Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DMT - duhovna molekula

Go down 
+9
2pac
Skulptura
Jedi Mind Tricks
tinityrannical
wanderer
Alpha
MoW
primitive101
Legionar
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 3:55 am

Volim kad mogu nekoga bar malo piknut sa svojom bizarnom poezijom bizArt. Kaj morem kad sam vrazji. U skoli su me zvali neshvaceni pijesnik.
Bogovi stvaraju bogove!!! Ah gdje nam je granica stvarno smo superiorna vrsta. Bogovi.


Zadnja promjena: grga@bizArt; ned vel 28, 2016 11:27 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Ne slaganje sa vlastitim tumačenjima)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 5:05 am

stari,puko si ko kokica,iskreno :)

al ae posto mi dosadno,da nastavim ovo mlacenje prazne slame...

"Bogovi stvaraju bogove!!! A svjestan sam da je jedan i mene stvoril. A to je moj pravi bioloski otac. Rekao bi Isus 'U ime oca i sina i duha svetoga. Amen U tim rijecima je bog, u shvacanju da kad toga postanes svjestan rada se duh sveti. A ne u onom svemogucem nadbicem koje je sam tak iz sale poslozil slagalicu na zemlji i zbog kojeg se vode svi ratovi na planeti i borba za moci. Kojeg su stvorili najjaci manupulatori."

ovo je neam pojma sta znaci,odavno ne vidjeh ovako ne povezane recenice..ja otac,bog,bioloshki...

"Na dmtu to shvatis." dakle ovo gore si ti shvatio? znaci da kurca ne valja ta droga :)

"I Isus je bil na dmtu". To ti znas,reko ti je on jel? koji ce ti kurac DMT,dmt je hemikalija,dakle nesto strogo fizicko,a stvari koje Um moze da luchi prevazilazi bilo sta fizicko,a Isus je dobro znao pa se sigurno nije tripovao da moras unositi DMT il slicne stvari da bi lebdio i transformisao materiju Pogledom.Btw,sad si Hriscanin posto jel? il ti je to pukla astralna larva kolektivnog nesvjesnog? Ne znam odakle si ,al po larvi bih rekao da je katolicka,al to je najmanje bitno...

"Vidio sam smrt kako izgleda izades iz tjela i gledas se kako umires i dok god mozak ima kisika tvoja astralna projekcija radi, radi i mozak iz ocaja pokusava nekako ostati ziv pa i pod cjenu da bude misao van tjela ali samo u nadi"

To nema veze sa smrcu,to je jednostavno gledanje fizicke razine iz astralne,to iskusi svaka fufa prije il poslje na Putu,totano nisko postignuce koje nije vrijedno ni spomena kakvih stvari ima.Dok god imas kisika tvoja astralna projekcija radi,lol...za astral ti ne treba kisik,tj prana,kisik ti treba da odrzavas fizicko tjelo,ona spaja astral i fizicku razinu...JBt, osjetio si malo sta je to otvoreni astral i mislis da si skapiro sve sto postoji i da sad mozes ici okolo ko ludak i spominjati svasta nesto sto bash ne kapirash al si eto srecan sto si to dozivio?

a ove zadnje recenice su nastavak prvih sizofrenih recenica,dakle no comment :P


[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 10:03 am

U svakom slučaju Grga ima više iskustva nego prosječan čovjek. Ja se lagano približavam, evo baš prije koji tjedan sam osjetio prvo pravo treperenje Kundalini-ja, LOL, al to je još sitnica.
Ako Grga prepozna svoja iskustva kao odskočnu dasku i početak (a ne krajnji stadij), sigurno će doći daleko, ako ne, Kralj ima večeru ;)
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 2:13 pm

grga@bizArt je napisao/la:
Opisujem ono sta sam iskusio na svojoj kozi.....Hrvam se sa duhovnoscu jer je to kontra mojim bliznjima ..........................................................................................

znanje i odgovori su stalno tu i uvijek dostupni ,uglavnom stalno isti i nepromijenjevi (da ne velim dosadni). u osobnim pak relacijama konstantni update-i su obavezni kao i nepodjeljena pažnja, jer svaku mogućnost kairosa valja ugledati i realizirati - uostalom "sutra" je krajnje neizvjesno za nas ljude, a istina je uvijek tu i uvijek dostupna u trenu [zenu :)].
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 2:32 pm

Nista ja ne zameram. DMT citaj po netu nije to za svakoga.
lol! shock affraid
nono


Zadnja promjena: grga@bizArt; ned vel 28, 2016 11:10 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 3:42 pm

[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 4:33 pm

grga@bizArt je napisao/la:
...... Moram raditi na sebi i naci mir u sebi........
ok, odredio si priotitet (rekao bih - ispravan). budući si ;što tjelesnom proizvodnjom-što liječničkim tretmanom; preuzrokovan kemijskim okidaćima bez mogućnosti voljnog harmoniziranja, najbrže i najprirodnije preuzimanje balansa je povratak na (preskočeni korak) višeslojno disanje.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 6:06 pm

Rijech il Govor u tom smislu nema veze sa diplomatijom nego sa protokom Namjere sa najnizeg Kauzala kroz Grlo,kada bukvalno pretvarash tu supstancu u zvucne vibracije koje sluze kao most bicima da se popnu, nesto kao Krishnina frula...a ti mislish da je Hitler imo tu moc,LoL...Hitler je imo samo moc astralnog govora i manipulacijama mase,to su dvije razlicite dimenzije...

a ti sad samo nastavi bit tvrdoglav,samo ces te darove pretvorit u prokletstvo...I okani se Isusa zasad,bolje procitaj malo kak astral i kolektivno nesvjesno djeluje,malo Shankare i Advaite,malo budistickih sutri i malo Nagualizma i Don Huana,vise ce ti koristiti...
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 6:39 pm

Pa tema je dmt. doh
Dolazi proljece i izaci cu van u prirodu raditi i uzivati u skladu sa prirodom. Pokrenut cu tjelo jer uzivam u svojem tijelu i nemam namjeru bjezat iz njega jer san vec bio out.  :x


Zadnja promjena: grga@bizArt; ned vel 28, 2016 11:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 7:37 pm

[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 7:47 pm

samo se ti tripuj na new age,daleko ti kuca...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimesri vel 17, 2016 8:37 pm

Grga, neznam, ali možda ti se čini da je Primitive "oštar", no to je za tvoje dobro. Da meni jedan iskusan i informiran forumaš prije nekoliko godina nije dao "verbalni šamar/e", ja se nebi nikad trgnuo u vezi nekih stvari. Treba što više kritike, kritika je ta koja te preispituje i motivira da pucaš dalje i dalje...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2016 1:05 am

mislim da sam blag :) nego je problem sto on kaze nesto sto mu padne na pamet a onda kad ja krenem (umjesto njega,jer on bi trebo da opise nesto a ne ja,a jbsh mi mater ak on ista opisuje) da ispitujem taj model,opet ne dobijem povratni odgovor koji je povezan sa mojim pitanjem...

mislim,ako se ja interesujem za njega i pitam ga pitanja nakon sto sam se fokusiro da vidim sta prolazi,moze valjda i on se fokusirat na moje pitanje...
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2016 1:31 pm

Na koje tvoje pitanje Primitive???? Ne odgovaram ja tebi. Vec sebi malo rasterecujem dusu pisanjem na ovom forumu. I da se izgubljene duse nadu u mojem stivu i shvate da nisu sami. Kao terapija pozitivno utjece na mene. Citam tvoje postove i mogu ti reci da imamo slicnosti. Vidimo. Imamo svoju volju. Samo ja nikome nista ne namecem. I ne citiram druge sve sta citas moje ovdje je proizvod mog Uma. Ispravak citiram Isusa i neke poznate znanstvenike da vidite slicnosti u misljenjima i da uvidite poantu jer lakse cete vjerovati rijecima velikog covjeka nego nekom grgi. Ne furam se na nikakvu religiju. Nisam zadrti. Nisam stereotip. Nemam idole. Ali imam veliki problem sa autoritetom. Radim sve za svoj duh a da pritom ne dopustim egu da povrjedi druge. Slobodan sam u glavi.
Ja sam primitive na dobrom putu. A ti ocito nisi. Vrati se u svoje tijelo i zivi zivot jedini. Ne trati vrjeme na meditacije. Astrale kauzule prijasne zivote i buduce. Vrati se u tijelo i zivi ovaj zivot sadasnji. Prijasnih zivota ako postoje i ovako ih se neces sjecati. Ispitaj svoju osobnost. To ce ti reci kakav si. Nemoram te ja kritikovati mozes se sam ako astralno promatras sebe. Lakse ces prihvatiti kritike. Na forumu si od 2010-e. Reci mi osim lebdenja sto si postigao u zivotu?
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2016 1:43 pm

Mladost-naivnost
Starost-mudrost
Dmt-molekula
Priroda-majka
Bog-otac
Dijete-Primitive 101
Život-svetinja
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2016 1:55 pm

Svi jest ananasa!!!
Spalit će me na lomači. Ako ne radi nečeg onda zbog rukopisa.


Zadnja promjena: grga@bizArt; ned vel 28, 2016 10:45 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2016 3:18 pm

Primitive, da li je kralj dobio novi ručak? miga
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2016 4:45 pm

@Novus :)

ak mi dosad nisi vjerovo eo ti pokusnog kunica hahaha

i sta je sad tu zanimljivo,sto nemre tu nesto novo il originalno da izadje iz toga polja, nego jedno te isto slusam godinama sa malim varijacijama, takvi likovi jednostavno nemaju distancu na to i ne zele slushat i sta coek da radi,tako je kako je...sad se mosh igrati, "pipkati" ga iz razlicitih uglova, cisto da gledas sta u tebi budi i da ispitujesh to,zbog toga je ovaj Grga neprocjenljiv materijal...

Ja sam Grga postigo u zivotu da takvu energiju koju ti odasljiesh zapalim i pojedem i dam joj nogu u guzicu, fizicki il psihicki...najjace da cu tvoje nebulozne savjete uzimat kao nekakvo Vodstvo..
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2016 9:31 pm

@grga je očito izgubljen u svojoj struji svijesti. Stalna struja svijesti. U jednom trenutku pita @primitivea za savjet, za "teoriju" koja bi objasnila njegovo iskustvo, a kad mu je primitive da, onda nije zadovoljan s relativno prizemnim objašnjenjem.
Izgubljenost inače jest karakteristika većeg broja duhovnih tragača, kojima se stalno nudi neka nova tehnika ili način dosizanja viših stanja svijesti. Opustite se. Stvari dolaze ako ih tražimo, ali samo ako to radimo na način koji nije nametljiv ili agresivan. Inače dobivamo kontra-efekt. Traži, i bit će ti dano, ali samo ako to zaslužuješ. :)

Najlakši način je prihvatiti neki poznati religijski sustav(npr. kršćanstvo - pa drvimo po Isusu ili budizam - pa drvimo po debelom i sretnom Buddhi, koji onako usput vjerojatno uopće nije bio debeo zubi) i sve nalazimo kroz njega. To je u redu, ali samo ako shvatimo da je to samo dio istine, jer koliko god da znamo o tome, opet nam izmiče cijeli spektar drugih znanja.

Vratimo se na dmt. Znanstveno gledano, još uvijek nema direktnog dokaza da se dmt zaista luči u većim količinama u ekstremnim situacijama (NDE) u mozgu. Postoje određene indicije za to, a sigurno je da enzim INMT koji se koristi u reakcijama s dmt-om proizvodi epifiza. Zaista, epifiza je zadužena za naš osjet vremena, a poznato je da ljudi koji konzumiraju dodatni dmt gube osjećaj vremena. Međutim to samo po sebi nije dokaz da se dmt zaista proizvodi u ljudskom mozgu, jer je ljudska fiziologija vrlo složena.
Ipak, dmt se zaista proizvodi u ljudskom organizmu u određenim situacijama pri katalizi proteina triptamina, no eto, nije jasno vrijedi li to i za mozak. Stoga, oprez s popularnom literaturom i oprez s nedovoljno istraženim znanstvenim područjima, kao što zasigurno jest izlučivanje tvari u živom organizmu.


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimečet vel 18, 2016 11:52 pm

McKenna kaže da je DMT najjači psihodelik na svijetu i da je zanimljiv po vrlo kratkom trajanju iskustva i činjenici kako ga tijelo vrlo brzo neutralizira.
Prema njemu, da bi psihodelik bio bitan i koristan, mora ispuniti nekoliko uvjeta, a to su:
- da se javlja u prirodi
- da se javlja u ljudskom tijelu
- da je koristan

DMT ispunjava sve uvjete. Mislim da je čak na DMT-u, McKenna vidio "machine elves", ali nisam 100% siguran
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimepet vel 19, 2016 9:21 am

Ok decki izgubljen sam shvacam. Sad da ne kopam po hrpi materijala na netu i da se dodato ne gubim i da lagano krenem dalje recite mi koja je stvarna veza treceg oka i dmt-a posto djele isti mehanizam.
Kako to iskoristiti naravno za sebe i svoj mir. A ne za utjecaj na druge.
Ne zelim imati pokusne kunice (primitive nije ljep izraz negodujem tu tvoju frazu). Moja osobnost je jako dobra reko sam vam. Ali steti samo meni i mojima u mojoj blizini. Ako ja krenem dalje u duhovnost a najvjerojatnije ocu jer to ne staje moji bliznji ce me napustiti ubiti ja cu njih napustiti.
Koliko god sam duhovan kad me opere vid iz treceg oka nastaje jaz i srditost u meni i otvara moju mracnu stranu.
Ako moze jasno najjasnije.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimepet vel 19, 2016 9:30 am

MoW ne religije samo to ne. Ne zelim se zrtvovat za ljude. Zelim se zrtvovat jedino za svoju obitelj.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimepet vel 19, 2016 12:21 pm

novus je napisao/la:
- da se javlja u prirodi
- da se javlja u ljudskom tijelu
- da je koristan
 8) možda još jedan koristan uvjet  - nesmije stvarat kemijsku ovisnost


- mislim si još ovak: ako molekula svojom kemijsko-fiziološkom ativnošću u ljudskom tjelu potiče proširene aktivnosti svijesti, svakako mora uzorkovati i specifičnu frekvenciju elektromagnetskog impulsa koji je medij  te suptilne komunikacije. ima lio kakvih podataka i izmjera u tom smislu?
evo nekih utvrđenih intervala:
1,00 - 1,67hz ~ frekvencija rada srca kod odraslog ljudskog bića
1,20 - 2,00hz ~  frekvencija rada srca kod male bebe
1,83 - 3,00hz ~ frekvencija rada srca kod fetusa  
7,51 - 7,98hz  ~ frekvencija magnetske aktivnosti zemlje (od kore do ionosfere) i sonarnog komunikacijskog vala kitova
rofl
14 - 40hz  ~ frekvencija sinaptičkog transfera prilikom kongitivnih procesa (razne vrste misli)
........ za pretpostaviti je kako bi dmt djelovanje (kao i cjeli niz suptilnih procesa svijesti) nadopunjavo frekvencijsku skalu između zemlje i razmišljanja[možda čak preciznije između zemlje i svjesnog višeslojnog disanja]?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimepet vel 19, 2016 12:38 pm

koja je stvarna veza treceg oka i dmt-a posto djele isti mehanizam.

Vidi,DMT je hemikalija,dakle nesto strogo fizicki.Trece oko il bilo koje suptilno Oko je nesto sto postoji na raznoraznim razinama koje nisu fizicke.Aktivacijom toga Oka automatski fizicko tjelo i ostala tjela,zavisi na kojoj ga razini otvaras,krecu da prate to,moraju da prate inace ces prsnut,i onda fizicko tjelo luci (izmedju ostalog) DMT.Luci i brdo ostalih stvari a luci i nektar Amritu

Ak mislis da samo sa DMTom mozes otvoriti to oko varas se,jer i da uspijesh,nece bash biti dugotrajno,nego ces se uvjek morat shtopat DMTom.Dakle,netrebas ga uzimat,sam ce se on lucit.

Hemija i biologija su sasvim sigurno ispitale dosta tu hemikaliju,pa citaj naucne clanke.Sto se tice onostranih pitanja,tu nek ti je Bog na pomoci,mada ima kvalitetnih materijala kako sve to ide sa trecim Okom..
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitimepet vel 19, 2016 12:42 pm

ja kolko znam iz svoga iskustva,ako oces direktno to izluciti,nemoj spavat par noci i idi Svjesno u nekakve vipassana transeve , ala REM faze i prezivi to kolko mozes. Tada imas manje energije za kocenje tih impulsa iz podsvjesti i ak se ne bojish,mozes direktno upadati u to,praceno rapid eye movementom i onda se luci sve i svasta da ti pomogne,mora onda i taj DMT.Ja mislim d aje on,nisam jos stavljo instrumente u mozak :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





DMT - duhovna molekula - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DMT - duhovna molekula   DMT - duhovna molekula - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DMT - duhovna molekula
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» DMT - duhovna molekula
» Duhovna glazba
» Nova duhovna tehnika DELPHIUM
» "duhovna hrana"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: