Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Upozorenje-zaštita u snu

Go down 
+8
None
korinaema
Alpha
zvezda
Svjetloisjena
Rain
bir
pashazg
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
pashazg
Prašina
pashazg


Female
Aries Tiger
Broj postova : 4
Age : 38
Registration date : 12.12.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesri pro 12, 2007 6:38 pm

ovako, 5.09. ove god. sam sanjala tada jednog mog pokojnog prijatelja s kojim sam bila na neki poseban način povezana,nismo se baš poznavali puno,ali smo se strašno poštovali i cijenili. sanjala sam ga i u snu mi je rekao da će me uvijek čuvati i štititi i paziti na mene,sjećam se da sam zaplakala i kristalno se sjećam tog sna (inače pamtim svoje snove).
probudila sam se uplakana i zabrinuta i nisam mogla vjerovati da to sanjam. kasnije sam samo drijemala i nisam bila baš dobre volje zbog tog sna.
oko podneva sam otišla s frendicom na cugu i poslije sat i pol smo sjele u auto i vozile se po gradu i ja sam imala prometnu. bila sam kriva i teška je bila prometna. hvala Bogu uvijek sam vezana i prijateljica mi je bila i nije nam ništa bilo,jer da nismo bile vezane,završile bi daleko izvan auta od siline udarca. kada je to sve završilo i kada sam se od šoka smirila sjetila sam se prijateljevih riječi u snu i bilo mi je to sve nevjerojatno,nisam jedn. mogla vjerovati. bila sam sretna što nikome nije ništa bilo.
2-3 dana poslije stara je našla članak gdje je moj stari isto imao prometnu,isto malo težu,ali ne kao moju ,ali je bila na isti datum samo točno 8 god. poslije. kako to objasniti,prijateljeve riječi,ta "zaštita"-upozorenje i ta prometna na isti datum par god. prije?
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesri pro 12, 2007 6:43 pm

pashazg je napisao/la:
ovako, 5.09. ove god. sam sanjala tada jednog mog pokojnog prijatelja s kojim sam bila na neki poseban način povezana,nismo se baš poznavali puno,ali smo se strašno poštovali i cijenili. sanjala sam ga i u snu mi je rekao da će me uvijek čuvati i štititi i paziti na mene,sjećam se da sam zaplakala i kristalno se sjećam tog sna (inače pamtim svoje snove).
probudila sam se uplakana i zabrinuta i nisam mogla vjerovati da to sanjam. kasnije sam samo drijemala i nisam bila baš dobre volje zbog tog sna.
oko podneva sam otišla s frendicom na cugu i poslije sat i pol smo sjele u auto i vozile se po gradu i ja sam imala prometnu. bila sam kriva i teška je bila prometna. hvala Bogu uvijek sam vezana i prijateljica mi je bila i nije nam ništa bilo,jer da nismo bile vezane,završile bi daleko izvan auta od siline udarca. kada je to sve završilo i kada sam se od šoka smirila sjetila sam se prijateljevih riječi u snu i bilo mi je to sve nevjerojatno,nisam jedn. mogla vjerovati. bila sam sretna što nikome nije ništa bilo.
2-3 dana poslije stara je našla članak gdje je moj stari isto imao prometnu,isto malo težu,ali ne kao moju ,ali je bila na isti datum samo točno 8 god. poslije. kako to objasniti,prijateljeve riječi,ta "zaštita"-upozorenje i ta prometna na isti datum par god. prije?



gel,moze bit da je to neka sudbina a nemora biti nista.... ali inace vjerujem u takve stvai pa cu te porzat.
dobrodošla!!!
[Vrh] Go down
pashazg
Prašina
pashazg


Female
Aries Tiger
Broj postova : 4
Age : 38
Registration date : 12.12.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesri pro 12, 2007 6:58 pm

valjda... ali koju bih onda poantu-zaključak mogla iz toga izvući?
od sudbine ne treba bježati,mislim da je svakome ona zapisana samo je pitanje da li ćemo ići putem sudbine ili ćemo skrenuti s transputice i promijeniti time sudbinu. hvala! :)
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesri pro 12, 2007 7:27 pm

Ali na kraju, promjenjena sudbina i nije subina.
Ako govorimo o sudbini, onda je suđeno promjeniti put i ići tim putem. I to je sudbina. Nadam se da me razumiješ. Jer ako se sudbina da mjenjati, onda to nije sudbina zapravo, a onda sudbina ne postoji. Sudbina bi trebalo biti nešto zacrtato što može biti jedino tako i nikako drugačije. E sada što je zaprav osudbina. Jeli to neki konačan cilj do kojega se put može mjenjati, imamo mogućnost odabira, ili su sve točke unaprijed zacrtane. Postoji li uopće sudbina na kraju? To je sve jako teško za shvatiti.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesri pro 12, 2007 7:42 pm

Evo, sada kada sam pojeo ću dati primjer. Nisam mogao razmišljati, bio sam u outu totalnom.

Znači, ti jednoga dana odeš kod neke osobe, i ona ti pročita iz dlana, iz šalice, i karte, iz naranče, čega god, da ti je suđeno da ćeš 21.01.2008. godine dobiti otkaz jer si zakasnila na posao. Recimo.

I naravno, ti taj dan krećeš 3 sata prije posla i na posao uraniš 2 sata, tj. dolaziš na vrijeme, i ne bude ništa od otkaza - sve sjajno i bajno.
Na kraju toga dana ćeš reć, "Aha, zaznula sam sudbinu, bravo ja".

Ja bi na temelju ovog primjera rekao da je tvoja sudbina zapravo sve osim otkaza koji je trebao biti tvoja sudbina. Znači odlazak kod vračare, dolazak 2 sata ranije na posao, i ne dobivanje otkaza, sve je to sudbina. A onaj otkaz nije sudbina, jer se nije desio.
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesri pro 12, 2007 7:57 pm

Rie je napisao/la:
Evo, sada kada sam pojeo ću dati primjer. Nisam mogao razmišljati, bio sam u outu totalnom.

Znači, ti jednoga dana odeš kod neke osobe, i ona ti pročita iz dlana, iz šalice, i karte, iz naranče, čega god, da ti je suđeno da ćeš 21.01.2008. godine dobiti otkaz jer si zakasnila na posao. Recimo.

I naravno, ti taj dan krećeš 3 sata prije posla i na posao uraniš 2 sata, tj. dolaziš na vrijeme, i ne bude ništa od otkaza - sve sjajno i bajno.
Na kraju toga dana ćeš reć, "Aha, zaznula sam sudbinu, bravo ja".

Ja bi na temelju ovog primjera rekao da je tvoja sudbina zapravo sve osim otkaza koji je trebao biti tvoja sudbina. Znači odlazak kod vračare, dolazak 2 sata ranije na posao, i ne dobivanje otkaza, sve je to sudbina. A onaj otkaz nije sudbina, jer se nije desio.


Rie u potpunosti se slazem s tobom
[Vrh] Go down
pashazg
Prašina
pashazg


Female
Aries Tiger
Broj postova : 4
Age : 38
Registration date : 12.12.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimečet pro 13, 2007 1:39 am

bilo kakvo gatanje ne može biti precizno u tome je stvar!!!! dakle u gatanju ti nitko neće reći 21.1.2008. toga nema shvati...mogu reći uskoro ili u sljed. god dana je moguće da ćeš dobiti otkaz! razumiješ? nigdje nema takve preciznosti i ako netko od gatara ili vidovnjaka to kaže onda laže,ali u biti to "ne postoji" razumiješ? ništa u gatanju i tome nije tako precizno. ne može jednostavno biti. neće ti sigurno u kavi,knjizi,kartama ili naranči pisati baš taj datum!!:) kužiš???
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimečet pro 13, 2007 1:41 am

Naravno da gatanje nikad ne može biti sasvim točno kad mi imamo mogućnost u trenutku mijenjati svoje odluke :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimečet pro 13, 2007 3:49 pm

...I bitno je da onaj ko pokusava da prorekne ili predvidi mogucnost to ima na umu!!!, mnogi nemaju... :(

Dobrodosla, pashazg!!!
Mislim da su snovi cesto poruke... od Tebe, Tebi... *
[Vrh] Go down
pashazg
Prašina
pashazg


Female
Aries Tiger
Broj postova : 4
Age : 38
Registration date : 12.12.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimečet pro 13, 2007 11:51 pm

zvezda je napisao/la:
...
Dobrodosla, pashazg!!!
Mislim da su snovi cesto poruke... od Tebe, Tebi... *


hvala!!! :):)
objasni mi ovu rečenicu? ne razumijem što si mislio..?? confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimepet pro 14, 2007 1:03 am

Pozdrav Pashazg!

Apropo tvog sna...misljenja sam da moze biti da te je taj prijatelj dosao, u jednu ruku, utjesiti...ono da je zbilja uz tebe i da ti je to htio dati do znanja... Druga moguca stvar je ovo na koje, cini mi se, i Zvezda cilja (usput Zvezda je cura) kad kaze da su snovi cesto Tvoje poruke Tebi....dakle tvoja posdsvjest je ta koja je zapamtila datum oceve saobracajne i tvoja se saobracajna zapravo mozda i nije slucajno dogodila - vec kao produkt tvoje podsvjesti koja je i dalje potresena tim dogadjajem koji se dogodio tvom ocu...a takodjer i san prijatelja tu moze biti nacin u kojem se zapravo obracas sama sebi govoreci da ce sve biti OK...

Pozz :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimepet pro 14, 2007 2:06 am

pashazg je napisao/la:
bilo kakvo gatanje ne može biti precizno u tome je stvar!!!! dakle u gatanju ti nitko neće reći 21.1.2008. toga nema shvati...mogu reći uskoro ili u sljed. god dana je moguće da ćeš dobiti otkaz! razumiješ? nigdje nema takve preciznosti i ako netko od gatara ili vidovnjaka to kaže onda laže,ali u biti to "ne postoji" razumiješ? ništa u gatanju i tome nije tako precizno. ne može jednostavno biti. neće ti sigurno u kavi,knjizi,kartama ili naranči pisati baš taj datum!!:) kužiš???

Kužim te :cheers: . Gatanje sam dao kao primjer. Radi se o sudbini zapravo. To gatanje kao primjer možeš zamjeniti bilo čime, porukom sa neba, porukom u snu, bilo čime. Nije važnio gatanje nego da je sudbina ono što je suđeno, a to se ne mijenja. Ako ti misliš da si promjenila sudbinu, to si zapravo na njenom putu, i to je bilo suđeno da tuda ideš, to je sudbina, a ono što si mislila da će se desiti, i što si "zaobišla" nije sudbina. To sam htio reći.
To bi onda bila nesuđena sudbina, a tako nemože.

Ili možda se može mijenjati budućnost, ispravljati neke buduće pogreške, izbjeći nevolje, ali onda nema sudbine. A budućnost se i mjenja nekim našim odlukama. Ili je suđeno da tako odlučimo HAHA lol možemo ovako u beskraj. Pozz, i da, zaboravio sa mreći, dobrodošla naforum. Ugodno postanje. :cheers: :cheers:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimepet pro 14, 2007 2:24 pm

Hej, ali to sve sto pisete podrazumjeva da sudbina postoji! A to povlaci opet onaj zacarani krug pitanja koji dotice i slobodnu volju. Jer ako sudbina postoji sve sto mi radimo vec je zapisano...pa cak ako mislimo da smo i "prevarili" sudbinu je zapisano...znaci sudbina nam je da mislimo da smo prevarili sudbinu... Tako nekako.
Ali ako imamo slobodnu volju, ako imamo izbor...onda sudbina u svom apsolutnom znacenju ne moze postojat...mozda moze kao neki plan koji smo zacrtali (recimo prije rodjenja) i zelimo ga ostvariti ali to ne znaci da cemo u tome i uspjeti. Ako uspijemo onda smo ispunili svoju sudbinu (koju smo, kao sto rekoh, mozda sami odabrali) ako ne uspijemo onda mozda moramo ispocetka...
To sa sudbinom, slobodnom voljom, smislom zivota i slicno je uvjek nekako zatvoreni krug...jer cini nam se da postoji sve od toga, a opet se to nekako pobija izmedju sebe. Kao da je nesto istovremeno i plavo i zeleno...ne moze biti...ali opet kao da jeste... Hmmm...

Pozz :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimepet pro 14, 2007 3:02 pm

O sudbini, iskreno preporucujem film "The Lake House", prevod je verovatno Kuca na jezeru ili kraj jezera, igraju Kijanu Rivs i Sandra Bulok... Odlicno je obradjena tema mogucnosti promena u vremenu... Isto odlican je Deja vu, mislim da igra Denzel Vosington...
Ako neko pogleda, neka javi...

DOSTA vise sa idejom da sam ja frajer!!! Volim ih, ali ne toliko da bih to postala. Ne bih bila frajer ni za 1000 godina! Prvo maca sa tom idejom, a sada... :(
@Namcor, ... hvala... :) *
[Vrh] Go down
korinaema
Prašina



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 4
Age : 37
Registration date : 28.12.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesub pro 29, 2007 1:01 am

...Što je sudbina?

...kada kažemo to je sudbina (npr. u slučaju prometne nesreće) definiramo dotičnu situaciju, događaj kao nešto što se moralo desiti... nešto što je već zapisano, predodređeno... konačno da se desi...

...može li prometna nesreća ili životni (bračni) partneri bit sudbina?

...možda...

...ali život kao takav naprosto ne može bit sudbina... jer bi isti u takvim uvjetima bio potpuno besmislen...


...onda mi kao individue naprosto ne bi postojali... ovaj post ne bi postojao...
...nijedan od ovih ne bi postojao...

...život nije sudbina... život je naša kreacija... neki događaji možda... ali ja više vjerujem da su to prije ljudi...

...Pashazg to upravo dokazuje svojim primjerom...

...moje skromno mišljenje kava
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesub pro 29, 2007 1:04 am

Lijepo razmišljanje :)

Dobro nam došla. korinaema :cheers:
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesub pro 29, 2007 12:33 pm

WELCOME!!!!!!!!!!!!!!!

Zivot JE nasa kreacija, no ko smo MI?.... :) *
[Vrh] Go down
korinaema
Prašina



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 4
Age : 37
Registration date : 28.12.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimened pro 30, 2007 3:38 am

...materijalna, duhovna i misaona bića... kojima je dan život u materijalnom svijetu uz mogućnost (dužnost?, cilj?) duhovnog i misaonog razvoja...

...poz svima mase i hvala na dobrodošlici divno ste društvance ljubi
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimened pro 30, 2007 9:29 am

korinaema je napisao/la:
...materijalna, duhovna i misaona bića... kojima je dan život u materijalnom svijetu uz mogućnost (dužnost?, cilj?) duhovnog i misaonog razvoja...

...poz svima mase i hvala na dobrodošlici divno ste društvance ljubi

Odlična definicija, kratka i jasna whee
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimened pro 30, 2007 11:49 am

Lepo, lepo... ;) *
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimečet vel 28, 2008 11:32 am

istina mi smo kreatori ali neke stvari nemožeš promjenit. da možemo sve mjenjat svojim duhom onda neki nikad nebi umrli... ima tu sudbine i to puno :)
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesri tra 30, 2008 9:58 pm

NEKONTAM

kaze da je imala nesrecu 5.9 ove godine jesam li u pravu????????

a 8 godina posle njoj mama pokazuje clanak o saobracajnoj nesreci njenog oca ili confused misli

sta sam propustila??????????????????????????????????????????

izvinite ali nisam skontala kako 8 godina posle??????? roll
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimesri tra 30, 2008 10:08 pm

Nažalost pashazg je vrlo kratko bila na forumu. Mislim da je vjerojatno htjela napisati 8 godina prije i zabunila se. Ovako uistinu nije jako logično.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimeuto svi 13, 2008 12:05 am

stvarno
[Vrh] Go down
Faithless
Stanica



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 11
Age : 33
Registration date : 11.06.2008

Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitimepet lip 13, 2008 8:48 pm

Iskreno ja mislim da se takve stvari mogu dogadjati kao u tvojo vez i sa prometnom nesrecom........ali ako odemo kod npr. vracare i ona nam kaze da ce se nesto dogoditi mislim da cemo onda sa iscekivanjem cekati taj dan kako bi se upravo dogodilo ono sto je vracara rekla.......Mislim da ipak trebamo zivjet zivot pa ako se nesto dogodi dogodit ce se..........It' s all in God's hands......:)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Upozorenje-zaštita u snu Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Upozorenje-zaštita u snu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Upozorenje za muskarce.
» Novo upozorenje: Zalihe vode su pri kraju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: