cukr00
kayser
Svjetloisjena
Alpha
Makondo
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepet srp 03, 2009 4:21 pm

Po Zeitgeistu, vjerujes u Sunce i ostale planete, jednako kao stari Egipcani i njihov Amon Raa, dakle nismo puno poodmakli sa nasim vjerovanjima..jer kako god ga nazvali, Sunce je uvijek bilo najvaznije za zivot na ovom planetu i to ce tako biti, cini mi se, dok god bude ljudi na Zemlji.

A sto se samog katolicanstva tice, mislim da je posve nebitno je li ti idol Isus Krist, Budha, Vishnu ili zlatno tele, bitno je to da je toliko ljudi poginulo za svoja vjerovanja (konkretno progoni krscana kroz stoljeca) da je Isus Krist i katolicka vjera samim time postala sveta i to je jedino sta je vazno nekome ko vjeruje jer sva te energija vjernika i potakla je neka cuda.

A svi znamo koliku mocc ima vjera jer jedina je po meni DOSLOVNO istinita recenica u Bibliji: da imate vjeru koliko je zrno gorusice, rekli bi ovoj planini da se pomakne i ona bi se pomakla...Covjek nije svjestan svojih mentalnih sposobnosti, ali to je sad neka druga tema...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepet srp 03, 2009 6:24 pm

Jako lijepo rečeno ides
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimened kol 23, 2009 6:34 am

Zeitgeist mi se jako svidio, pogledao sam 1. i 2. dio. Najvise mi se svidja teorija zavjere oko 9/11 te oko monetarnog trzista.

Razmisljao sam malo o autenticnosti toga svega. Posebno su me zaintrigirale slicnosti medju religijama. Citao sam Wiki clanak o Amonu i uopce se ne spominje pola onoga sto su u filmu uzimali zdravo za gotovo. Takodjer, ukoliko film stvarno toliko raskrinkava americku vladu, najbogatije te najmocnije ljude svijeta, mislim da bi se ipak nesto ucinilo da se dio toga cenzurira.

Sve u svemu, vjerujem da u tome ima nesto istina, ali i da su u dobrom svijetlu prikazani svi dokazi koji to mozda cak i nisu. Dopustenje Japancima da uniste vecinu vojne mornarice Sjedinjenih Americkih Drzava mi se ipak cini kao dio SF filma.
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepet kol 28, 2009 10:00 pm

jel ima kaki prijevod na hrvatski ?
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepet kol 28, 2009 11:41 pm

Ja sam gledao s nekim prijevodom, ali svako malo sam morao nekakve korekcije raditi (offset namjestati). Totalno me izmucilo gledanje, ali se isplatilo :))
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Anti-Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimesub kol 29, 2009 4:08 pm

http://www.tangle.com/view_video?viewkey=378e3a767269791c5aae

evo drugo lice orginalno nam poznatog zeitgeista
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimesub kol 29, 2009 5:06 pm

hvala =)
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimesub kol 29, 2009 10:04 pm

Kako me zivcira ovaj tip. Pogledao sam pola filmica i svako malo uzimam pauzu. Uzasno sporo prica i ono sto govori uspije reci na najdosadniji moguci nacin. Odmah na pocetku sam (dobro) pretpostavio oko cega ce se ovo vrtiti. I sâm sam malo istrazivao o Horusu i dosao do zakljucka da je dobar dio onog recenog o u filmu o Horusu glupost.


Edit: pogledao jos malo i onda premotao da vidim ima li sto zanimljivo do kraja.

Ovo je tako jadno. Osim sto je pokazao da su neke stvari iznesene stvarno lazi, sve je ostalo sveo na to da je sigurno krivo zato sto je ono prije receno bilo krivo.

Argumenti su svjetski. Isus nije spomenut kod povjesnicara - usporedjuje ga s papom u danasnje vrijeme i govori kako ni papa nije eksponiran, ali to ne znaci da ne postoji -.-

Cak nudi objasnjenje da je dio o Isusu izbacen od strane prepisivaca povijesnih dokumenata jer se cinio nezanimljivim lol!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimened kol 30, 2009 12:03 am

ma joj meni je ok jest da sam skoro zaspala al nema veze=)))
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimened kol 30, 2009 12:15 am

Zvuci kao propovijed. Ako je autor Zeitgeista 100%-ni skeptik, onda je ovaj totalno suprotno, bar sto se vjere tice. Ionako je vjera jedina obradjena.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimened kol 30, 2009 12:35 am

pa...vjera je bitna :D glavno da dude ima 109 godina :D :D
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepon kol 31, 2009 1:42 am

Pitanje: kad je taj film točno izašo?
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepon kol 31, 2009 9:23 am

4.10.2008.
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimečet lis 22, 2009 2:05 am

U 10. mj. 2010. god. bi trebao izaći i Zeitgeist 3 :))
http://www.thevenusproject.com/ --> iz dvojke "The Venus Project" - novi projekt, na ovoj str. sve pojašnjeno
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepet lis 23, 2009 2:00 pm

ne znam jesam li rekao ali na youtubeu mozete pronaci dva odlicna filma s prijevodom Kimatica i Esoteric Agenda, po meni bolji su od zeitgeista, jako zanimljivi u svakom slucaju
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepet lis 23, 2009 2:05 pm

aj stavi direktni link
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 2:43 pm

https://www.youtube.com/watch?v=aXRUiG3bfec

evo za kimatiku

https://www.youtube.com/watch?v=T5_uoFNfJqw

evo za esoteric agendu, ne mogu naci onu s prijevodom, ima negdje na youtubeu isto, al ne mrem sad naci
[Vrh] Go down
jedan_lik
Višestanični organizam
jedan_lik


Male
Taurus Snake
Broj postova : 36
Age : 34
Location : Dulce
Registration date : 13.08.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 3:08 pm

Hvala. U međuvremenu sam našao na torentima obadva filma i skinio titlove na naški. Estoric Agenda mi je neak bolji od Kymatice, jer se ovaj drugi bazira više na psihi čovjeka, a malo manje na zavjerama. No uglavnom nisu loši, premda mi Zeitgeist i dalje bolji :D
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 12:46 am

evo upravo ga gledam,na pauzi mi je. Zasad mi se sviđa ,ali trebam provjerit jesu li sve iznesene činjenice,zaista činjenice a ne nekakva iskrivljavanja istine.
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimened sij 17, 2010 4:43 pm

ma daj pogleda zeitgeist i anti-zeitgeist i vise nista ne znam.. jeli iko provjerava ove podatke? ko zna sta je istina.. sad svako moze radit dokumentarac i sirti lazi...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimened sij 17, 2010 6:49 pm

Ako vjeruješ anti-zeitgeistu onda malo bolje pogledaj zeitgeist.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimened sij 17, 2010 9:53 pm

pa mogu ja gledat to 100 puta ako ne provjerim te njihove cinjenice necu znati ko je u pravu.. treba bi proci literature i literature da bi zna ko je u pravu... zato pitam jeli neko provjerava...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimened sij 17, 2010 11:19 pm

Imaš nešto specifično možda, nešto što te posebno mući? Ja osobno nisam provjeravao istinitost zeitgeista, makar mislim da Joseph ne bi lagao u vezi nečega.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepon sij 18, 2010 2:09 am

pa ne znam na puno mjesta sam naletia di govore da su unutra netocni podatci... neman pojma zato i pitam jeli ko provjerava tocnost..
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitimepon sij 18, 2010 2:51 am

Ne znam da li si pogledao Zeitgeist kako treba. Ne spominje se baš previše činjenica. Većinom su to teorije koje su vrlo očite i logične te kao takve stoje bez sumnje u njihovu točnost. Na tebi je da li ćeš vjerovati ili ne. Ako sa "netočnim podacima" misliš na religiju, uvijek će biti vjerskih fanatika koje ništa ne može razuvjeriti da poštuju neko vrhovno biće ili što već, bez obzira što ne postoji niti jedan dokaz njegovog tj. njihovog postojanja.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sponsored content





zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Zeitgeist   zeitgeist - Zeitgeist - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zeitgeist
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: