Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimesub lis 24, 2009 1:17 am

Ivan-ik je napisao/la:
izgleda ko da si došao taman do faze kad možeš započeti astralnu projekciju tada kad legneš u krevet i doživiš to šta kažeš...to robert monroe opisuje kao d fazu koja nastupa prije početka astralne projekcije...što se tilče čakra ja isto meditiram na čakre i to je jako bitno...a koncentracija na treće oko i je tehnika za ostvarivanje astralne projekcije zapravo dva puta kada sam ja uspio (nedavno) započela su i time da sam se koncentrirao na treće oko i time je započelo...

nazalost ja znam jako malo o astralnoj projekciji (kako ju postici, koja joj je svrha ...) , a i tek nedavno sam saznao sto je to u opce.
ali zato u chakre se dosta kontam roll
sad sam se dosta "zagrio" i za AP :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimened lis 25, 2009 10:53 pm

Veceras se planiram AP-eat...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimened lis 25, 2009 11:49 pm

Alpha je napisao/la:
Veceras se planiram AP-eat...
Nemoj samo odlutati predaleko :)
Nadam se da ćeš nam reći kak je bilo
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimened lis 25, 2009 11:55 pm

sad sam probo neku meditaciju:
http://www.eclecticenergies.com/chakras/open.php
kod cetvrte tocke sam vec poce osjecat nesto u prsima, a u 5oj u grlu i malo u sestoj kod sinusa tj. trecem oku ali ne previse ostalo nista
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepon lis 26, 2009 11:45 am

@Chakotay...ma...totalna steta...taman sve krene dobro i onda najednom alarm! Kako se pomicao sat ovaj vikend tako sam prilikom pomicanja moje budilice nesto slucajno pritisnula i ova se pocela dernjat u 00:00h ko blesava. Skoro sam se na plafon zakacila noktima Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 608596

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepon lis 26, 2009 1:29 pm

Remke je napisao/la:
sad sam probo neku meditaciju:
http://www.eclecticenergies.com/chakras/open.php
kod cetvrte tocke sam vec poce osjecat nesto u prsima, a u 5oj u grlu i malo u sestoj kod sinusa tj. trecem oku ali ne previse ostalo nista

Isao sam probati to :D Sjeo, namjestio se, poceo raditi i... bilo me previse sram da ce me netko vidjeti pa prestao :D Poceo sam se sam sebi smijati :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepon lis 26, 2009 1:58 pm

i ja sam o tome razmisljo pa se nisam usredotocio dovoljno
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepon lis 26, 2009 8:32 pm

Alpha je napisao/la:
@Chakotay...ma...totalna steta...taman sve krene dobro i onda najednom alarm! Kako se pomicao sat ovaj vikend tako sam prilikom pomicanja moje budilice nesto slucajno pritisnula i ova se pocela dernjat u 00:00h ko blesava. Skoro sam se na plafon zakacila noktima Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 608596
Alpha samo polako, već većeras imaš novu priliku, ko zna zašto je ta budilica bila uključena upravo u to vrijeme mase
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 1:34 am

ja zadnja dva dana pokusavam prije spavanja ...prvi dan (prekjucer) je bilo sve ko i kad inace meditiram na chakre , samo sto sam bio u lezeckom polozaju...i na kraju sam zaspo :D
no jucer je bila sasvim druga prica ...dosao sam do faze da vise nisam osjceao svoje tijelo vec samo onu vibraciju , mogao sam je zadrzati jako dugo i sada se prosirila skorz do noznih prsitju , i kroz cijelo tjelo ...nevjerovatan osjecaj , takoder sam se osjecao nevjerovatno lagano , i kao da se cijeli tresem unutar tijela , onako kao da se odbijam od rubova povremeno ...mislim da sam bio na samom rubu izlazka iz tijela , nije me strah , vec mi nije jasno kako da izadjem , sta jos moram radit ...
btw jel netko od vas uspio postic to da izadje xD
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 12:04 pm

Ma...ne znam sto se desava...imam tu budilicu koja je radio budilica u biti i ima opciju dva alarma. Znaci mozes dati dva odvojena i razlicita vremena kada ce se budilica aktivirati s time da jedan alarm moze paliti radio dok drugi ne moze vec se samo dere ko blesav. Uglavnom, meni je uvijek aktiviran ovaj prvi koji pali radio i on je podesen za 07h. Drugi je uvijek ugasen i nije podesen uopce tako da stoji na 00:00h i off. I sad...od nedjelje se taj manijak od drugog alarma aktivira sam od sebe u 00:00h, a ugasen je. Prvu noc sam mislila da sam slucajno aktivirala i njega ali pisalo je lijepo off i samo je onaj prvi koji i treba biti aktiviran bio. Drugu noc, tj. sinoc posebno provjerim da je sve kako treba. Sto treba biti ugaseno da je ugaseno i sto treba biti upaljeno da je upaljeno. I eno njega opet. U 00:00h. Popizdila sam. Ako se i veceras upali razbit cu ga u zid Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 641286

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 6:20 pm

E Alapha a možda ti ustvari započneš AP, izađeš iz tijela, upališ budilicu, ali se toga ne sjećaš :) Baš me zanima kako će se stvari dalje odvijati, iako mi se sad ovo sa budilicom čini zanimljivije nego AP mase
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 8:58 pm

Alpha je napisao/la:
@Chakotay...ma...totalna steta...taman sve krene dobro i onda najednom alarm! Kako se pomicao sat ovaj vikend tako sam prilikom pomicanja moje budilice nesto slucajno pritisnula i ova se pocela dernjat u 00:00h ko blesava. Skoro sam se na plafon zakacila noktima Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 608596

Mogu zamisliti tu situaciju. Ti ležiš, meditiraš, opuštaš se i koncentriraš se, a pokraj tebe počne zavijati Tarzan Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 982158

Više sreće drugi puta, možeš ti to Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 996688
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepet lis 30, 2009 11:41 am

Chakotay je napisao/la:
E Alapha a možda ti ustvari započneš AP, izađeš iz tijela, upališ budilicu, ali se toga ne sjećaš Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 158397 Baš me zanima kako će se stvari dalje odvijati, iako mi se sad ovo sa budilicom čini zanimljivije nego AP Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 998351
Sto se tice mog dragog sata on je skroz puko. Treci dan nije zvonio u ponoc nego samo kad treba i onda sam dosla doma poslijepodne nakon posla, a on pokazuje 05h u jutro...dooobro...
Uglavnom, nakon toga je ok...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepet lis 30, 2009 12:00 pm

Čini se da sat doživljava astralne projekcije :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepet lis 30, 2009 12:01 pm

I brutalnu dilataciju vremena :D
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepet lis 30, 2009 3:53 pm

uspio sam AP na 2 sec ^^ kako predivan osjecaj
Nekako zaboravis na tijelo neosjecas ga
Al sam samo kratko pa nisam moga uzivat puno jer sam se preplasio osjecaja koji me obuzeo. Ali nesto predivno i to uspio sam svega trebalo mi je prakse tijedan dana. Sad se uvijezbavam na duze vrijeme
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepet lis 30, 2009 6:19 pm

Flamezar, čestitam :) ides bravo
Ja još nisam uspio uzrokovati AP.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepet lis 30, 2009 8:20 pm

Bravo! Kak ti je uspjelo? Onak kak si pisao na listu prije?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepet lis 30, 2009 9:34 pm

Stvarno zanimljiva iskustva! ides
Zanima me, ako netko zna, što se eventualno može dogoditi ako pokušaj AP krene neočekivano, po zlu, radi npr. neiskustva?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepet lis 30, 2009 9:39 pm

Ovisi koliko daleko dođeš. Čitao sam iskustva jedne žene koja je putovala na mjesta gdje borave duše. Naučila je da se ne prelaze nikakvi mostovi, tuneli itd. jer će se veza tijela i duše prekinuti i tijelo će umrijeti.

Za ovakva ''obična'' iskustva mislim da realne opasnosti nema, barem nisam pročitao da postoji.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimepet lis 30, 2009 11:02 pm

@Legionar: Fala puno. Al siguran sam da ces uspit netreba puno vjezbe, Opisat cu ti kako sam uspio korak po korak u sljedecem...
@Jaykof: Fala na cestitkama ^^

Evo da sad objasnim:
Znaci legao sam ono ka svaku noc da idem spavat ali samo sto prije spavanja svaki put vjezbam AP. Jako je bitna vjezba al si treba dat vremena nista netreba nazor. Naprimjer ja sam tako zeljno htio postic ap i onda nekoliko dana nisam uspio ni vibrirat ni blizu nisam bio AP. Prestrasio sam se toga jer sam mislio da necu nikad moc napravit AP. Ali onda sam se skuliro i poceo polako.
E sad sta je jos bitno- Jaka volja.
Znaci bitno je da ste jako voljni to napravit. Da imate totalnu vjeru u to i da znate, ZNATE da to postoji. 100% ste sigurni da postoji. I evo ja vam to potvrdujem. Ako mi ocete vjerovat vjerujte, necu nikog silit ali samo da kazem da nemam zasta lagat a i da lazem napravia bi je bolju da sam letio po svjetu i razgledava ga ali nisam vec samo sekund dvije...
Uglavnom vazno je da ste sigurni da ce te uspijet a i ako ne uspijete uspit ce te za nekolicinu vreme. To nije vazno. Neko prije neko kasnije. To svi znaju samo et ovaj svijeto sto vise dolazi tehnologija i strojevi polako zaboravljamo na nase prirodne vjestine...
Ja mislim da je to prirodno urodeno i da to svatko moze samo je pitanje vremena i volje.
Meni tu volju razvila se kad sam isti taj dan pricao sa jednim likom prek msn. Uglavnom on zna puno o parapsihologiji i on mi je reko da puno ljudi u negovoj blizini iskusili su AP i da je to apsolutno moguce. Ja mu vjerujem
Znaci najvaznija je VOLJA. Ali sto se moze desit da ako se puno budete trudili necete uspijet. Znaci treba se ta volja drzat pod odredenim omjerom. Samo znajte da ce te uspit. Uglavnom ja legnem i ispruzim se sav. Najvaznije je namjestit da ti je skroz ugodno.
Iduci korak je kako uspavat tijelo
Mozda nekolicina od vas zna jer je lagano al uglavnom kako ja to radim da samo probam neosjetit tijelo... Nemojte obracat pozornost na njega i nemojte ga micat. Mozak MORA biti budan.
Meditacija-...
Najlaksi nacin da se opusti zato predlazem to
Pocne se duboko duboko disat
Osjecat kako energija ulazi u vas svakim udahom..... Disat treba duboko i nakon odredenog vremena kad se osjetite se komforno
pustite da misli tecu. Nemojte ih definirat, analizirat ni nista samo pustite da se odvijaju. I onda posto su vam oci zatvorene, vidite samo crnu boju. Al probajte se udubit u nju i vidit ce te svakakve boje. Kako se izmjenjuju, mjenjaju oblik i svasta. Tad bi vam trebala doc vibracija. Osjetite kako vam vibrira tijelo desno lijevo desno lijevo gore dole gore dole. Probajte je osjetit kako vam ispunjava tijelo. Nemojte se naprezat zato sto ce te je prekinut...
I sad kako kome je lakse zamislit da mu AT-astralno tijelo izlazi iz tijela. Meni je najlakse zamislit da mi tijelo ispunjavaju vibracije a da moje tijelo tone u dubinu(trans) a moje AT pluta nad vodom. Onda ce te osjetit neopisiv osjecaj. Znat ce te kad se dogodi jer je nesto sto nikad niste osjetili (neki). Ja sam se prepao jer mi je bilo novo. Neko moze nastavit. Al ja sam prekinuo jer ocu ic polako... I detaljno. E to je to ako ko ima kakvih pitanja slobodno nek postavni.
Nadam se da ce te svi uspjet.Siguran sam da ocete ;)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:07 am

Zanimljivo iskustvo, mislim da i treba ići postepeno, bez forsiranja, malo po malo.

@athena i meni se čini da nema nekih opasnosti ako ideš polako, možda bi moglo doći do nekih komplikacija, ako bi koristila neka kemijska sredstva za opuštanje ili «proširivanje» svijesti.

@Alpha izgleda da je sve spremno da i ti doživiš AP :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:17 am

Ne znam u što bi spadalo jedno moje iskustvo. Već sam ga podijelio s nekoliko Forumaša na PM. No evo, kad svi pišu ovdje, budem i ja zubi

Kao mali, oko 4 godine, sam stalno dobivao posjete jedne djevojčice. Bila je malo starija od mene. 7-8 god... Gledala bi u krevet na kojem sam spavao, pokraj je bila moja mama (tada sam imao 4 godine mudri) i ona bi nas tako gledala. Ja bih osjetio njen pogled i pogledao bih prema vratima sobe gdje je stajala. Ona je bila prestrašena time što sam ju ugledao. Negdje sam pročitao na ovoj temi i to me asociralo na ovaj događaj, a to je da sam se kretao baš mislima (kao i u lucidnim snovima). Misao bi bila 'gorivo'. Kada bih krenuo prema njoj ona bi pobjegla u drugi dio kuće. Ja tamo jednostavno nisam mogao otići. Tada bih se vratio u krevet.. Tako bi se isto ponovilo više puta.
I tako više noći. Puno noći...

Djevojčica je gledala, nije to bila ljubomora ili tako nešto, ali kao da je ona mogla biti na mojem mjestu. Nije me optuživala zbog toga. Osjećao sam povezanost s njom. A opet je bježala. Ne znam... isto se sjećam toga kao da je bilo jučer conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:43 am

Ne znam jesam li dobro shvatila. Znači, ti si viđao tu djevojčicu u stvarnosti, a ne u lucidnim snovima, je li?
Ona je bila vidljiva tebi, ali ne i tvojoj mami?

Mogu samo reći da poznajem jednu žensku osobu koja sada ima 40-ak godina i koja nam je pričala kako je kao mala djevojčica svaku večer imala posjete više odraslih muškaraca.
I kako ih se uopće nije bojala, jer su je oni čuvali i igrali se s njom dok je bila u kinderbetu. Nešto poput zaštitnika. To opisuje kao svoje rano iskustvo sa duhovima, jer ih je samo ona vidjela. misli

Otišla sam malo off topic, ali čini mi se da je slučaj donekle sličan tvome iskustvu. Ne znam kako definirati takvo iskustvo. suspect
U tvom slučaju je zanimljivo da misao opisuješ kao gorivo, posebnu snagu, koja inače u takvom obliku nije svojstvena ljudima, osobito ne djeci.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:09 am

Ne znam je li to bio san, java, AP... imao sam još par događaja koji su se tako ponavljali.
Isti uvjeti. Ne mogu razlučiti sanjam li ili sam budan. Zaista nisam mogao to razlučiti (kako bih tek sada). I sa strane kreveta koja je bila drvena sam vidio nekakvo lice u drvu. Bilo je izbočeno i veoma slično onim spojnicama dva vagona tramvaja. čak bih i rukama prošao po tome. Osjećao sam te izbočine. Nije se micalo, ali sam osjećao da je negativno. *Sada mi se bude neka sjećanja* Govorio sam mami da pogleda, ali ona namjerno nije htjela pogledati. Ne znam zašto...
Tako je slično bilo i s noćnim morama kada mi je anđeo crpio energiju. Nisam mogao govoriti, anđeo me paralizirao, a mama je namjerno okrenula glavu i kao ona je radila svoje. A pošto ja nisam mogao govoriti, ona se pravila da ne vidi što se zbiva i imala savršeno opravdanje da mi ne pomogne. Ja sam ipak znao da ona zna što se događa.
Joj, zbrčkano to govorim, oprostite, jer mi sada još neka sjećanja naviru. Npr., ona bi svaki puta kada bih ju zvao u nekim ostalim situacijama radila isto - pospremala veš.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 11 / 22.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: