Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Upozorenje-zaštita u snu

Go down 
+8
None
korinaema
Alpha
zvezda
Svjetloisjena
Rain
bir
pashazg
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Upozorenje-zaštita u snu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Upozorenje-zaštita u snu   Upozorenje-zaštita u snu - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 7:20 pm

Rie je napisao/la:
Evo, sada kada sam pojeo ću dati primjer. Nisam mogao razmišljati, bio sam u outu totalnom.

Znači, ti jednoga dana odeš kod neke osobe, i ona ti pročita iz dlana, iz šalice, i karte, iz naranče, čega god, da ti je suđeno da ćeš 21.01.2008. godine dobiti otkaz jer si zakasnila na posao. Recimo.

I naravno, ti taj dan krećeš 3 sata prije posla i na posao uraniš 2 sata, tj. dolaziš na vrijeme, i ne bude ništa od otkaza - sve sjajno i bajno.
Na kraju toga dana ćeš reć, "Aha, zaznula sam sudbinu, bravo ja".

Ja bi na temelju ovog primjera rekao da je tvoja sudbina zapravo sve osim otkaza koji je trebao biti tvoja sudbina. Znači odlazak kod vračare, dolazak 2 sata ranije na posao, i ne dobivanje otkaza, sve je to sudbina. A onaj otkaz nije sudbina, jer se nije desio.
To sto se nije desilo je alternativna sudbina.U jednom trenutku imas bezbroj izbira pred sobom a kad jedan odaberes on postaje deo tvoje sudbine.Postoji teorije o tome da se svaki neispunjeni pravac odigra u drugoj dimenziji.Mozda napravim topic o tome
[Vrh] Go down
 
Upozorenje-zaštita u snu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Upozorenje za muskarce.
» Novo upozorenje: Zalihe vode su pri kraju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: