Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li ste ikada probali drogu?

Go down 
+30
Muzički Tobogan
Belphegor
primitive101
Kahali
Bella.Lilly
Jedi Mind Tricks
tinityrannical
2pac
Skulptura
Waris 68
Fantom
Chakotay
otroov
Einar
Korplikan
The Dark Princess♥
Alpha
MoW
Legionar
Gea
Icecrowned
Green
biga
Collector604
wanderer
Athena
julija81
floridana
Dantalion
Floridain
34 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Jeste li ikada probali hašiš, marihuanu, heroin i ostale teže droge.
Jesam.
Da li ste ikada probali drogu? Icon_vote_lcap53%Da li ste ikada probali drogu? Icon_vote_rcap
 53% [ 23 ]
Nisam nikada.
Da li ste ikada probali drogu? Icon_vote_lcap47%Da li ste ikada probali drogu? Icon_vote_rcap
 47% [ 20 ]
Ukupno glasova : 43
 

Autor/icaPoruka
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimepet oľu 11, 2011 10:28 pm

Ja se osobno zaprepaštavam kada vidim koliko mladi propadaju zbog droge.Kada vidim to osjećam neku prazninu.Kakva su vaša iskustva sa težim drogama ali i sa alkoholom i cigaretama.Ne odobravam ni alkohol ni cigarete jer to sve šteti ljudskom zdravlju i organizmu.


Zadnja promjena: Floridain; sub oľu 12, 2011 12:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimepet oľu 11, 2011 10:52 pm

bilo je to davne 2003 godine dok sam bio daleko na terenu i nalazio sam se poslije posla u obližnjem gradu u dućanu sa svim i svačim. gledam ja i cjenkam se pola sata kad uđe lik u UN uniformi, pogleda sve, pristojno pozdravi, počnemo razgovor, oni bili u prolazi, i upitam ne potiho el sam zaintereziran za hašiš il kaj drugo. rekoh ja DOVIĐENJA majstore, idi nekom drugom
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimepet oľu 11, 2011 10:59 pm

Ima dosta ljudi koji iz frajerisanja probaju drogu, da ispadnu važni u društvu a onda kada se navuku tek tada nastaju problemi.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 10:26 am

probala, ali iz znatiželje a ne frajerisanja. pod ovim probala mislim samo na probala jedanput čisto da vidim kako to funkcionira.
nitko se od probe nije navukao. navučeš se kad konzumiraš više puta u manjim vremenskim razmacima.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 12:04 pm

Nije pohvalno od strane tebe što si to uradila zbog toga ko uzme drogu prvi put svidi mu se a onda uzme drugi, treći put i navuče se.Ali šta si probala? Nadam se neku lakšu drogu.
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 2:13 pm

Floridain je napisao/la:
Nije pohvalno od strane tebe što si to uradila zbog toga ko uzme drogu prvi put svidi mu se a onda uzme drugi, treći put i navuče se.Ali šta si probala? Nadam se neku lakšu drogu.

Mozda nije pohvalno ali je LJUDSKI! Radoznalost je osobina svojstvena kako ljudima tako i zivotinjama. Probala sam - ne svidja mi se i zdravo! Alkohol konzumiram retko-i to u umerenim kolicinama (mada lekari kazu da je cak zdravo popiti po rakiju ujutru, i casu vina popodne). Cigarete konzumiram takodje umereno (u proseku 2 cigarete dnevno) !
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 2:31 pm

Nisam probala, ali sam u više navrata imala priliku konzumirati marihuanu, posebno na maturalnom putovanju.
Zašto? Nije mi se dalo i miris mi je bio dosta odbojan i intenzivan.

Ranije sam gledala na lake droge (joint, marihuana itd.), kao na big deal, ali danas ih ne smatram toliko opasnim, ukoliko ih netko proba radi znatiželje i time ne dolazi automatski do redovite konzumacije.
Od ljudi koji su pušili marihuanu u mom okruženju, nitko se nije navukao, jer se radilo o rjeđim situacijama kad su je uživali. miga
Stvar je u mjeri, a granice su striktno individualne. Isto je primjerice sa konzumacijom alkoholnog pića.
Ne vidim razloga zašto bi ga se netko morao u potpunosti odreći, ukoliko se zna/može kontrolirati.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 3:51 pm

Nije isto marihuana i heroin.Morate to znati razlikovati.

Marihuana je slična cigareti i kada prvi put probate cigaretu zakašljaćete se a, isto je i kada probate marihuanu.Znači marihuanu probaju oni koji puše obične cigarete pa su prešli na nju.

A kada probate heroin, LSD, kokain ili hašiš nećete osjetiti odbojnost prema tome.Naprotiv osjetiti će te kao da se puni energije i veliko olakšanje i to će gotovo trenutno izazvati ovisnost, i uvijek ko proba ove vrste droge neminovno će ih uzeti još jednom, pa još jednom i na kraju se više nećete moći oduprijeti tome.A dok se vi drogirate to polako oštećuje vaš mozak, jetru srce, vaše ostale unutrašnje organe te vid i sluh.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 4:30 pm

U uvodnom postu pitanje se odnosi na marihuanu, hašiš itd, a u postu ispod pitanje jesmo li konzumirali teže droge. confused
Marihuana i hašiš također spadaju u lake droge, iako je sasvim sigurno da postoji razlika lakih i teških droga po pitanju stvaranja ovisnosti,
posljedica i sl.

Teže droge osobno nikad ne bih konzumirala niti s njima eksperimentirala.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 4:39 pm

Maricu i haš, davno miga
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 4:55 pm

Nisam....


Jos uvijek sam pri pameti study
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 6:59 pm

Nažalost mnogi lete u oblacima, zato se i drogiraju.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 8:18 pm

CITAT:Marihuana i hašiš također spadaju u lake droge, iako je sasvim sigurno da postoji razlika lakih i teških droga po pitanju stvaranja ovisnosti,

@Athena za mene su i one teške.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 9:48 pm

nikad to nisam probao iz razloga jer mi se jednostavno nije dalo... mislim glupo mi, ako želim biti opijen, kupit ću litar vina za 50 kuna, a ne šačicu suhe djeteline za 200 kuna....

alkoholom protiv droge!!!!
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 11:45 pm

doh


Zadnja promjena: Floridain; ned oľu 13, 2011 11:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimened oľu 13, 2011 9:07 pm

biga je napisao/la:

alkoholom protiv droge!!!!
lol!
Ne znam da li ste upoznati sa istraživanjima i dokazanim činjenicama da su cigarete (duhan) mnogo mnogo mnogo štetnije od marihuane i da je razlog iz kojeg je ona ilegalna a duhan legalan povjesna slučajnost. Naime, duhan je lakše uzgajati i nudi puno veće profite pa se kultura njegova uzgajanja razvijala mnogo jače, davao je mnogo brže mnogo veći porez.

Danas postoje zemlje u kojima je marihuana legalizirana. U tim zemljama je najmanje ovisnika o istoj, a konzumiraju je ljudi svih dobi, pa čak i umirovljenici.

Ovisnost ovisi o karakteru, ne o supstanci. Ljudi su ovisni o cigaretama, kavi, kocki, drogi, sexu itd. itd. Jedina je razlika naravno u posljedicama ovisnosti, no o kojoj god suptanci da se radi, one mogu biti kobne, no opet, ako ste slabi, neizgrađeni kao osoba, slabog karaktera, tada možete postati ovisni o vodi jednako kao što možete postati ovisni o drogama, oboje će vas uništiti. U slučaju ovisnosti o bilo čemu, potražite pomoć.
[Vrh] Go down
Icecrowned
Riba
Icecrowned


Male
Taurus Horse
Broj postova : 130
Age : 33
Location : Fizički: Zagreb; Duhovno: Skandinavija...
Registration date : 27.10.2010

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimened oľu 13, 2011 9:26 pm

26 cigareta i 1,2,3,4... sad već 7 žiža, al jednostavno ono... 'it's not my thing', bilo je fora (a i nije) u tom trenutku al onaj nalet mučnosti nakon toga, a i osim toga jednostavno mi se ne sviđa miris biljne paljevine...

A mislim da bi i našim političarima legalizacija bila po volji, neki dan sam slušo totalni fm i rekli su da sa testerom za narkotike otkrili tragove marihuane i čak kokaina u nekim prostorijama sabora.

Možda je istina, možda nije, al bilo bi sasvim logično zaključiti da je ^^
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 8:33 pm

pa bila sam u Amsterdamu... ^^
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:15 pm

Kad sam te pitao jesi li isprobala sve "prednosti" Amsterdama, rekla si da nisi, da si bila dobra. mlati

Sad se bojim što si mislila na što se odnosilo moje pitanje :P
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:28 pm

Legionar otidji na erotsku masazu da vidis kako laze


popc
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 10:40 pm

Molim vratite se na temu.Collector mislim da imaš opomenu zbog spamanja.

Nisi probao drogu, dobro, ali nemoj pisati van teme ako imaš nešto vezno za drogu slobodno postaj ali nemoj nešto što nema veze sa temom.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 10:52 pm

Collector, upravo tako. Ako nastaviš tako spamati prijeti ti ban.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 11:41 pm

@Legi .. ti si maloljetan što se tebe tiče nisi ništa pročitao :P
Ima još prednosti amsterdama koje naravno nisam probala , ali zapaliti jesam i sve ovisi kako gdje kupiš.. jedna je imala okus po metalu scratch
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 12:25 am

tko zna šta su ti umješali... hehe...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 12:53 am

iskreno nemam pojma.. bacila sam je na kraju =/
iako ne bi smjeli ništa ubacivati u nju pošto je to zakonski propisano a i to nije bio tamo neki kafić u nekoj tamo uličici.. već na glavnoj šetnici
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li ste ikada probali drogu? Empty
PostajNaslov: Re: Da li ste ikada probali drogu?   Da li ste ikada probali drogu? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li ste ikada probali drogu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Da li zapravo ikada oprostimo?
» Najbolja igrica ikada!
» Jeste li ikada bili prevareni...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: