Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
capsicum
Stanica
capsicum


Female
Libra Tiger
Broj postova : 14
Age : 37
Registration date : 27.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimesub ruj 29, 2007 2:27 am

Mozes li napisat nesto vise o astralnoj otmici?
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimesub ruj 29, 2007 10:58 am

capsicum je napisao/la:
Mozes li napisat nesto vise o astralnoj otmici?

Mogu napisat knjigu o tome.

Uglavnom za pojednostavljeni prikaz :

Zamisli da netko uperi "usisivać" na tebe i pokušava te izvući iz tijela.

Također , ne moraju te ni astralno oteti iz tijela , mogu oni doći do tijela i raditi ti na umu tj na tebi direktno.

Ima tu par kombinacija.

Mogu te i npr elektromagnetskim valovima bombardirat , kako bi ti poremetili normalu tvojih elektromagnetskih valova koje ti um proizvodi.

Ma mogu šta oće.

Uglavnom , sreća u nesreći je šta ih je manje od nas , pa se nemaju vrimena ni ljudstva da se bakću sa svakim od nas posebno , pa koriste medije ( komunikacija slikama i rijećima ( zvuk , i/ili pisani oblik ) , religiju , farmaceutsku industriju ( droge također ) , seksualnu deviaciju , i sve ostalo kako bi utjecali na naš tok misli.

Nije opasan čovjek koji ima pušku , već onaj koji ima nekakvu ideju šta će sa tom puškom.

Ovo je rat koji se vodi preko umova.

I oni to znaju.

Kontrola misli.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimesub ruj 29, 2007 3:31 pm

zvezda je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Misliš oni oblici kada zatvorš oči???

DA!
Ti oblici...
Ne trebas se u njih zagledati, vec se samo pokusati opustiti i pratiti ih kao neaktivni posmatrac... interesantno je i pokusati pratiti najtamniju tacku... pokusaj...

Pokusao sam već 2-3 puta. Fascinanto zna biti, pretvorba iz jednog u drugi onako.
[Vrh] Go down
piratxx
Prašina



Male
Cancer Tiger
Broj postova : 1
Age : 49
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimened ruj 30, 2007 1:55 am

U nekoliko navrata mi se događalo da tek što se ne probudim,možda se radi o sekundi dvije,postanem svjestan.
Ali svijest se ne nalazi u tijelu već van njega.
Tu se "trznem"(vjerojatno zbog iznenađenja ili možda straha).
I onda se u djeliću sekunde dogodi "usisavanje"u tijelo.
Tu znam začut nešto kao prasak.Neki glasni zvuk.
Sve se to dogodi u možda 3-4 sekunde.
I toga se obično upečatljivo sijećam.I pod dojmom toga znam bit cjeli dan.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimened ruj 30, 2007 2:44 am

Rie je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Misliš oni oblici kada zatvorš oči???

DA!
Ti oblici...
Ne trebas se u njih zagledati, vec se samo pokusati opustiti i pratiti ih kao neaktivni posmatrac... interesantno je i pokusati pratiti najtamniju tacku... pokusaj...

Pokusao sam već 2-3 puta. Fascinanto zna biti, pretvorba iz jednog u drugi onako.

Drago mi je da ti se dopada... Vremenom se tu moze svasta raditi, ali za dalje ne postoje univerzalna uputstva... pokusavas sam...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimened ruj 30, 2007 7:43 pm

Ja sam dozivjela spontanu astralnu projekciju...i to jos kad sam bila klinka...zbilja mala klinka... Od tada me zanimaju takve pojave...iako onda nisam imala pojma sto se desilo... A danas 20-ak godina poslije sjecam se svega kao da je bilo jucer...
Nadam se da cu jednom to moci postici svojevoljno ali za sada ne uspjevam...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimened ruj 30, 2007 7:59 pm

I ja priželjkujem da se ponove neke stvari tog tipa koje sam doživjela...
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimepon lis 01, 2007 11:51 pm

Namcor je napisao/la:
Ja sam dozivjela spontanu astralnu projekciju...i to jos kad sam bila klinka...zbilja mala klinka... Od tada me zanimaju takve pojave...iako onda nisam imala pojma sto se desilo... A danas 20-ak godina poslije sjecam se svega kao da je bilo jucer...
Nadam se da cu jednom to moci postici svojevoljno ali za sada ne uspjevam...

A šta ti se točno desilo tada kada si bila klinka?
[Vrh] Go down
capsicum
Stanica
capsicum


Female
Libra Tiger
Broj postova : 14
Age : 37
Registration date : 27.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimeuto lis 02, 2007 1:09 am

Hybrid, a o kome ti pricas? Tko astralno otima i
to sve sto si napisao?
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimeuto lis 02, 2007 1:34 am

Čini mi se da je Hybrid mislio na vanzemaljce.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimeuto lis 02, 2007 2:47 pm

Ovako je bilo...imala sam nesto sitno godina 5-6, tako nesto...u svakom slucaju premala da bih ikad prije o tome sto cula ili da sam uopce odmah bila svjesna toga sto se dogodilo...nakon sto se dogodilo... Dakle, svadjala sam se sa starijim bratom i sva ljuta sam otisla u spavacu sobu roditelja, a odmah par minuta kasnije dosao je i moj brat i donio neki zamotuljak od papira. Dao mi je zamotuljak ali ja nisam nista nasla u njemu sto me rasplakalo jer sam mislila da me samo dosao gnjavit. Onda je dosla nasa majka i iz zamotuljka izvukla prstencic. Na to sam se ja razvedrila i svi smo krenuli iz sobe. Cim smo izasli iz sobe u hodnik ja sam se nasla "na stropu". Nemam pojma ni kako ni sta. Samo znam da sam se nekako nasla gore. Odnosno moja svjest je bila gore, za mene to znaci da sam ja bila gore. I od gore sam gledala kako kroz hodnik prolaze moja majka, brat i na kraju ja sa skupa sa tim prstencicem i zamotuljkom...u trenutku kad sam vidjela sebe kako hodam najednom sam postala svjesna gdje sam i momentalno se vratila u tijelo. Sve skupa je trajalo mozda par sekundi...al dok sam bila gore cinilo mi se kao da se radi o minutama. Sve u svemu nisam se ni preplasila ni nista takvoga...ali ipak nisam nikome to ispricala...vec mi je nekako bilo jasno da ce me "proglasit ludom", kazat da izmisljam, da mi se ucinilo ili tako nesto...ali tu nema greske...kad se takvo sta dogodi vise nema te sile koja ce te uvjerit da se nije dogodilo ili da takvo sta ne postoji Nakon tog puta jos sam imala nekoliko iskustava astralne projekcije u snu (setnja i lebdenje po stanu) ali uvjek spontano. Predpostavljam da je bila rijec upravo o astralnoj projekciji, a ne o snu ali ne zelim nista tvrditi.
U svakom slucaju to je razlog zasto me i dan danas takve pojave interesiraju i pokusavam pronaci neke odgovore.
Takodjer me zbunjuje kada stalno citam kako se za astralnu projekciju treba dovesti u posebno stanje duha i tijela i dosta se naglasava kako je iznimno vazno da upravo tijelo bude opusteno i ne smije se nikako pomicat...ali meni se prvi put to dogodilo upravo kad sam bila budna i jos hodala...daleko od nekih meditativnih stanja. Predpostavljam da je nacin koji se opisuje iskljucivo predvidjen za plansko projeciranje ali nekako mi zvuci kao da je sve drugo nemoguce, tj. kao da iskljucuje mogucnost spontane projekcije u nekom sasvim obicnom stanju.
[Vrh] Go down
capsicum
Stanica
capsicum


Female
Libra Tiger
Broj postova : 14
Age : 37
Registration date : 27.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimeuto lis 02, 2007 7:32 pm

Zasto neki ljudi dozivljavaju spontana vantjelesna iskustva?
Dal mozda zato sto su opusteniji, otvorenijeg uma il sta?
I kad su vec imali spontane a.p. kako to da im je (nekima)
tesko ponovno to dozivjeti?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimesri lis 03, 2007 10:23 am

Pa ako je bilo spontano onda je prilicno tesko to ponovit...jer inace ne bi bilo spontano :-) Predpostavljam da kad se nesto dogodi spontano prvo nisi ni slutio da ce se to dogodit (ili da se tako sta uopce moze dogodit), a drugo nemas pojma zasto se to upravo tad dogodilo jer naravno nisi pratio svoje stanje u tom trenutku jer nisi ni slutio sto ce se desit. Iako mislim da kada bi se i rekonstruirala identicna situacija to ne bi znacilo da ce se i iskustvo ponovit.
Ipak, cini mi se da se takve stvari (kao a.p.) lakse tj. spontano mogu dogoditi ljudima koji su mozda pod nekim sokom ili stresom ili cak ako su jako, jako premoreni...E sad, mnogo je ljudi koji su se nasli u tom stanju pa se nije nista dogodilo...onda valjda mora postojat jos neki preduvjet...otvorenost...nemam pojma...
A mozda su neki jednostavno rodjeni s nekom tehnickom greskom pa im astralno tijelo nije dobro pricvrsceno ;-))
[Vrh] Go down
capsicum
Stanica
capsicum


Female
Libra Tiger
Broj postova : 14
Age : 37
Registration date : 27.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimesri lis 03, 2007 2:00 pm

Znam sta znaci spontano. Mislila sam u stilu vec
im se dogodilo, moglo bi im bit lakse to ponovit...
Kuzim kad se tak nesto desi pred samu nesrecu, il
za vrijeme nesrece (stanje soka..to bi mogla bit a.p.)..
Al cudno mi je da se nekom spontano desi kad je
premoren..pa i ja sam nekad..hocu vaan :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimesub lis 06, 2007 10:59 am

Pa izadji...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimened lis 07, 2007 11:16 am

Naravno da znas znacenje rijeci spontano :-) Htjela sam reci da kod takve a.p. osoba ni nesluti takvo sta, te je kasnije zbunjena tim iskustvom i ne zna kako bi ga uopce mogla ponoviti. Naime, cak ako se istoj osobi dogodi ista situacija prilikom koje je prvi put doslo do a.p. drugi put se to ne mora dogoditi. A opet kazu da kada do a.p. dojdes meditacijom ili vec nekom metodom onda ti je svaki iduci put lakse to izvesti.
A ove primjere koje sam navodila kao premorenost...znaci neke koji nisu nekakva krajnost kao sok za vrijeme nesrece...do tih sam primjera dosla citajuci o a.p. Tako je jedna zena pricala kako je jako premorena hodala niz ulicu kada je dozivjela a.p. i nasla se iznad svog tijela (koje je i dalje hodalo). Naravno svi smo mi ponekad strasno umorni pa nista. Al mislim da bi se tu mozda mogla povuci paralela sa klinickom smrcu gdje neki ljudi dozive a.p. a drugi ne. Sad, zasto su prvi dozivjeli, a drugi nisu...?
Mogu reci da okolina kada sam ja prvi put dozivjela a.p. nije bila nista radikalno...bila sam pod laganim stresom i to je to. Nemam pojma zasto se i kako to dogdilo. Niti se mogu natjerati da to namjerno ponovim. Nije da imam neki veci talent nego drugi ili tako nesto. Nista, dogodi se i nakon toga sve po starom.
Sorry ako sam opet nejasna. Nadam se da nisam...mislim nejasna :-)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 3:37 pm

Interesuje me kako meditirate?...
[Vrh] Go down
capsicum
Stanica
capsicum


Female
Libra Tiger
Broj postova : 14
Age : 37
Registration date : 27.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimečet lis 11, 2007 12:38 am

Za Namcor : ahaaaaa..ok, jasno mi je :D
Hvala ti, bas si mi lijepo objasnila
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimečet lis 11, 2007 5:30 pm

Mislim da je tijekom sna najlakše napustiti tijelo. Tada kao da su tijelo i duša najslabije povezani...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimečet lis 11, 2007 5:31 pm

Ali šteta što onda nismo svijesni i to bi nam se činilo poput sna. Iako ima žena iz Ludbrega koja je navodno imala izvantjelesne izlete
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimečet lis 11, 2007 11:06 pm

PhoeNiX_ReMinD je napisao/la:
Ali šteta što onda nismo svijesni i to bi nam se činilo poput sna. Iako ima žena iz Ludbrega koja je navodno imala izvantjelesne izlete

Kazes to kao da pricas o necem malo ili nikako vjerojatnom...
Kakvi su to tocno izleti bili?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimepet lis 12, 2007 8:51 am

Slažem se da su tijelo i duša najslabije povezani tijekom sna. Ali ni ja ne kužim o kojim izvantjelesnim izletima pričaš???
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimesub lis 13, 2007 8:35 pm

Zemite knjigu Paralelni svijet i tamo imate puno toga o duhovima itd itd i tim izvantjelesnim iskustvima. Neda
mi se sve prepričavat
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimesub lis 13, 2007 9:39 pm

Ja mogu da pretpostavim samo da je rec o astralnim projekcijama...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitimesub lis 13, 2007 10:09 pm

Čitala sam nešto teozofske literature, iako pomalo zbrda-zdola, ne bih se usudila reći da sam upućena. Tamo se spominju izvantjelesni izleti u snu, mislim upravo kao astralne projekcije, na kojima majstori i njihovi napredniji učenici mogu vidjeti mnoge događaje i na njih ponekad utjecati - ovisno o okolnostima i vlastitoj spremi. Znam da sam čitala kako kroz lucidne snove doći do stupnja da se izađe iz svog tijela, ali i da s tim treba biti oprezan i napredovati jako postepeno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 3 / 22.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: