Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DMT - duhovna molekula

Go down 
+9
2pac
Skulptura
Jedi Mind Tricks
tinityrannical
wanderer
Alpha
MoW
primitive101
Legionar
13 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimečet sij 06, 2011 12:38 am

Evo članka o istoimenoj knjizi.

"Revolucionarno istraživanje jednog liječnika o biologiji stanja na rubu smrti i mističnih iskustava

Sjajno putovanje kroz eksperimentiranje s psihodeličnim drogama i provokativno viđenje novog modela rada mozga i uma. Strassmanovo istraživanje upućuje na fiziološke osnove duha i njegove interakcije s ljudskim tijelom; dobiveni podaci sugeriraju da nam kemija našeg mozga dopušta pristup u druga kraljevstva egzistencije upravo u trenutku kad ih najviše trebamo; njegova priča jednako navodi kako opasnosti tako i obećanja ulaska u taj vrli novi svijet. - Bruce Greyson; Journal of Near-Death Studies

Dr. Rick Strassman je od 1990. do 1995. na Sveučilištu New Mexico vodio kliničko istraživanje odobreno od američke Državne uprave za suzbijanje droga, u kojem je dao injekcije DMT-a, jedne od najmoćnijih droga među psihodelicima, šezdesetorici dobrovoljaca. Njegov detaljan izvještaj o tim seansama iznimno je zanimljiva i obuhvatna istraga o prirodi ljudskog uma i o terapijskim mogućnostima psihodelika.

DMT, kemijski spoj izdvojen iz biljaka koji se stvara i u ljudskom mozgu, redovito je dovodio do mističnih iskustava i onih na rubu smrti. Mnogi su dobrovoljci izvijestili o uvjerljivim susretima s inteligentnim bićima, posebno s „izvanzemaljcima”. Gotovo svi su izjavili da su ta iskustva među najsnažnijim doživljajima u njihovom životu.

Strassmanovo istraživanje povezuje DMT s epifizom, žlijezdom koja se u glavi nalazi na mjestu koje se u indijskoj tradiciji smatra pozicijom sedme čakre, a René Descartes ju je smatrao sjedištem duše. DMT - duhovna molekula iznosi uvjerljivu pretpostavku da DMT, koji se prirodno stvara u epifizi, omogućuje kretanje duše unutar i izvan tijela, kao i da je integralan činitelj iskustva rođenja odnosno smrti, jednako kao i najdubljih stanja meditacije, pa čak i seksualne transcedencije. Ako se koristi mudro, DMT može potaknuti razdoblje značajnog napretka u znanstvenom istraživanju većine mističnih područja ljudskog uma i duše."
Izvor


Nije mi jasno jel zaključak istraživanja da su sva parapsihološka iskustva plod halucinacija uzrokovanih određenih kemijskim tvarima ili da je nađena kemijska tvar koja omogućuje parapsihološka iskustva?
Je li itko pročitao ovu knjigu?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimečet sij 06, 2011 6:23 am

Poceo sam citati knjigu prije mjesec dana,a pogledao sam i film od Strassmana...DMT je zadnje otkriveni hormon kojeg luci epifiza ili po indijski misticno trece oko,pored melatonina i serotonina.Uglavnom nisu sve to halucinacije jer bi to znacilo i da nam je zivot i sve halucinacija...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimečet sij 06, 2011 2:30 pm

Intervju DMT dobrovoljaca u Strassmanovom dokumentarcu:

Saman i ekipa
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimepon vel 21, 2011 11:09 pm

Danas pogledah nekii prilog na TV-u kako Jim Carrey govori o svojim duhovnim iskustvima iniciranih koristeći DMT.
Spomenuto je kako u manjim količinama nastaje u mozgu. Iako inicira takva iskustva, znanstvenici ne mogu dokazati da izaziva halucinacije i tome slično. Sve se događa, kako oni to tumače, "izvan tijela". Onda bi bilo logično da mozak za vrijeme AP-ova i duhovnih iskustava luči to molekulu i da je ona zapravo okidač u duhovni svijet?
Jim Carrey je pričao kako ga je korištenje te molekule gurnulo u neki prostor koji se širio i kako više nije bio dijelom svemira, nego je bio svemir. Da vam iskreno kažem, uopće mi se nije svidio način na koji to govori. Zvučao je kao drogiraš koji je našao svoju drogu. I uistinu... na crnom tržištu gram DMT-a dođe od 200 do 400$. U Hrvatskoj je DMT zaplijenjen već 6 puta, a u SAD-u je njegovo korištenje u naglom porastu.

Kako god bilo, DMT se izlučuje u našem mozgu prirodnim putem. Osobno smatram kako je jako loše forsirati duhovna iskustva u "sveto". Očito sve ima svoja pravila kako i kada.
Što vi mislite o tome? Biste li vi radi duhovnih iskustava uzeli DMT?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimeuto vel 22, 2011 4:15 pm

Haha jim carey je brat haha banja...Kokain gram 100 e a dmt 300e...Znaju ljudi sta je bolje...

Ne znam sta da kazem.Uvjerio sam se na sebi da svako duhovno ili paranormalno iskustvo kao sto Legi kaze nastaje upravo fokusiranjem svjesti na unutrasnje trece oko.Svasta se sa tim moze raditi.Zavisi koliko ste pri sebi,koliko ste svjesni i koliko ste bez strahova i hrabri.

Mene interesuje koliko bi razlicito iskustvo bilo sa uzimanjem DMT-a kad ga uzima "obicna " osoba i neko ko je presao u kosmicku ili nirvansku svjest,da ne kazem buda ili hrist.Vjerovatno bi ovi drugi bili mnogo svjesniji,duze bi mogli da ostanu u tom stanju itd...I vjerovatno ne bi imali posljedica,dok za ove prve nisam siguran.

Mislim da sva duhovna iskustva sa drogom nisu duhovna ,nego samo fantazija,iluzija,promjena hemije u mozgu zbog koje nam cula drugacije rade.Moze to biti dobar trip,ali kako reci jeli to zaista duhovno iskustvo ili samo misaona fantazija? Jedino mjreilo je kao i uvjek nasa svjest.Ako smo u obicnom zivotu nesvjesni SEBE,tesko da cemo u tom tripu sa drogom biti svjesni...Iako ce nam tako izgledati.U sustini prosvjetljena osoba je uvjek ista,bilo nadrogirana ili ne.Njena svjest je toliko prosirena da bilo kakve promjene u mozgu,mislima,emocijama ona kontrolise a ne droga.To je ono poznato:Da li ti vozis drogu ili ona tebe....

Ako si mrtav pjan i drogiran,a potpuno si svjestan svega i nisi povodljiv,agresivan itd to znaci da imas razvijenu svjest...Licno bih sa nekim iskusnim samanom ili slicno prosao kroz to iskustvo.da provjerim koliko sam svjestan zaista...Mozda se iznenadim a mozda ne.

@ Legi: Mozes li objasniti recenicu,nisam je shvatio(ovo mi pucas zen koane izjutra hehe):Osobno smatram kako je jako loše forsirati duhovna iskustva u "sveto"???

hug
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimeuto vel 22, 2011 9:59 pm

Mislio sam upravo to što si rekao. Takva isforsirana iskustva za mene nisu duhovna iskustva. Ta molekula se u mozgu izlučuje u određenim uvjetima i radi određene svrhe. Ako osoba nema mentalne/duhovne uvjete za to sumnjam da je spremna izvući potencijal od takvog iskustva i naučiti od njega koliko bi naučio netko spreman. A možda mogu i naštetiti. Možda ne odmah, nego u nekom dugoročnom planu, jer čini mi se da bi duhovna iskustva kada bi bila nadohvat ruke izgubila svoju vrijednost.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesri vel 23, 2011 2:12 pm

Poznato je da kod osoba koje su dugotrajno konzumirali namirnice koje sadrže DMT, kao što je ayahuasca, da je postepeno došlo do pomaka u svijesti. Ovaj svijet više nisu percipirali na isti način kao i ostali. To je logično, jer je pomak k tim višim stanjima svijesti zapravo pomak fokusa koji ima naša duša iz materijalnog u više, eterično tijelo. Na taj način se zapravo odvajamo sa Zemlje.
E sad, to ne znači nužno da nam tijelo brže umire ili da nam to šteti. Poznate su droge koje štete mozgu, no za dimetiltriptamin nije poznato da išta naštećuje, a niti ne uzrokuje ovisnost. Trenutačni status ovog triptamina je taj da se radi o supstanci koja je dozvoljena samo za medicinska ispitivanja i nije u slobodnoj prodaji.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesri vel 23, 2011 3:08 pm

Jel to znači da je, ako se kontrolirano uzima DMT, baš svejedno jesmo li ga mi izlučili ili dobili kroz hranu?
I što to uopće znači za našu svijest? Da fizičko utječe na nju jednako ili više nego ona na fizičko? Uvijek sam mislio kako je važno postići određeno stanje uma ili svijesti za nekakvo napredovanje, a ako je ovako onda mi je to nekako - demotivirajuće.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesri vel 23, 2011 3:09 pm

U onom videu sto sam dala na temi zivot poslije zivota jedan od gostiju je i doktor koji objasnjava kako su iskustva ljudi koji su pricali moguce rezultat lucenja dmt-a. Isto tako kaze da malo dmt-a uzrokuje iskustva tipa izlazenje iz tijela i sl. dok velike kolicine vode u sizofreniju. Ako su sve samo halucinacije onda polako dolazimo do toga kako nakon ovog zivota i osim ovog zivota - ne postoji nista. Medjutim ako to nisu samo halucinacije da li ljudi koji pate od odredjenih poremecaja koje mi nazivamo shizofrenijom ili nekim drugim dijagnozama zapravo vide nesto sto mi ne vidimo.

Mislim da je jedno moguce objasnjenje dmt-a u tome da pomocu tog kemijskog spoja mi u fizickom tijelu dobijamo "most" koji nam osvjescuje sjecanja na nesto cega se inace ne sjecamo (recimo ap). To ne znaci da ap nije realan ili da se nije desio nego samo da smo ga uspjeli zapamtit. Most izmedju vise i nize razine titranja. Isto kao sto se ne sjecamo sna ali znamo da svi sanjamo. Jednako realno kao sto netko uzima steroide kako bi postigao misicnu masu i ona se uistinu i razvije.

Sto se tice dmt-a kao vrste droge. Monoge droge ljude navode na razne halucinacije. Radjena su istrazivanja. Medjutim navodno je to vidno razlicito od dozivljaja zivota poslije smrti ili tako neceg u odnosu na stanje pod drogama.

Nisam citala knjigu pa ne znam da li su vadili razine dmt-a onih koji kazu da vide Gospu ili onih kojima se otvaraju stigme?

S druge strane mozemo reci da je sve samo san, halucinacija. Tu se postavlja pitanje kako onda oni koji su izasli iz tijela (a fizicki bili na stolu u bolnici) su znali kazati tko je od rodbine pred vratima i sto tko ima odjeveno i slicne stvari?


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesri vel 23, 2011 3:21 pm

Ima smisla ta ideja s mostom. Koliko sam shvatio pri iskustvima zbog konzumiranja DMT-a se ne događaju isti procesi kao pri halucinacijama zbog konzumiranja drugih droga.
Kod steroida ipak uzimamo nešto fizičko (steroid) da bi pospješili fizičko (mišić). Da je DMT i samo most opet... nije mi neka fora tako utjecati na duhovne sfere našeg bića. Imam osjećaj da je to igranje s vatrom.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesri vel 23, 2011 5:35 pm

Na svjest ne moze nista uticati ako je ona razvijena.A razvija se sa sirenjem ljubavi prema svemu u nasoj glavi.Ta bezuslovna ljubav po meni je jedan osjecaj koji nije fizicki vec duhovni.Ukoliko je nekome stvarno razvijena svjest nikakve stvari ili ostecenja u tjelu(osim komatoznih i smrtnih) nece poremetiti njegovu svjest.Npr Hrist je uz sve muke vjerovatno ostao potpuno svjestan do samog kraja,smrti njegovog tjela.Pored svih bolova i grceva ostao je svjestan i pun ljubavi,te je zaista bio odvojen od desavanja u tjelu.To je moguce,i to svi ljudi koji su se predali duhovnoscu rade.To su takozvane vjezbe trenja,grcenja itd...Dakle u najgorim stanjima tjela treba da se iskljuci iz toga i odrzati svjesnost.

Npr Gurdijev(duhovni ucitelj iz Rusije ako ne grjesim) je jednom sam sebi stvorio automobilsku nesrecu.Auto je bio sav slupan.A njega su nasli pored puta,pored drveta nekog.Ima je mnogobrojne prelome,krvarenja i slicno ali je bio i ostaopotpuno svjestan tokog cjelog desavanja.

Dakle takvi ljudi kao sto su Hrist ili Gurdijev mogu da popiju 10litara alkohola,da uzmu velike kolicine DMT-a i da im neko reze ruku,ali oni ce ostati SVJEST.Sama svjest,nevezana za tjelo.

Svjest se razvija sa ljubavlju ili meditacijom,a nikako sa drogom,alkoholom,bodenjem na krst ili izazivanjem sopstvenih povreda.To se moze raditi kasnije da provjerimo koliko smo razvili nasu svjest i stalozenost.

Meni je zanimljivo da DMT imaju i biljke.I to je cudno,a opeti nije.Izgleda da svezivo ima DMT,jedino ne znam za amebe i slicno.Uglavnom kod ljudi i valjda drugih zivotinja koje imaju REM fazu sna je pokazano da je DMT okidac za pocetak snai da seluci tokom cjelog sna.

Ja sam na sebi uspio da primjetim nesto sto jedino mogu objasniti povecanim,namjernim,lucenjem DMT iz epifiza ili treceg oka.Npr uzmite da nespavate dva,tri dana,ali da jako duboko meditirate i ulazite u podsvjest,da oslobadjate potisnutu energiju.U najgorim i najtezim trenucima,kad vas bas uhvati san nedajte mu da vas uhvati.Vremenom cete osjetiti blazeno polu san stanje,i topljenje cjelog tjela u centra glave gdje se ta zljezda nalazi.Pogotov kad radite vizualiziranja,sto ustvari predstavlja oblik sna.

po meni Dmt je neophodan da nas nadrogira svaku vece,jer svaku vece se mora nekako osloboditi napetost koja je ogromna i nastaje zbog potiskivanja cjelokupne podsvjesti od strane ega.Moze to biti san,moze trans,ili orgazam ali nesto morada nam pomogne da olaksamo taj unutrasnji rat.





Zadnja promjena: primitive101; ned oľu 06, 2011 9:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesri vel 23, 2011 11:36 pm

Prim, s jedne strane govoriš kako na razvijenu svijest ne utječe fizičko... a kažeš da je DMT neophodan? Po tebi je, dakle, za razvoj svijesti do granice kada postaje neovisna o fizičkom potrebna fizička potpora?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimečet vel 24, 2011 12:09 pm

@Legi...most mozda i nije najbolji izraz (vjerojatno nije) ali time sam htjela reci slijedece...recimo da netko ima mogucnost telekineze ili, jos bolje, telepatije. Iako bi mogli kazati da te moci dolaze sa viseg levela svijesti mi i dalje moramo imati aparat razvijen za to. Kod covjeka je glavni aparat mozak. Tako, ako smo u stanju vladati telepatijom, po nekoj logici bi morali imati i dio mozga koji potane aktivan prilikom tog procesa. Bas kao sto mozemo kazati da je i ljubav plemenita emocija viseg razvoja svijesti pa je opet potrebno imati i fizicke predispozicije za kanaliziranje iste. Emocija ljubavi pogoni odredjene kemizme u nama (iako bi mozda znanstvenici kazali da kemizmi pogone ono sto nazivamo osjecajem ljubavi), odredjeni dio mozga je aktivan kada gledamo u osobu koju volimo. Tako i taj DMT. Aktivira dio mozga koji nam dopusta da se sjetimo onoga cega se inace ne bi sjetili jer je previse u "drugoj dimenziji". No, to je samo jedno razmisljanje. Mozda smo stvarno samo skup kemijskih spojeva i mozda nista osim ovog ovdje ne postoji :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:50 pm

Legionar je napisao/la:
Prim, s jedne strane govoriš kako na razvijenu svijest ne utječe fizičko... a kažeš da je DMT neophodan? Po tebi je, dakle, za razvoj svijesti do granice kada postaje neovisna o fizičkom potrebna fizička potpora?

Ja sam do sad( a ne znaci da necu mjenjati teoriju) zakljucio da sve napetosti u nama nastaju zbog emotivnog vezivanja,i da dok god se ne odvezemo u potpunosti i sve te konflikte iz podsvjesti ne pretvorimo u bezuslovnu ljubav,osvjetlimo i osvjestimo,da ce nam biti potreban DMT.Zasto?

Kada nastane borba izmedju poznatog,osvjestenog,ego djela licnosti sa jedne i ogromne,neosvjetlene podsvjesti sa druge strane,ego se brani tako sto stvara strah,grcenje,ma bilo sta samo da ta podsvjest ne izadje na vidjelo.Kako je podsvjest stvarno ogromna,to je i napetost u nama ogromna,tj kako smo vezani za ego dio licnosti mi mu davamo snagu i ljubav da nastavi da potiskuje dio licnosti iz podsvjesti.

Bori se ego i bori se podsvjest.A najveci je problem sto mi nismo ni jedni ni drugi,ali smo emotivno vezani za poznati,drustveno prihvaceni,moralni,ego dio licnosti i automatski negiramo ludaka u nama.A on ima ogromnu snagu,i moze da eksplodria svakog trena,ko sto i vidimo nekad po sebi ili drugima.

Jedino ono sto moze da sredi taj konflikt je svjest u nama,bozja ljubav,ali to nije samo fraza ili mit,tu zaista postoji neka eneegija koju mozemo usmjeriti ka nekom konfliktu u nama.I istopiti ga,dozivjeti kosmicki orgazam prilikom olaksavanja od tog nepotrebnog tereta i konflikta u nama.

Ako radimo na sebi i razvijamo svjest konflikti ce nestati.Ali to samo mali dio ljudi radi.Znaci,ostala vecina je i dalje puna konflikata a u isto vrjeme nemaju logicno razvijenu svjest i ljubav.Da nema sna u kojem se luci DMT i koji barem na neki,nesvjesni nacin pomaze da nasa svjest i ljubav malo prosetaju kroz konflikte i napetosti iz podsvjesti,i rastope ih,i povrate izgubljenu energiju,ljudi bi umirali za par godina od ludila i psihoza.

Dakle DMT,po meni samo baca u trans ego dio licnosti,a otvara vrata potisnutom,sakrivenom djelu,tj cjeloj podsvjesti.I nasa dusa ili svjest tada moze da radi svoj posao,da nam vrati energiju i olaksa nas kroz san.

To je prirodni nacin olaksavanja od stresa i konflikata,pored fizicke aktivnosti i seksa.

Jedino mi ljudi smo u mogucnosti da koristimo i neprirodne metode kao sto su emotivna ciscenja,meditacije,molitve,upadanje u duboki trans itd itd....To je i najbolji nacin,jer jedino tako zauvjek cistimo podsvjest i sirimo svjest tj ljubav.Svi ostali nacini su samo nacini da smanjimo napetost ali ne i sami uzrok konflikta.

Dakle,po meni,mi se svako vece drogiramo.Ali ni to nije pravilno za reci.Mi ne postojimo,postoji jedino svjest,a i ona nije nasa nego bozja.Svako vece DMT izdrogira,koliko je to moguce,sve policajce u nama koji rade za ego.Sve strahove ,blokade itd...I onda podsvjest napokon moze da ispliva i olaksa nam se dusa barem za kratko.

Tu zaista ne pati ni ego,ni podsvjest vec dusa.

# Legi....Jedino sto sam uspio zakljuciti po licnom iskustvu je da postoje dvije energije na koje ne mozes direktno uticati sa fizickim nacinima,tabletama,alkoholom,drogom itd....To je suptilna energija emotivnog vezivanja ili djavo u prevodu i eneergija duse,svjesti,boga u nama.Prva je ipak smrtna,i moze se cak ubiti nekim prethodno nabrojanim fizickim sredstvima,ali samo na indirektni nacin,tako sto ce nam se kundalini energija naglo dici,tj podice se podsvjest cjela do svjesti.To moze biti bespovratno i to je prelazak u kosmicko tjelo,i prosvjetljenje.Dakle,treba se stvoriti odredjena atmosfera u podsvjesti i onda nakon konzumiranja necega da taj konflikt eksplodira i djavo ili emocije nestanu,ali samo njihova da kazem energetska komponenta,a fizicki ce sva nasa prethodna emotivna vezvanja da ostanu.aLI to se onda da lako ocistiti i pretvoriti u ljubav.

Druga energija je energija koja nam i daje zivot,koja zivi ustvari.To je svjest,bezuslovna ljubav,istina,bog.Nekakva kanal u dodatnu,drugu dimenziju,svjest koja ne zna za prostor i vrjeme.Nju nemozemo unistiti nikako,ali i nju mozemo probuditi na isti indirektan nacin kao i za prvu.Ona je samo uspavana kod vecina.

DMT po meni samo sluzi da ljudi koji imaju slabo razvijenu svjest nekako prezive i olaksaju te konflikte u sebi.I ne samo ljudi nego i sve zivotinje sa emocijama,a to su valjda sve,doduse emocije su slabije razvijene ali sve ih imaju na neki nacin.


I Alpha je super to objasnila.Mozak je cudo.Ali bez ljubavi ostace nam zakljucan.Ljubav je kljuc za njegove tajne.

[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: dtm   DMT - duhovna molekula Icon_minitimepon oľu 21, 2011 12:52 am

[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimepet tra 25, 2014 1:22 pm

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimepet tra 25, 2014 5:42 pm

Kako se može uopće doći do toga, sigurno je zabranjeno
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesub tra 26, 2014 3:06 pm

[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesub tra 26, 2014 3:07 pm

Slike ovih ljudi me bas privlace da to probam.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesub tra 26, 2014 3:28 pm

primitive101 je napisao/la:
http://www.bouncingbearbotanicals.com/amanita-muscaria-c-60_71.html#.U1ug-_l_tds

evo ti E-shop tebra :D

Muhara? Pa toga naberem u šumi koliko oću, netrebam to kupovati. Vidim da ima loše efekte na čovjeka, više manje depresivne i tako to, različitio od psilocibinskih gljiva
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesub tra 26, 2014 3:58 pm

to je Amarita Muscaria,sadrzi DMT u velikim kolicinama...nju su koristili Shamani sibira,sjevera evrope itd..Ne vjerujem da je bas ima kod nas u sumama
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesub tra 26, 2014 6:06 pm

Ima, ima. Prošeći malo i papaj :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesub tra 26, 2014 7:36 pm

primitive101 je napisao/la:
to je Amarita Muscaria,sadrzi DMT u velikim kolicinama...nju su koristili Shamani sibira,sjevera evrope itd..Ne vjerujem da je bas ima kod nas u sumama

Obična muhara, u sezoni gljiva to ima kod mene jako puno jer je to česta gljiva. Inače je u popisu otrovnica, ali nije smrtonosna. Vidim da se treba klobuk osušiti i izvagati te uzeti oko 5 - 30 g. (ovisi koliko želiš).
Ali sam primjetio da je velik dio iskustava opisan kao "hell", znači suprotno od psiloc. gljiva.
Kaže se da su vikinški bersekeri (goli luđački ratnici) bili zbog nje tako ludi u bitkama.

Zbog toga me malo odbija, ali u svakom slučaju meni je jako dostupna, pa ćemo vidjeti
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesub tra 26, 2014 7:47 pm

pa ja koliko znam ima DMTa u sebi,a ti to trazis...a i Sibirski samani su je koristili...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitimesub tra 26, 2014 11:08 pm

Od šestog do devetog mjeseca rastu pa ćemo malo u šumu, ti kod sebe u obližnji šumarak, a ja kod sebe hehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





DMT - duhovna molekula Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DMT - duhovna molekula
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» DMT - duhovna molekula
» Duhovna glazba
» Nova duhovna tehnika DELPHIUM
» "duhovna hrana"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: