Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepet sij 07, 2011 12:20 am

Dobrodosao na forum Horus :)

Zanimljivo iskustvo ides Hoces nam jos malo detaljnije opisati? Sto ti se uopce desilo da si skoro umro? Jesi vidio tunel ili si "samo" izasao iz tijela i ostao u prostoriji?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepet sij 07, 2011 12:56 am

I ja sam doživio klinicku smrt i ne da se ne sjecam sta se desilo, vec se ne sjecam ni par dana nakon toga ni kako sam iz rijeke zavrsio u osijeku, a po mojim danasnjim saznanjima bio sam pri svijesti na putu. U Osijeckoj bolnici sam mamu pitao a kad idemo kuci u Osijek.

Mislim da sam bio jedno 4-5 godina onda.

Ali sjecam se drugih situacija, skoro svako jutro bi se budio tako sto s visine vodoravno okrenut s licem prema gore padam nazad u svoje tijelo kroz razne boje koje su se mjenjale kojih 10-30 sekundi (sigurno ne realnih) i onda bi osjetio kao da sam pao s visine od nekih 20 30 cm na krevet. najzanimljivije mi je bilo jedanput kad sam pao "iz sna" i onda još i sa kreveta nakon toga, taj put sam skuzio da je osjecaj pada identican kao i ovaj pravi.

Kasnije sam pokusavao dosta u pubertetu i nakon ponoviti nesto slicno ili ic u astral, ali kao da sad imam neku blokadu i rijetko ista tako osjetim iako pokusavam kad god se sjetim.

sjecam se jos u toj nekoj dobi da sam se igrao s bio energijom, koncentrirao bi energiju u dlanove tako da se zagriju i gledao koliko bi se zamaglilo staklo oko ruke.

Kasnije sam pokusao igrajuci se otkriti koje su boje karte tako sto sam tako usmjerio energiju u ruku i onda cekao kako ce mi se karta zagrijati pod rukom, bilo je to jako mala razlika u brzini zagrijavanja po kojoj sam znao koje su crne ili one sa slikama i koje su crvene . skuzio sam da je omjer bio doosta ne normalan i da ako bi pogrjesio to bi bila karta sa malo boje kao dvojka ili kao kralj i te sa slikom.

Posto me to jako zanimalo igrao sam se i testirao i sa zener kartama i sa svakaki metodama ali nista toliko neobicno se vise nije pojavljivalo.
uf kolki post, a mogao bi sad jos pisat. xd al ovo je debeli off topic. bas bi se mogao ovih dana pozabavit opet malo s tim tehnikama:)
[Vrh] Go down
yuusha
Višestanični organizam
yuusha


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 68
Age : 26
Registration date : 01.02.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimeuto vel 01, 2011 4:48 pm

I meni se ovakvo iskustvo desilo.
Spavao sam.Odjednom sam zacuo kao neko disanje koje me je probudilo.Osetio sam neki cudan osecaj,kao da se odvajam od tela,kao kada se flaster odlepljuje sa kože(ali ne neprijatan,vec samo neopisiv).Lebdeo sam(ako se to može nazvati lebdenjem) iznad kreveta,gledajuci u sebe.Osecao sam i prisustvo nekog vodica,koga nisam video(ali sam osecao da je pored mene)."Prelebdeo" sam kroz otvoren prozor i,zajedno sa vodičem lebdeo nad kućom i radom.Zacudio me je taj oseaj i poželeo sam da se vratim u svoje telo,i tada je to iskustvo prestalo.
[Vrh] Go down
hmhm696
Stanica



Male
Taurus Snake
Broj postova : 12
Age : 47
Registration date : 22.04.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepet tra 22, 2011 5:14 pm

Zvuk lepljive trake koja se odlepljuje sa stola, to je pravi zvuk koji sam ja osetio kod AP.
Zatim ritmicko disanje. Stvarno lud osecaj, lezim na krevetu, a pored mene netko spava, a to sam nitko drugi neg ja sam. I mislim se ja tak, kak je ovo ludo, dal sam stvarno uspeo posle toliko vezvanja i pokusaja. I sta sad? Valjda treba ustat iz kreveta i protrcat kroz zid. Ukoliko prodem onda je AP, ukoliko se zakucam u zid onda sam se utripovao.Bio sam u stanju prebacit fokus svoih misli u fizicko telo za tren i ponovo ga vratit u astralno.resim naglo da se cimnem, pa sta bude.
No, ja nisam uspeo da se podignem iz krveta. Kad sam to kusao, podigao sam se, ali svoim fizickim telom.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepet tra 22, 2011 5:26 pm

hmhm696
dobrodošao na forum

zanimljiva priča.
znači mozes kontrolirano prelaziti
iz fizičkog u astralno tijelo,
ali nemozes se micati u astralnom?
[Vrh] Go down
hmhm696
Stanica



Male
Taurus Snake
Broj postova : 12
Age : 47
Registration date : 22.04.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepet tra 22, 2011 8:10 pm

Mogu se micat, ali nisam uspeo podic iz postelje.
Nekoliko sam puta uspeo projekciju, ali nisam imao srece da se
krecem po astralu, letenje i sl.
Moram da kazem da sam procitao sve postove ovde na forumu.
Puno interesantnih iskustava, ali malo pravih ljudi koji su sposobni da daju prave upute
ljudima sa manje iskustva.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepet tra 22, 2011 10:45 pm

Dobrodošao na forum mase

Doista ima malo pravih ljudi koji bi mogli dati prave upute, ali to je zato što to ljudi ne prakticiraju. Ne znam za druge, ali mene je strah, doduše svakim danom sve manje, ali opet još uvijek nisam spreman to probati napraviti :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepet tra 22, 2011 11:27 pm

hm....
mene je strah da ne zaglavim u astralnom tijelu.
Zamisli da si prisiljen vječno lutati Zemljom kao astralni duh shock
[Vrh] Go down
hmhm696
Stanica



Male
Taurus Snake
Broj postova : 12
Age : 47
Registration date : 22.04.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimesub tra 23, 2011 12:24 am

Cemu strah. Ja jedva cekam opet da to dozivim.
Nesto najlepse sto sam doziveo u zivotu, a zivot je stvarno kratak verujte mi.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimesub tra 23, 2011 12:26 am

hmhm696 je napisao/la:
Cemu strah. Ja jedva cekam opet da to dozivim.
Nesto najlepse sto sam doziveo u zivotu, a zivot je stvarno kratak verujte mi.

hm...
podsjećaš me na jednog mog dobrog frenda tu s foruma.
roll
makar je on bio mlađi 5
sretno u daljnjem projiciranju
nemoj pretjerati da te ne zaposle kao projektor u kinu lol!
[Vrh] Go down
hmhm696
Stanica



Male
Taurus Snake
Broj postova : 12
Age : 47
Registration date : 22.04.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimesub tra 23, 2011 12:29 am

Ne ide mi bas kako ja zelim. Vise od godinu dana nista.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimesub tra 23, 2011 12:30 am

Sorry to hear that.
Probat cu te zakačit s jednim mojim stricem.
Svojevremeno je mogao šetati kroz zidove u AP.
Ako nije odustao,pitat cu ga za pokoji savjet.
[Vrh] Go down
hmhm696
Stanica



Male
Taurus Snake
Broj postova : 12
Age : 47
Registration date : 22.04.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimesub tra 23, 2011 12:33 am

Hvala unapred. Problem je u treningu.
Dok sam trenirao ja sam napredovao.
Sada sam krenuo ponovo, ocekujem neki napredak uskoro.
Steta sto su se ostali ljudi umorili od AP.
Izgleda da kasnim koju godinu.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimesub tra 23, 2011 12:41 am

hahaha
ma stric je imao par nesreća u AP.
Nezelim te strašiti pojedinostima miga
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimesub tra 23, 2011 2:45 am

Neo, pisanje laži i izmišljanje priča kažnjava se bannom.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
hmhm696
Stanica



Male
Taurus Snake
Broj postova : 12
Age : 47
Registration date : 22.04.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimesub tra 23, 2011 7:05 am

Kakve? Dok je leteo, pao i polomio nogu zubo
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimesub tra 23, 2011 2:35 pm

hahaha
Legi,slažem se.
Ali ja samo govorim što mi je čovjek rekao.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimened tra 24, 2011 5:31 pm

Preporučam svima koji su zainteresirani za astralnu projekciju da pročitaju knjigu Izvantjelesna putovanja. :)
Mislim da ne postoji univerzalni način postizanja vibracija, nakon kojeg slijedi "izlazak" iz fizičkog tijela, ali može se naći puno studija i izvještaja o tome, a samim time i detaljnih uputa kako uz puno truda i rada postići izvantjelesno iskustvo.
Mene fenomen zanima samo informativno, zato sam pri kraju knjige o dotičnoj tematici.

Inače, mnogim ljudima se izvantjelesna iskustva događaju sasvim spontano, nekad i u snu, ali najčešće u životnim periodima obilježenim stresom.
Ipak, trebali bi biti svjesni da kada jednom "otvorite vrata" takvim iskustvima, ona se više nikad ne mogu u potpunosti zatvoriti. miga
To znači da kad jednom uspijete doći u stanje ITI-a, vrlo je vjerojatno da ćete kasnije ponovno doživljavati takva iskustva, čak ako ih niti nećete inicirati, primjerice iznenada prije spavanja itd.
Oni koji su prolazili kroz takva iskustva, uvjereni su da svatko može postići astralnu projekciju snagom volje i znatiželjom, međutim mislim da bi svatko trebao imati na umu kakve će posljedice dotična iskusva ostaviti na pojedinca (uvijek se javlja strah od nepoznatog) i jesu li se radi znatiželje zaista spremni dugoročno otvoriti ka takvim iskustvima.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimened tra 24, 2011 5:52 pm

Athena je napisao/la:
Preporučam svima koji su zainteresirani za astralnu projekciju da pročitaju knjigu Izvantjelesna putovanja. :)
Mislim da ne postoji univerzalni način postizanja vibracija, nakon kojeg slijedi "izlazak" iz fizičkog tijela, ali može se naći puno studija i izvještaja o tome, a samim time i detaljnih uputa kako uz puno truda i rada postići izvantjelesno iskustvo.
Mene fenomen zanima samo informativno, zato sam pri kraju knjige o dotičnoj tematici.

Inače, mnogim ljudima se izvantjelesna iskustva događaju sasvim spontano, nekad i u snu, ali najčešće u životnim periodima obilježenim stresom.
Ipak, trebali bi biti svjesni da kada jednom "otvorite vrata" takvim iskustvima, ona se više nikad ne mogu u potpunosti zatvoriti. miga
To znači da kad jednom uspijete doći u stanje ITI-a, vrlo je vjerojatno da ćete kasnije ponovno doživljavati takva iskustva, čak ako ih niti nećete inicirati, primjerice iznenada prije spavanja itd.
Oni koji su prolazili kroz takva iskustva, uvjereni su da svatko može postići astralnu projekciju snagom volje i znatiželjom, međutim mislim da bi svatko trebao imati na umu kakve će posljedice dotična iskusva ostaviti na pojedinca (uvijek se javlja strah od nepoznatog) i jesu li se radi znatiželje zaista spremni dugoročno otvoriti ka takvim iskustvima.

Naravno,strah od nepoznatog je uvijek prisutan.
Kod mene samo zato što uvijek sve što planiram raditi,
detaljno analiziram(vojska je ostavila traga)
i uvijek idem na sve s planom i na sigurno.
Riskiram,samo ako je stvarno vrijedno toga.
[Vrh] Go down
Astral WOlf
Stanica
Astral WOlf


Male
Pisces Goat
Broj postova : 11
Age : 33
Location : Bih - Sarajevo
Registration date : 22.05.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepon svi 23, 2011 12:24 am

Pozdrav svima!
Novi sam ovdje na forumu, ali ne na razno-raznim iskustvima.
Ono meditiram duze vrijeme i istrazujem, citam...
Imao sam par slucajeva, ne astralne projekcije, nego vozualizacije.
Sada je imam cesce , uvijek, ali ne kontrolisano...

ce-4zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepon svi 23, 2011 10:28 am

Dobrodosao :)

A pomocu meditacije pokusavas postici AP? Kakvu meditaciju prakticiras?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepon svi 23, 2011 11:33 am

Dobrodošao astralni vuče :) Ako želiš slobodno nam malo opiši te vizualizacije koje imaš :)


_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Astral WOlf
Stanica
Astral WOlf


Male
Pisces Goat
Broj postova : 11
Age : 33
Location : Bih - Sarajevo
Registration date : 22.05.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepon svi 23, 2011 3:30 pm

Ojjjjjjjjjjjj ne pravo sam glup danas.. Taman iskucao roman i pritisnu tipku Backspace i vrati se......


Ev ponovo.

Ono meditiram 4 - 5 godina, i ponesto sam uspio da razvijem, ali ponesto.. A sto se tice vizualizacije, kratak historijat.

=PRVO=
Kada sam poceo da meditiram, ono nikako da smirim tijelo, a o umu da nepricam. Uvijek zaspem, i probudim se ko da me je nesto pregazilo (NPR Fap zabu :D)
=DRUGO=
Naucio sam da smirim um i tijelo a i dalje sam spavao ko klada. A posto treba mir morao sam prvo vjezbat koncentraciju pa tek meditaciju. Ono uvijek neko hrce a ja to cujem, ne vrijede zidovi bez zvucne izolacije :D.
=TRECE=
Krenuo sam na faks i upoznao jednu jaraanicu, koja me je uputila u sve ovo i druge stvarcice, pa mi je preporucila par knjiga koje je naravno citam al malo slabije. Iako je ovo meni vazno, vazniji je faks jer treba jesti kada roditelja ne bude.. :D
=CETVRTO=
Prvo sto mi je upalilo je bilo snovi, koji mi se uvijek ostvare, al bas uvijek (Kada nadjem temu za vidovitost, napisacu vam svaki san po na osob i desavanje poslije njega. I naravno jedan koji mi se jako urezo u moju tikvu da mi nikako ne izlazi iz nje :D)
=PETO=
Ono vizueliziranje nemogu da kontroliram i traje jako kratko, jer se ja previse uzbudim zbog uspijeha da odma nestane i nastane zbrka. Kada krenem meditirati (Pretezno po noci) legnem jer sam naucio da ne zaspem a i kada zaspem nije mi zao. :D
onda neko vrijeme gledam u mrak i trazim NESTO a to uvijek bude u nekoj boji, mala tackica (Slicno kada se zagledate u sijalicu i kada zatvorite oci pa vidite to NESTO :D).
Tako kada je nadjem samo nju pratim i necujem nista oko sebe ono iako svi testeraju dok spavaju :D.
Onda krenu slike (NPR vidim uvijek razne stvari i nikao ono sto zelim Banderu ispred kuce, drvo, kucu mamu, cuku.... A to sam sve vec vidio u zivotu. A poslije toga vidim Kraljevu fotelju svu od zlata {A moje ime inace znaci nesto kao oko kraljevstva zabb sam.} i tako to djeluje na mene).

PS-ovi: ;D
1. Kao sto sam rekao poboljsala mi se "Snovi" vidovitost ako se tako kaze.
2. Empatija 99,9 % radi (Nikada nisam 100% siguran u nisti mislim u ista ili kako vec.. :D)
3. I et snova se sjecam uvijek, i tako to.
4. Ako neko zeli knjigu neka javi i dacu vam MSN koji naravno koristim da vam send.

Ne stidim se onoga sto sam i cime se bavim, znam da sam nesavrseni covjek koji cini druge kao i oni mene savrsenijim.

Svi smo mi dobre duse, koje za primjer imaju kao poznanike lose duse. Ti losi sluze nama dobrim, jer da bi mi lakse shvatili ko smo!

Hvalla jos jednom na dobrim zeljama.

Vas Astral Wolf!
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimečet lip 09, 2011 11:09 pm

Prvi motiv za Meditaciju bio je Balans - sklad između Tijela, Uma i Duha. Mir mi je posebno važan, jer sam po inerciji opozicija njemu ... U biti kod Meditacije je najteži dio umiriti Um, jer je na(v)učen na pokret i kaotičnost, materijalizacija učinila svoje. I tako jedna spoznaja vuče drugu ... spoznaja o sebi ...želja da se spozna suština i Jedinstvo. I one najsuptilnije energije od kojih smo svi satkani.

Tako da, svima toplo preporučam meditaciju, makar transcendentalnu. Ako ništa drugo radi opuštanja/odmora, i eliminiranja stresa.


p.s. Najopipljivije Astralne Projekcije sam iskusila u periodu kada sam radila Regresoterapiju )
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitimepet lip 10, 2011 12:55 am

Lyra je napisao/la:

Tako da, svima toplo preporučam meditaciju, makar transcendentalnu. Ako ništa drugo radi opuštanja/odmora, i eliminiranja stresa.

Mislim da bih svakako trebala probati meditirati, radi navedenih razloga.
Zapravo sam dosta nemirna (kao i moje okruženje), u zadnje vrijeme gubim koncentraciju, fokusiranost itd. Zapravo, nemam baš puno mira kod kuće, stalno mi je netko pred vratima i provaljuje u sobu, od psa, nadalje. :P
Vjerujem da me upravo to čini dosta nervoznom pa se srećom s vremena na vrijeme povučem, a najbolje mi je kad se koji dan odmaknem od svega.
Problem je u tome da mi se teško zainteresirati za neku ozbiljniju meditaciju i provesti je u djelo. conf1
Vjerujem da bih trebala korak po korak ići sa time i povećavati minutažu. Inače, mora li se meditacija svakodnevno prakticirati? misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 19 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 19 / 22.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: